reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

DAM PRACĘ - OGŁOSZENIA PRACODAWCÓW NA ISLANDII
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 23, 24, 25  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Jak wygląda praca na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Polak

Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 3
PostWysłany: 1 Kwi 2008, 21:08    Temat postu: Re: www.visir.is Odpowiedz z cytatem

mgj napisał:
POTRZFBNI PRACOWNICY
KIEROWCY KAT. C+E. OPERATORZY KOPAREK PRACOWNICY FIZYCZWI PRACODAWCA ZAPEWNIA dlUGOLETNI KONTRAKT WYGOKIE ZAROBKI

TEL 891 8338


Odnosze się do powyższego ogłoszenia. Pracowałem w tej firmie 5 miesięcy okazało się że, praca ta jest na czarno, nie odprowadzają żadnych składek. Do tego za ok. 250 godz. płacą aż 13.0000 koron Shocked , Jak doszłem do tego że pracuje na czarno to szef wyżucił mnie z pracy, domu i nie zapłacił mi do tej pory ani grosza z zaległej wypłaty. Potencjalni pracownicy UPEWNIJCIE SIĘ ŻE PRACUJECIE LEGALNIE. Oni gwarantują że tak a jak ktoś się połapie to i tak popracuje miesiąc zanim się kapnie ( To ich Motto ). Podał bym nazwe tej firmy ale niewiem jak to stoi prawnie N----G Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szczur4x4

Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 251
Skąd: Kopavogur
PostWysłany: 2 Kwi 2008, 23:39    Temat postu: Re: www.visir.is Odpowiedz z cytatem

Polak napisał:
mgj napisał:
POTRZFBNI PRACOWNICY
KIEROWCY KAT. C+E. OPERATORZY KOPAREK PRACOWNICY FIZYCZWI PRACODAWCA ZAPEWNIA dlUGOLETNI KONTRAKT WYGOKIE ZAROBKI

TEL 891 8338


Odnosze się do powyższego ogłoszenia. Pracowałem w tej firmie 5 miesięcy okazało się że, praca ta jest na czarno, nie odprowadzają żadnych składek. Do tego za ok. 250 godz. płacą aż 13.0000 koron Shocked , Jak doszłem do tego że pracuje na czarno to szef wyżucił mnie z pracy, domu i nie zapłacił mi do tej pory ani grosza z zaległej wypłaty. Potencjalni pracownicy UPEWNIJCIE SIĘ ŻE PRACUJECIE LEGALNIE. Oni gwarantują że tak a jak ktoś się połapie to i tak popracuje miesiąc zanim się kapnie ( To ich Motto ). Podał bym nazwe tej firmy ale niewiem jak to stoi prawnie N----G Very Happy Very Happy


pisz... niech to będzie przestrogą dla ludzi chcących pracować legalnie , pełno tu podobnych OSZUSTÓW, znajomego podobna firma też nie źle "załatwiła", jego dziecko ma już 5 miesięcy a on nie może dostać pieniędzy za macieżyński i za ostatnie miesiące pracy bo ma podobną sytuację o której piszesz i nie tylko on.... więc pisz nazwę , to odpowiednie miejsce.... jeśli zostałeś oszukany mam nadzieję że byłeś w związkach ? nikt Ci nic nie zrobi za zdemaskowanie ZŁODZIEJA.... znaleźli sobie frajerów - baranożercy....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
Polak

Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 3
PostWysłany: 3 Kwi 2008, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firma ta to NESFAG!!!!!!!!!!!!! i oczywiscie byłem w związkach!!!!!!!!!1
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
janik

Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 197
Skąd: KOPAVOGUR
PostWysłany: 6 Kwi 2008, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
znaleĹşli sobie frajerĂłw - baranoĹźercy....

Przydałoby się trochę szacunku dla ludzi którzy Cię przyjeli tutaj dali pracę i Ci płacą. Nie wszyscy Islandczycy są tacy i nie wrzucajmy eszystkich do jednego garka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
janik

Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 197
Skąd: KOPAVOGUR
PostWysłany: 9 Kwi 2008, 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szef mojej firmy potrzebuje człowieka do regipsów, róznego typu stelaży i innych prac wykończeniowych. Konieczne doświadczenie i przynajmniej podstawy angielskiego. Tak zwane szybko uczące sie osoby nie wchodzą w gre. Praca będzie praktycznie samodzielna lub z pomocnikiem także braki w doświadczeniu zawodowym wyjdą odrazu.
Podaje telefon kontaktowy 8496401.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
epic_rulezzz

Dołączył: 20 Mar 2008
Posty: 21
Skąd: Poznań
PostWysłany: 9 Kwi 2008, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

janik napisał:
Cytat:
znaleĹşli sobie frajerĂłw - baranoĹźercy....

Przydałoby się trochę szacunku dla ludzi którzy Cię przyjeli tutaj dali pracę i Ci płacą. Nie wszyscy Islandczycy są tacy i nie wrzucajmy eszystkich do jednego garka.


oni tak robią... wrzucają wszystkich Polaków do jednego wora....

ich jest 300tys..
nas 40mln...

KTO MA WIĘKSZE PRAWDOPODOBIEŃSTWO SIĘ POMYLIĆ??

żartuję oczywiście, ale coś w tym jest, nieprawdaż?? Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KO

Dołączył: 10 Maj 2006
Posty: 492
Skąd: z piekła
PostWysłany: 10 Kwi 2008, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

epic_rulezzz napisał:

oni tak robią... wrzucają wszystkich Polaków do jednego wora....

ich jest 300tys..
nas 40mln...

KTO MA WIĘKSZE PRAWDOPODOBIEŃSTWO SIĘ POMYLIĆ??

żartuję oczywiście, ale coś w tym jest, nieprawdaż?? Very Happy


Dla mnie nic w tym nie ma, ale ja nie stosuję podziałów ONI i MY. Dlaczego mam być "MY" z jakimś żulem albo gwałcicielem tylko dlatego, że obydwaj urodziliśmy się w jednym kraju?

pozdrĂłwka
_________________
(_!_)
o
0
O
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
janik

Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 197
Skąd: KOPAVOGUR
PostWysłany: 11 Kwi 2008, 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

janik napisał:
Szef mojej firmy potrzebuje człowieka do regipsów, róznego typu stelaży i innych prac wykończeniowych. Konieczne doświadczenie i przynajmniej podstawy angielskiego. Tak zwane szybko uczące sie osoby nie wchodzą w gre. Praca będzie praktycznie samodzielna lub z pomocnikiem także braki w doświadczeniu zawodowym wyjdą odrazu.
Podaje telefon kontaktowy 8496401.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lili67

Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 239
Skąd: HafnarfjĂśrdur/Keflavik
PostWysłany: 11 Kwi 2008, 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

epic_rulezzz napisał:

ich jest 300tys..
nas 40mln...



Nas jest 38 125 000 i raczej się zmniejsza. Ale lubimy sobie dodawać, zawsze to lepiej brzmi.
_________________
Legere et non intellegere neglegere est
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
szczur4x4

Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 251
Skąd: Kopavogur
PostWysłany: 13 Kwi 2008, 23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

janik napisał:
Cytat:
znaleĹşli sobie frajerĂłw - baranoĹźercy....

Przydałoby się trochę szacunku dla ludzi którzy Cię przyjeli tutaj dali pracę i Ci płacą. Nie wszyscy Islandczycy są tacy i nie wrzucajmy eszystkich do jednego garka.


-słuchaj kolego jak mnie przyjmowali do pracy to wiedziałem na czym stoję i wiedziałem ze jestem w tej firmie potrzebny bo na moje miejsce wielu polaków tu nie ma (umieszczałem ogłoszenia o naborze lecz niestety nie było nikogo kto spełniałby warunki), ci, którzy zaproponowali mi prace to naprawdę spoko ludzie i takich tu nie brakuje, a na budowie te ćwoki mogą zastępować sobie jednych polaków następnymi - "tańszymi" polakami, te "baranożercy" tyczy sie tylko właśnie tych ćwoków którzy tak traktują tu polaków, akurat w moim przypadku żeby nie dziecko w drodze już byłbym w domku a nie tu , ja nie przyleciałem się tu dorabiać, a tym, którzy zostali oszukani serdecznie współczuję - nie dajcie się 'baranożercom'....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
janik

Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 197
Skąd: KOPAVOGUR
PostWysłany: 14 Kwi 2008, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po twoim stosunku do IslandczykĂłw nie dziwne Ĺźe tak Ciebie potraktowali.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pam166

Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 16
PostWysłany: 14 Kwi 2008, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no zeczywiscie wypowiedzi jak najbardziej zgodne z tematem !!!! a moderator spi?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
szczur4x4

Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 251
Skąd: Kopavogur
PostWysłany: 15 Kwi 2008, 0:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znajomy dzwonił że w jego firmie jest wolne miejsce , jest to firma budowlana, potrzebują kogoś z komunikatywnym angielskim, jaka specjalność do pracy wymagana - nie wiem? proszę dzwonić pod ten numer 857 12 70, kolega na imię ma Maciek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
krakowianka

Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 15
PostWysłany: 17 Kwi 2008, 13:58    Temat postu: masazystka,masazysta Odpowiedz z cytatem

poszukuje masazyty lub masazystki z komunikatywna znaomojscia jezyka ang.wymagany jest dyplom ukonczenia kursu masazu conajmniej pierwszego stopnia przetlumaczony na jezyk ang oraz doswaidczenie.praca w likendy i czasami w tygodniu wieczorami.praca na terenie reykjaviku.zainteresowanych odslylam na priv.wiadomosci najlepiej pisac w j ang.pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krakowianka

Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 15
PostWysłany: 17 Kwi 2008, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zapomnialam dodac zeposzukuje os ktora chce pozostac w islandi na dluzej niz do okresu wakacyjnego. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krakowianka

Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 15
PostWysłany: 21 Kwi 2008, 17:52    Temat postu: masazysta lub masazystka Odpowiedz z cytatem

wiem tylko tyle ze moj pracodawca poszukuje kogos jeszcze na likendy.na jakich zasadach nie wiem dokladnie ale podaje nr tel. kontakt w jezyku ang lub islandzkim.mozna dzwonic codziennie miedzy 11 a 18 i nalezy prosic juliane. 8984188. a jesli ktos by chcial przyjsc bo mialam kilka zapytan o adres to jest to na kopavagur.mozna dzwonic tez pod wyzej podany nr i juliana wszystko wyjasni.powiem tez ze masaz kosztuje 3000 i jest to najtaniej w calym reykjaviku Smile pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pidu1

Dołączył: 22 Sty 2008
Posty: 12
PostWysłany: 22 Kwi 2008, 6:34    Temat postu: Au pair Odpowiedz z cytatem

Mlode malzenstwo poszukuje opiekunki do 3 dzieci (4,6,10lat). Praca od poniedzialku do piatku w godzinach 13.30-17.30.
Zakres obowiazkow:
1. Przyprowadzenie dzieci z przedszkola
2. Sprzatanie domu (1-2x w tygodniu)
3. W dni kiedy dzieci sa chore lub w szkole jest wolny dzien opiekowanie sie dziecmi od rana do 17.30 (ok. 2 dni w miesiacu)
4. 1-2x w miesiacu praca dodatkowo ok 2 godzy wieczorem
Maksymalny czas pracy to ok 30 godzin tygodniowo.
Wynagrodzenie:
niezalezne mieszkanie + 40.000 koron netto
lub w razie mieszkania w innym miejscu 75.000 koron netto
wyzywienie podczas pracy
Poszukujemy osoby:
* odpowiedzialnej
* majacej jakies doswiadczenie w opiekowaniu sie dziecmi
* z min. podstawami angielskiego
* niepalacej
Aplikacje czy tez po wiecej informacji prosze pisac w j. angielskim na:
sonjams@internet.is
Aplikacje beda przyjmowane do 30/04/2008
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adamlodz

Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 34
Skąd: Hafnarfjordur
PostWysłany: 22 Kwi 2008, 9:07    Temat postu: Re: Au pair Odpowiedz z cytatem

pidu1 napisał:
Mlode malzenstwo poszukuje opiekunki do 3 dzieci (4,6,10lat). Praca od poniedzialku do piatku w godzinach 13.30-17.30.
Zakres obowiazkow:
1. Przyprowadzenie dzieci z przedszkola
2. Sprzatanie domu (1-2x w tygodniu)
3. W dni kiedy dzieci sa chore lub w szkole jest wolny dzien opiekowanie sie dziecmi od rana do 17.30 (ok. 2 dni w miesiacu)
4. 1-2x w miesiacu praca dodatkowo ok 2 godzy wieczorem
Maksymalny czas pracy to ok 30 godzin tygodniowo.
Wynagrodzenie:
niezalezne mieszkanie + 40.000 koron netto
lub w razie mieszkania w innym miejscu 75.000 koron netto
wyzywienie podczas pracy
Poszukujemy osoby:
* odpowiedzialnej
* majacej jakies doswiadczenie w opiekowaniu sie dziecmi
* z min. podstawami angielskiego
* niepalacej
Aplikacje czy tez po wiecej informacji prosze pisac w j. angielskim na:
sonjams@internet.is
Aplikacje beda przyjmowane do 30/04/2008
Siema Piotrek te 40000 koron to jest dniówka czy za cały tydzień pracy i co tam dają do jedzenia bo nie przepadam za baraniną ogólnie byłbym chętny lol
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jabba

Dołączył: 09 Mar 2006
Posty: 194
Skąd: NORGE/ISLAND
PostWysłany: 23 Kwi 2008, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no chyba te 40 tys powinno byc od lebka z tego co sie orientuje 3 dzieci razy 40000isk to juz 120tys , no ale baranozercy sie wycwanili i daja przeciez dach nad glowe!!!! wyzyskiwacze!!!!!! Wink nieoplacalne to
_________________
THE CHEFS LIVE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysłany: 23 Kwi 2008, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jabba napisał:
no chyba te 40 tys powinno byc od lebka z tego co sie orientuje 3 dzieci razy 40000isk to juz 120tys , no ale baranozercy sie wycwanili i daja przeciez dach nad glowe!!!! wyzyskiwacze!!!!!! Wink nieoplacalne to



Ale 40000 oni daja tygodniowo, tak mi sie wydaje. Pracowac na Islandii za 40.000 miesiecznie to trzeba miec nierowno pod sufitem.
_________________
Filip broni
Filip radzi
Filip nigdy Cie nie zdradzi

KAŻDY KILOGRAM OBYWATELA Z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM SZCZEGÓLNYM DOBREM NARODU
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Jak wygląda praca na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 23, 24, 25  Następny
Strona 12 z 25

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron