reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Sex za granica
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Rafal
Go
PostWysany: 16 Lut 2008, 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<zieeeeewww> Dzien dobry Smile

przestancie juz bo offtopikowany juz od dawna temat nie bedzie mial konca w tym wzajemnym wylewaniu pomyji pisanego syfu na siebie Rolling Eyes
Powrt do gry
wredna_mimi

Doczy: 13 Pa 2006
Posty: 262
Skd: Ełk
PostWysany: 16 Lut 2008, 14:32    Temat postu: Re: Sex za granica Odpowiedz z cytatem

Froskur napisa:
marika napisa:
Słowo pisane, rowniez daje ocene osoby z która chce sie dyskutowac lub nie,a niestety Pan Z potrafi tylko obrazac i bulwersowac,a nie dyskutowac a to chyba zasadnicza roznica??.Pan Z , chyba chciał pokazac, ze za granice wyjechali sami fizyczni,<przenosnia>,ale nieudało mu sie, bo jak widac wiecej tu sensownych i myślacych umysłowo którzy reaguja na słowo pisane.Dorwało sie dziecko do PC i jest jak jest.
pozdrawiam
Miłej soboty
Marika


Popieram, i jeszcze adwokata ma na tym samym poziomie.. Rolling Eyes

zołzak i nudna_mimi..


milo mi jestem Kasia hahaha
_________________
***ŚmIeCh JeSt LeKaRsTwEm, KtÓrE KaŻdY MoŻe SoBiE PrZePiSaĆ***
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Grazyna

Doczy: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Skd: Islandia
PostWysany: 16 Lut 2008, 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Rafale może nie popieram Pana w pełni, ale szanuje u Pana szczerość i bezprudryjność w powyższym temacie. Pisze Pan z życzliwości, a te niewybredne ataki na Pana powinne być właściwie skomentowane. Być może znajdzie się jakaś inna osoba z kontrowersyjnym tematem i znowu zostanie zaatakowana, bo się komuś coś nie spodoba. Mnie też pewnego razu trochę poniosło i namieszałam co nieco na forum. Ale dzięki temu zrobiłam trochę porządku w swoim zyciu i trochę więcej się zastanawiam nad tym co piszę.
_________________
Brunetka
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
zyzak
Go
PostWysany: 16 Lut 2008, 18:29    Temat postu: Re: Sex za granica Odpowiedz z cytatem

marika napisa:
Słowo pisane, rowniez daje ocene osoby z która chce sie dyskutowac lub nie,a niestety Pan Z potrafi tylko obrazac i bulwersowac,a nie dyskutowac a to chyba zasadnicza roznica??.Pan Z , chyba chciał pokazac, ze za granice wyjechali sami fizyczni,<przenosnia>,ale nieudało mu sie, bo jak widac wiecej tu sensownych i myślacych umysłowo którzy reaguja na słowo pisane.Dorwało sie dziecko do PC i jest jak jest.
pozdrawiam
Miłej soboty
Marika


Chcialem pokazac min. ze za granice nie wyjechali sami popaprancy ktorzy ocierają się o HIVA, masturbuja sie przed kompem, zdradzają , udają porządnych inteligentnych i prawych ludzi, nie potrafia powstrzymac Swoich poronionych dla mnie (jak i dla wiekszosci) zapędów.

Po tym co napisalas, powinienem Cie ocenic jako panne z potencjalnym Hivem w zylach, ktora potrafi nawet (kiedy ma cisnienie) wspolpracować komputerowo z panem policjantem i jego palką Smile ale nieoceniem...
poprostu wali mnie to Smile tańczę
...pewnie to ta poźna pora sprawiła ,że poczełaś to co poczęłaś i przysłoniła Ci wstyd.... i wyszło szydło z worka.... co lubisz i co praktykujecie.... i nie tylko Ty..., bo jest jeszcze oprócz Ciebie ktoś kto tu się wypowiadał. A zdaje się jest Nas na forum ca. 2000 osób ...

Mam prawo do wyrazenia Swojej opinii tutaj, czy Wam sie to podoba czy nie. Mozecie Sobie szczekać ile Wam wlezie , mi to lotto... limuzyna jedzie dalej.... buheue Wink


Wracajac do meritum
Rafał "tańczy z kurwami", kiedy mu alkochol przysłania myślenie (to przykre) Marika lubi pałkę pana policjanta nawet przez telefon lub internet (alez ona ma wyobraźnie) [PRZENOŚNIA].
Przestańmy juz oftopikować i kontynuuujcie Swoje poglądy, ale juz naprawdę bezemnie. Znacie już moje nastawienie do tego tematu Smile


powodzenia


ajuto

zołzak - brzmi fajnie Smile i odzwierciedla to jak mocno szpilke w (_0_) co poniektorzym wbijam . I like that.... smiech to zdrowie


Very Happy
Powrt do gry
police55
Go
PostWysany: 16 Lut 2008, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem rację. Nauki ojca dyrektora nie poszły w las. Chyba dobrze, że nie tylko starsi słuchają radia, ale również młodzież i dzieci.
Powrt do gry
zyzak
Go
PostWysany: 16 Lut 2008, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

police55 napisa:
Miałem rację. Nauki ojca dyrektora nie poszły w las. Chyba dobrze, że nie tylko starsi słuchają radia, ale również młodzież i dzieci.


gdybys znam to forum to bys wiedzial jaki mam stosunek do ojca dyrektora , ks jankowskiego i wielu innych jego mgnificencjii Wink Smile
mozesz se popisac, poszczekac , bo to akurat zbieg okolicznosci jegpo pogladow z moimi . to tyle


pa
Powrt do gry
Rafal
Go
PostWysany: 17 Lut 2008, 8:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zolzak wlasnie wrocilem z baletow z jakimis litwinami podjechalem do domu,podrzucil nas nas rzyczliwy islandczyk jakims wielkim jeepemi nie ccial kasy gdy ccialem mu dac ,cwala mu za to...,bawilem sie gdzies na down townonie i a za pol godziny mam do pracy,bedzie wiec wesolo Smile ,bawilem sie sie dzisaj jednym z"kierownikow" z naszej firmy i bede mial z niego w poniedzialek polewke hehe...nie wzielem zadnej do dymania do domku mimo ze mialem okazje,nie chce rozprzestrzeniac hifu ktory mi przypisuje zolzak ,tesknie za nia...moze dzisaj pojade do niej po pracy,pisze i dzowni do mnie od dwoch dni.....powinienem przetrzezwiec...ale,zeby nie bylo trzymalem poziom caly czas i za mnie Polaccy nie musicie sie wstydzic po tym weeekendzie,,,,pozdro....
Powrt do gry
marika

Doczy: 21 Wrz 2006
Posty: 91
Skd: GDYNIA
PostWysany: 17 Lut 2008, 11:54    Temat postu: Sex za granicą Odpowiedz z cytatem

Viking, ładnie to okreslił w ktoryms z tematów,iz pan Z to nawet nie prostak tylko prostaczek.Pasuje to idealnie.Bite dzieci tak maja w dorosłym zyciu,niemaja szans na rozwój.
Apel do rodzicow;
Nie bijcie dzieci,bo skutki sa potem bardzo widoczne,wystarczy poczytac to forum.

pozdrawiam
Marika
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
zyzak
Go
PostWysany: 17 Lut 2008, 13:54    Temat postu: Re: Sex za granicą Odpowiedz z cytatem

marika napisa:
Viking, ładnie to okreslił w ktoryms z tematów,iz pan Z to nawet nie prostak tylko prostaczek.Pasuje to idealnie.Bite dzieci tak maja w dorosłym zyciu,niemaja szans na rozwój.
Apel do rodzicow;
Nie bijcie dzieci,bo skutki sa potem bardzo widoczne,wystarczy poczytac to forum.

pozdrawiam
Marika



Marika, Pana Vikinga wszyscy znamy, jest on opieczętowany odpowiednią informacją. Ale rozumiem Twoja zlosc...., chwytasz się czego tylko popadnie....Znam takie ludzkie schematy i jak i wiele wiele innych....

Ja taki obszczymurek i Ty & kilka innych osób, twierdzisz ześ taka inteligĘtna, a Sobie nie radzicie z takm obszczymurkiem jak ja, fizolem itp itd SmileSmileSmile
Bark Ci argumentow Mariko.... Inteligentni ludzie postępują inaczej...
Widzę ,że nic niezrozumialaś z moich dowcipnych/zlosliwych/zgroźnych postów, ktore bądź co bądź zostały wymuszone ??? (podano do stołu !!! Very Happy )
To co napisałaś to są totalne bzdury...ale mnie to wali , mysl Sobie co chcesz.... Ja wręcz przeciwnie co do poniektórych popaprańców potrafię zapoanować nad prostymi zapędami.. taki ze mnie prostaczek....

to tyle do Ciebie


Rafał, jeśli to prawda co napisałeś to gratuluję Ci sukcesu w zyciu i oby tak dalej....Tylko jeszcze jakbys przestał przekładać alkochol nad tę panne do ktorej niby cos czujesz ,ktora wypisuje do Ciebie od 2 dni i się w końcu z nią spotkał, to obdarzyłbym CIę szacunkiem.


to tyle do Ciebie


Bardzo Was proszę abyscie nie pisali do mnie "Pan Z" , możecie nawet pisać "zołzak", bo "Pan Z" kojarzy mi sie z Panem Ziobrą


alivederci
Powrt do gry
Rafal
Go
PostWysany: 17 Lut 2008, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Cierpialo cialo co chcialo... "ja zdewocialy katolik co tydzien w niedziele sobie te powiedzenie musze powtarzac..jak mnie puscilo w pracy to juz takiego "humorku" nie mialem jak nad ranem..no ale to nieistotne

To sie popisalem moim postem powyzej,jest mi szczerze wstyd za siebie Rolling Eyes taki wlasnie glupiutki i pusty potrafie byc po alkoholu..

Zyzak sorry za zolzaka.
Powrt do gry
zyzak
Go
PostWysany: 17 Lut 2008, 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiedzialem ,ze Cie jeszcze trzymalo Smile

pewnie teraz Rafcik juz smacznie spisz SmileSmileSmile
Powrt do gry
Rafal
Go
PostWysany: 18 Lut 2008, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

" Rafcik" ? cutie hehe lol Ost 48 -sladowe ilosci snu,ost noc tez zarwana ,no ale koniec z tymi zwierzeniami Very Happy

Fajnie,ze sie w tym temacie troche uspokoilo,milej odrazu.Mam nadziejem,ze ta tendecja sie juz utrzyma hehe..

pozdrawiam all Wink
Powrt do gry
szczur4x4

Doczy: 09 Sty 2008
Posty: 251
Skd: Kopavogur
PostWysany: 26 Lut 2008, 1:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to jest straszne, to co tu od początku przeczytałem.... (nie faworyzując zyzaka)-on nie jest taki na "żywo"... nie wiem czemu tak jest, że pisząc tu wydaje się być kim innym niż w realu? to fajny inteligentny facet, ma swoje moralne zasady, które akurat i ja popieram, nie rozumiem tylko dlaczego broni innym czegoś czego np. sam nie akceptuje? ludzie robią gorsze rzeczy...trudno tacy już są.... a zyzak jest człowiekiem z którego wielu mogłoby brać przykład (nie licząc postów na tym forum...), ja osobiście też jestem za światem gdzie ma się swoją ukochaną i jest się Jej wiernym, nie nawidzę zepsucia i tego całego "syfu" którego pełno w dużych aglomeracjach,ale mam dla ludzi tolerancję, przez te wybryki natury świat schodzi na psy,wierzę w ideały ,marzy mi się życie bez dewiacji seksualnych, zboczeń, pedofili, nekrofili i itd, ale niestety to niosą wielkie skupiska ludzkie, wierzę w Boga, ale kościoła katolickiego nienawidzę za historię, zakłamanie, itd, (ojca dyrektora powiesiłbym za jaja w sejmie jako przestroga dla polityków że będą następni), nasz kościół to jedna wielka firma nie mająca nic wspólnego z Bogiem (złodziejstwo) przynajmniej takie jest moje zdanie... a co do Ełku to chyba koleżanka (parę stron wstecz) przesadziła , należałyby się jakieś przeprosiny, bo to że np w gdyni są k..rwy i pedały to nie znaczy że wszyscy nimi są , dlatego wypraszam sobie stwierdzenie " wiadomo bo z Ełku" ! a co w gdyni mało popaprańców? sto razy więcej "syfu" niż gdzieś w małych miejscowościach gdzie żyją ludzie mający zasady, ideały i równo pod sufitem, gdzie od kasy nie dostaje sie świra...
- a Ty zy'g'zak trochę sie opanuj bo nie poznaję kolegi i przez te swoje głupie posty zaczynasz powoli robić się taki jak ludzie których nieakceptujesz....będziesz taki jak oni 'łajzo' hahaha
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo WP Kontakt
Rafal
Go
PostWysany: 23 Mar 2008, 0:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odswiezam...co do mnie jeszcze ,wypilem troche to i sie pozale...wiem-zalosne...zamieszkalem z ow islandka,ja mam mimo wszystko swoj poziom i mieszkanie z nia wychodzi mnie x2 anizeli gdy mieszkalem sam,pomijajac kwestie finansowe,szybko wyszlo na to,ze roznice kulturowe to jednak powazna sprawa,a moja ex,ex jest zona nigeryjczyka z ktorym ma dziecko i mnie przed tym ostrzegala...co do sexu zeby bylo na temat,odkad sie do niej wprowadzilem to jest czesciej zmeczona,mi sie tez mniej chce-wiem chamskie to bylo..za tydzien jedzie gdzies w glab islandii do rodziny,a ja sobie pojde potanczyc gdzies,gdy bylem z polskimi dziewczynami to raczej wolalem byc wierny,teraz mi raczej srednio na tym zalezy...swieta..posprzatalem,ugotowalem.pozmywalem,wszystko sam,jaja tez sam poswiecialem,ona nawet nie jest kataliczka...jednak chyba wole polskie kobiety...no dobra koniec tych moich pijackich wywodow,bez ladu i skladu,odrazu mowie,ze krytyke mam gdzies jak i wiele innych rzeczy na dzien dzisiejszy...Wesolych Swiat...wyzalilem sie..amen...
Powrt do gry
Grazyna

Doczy: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Skd: Islandia
PostWysany: 23 Mar 2008, 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz ta islandka chyba traktuje Ciebie bardziej jak lokatora niż partnera. Dobrze by było wyjaśnić sobie tę kwestię, po jej powrocie. Islandczycy na swoj sposób też przecież obchodzą te święta i bardzo lubią się spotykać, święta to okazja była doskonała,żeby dziewczyna zabrała Ciebie do swojej rodziny, a skoro tego nie zrobila to sam się o to ją zapytaj. A czy islandzkie kobiety są lepsze czy gorsze od Polek to sprawa dyskusyjna. Bardzo różnie z tym bywa. Znam islandki, które potrafią budować bardzo trwałe związki nie koniecznie po ślubie, oparte na wzajemnym szacunku i miłości.
_________________
Brunetka
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
Rafal
Go
PostWysany: 24 Mar 2008, 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no "pokazala" mnie juz niemal calej rodzinie i nie wstydzi sie tego skad pochodze,bardziej chyba ja sie wstydze,za mala wiocha,a za duzo syfu zesmy tu narobili,taka prawda..Dobrze mi sie z nia mieszka,ona raczej tez nie narzeka,mimo,ze idealnie na pewno nie jest,ale w zyciu przeciez tak bywa..wczesniejszy post pisalem pod wplywem % Jest juz dobrze miedzy nami,przeprosilismy sie i teraz mamy sobie mowic jak nam cos nie pasuje.Dobrze,ze z nia zamieszkalem,szybko wyjdzie czy cos z tego bedzie czy nie,gorzej,ze oddalem swoj pokoik komus,moglem sobie go oplacic i zostawic na jeszcze miesiac..tak na w razie W..
pzdr.
Powrt do gry
Grazyna

Doczy: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Skd: Islandia
PostWysany: 24 Mar 2008, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszę się ,że maci ze sobą dobry kontakt. Życzę powodzenia.
_________________
Brunetka
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
Arina

Doczy: 16 Sty 2007
Posty: 388
Skd: Keflavik
PostWysany: 29 Kwi 2008, 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widze ,iz juz po burzy wiec wznowie temat cyber seksu. Wprawdzie nie czytalam ksiazki o ktorej wspomniala marika ale chcialabym podzielic sie swoim zdaniem na ten temat;) .
Wydaje mi sie i,z duze buuum cyber seksu zaczelo sie od powstania programu mIRC (poprawcie mnie jesli sie myle ) , pozniej chaty na roznych stronach www, a teraz mamy Skype . Pragnienie seksu ma kazdy , bo taka jest ludzka natura (zreszta nie tylko ludzka).

To z forum gazeta.pl
"Cybersex może nie jest tym, co tygrysy lubią najbardziej, ale ma jedną zasadniczą zaletę - należy do typu seksu całkowicie bezpiecznego (na joystick nie musimy nakładać prezerwatywy), a osobom nieco słabiej zorientowanym w komputerach warto zaznaczyć, że przez cybersex żadnym wirusem - nawet komputerowym - zarazić się nie można. Można więc szaleć z kim się chce i jak się chce, nie martwiąc się o zdrowie i ewentualne konsekwencje (no, może oprócz zużycia klawiatury)."

Kwestia jaki to bedzie seks to juz osobista sprawa ludzkiego sumienia . Przecierz wiadomo iz rozni ludzie sa w sieci, tak jak i w zyciu. Kazdy woli to co go podnieca , co sprawia przyjemnosc jego umyslowi .

Osobiscie otarlam sie o cyber seks ale w tej najdelikatniejszej formie (przynajmniej tak sadze). Bylo to za czasow swietnosci mIRC-a , mialam 20 lat . Dziewczyna po przejsciach , z kulejaca dusza po kolejnyn nie udanym zwiazku ,w miescie gdzie kazdy wie o twoim kolejnym kroku . Spontaniczne rozmowy o milosci , seksie , uczuciach , emocjach ....... nic wulgarnego . Bylismy jak dwoje zranionych zwierzat , ktore chca same wyleczyc swoje rany . Nauczyl mnie inaczej patrzec na mezczyzn , rozumiec meska dusze i emocje . Mysle iz nauczylam sie otwierac emocjonalnie przed partnerem ......... moze to brzmi smiesznie . Chcielismy sprobowac w realu , czy bedzie tez tak samo emocjonujaca i niesamowicie . Wiecie co , moja duma nie pozwolila na taki kontakt , moze dlatego iz balam sie , ze wszystko prysnie i bedzie na mnie inaczej patrzec .Obawy zawsze sa nawet w kilkuletnich zwiazkach . Szanuje siebie i mysle iz nie zawsze mozna posunac sie za daleko . Zreszta monitor chroni Wink i czlowiek czuje sie pewniej . Pozostaly mile wspomnienia Smile Mial taki glos , ze moglam sluchac godzinami Embarassed .
_________________
Dziekuje wiatru ,bo chroni mnie przed sloncem Smile
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
KO

Doczy: 10 Maj 2006
Posty: 492
Skd: z piekła
PostWysany: 30 Kwi 2008, 3:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,5168543.html
_________________
(_!_)
o
0
O
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora
WielkiBialyKrolik

Doczy: 08 Cze 2008
Posty: 1422
Skd: Reykjavik
PostWysany: 26 Cze 2008, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hm, dla mnie sex moze miec miejsce jedynie podczas kontaktu fizycznego. cybersex? nie wiem co to.

Sytuacja: kolega opowiada mi ze ... sie z jakas laska, ja pytam, czy w gumie, a on: nie. mowie mu, ze jest glupi, a on: bez przesady nic nie miala, nie wygladala na taka. moj komentarz----> xD

i to nie jest wyjatkowa sytuacja, wiele osob nie uzywa prezerwatyw bo twierdza, ze sa medycznymi jasnowidzami. dla mnie to glupota, co z tego Rafal, ze robisz sobie badania co jakis czas, to tak jakby czekac, az bedziesz mial pozytywa, lepiej chyba zapobiegac. Ja tam nigdy nie licze, ze facet bedzie mial przy sobie prezerwatywy, laski tez sa glupie, ze nie nosza ze soba, gdybym w wielu sprawach nie liczyla tylko na siebie to w kiepskim bylabym polozeniu teraz.

co do zdrady, moim zdaniem lepiej zakonczyc zwiazek i wtedy cos tam krecic na legalu. niektorym jednak jest wygodnie i kreca ile moga. uwazam, ze albo ma sie sklonnosci do niewiernosci, albo nie ma. ludzie sami prowokuja pewne sytacje, a potem sa zdziwieni, ze cos zrobili, jeszcze mi sie nie zdarzylo zebym nie wiedziala co sie dzieje i zeby mnie ktos przerobil. jest pewna granica, ktorej nie przekraczam bedac w zwiazku, jezeli mam chcice do nieopanowania na kogos to znaczy, ze cos mi nie pasuje w tym zwiazku i trzeba pomyslec nad tym.

faktem jest, ze nie wszyscy jestesmy tacy sami i ze nie jest to takie proste. Jezeli jestes takim ogierem Rafale, to mam nadzieje, ze znasz sie na rzeczy i masz odpowiednie narzedzia do tego i kondycje, bo bardzo irytujace jest gdy ktos kozaczy na ten temat a potem robi niewielki szum i konczy lol
_________________
"Najczęściej nadmierne wymagania w stosunku do kobiet mają ćwokowate oblechy. "
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nastpny
Strona 4 z 8

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron