reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Volkswagen Transporter T3 syncro w Islandii.
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> 4x4
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stopa

Dołączył: 05 Lip 2005
Posty: 187
Skąd: ŁódĹş
PostWysłany: 3 Sty 2006, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no nigdy nie wypowiadalem sie krytycznie w stosunku do unimoga - jedynie tak jak i Ty uwazam ze cena jest z kosmosu Shocked Ostatnio widzialem gdzies ogloszenie z kilkunastoma unimogami z lat 80 wycofywanych z wojska niemieckiego - przynajmniej na zdjeciach widac bylo wersje z kipą i plótnem - ale moze trafilaby sie tez jakis z buda zamknieta!? No i cena w okolicach 15 tys Very Happy Uwazam ze to fajna okazja dla kogos kto kombinuje w kierunku unimoga...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
O.E.
Opiekun Forum
Dołączył: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skąd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysłany: 4 Sty 2006, 3:54    Temat postu: Wada Unimoga Odpowiedz z cytatem

Zapomniałem jeszcze dodać o jednej wadzie Unimoga: trzeba mieć prawo jazdy kat. C, gdyż jest to ciężarówka pełną gębą Confused
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
stopa

Dołączył: 05 Lip 2005
Posty: 187
Skąd: ŁódĹş
PostWysłany: 4 Sty 2006, 12:13    Temat postu: Re: Wada Unimoga Odpowiedz z cytatem

OdĹźajer Egzegeta napisał:
Zapomniałem jeszcze dodać o jednej wadzie Unimoga: trzeba mieć prawo jazdy kat. C, gdyż jest to ciężarówka pełną gębą Confused


Prawo jazdy to mniejszy problem - wiekszy jest w naprawde wysokim podatku drogowym. Jest podobno sposob aby to ominac - trzeba przerejestrowac go na pojazd specjalistyczny - pomoc drogowa, energetyczna itp lol - jest to prostsze niz udowodnic ze jest to pojazd turystyczny... choc wlasciwie jak kogos stac na unimoga to chyba sobie podatkiem drogowym nie zawraca glowy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
IceCube

Dołączył: 23 Gru 2007
Posty: 4
Skąd: Warszawa, Zoliborz, Polska
PostWysłany: 23 Gru 2007, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mercedes Unimog to ciężarówka która w terenie porusza się jak Hummer czy dobry "brytyjczyk" (Land Rover).

Natomiast "dla zwykłych" ludzi Mercedes ma całą masę aut 4x4, osobowe z systemem 4Matic (od C klasy bo S klase), SUV ML, terenówkę GL, starą rasową terenówkę G klase i jeszcze dostawcze Vito/Viano i Sprintery z 4x4. Jest w czym wybierać.

A co do tematu - niedawno jeździłem VW Multivan 2.5 TDI (174 KM) 4Motion w wersji "biznesowej". Autko niezłe, nieźle wykonane, świetny napęd (stałe 4x4), mocny Diesel, ale osiągi słabe i spore spalanie (w mieście 13-14 litrów). Ale za napęd 4x4 ten Multivan jest godny uwagi. komfort słaby - w końcu powstaje na dostawczym Transporterze T5.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kryspingdynia
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 22 Lip 2007
Posty: 274
PostWysłany: 23 Mar 2008, 13:41    Temat postu: Re: Volkswagen Transporter T3 syncro w Islandii. Odpowiedz z cytatem

rekinludojad napisał:
Czesc wszystkim.

Czy ktos widzial takie pojazdy na drogach Islandii ?



Chodzi i Vw busa T3 syncro ( 4x4)
Czy w ogole busy T3 (nawet te z napedem na 1 os)sa
widoczne na ulicach miast?
Czy to jest popularny samochod w Islandii?
Ciekaw jestem jak z dostepnoscia czesci zapasowych?
Czy warszataty samochodowe sa w kazdym miescie?
Od jakiegos czasu chodzi mi poglowie zeby sie wybrac moim busikiem.

Paweł

s
Minelo 2 lata a ty nie pochwaliles sie wyprawa, pewnie zrezygnowales, od miesiaca jestem posiadaczem tego modelu busika, samo kupno wyszlo troche rzutem na tasme, gdyz mam juz osobowego japonca 4x4, ale pewna niemiecka firma budowlana konczyla kontrakt na wyspie i chcieli go sprzedac na biegu okazyjnie.
Teraz trzymam w nim graty bo sie przeprowadzam a w planie mojej firmy mam delegacje na rok wiec taki mobilny skladzik za grosze mi ulatwia wszytko. Zaczynak sie nawet troche zarazac busikomania, gdyz autko wyjatkowo ciekawe i praktyczne a ze przebieg ma maly 130tys pomysle o jego przerobce na wersje campingowa, jestem tez od dziecka zazartym motocyklista i fanem skuterow (sniezny, wodny) bedzie czym sprzet zabierac na urlopy, na razie nie mam czasu ale w przyzlosci jakis garaz zorganizuje i sie zabawie.
Interesu nie zrobisz na przedazy gdyz cene podwojna robi clo i towarzyszace podatki, jak ciebie interesuje to mam dokumenty celne na mojego busika i wychodzi z nich, ze rok temu zapalcili ok 2 ty euro samych podatkow a jak przedawali mi to jezcze na dokladke podatek zaplacili 150 euro to co im zostalo to chyba tylko na dwa dni picia w trojke Smile
Mam pytanie zwiazane z montazem drugiego systemy paliwowego na olej roslinny gdzyz te roczniki dobrze obie radza ze spalaniem tego a ty bedac w temacie moze maz jakies dowiadczenia i namiary na czesci do samodzielnego montazu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> 4x4 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron