reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

SZUKAM PRACY - OGŁOSZENIA I PYTANIA FORUMOWICZÓW
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 61, 62, 63  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Jak wygląda praca na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Łukasz

Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 46
Skąd: Poznań Hfj
PostWysłany: 2 Kwi 2008, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czesc szukam pracy dla dziewczyny najlepiej po 18 wiem ze raczej to niemozliwe ale nie szkodzi napisac keflavik okolice jak co prosze na gg 431606
_________________
West Coast
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
biber

Dołączył: 04 Kwi 2008
Posty: 2
Skąd: Sanok
PostWysłany: 4 Kwi 2008, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam pracy, mam 18 lat, na terenie całej Islandii tylko z zakwaterowaniem. Może być praca na: budowie, w hotelu, restauracji, w przemyśle rybnym itp. Do tego czasu powinienem mieć prawojazdy kat B
biber_ss@tlen.pl
tel polski: (0) 509 951 480
gg 2556121
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
koszalin

Dołączył: 04 Kwi 2008
Posty: 2
Skąd: koszalin
PostWysłany: 4 Kwi 2008, 21:45    Temat postu: SZUKAM PRACY Odpowiedz z cytatem

SZUKAM PRACY W ISLANDI. JESTEM Z ZAWODU TOKARZEM MAM DOŚWIATCZENIE
W ZAKLADZIE REMONTOWYM .POTRAFIE FREZOWAĆ SPAWAĆ .OBECNIE PRACUJE JAKO KONSERWATOR URZĄDZEN DŹWIGOWYCH (POSIADAM UPRAWNIENIA UDT).NIESTETY NIEZNAM JĘZYKÓW OBCYCH, I MAM 48 LAT . CHCIAŁBYM WYJECHAĆ Z ŻONĄ I CÓRKĄ , JAKIE SĄ SZANSE ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Milka

Dołączył: 02 Gru 2006
Posty: 140
Skąd: Waw,Hver
PostWysłany: 5 Kwi 2008, 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znajomy przebywający i pracujący na Islandii od dwóch lat, obecnie bez pracy, szuka pracy jako kierowca wywrotki (doświadczenie 6 letnie) bądź tira.
Proszę o jakiś kontakt, namiary na firmy zajmujące się transportem (www, tel, itp.). Proszę o informację na priv. Z góry dziękuje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
mexa

Dołączył: 06 Kwi 2008
Posty: 23
PostWysłany: 6 Kwi 2008, 8:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie oszukujmy jestem na islandi od 4lat i od tego czasu bardzo duzo sie zmienilo i zmienia ,jesli planujesz odrazu przyjechac z rodzina ktokolwiek nie radze jest juz coraz ciezej z praca naprawde korona stoi coraz nizej mieszkania i zywnosc jest droga ja obecnnie jestem z mezem i zebym miala byc tu sama nie oplacalo by sie a tak jest latwiej sa dwie wyplaty
no i do tego jezyk jesli nie znasz w dobrym stopniu angielskiego nie ma mowy o pracy tak przynajmiej jest teraz u mnie w firmie i jak slyszalam w wiekszosci juz tak sie robi
ci co juz tu sa maja stale prace mieszkania jakos sobie radza ale ci nowi co maja przyjechac nie wiem jak to z nimi chyba ze maja tu bliskiech co odrazu zalatwia im prace i dadza kawalek kata
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mexa

Dołączył: 06 Kwi 2008
Posty: 23
PostWysłany: 6 Kwi 2008, 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i z praca jest tu coraz trudniej wiem o tym moja siostra z bardza dobra znajomoscia jezyka angielskiego szukala pracy 3tyg. Miala z tym dobrze ze u mnie miszkala dawalam jej jesc ,spac nie placia za nic juz byla bardzo zrezygnowaa juz miala wracac do polski (w poszukiwaniu pracy pomagal mi rowniez moj szef islandczyk) az wielkim fuksem oddzwonili bo akurat ktos tam zlamal noge i 3miesiace zwolnienie ma no i moze ja tam potem zostawia ale stawke za godzine dostala teraz taka jaka ja mialalm 4lata temu.Po oblaceniu rachonkow kupienia sobie jedzenia biletu miesiecznego autobusu zostaja nie zaduze pieniazki (dodam ze wyprowadzila sie gdzyz ma 3pokojowe mieszkanie i 2malych dzieci)my jakos sobie radzimy mamy od4lat te same stale praca i juz stawka taka za ktora da sie wyzyc i oplacic nianki dla dzieci ale zebym miala teraz tam przyjechac to z takimi warunkami powrot po krotkim czasie do kraju
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kamnowacki

Dołączył: 06 Kwi 2008
Posty: 1
PostWysłany: 6 Kwi 2008, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam pracy sezonowej (od połowy maja do połowy lipca) wraz z trzema osobami w Islandii.
Podejmiemy się każdego zajęcia, w którym nie potrzeba znacznego doświadczenia. Wiek każdego z nas 19lat - i pewnie zdana (za miesiąc) matura Smile. Angielski na poziomie komunikatywnym.

Kontakt:
email: kamnowacki@o2.pl
GG: 3340555
telefon (sms): 660689394
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
brambor69

Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 1
Skąd: Piła
PostWysłany: 7 Kwi 2008, 17:43    Temat postu: SZUKAM PRACY Odpowiedz z cytatem

SZUKAM PRACY - OPERATOR KOPARKO-łADOWARKI , WóZKóW JEZDNIOWYCH , RATOWNIK MEDYCZNY , KIEROWCA .

509402550



24 LATA , ZAWĂłD WYKONYWANY - KIEROWCA , MAGAZYNIER W FIRMIE BUDOWLANEJ
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
mała gosia22

Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 1
Skąd: Irlandia
PostWysłany: 8 Kwi 2008, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam! jestem tu nowa i nie bardzo wiem jak sie tu poruszac! Ja i moj nazeczony mieszkamy i pracujemy i Irlandii lecz chcemy i szukamy pracy w Islandii! ja z zawodu jestem fryzjerka a Rafał elektrykiem lecz tu pracuje na budowie i robi wszystko! Nasz angielski jest dośc dobry i nie memy problemów z porozumieniem sie! Wiec jesli ktos cos wie i chciałby nam pomuc bylibysmy wdzieczni! To mój mail gorzkazoladkowa@wp.pl Pozdrawiam Małgosia!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
koszalin

Dołączył: 04 Kwi 2008
Posty: 2
Skąd: koszalin
PostWysłany: 9 Kwi 2008, 14:57    Temat postu: Praca Odpowiedz z cytatem

Może ktoś wie czy jest możliwość wysłania swojego CV z Polski do Islandii
do jakiegoś biura lub pośrednika i czekanie na oferte w kraju ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
surtsey

Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 39
PostWysłany: 9 Kwi 2008, 19:51    Temat postu: Jest to moĹźliwe Odpowiedz z cytatem

Czesc
tu jest adres jednej z agencji pośrednictwa pracy
http://www.radning.is/?s=28
wysyłasz formularz i czekasz
oczywiście nie gwarantuje to niczego.
formularz jest po polsku
pozdarwiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
epic_rulezzz

Dołączył: 20 Mar 2008
Posty: 21
Skąd: Poznań
PostWysłany: 9 Kwi 2008, 21:44    Temat postu: Re: Jest to moĹźliwe Odpowiedz z cytatem

surtsey napisał:
Czesc
tu jest adres jednej z agencji pośrednictwa pracy
http://www.radning.is/?s=28
wysyłasz formularz i czekasz
oczywiście nie gwarantuje to niczego.
formularz jest po polsku
pozdarwiam


on nawet nie gwarantuje tego, Ĺźe dotrze do nich...
nawet jak dotrze, to pani z tej agencji jest NAPRAWDĘ NIEKOMPETENTNA.... proponowała pracę a Akureiri mojemu szwagroszczakowi. umówiła go z pracodawcą.. ponoć....... chłopak już sobie zaklepał czas wolny, auto przygotowane do drogi i co?? I NIC.. NIE RACZYŁA ODBIERAĆ TELEFONU NAWET PRZEZ TYDZIEŃ... SZCZERZE NIE POLECAM ICH.. a rok działania na rynku pracy JEST NICZYM... (info z ich stronki) WIĘC DLA MNIE ONI SĄ NICZYM... a może ktoś ma odmienne dośwaidczenia z tą firmą, może znalazł pracę dzięki nim.... to piszcie.. AŻ JESTEM CIEKAWY CZY TYLKO ON MIAŁ PECHA...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Arina

Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 388
Skąd: Keflavik
PostWysłany: 12 Kwi 2008, 4:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firma Radning jest ok, jedna osoba mogla miec faktycznie pecha. Osobiscie znam kilka osob ktorym ta kobieta pomogla z dobrym skutkiem . Szukalam pracy przez ta firme , niestety nie byli w stanie mi pomoc bo nie bylo takiej oferty z jakiej ja bym mogla byc zadowolona. Nie mam zalu do nich , nie moge powiedziec iz firma jest nie kompetentna. Wydaje mi sie iz czasem za duzo oczekujemy Wink .
_________________
Dziekuje wiatru ,bo chroni mnie przed sloncem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
oset

Dołączył: 17 Sie 2007
Posty: 11
Skąd: reykjavik-hafnarfjordur
PostWysłany: 12 Kwi 2008, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja znalazlem prace przez firme rodning.w ciagu tygodnia mialem 3 oferty.Wydaje mi sie ze zalezne jest to od fachu jaki posiadamy , oraz oczekiwan na jakie sie nastawiamy a znajomosc jezyka jest podstawa do dalszej rozmoy o zatrudnieniu.nie trzeba mowic plynnie po angielsku wystarczy w bezokolicznikach ale cos trzeba wiedziec oprocz bbeee i meee Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
anteater

Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 18
Skąd: Gliwice
PostWysłany: 15 Kwi 2008, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy 17-letni chlopak z Polski ma szanse na jakas wakacyjna prace na Islandii?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lola

Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 1
Skąd: Łomianki
PostWysłany: 17 Kwi 2008, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam pracy(mam 24 lat) na terenie całej Islandii tylko z zakwaterowaniem. Może być praca: w hotelu, restauracji, w przemyśle rybnym itp. Potrafię komunikować się po angielsku.chciałabym wyjechać na stale albo chociaż na kilka lat.

info proszę kierować na adres: olala5@autograf.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Michael-Scofield
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 91
Skąd: Keflavik/Mosefellbaer
PostWysłany: 21 Kwi 2008, 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak jest z praca dla dzieci od 14 do 15 lat?

Ktos ma jakies numery?

Wiecie oco chodzi, moze byc i od maja - ale do konca wakacji, bo pozniej juz rok szkolny.

Jak ktos ma jakies telefony albo cos do takich konkretnych gosci to prosilbym.

I tez zeby nie byla jakas lipa, ze pracodawca nie wyplaca obiecanych pieniedzy , lub cos takiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mexa

Dołączył: 06 Kwi 2008
Posty: 23
PostWysłany: 22 Kwi 2008, 11:42    Temat postu: :) Odpowiedz z cytatem

niestety to nie koncert zyczen Smile juz na islandi nie jest tak latwo wiem bo mieszkam tu od 4 lat z praca jest bardzo bardzo ciezko a juz praca z zawkaterowaniem ale niestety nie kazdy o tym wie mysli ze to tak latwo on chce przyjechac a praca czeka na rogu juz tak nie jest ,ale zycze powodzenia Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysłany: 22 Kwi 2008, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mexa, jak do tej pory napisales na forum 3 posty i wszystkie na to samo kopyto: jest ciezko i prace coraz trudniej....... bla bla bla
W sumie masz troche racji ale nie musisz zniechecac ludzi do przyjazdu tak bardzo. Niech przyjezdzaja, niektorym sie uda niektorzy wroca do Polski z dlugami
_________________
Filip broni
Filip radzi
Filip nigdy Cie nie zdradzi

KAŻDY KILOGRAM OBYWATELA Z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM SZCZEGÓLNYM DOBREM NARODU
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Milka

Dołączył: 02 Gru 2006
Posty: 140
Skąd: Waw,Hver
PostWysłany: 22 Kwi 2008, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michael-Scofield napisał:

Wiecie oco chodzi, moze byc i od maja - ale do konca wakacji, bo pozniej juz rok szkolny.


W zeszłe wakacje dzieciaki w wieku szkolnym były angażowane do drobnych prac na terenie swoich miast, tj malowanie krawężników, pielęgnacja drzewek itp i dostawały za to pieniądze. Ale nie wiem kto to organizuje, może szkoła. Moja znajoma Polka, chciała zapisać swojego syna, ale nie było już miejsc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Jak wygląda praca na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 61, 62, 63  Następny
Strona 43 z 63

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron