reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Range rover

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> 4x4
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
empelego

Doczy: 27 Lut 2007
Posty: 27
Skd: Chrzanów
PostWysany: 4 Kwi 2007, 20:04    Temat postu: Range rover Odpowiedz z cytatem

Cześc
Czy ktoś może wie ile kosztuje Rnge rover v8 2007 z islandzkich na polskie
Spotkał się ktoś z tą luksusową terenówką na wyspie??
Jeżdził ktoś nią??
Jak wrażenia z jazdy tym cudem....??
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
einar

Doczy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWysany: 5 Kwi 2007, 2:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zajrzyj na stronę www.landrover.is

http://www.landrover.is/bilar/range%5Frover/verd/
Kalkulator walutowy, by przeliczyć na PLN, znajdziesz na stronie glównej ICELAND.PL

Ale to takie bardziej duże limuzyny niż terenówki:) Te cieniutkie kółeczka na lśniących felgach... Choć oczywiście nie mówię, że nie jest ładny...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
empelego

Doczy: 27 Lut 2007
Posty: 27
Skd: Chrzanów
PostWysany: 7 Kwi 2007, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko wiesz...
Testy wykazują, że to najlepsze na świecie terenówki Wink
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
delfin

Doczy: 24 Gru 2006
Posty: 48
Skd: Reydarfjordur
PostWysany: 7 Kwi 2007, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj kiedys najlepsze, tak, z tym sie zgodze spoko , ale teraz to moze najlepsze terenowki, lecz na autostrade lol
_________________
"malo jest takich chwil ktore mam tylko dla siebie,bo wciaz poswiecam sie innym"
"nigdy nie jest tak zebys nie mogl wiecej niz myslisz"
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Numer GG
empelego

Doczy: 27 Lut 2007
Posty: 27
Skd: Chrzanów
PostWysany: 7 Kwi 2007, 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szkodaaz ecena w polsce taka zaporow 500 000 za auto to bardzo duuuzo
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
IceCube

Doczy: 23 Gru 2007
Posty: 4
Skd: Warszawa, Zoliborz, Polska
PostWysany: 23 Gru 2007, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jak wrażenia z jazdy tym cudem....??


Ja nigdy nie jeździłem Land Roverem czy RangeRoverem, ale interesując się trochę motoryzacją wiem, że nie są takie złe Wink To wozy kultowe, to legendarne terenówki! W końcu Land Rovery i Range Rovery startują w wielu zawodach terenowych (Range np. w CAMEL Trophy). To są wózki bez pudła. Oczywiście bardzo dobre są BMW X5, Merce ML, Porsche Cayenne czy Volvo XC90, ale brytyjskie Range Rovery ze względu na swoje właściwości terenowe są naprawdę bliskie ideału!

Znajomy jeździł nowym "disco" i był pod wrażeniem możliwości terenowych discovery, a sam startuje hobbystycznie w imprezach Jeepa (AutoTraper) i wielu innych na śląsku, w bieszczadach,...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
bilalegia

Doczy: 13 Mar 2008
Posty: 3
Skd: N ebraska
PostWysany: 13 Mar 2008, 1:14    Temat postu: najdroższy Odpowiedz z cytatem

chciałbym tylko dodać że najdroższym autem do wypożyczenia jest

Land Rover DEFENDER , auto wygląda nie specjalnie, stacyjka jest po drugiej stronie, wloty powietrza otwierane "mocno" ręcznie, arhaiczna skrzynia biegów, wycieraczki szyby jak z syrenki, zegary i podswietlenie do bani.

ale cóż......

lepszego auta nie ma na te warunki.

a dlaczego?

zabiera 9 osób, ma na dachu i z tyłu dodatkowy bagażnik, nie musisz się martwić że coś zniszczysz i co najważniejsze......

wszędzie dojedzie i to bez awaryjnie
kto wie o czym mówie może to tylko potwierdzić

ja osobiście z limuzyn to wolę Hummera 2 który jest tańszy Smile oczywiście do jeżdżenia niekoniecznie offroad.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
szczur4x4

Doczy: 09 Sty 2008
Posty: 251
Skd: Kopavogur
PostWysany: 13 Mar 2008, 1:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IceCube napisa:
Cytat:
Jak wrażenia z jazdy tym cudem....??


Ja nigdy nie jeździłem Land Roverem czy RangeRoverem, ale interesując się trochę motoryzacją wiem, że nie są takie złe Wink To wozy kultowe, to legendarne terenówki! W końcu Land Rovery i Range Rovery startują w wielu zawodach terenowych (Range np. w CAMEL Trophy). To są wózki bez pudła. Oczywiście bardzo dobre są BMW X5, Merce ML, Porsche Cayenne czy Volvo XC90, ale brytyjskie Range Rovery ze względu na swoje właściwości terenowe są naprawdę bliskie ideału!

Znajomy jeździł nowym "disco" i był pod wrażeniem możliwości terenowych discovery, a sam startuje hobbystycznie w imprezach Jeepa (AutoTraper) i wielu innych na śląsku, w bieszczadach,...



moze i są kultowe, ale żaden z nich nie wygrywa rajdów nawet land rover tom cat (a niby najlepszy na świecie), jężdzę w rajdach off-road od 6-ciu lat, startowałem w pucharze polski i europy 4x4 i ani land ani range nigdy nie wygrał... może to wina kierowcy? Very Happy , land rover to dzielne autko ale nie porównuj auta z camel trophy do tego które możesz kupić...bo to niebo a ziemia... a co do range rovera.... jeżdiłem ostatnio super sporten tym najnowszym... 400 kucy robi wrażenie i daje się odczuć na drodze , idealne zawieszenie, wg mnie najlepsze jakie można sobie wymarzyć (z racji zawodu i hobbi mam do czynienia z wieloma autami 4x4-więc wiem co mówię),range rover w terenie, na zwykłych gumach lepiej się sprawuje niż : nissan x-trail, honda cr-v, rexton, musso, santa fe itp padaczki, powiem jeszcze na marginesie: najnowszy land cruiser 200 (11.5 mln koron)- nic specjalnego, jeśli chodzi o jazdę, tylko bajerki i cena - samochód w sam raz dla islandczyka.... wszystko na pokaz...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo WP Kontakt
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> 4x4 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron