reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Islandzki sport
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Różności dla Islandofilów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rafal
Gość
PostWysłany: 31 Maj 2008, 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://sport.onet.pl/0,1267952,1759925,,,polska_-_islandia_zwyciestwo_w_meczu_o_zycie__igrzyska_o_krok,wiadomosc.html

Polscy piłkarze ręczni uczynili duży krok w kierunku pierwszego od 28 lat awansu do turnieju olimpijskiego. W swoim drugim meczu podczas odbywających się we Wrocławiu kwalifikacji "Biało-czerwoni" pokonali Islandię 34:28 (15:12). W niedzielę wicemistrzowie świata zagrają z najsłabszym zespołem turnieju, Argentyną

wiecej w linku powyzej,ja kibicowalem obu druzynom ,cieszylbym sie z wygranej jednej badz drugiej druzyny lol
Powrót do góry
Rafal
Gość
PostWysłany: 1 Cze 2008, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ostatnim meczu rozegranego we Wrocławiu turnieju kwalifikacyjnego do IO w Pekinie, polscy piłkarze ręczni pokonali Argentynę 28:26 (13:11) i po 28 latach przerwy zagrają w najważniejszej imprezie czterolecia! Obok naszych zawodników przepustkę do stolicy Chin wywalczyli w stolicy Dolnego Śląska Islandczycy.
W pierwszym niedzielnym meczu Islandia wygrała ze Szwecją 29:25 i zapewniła sobie olimpijski awans.

No i super,gratulacje dla Islandczykow bowiem Szwedzi maja bardzo silna,druzyne ,ktorej notowania staly zdecydowanie wyzej przed tym meczem:D
Powrót do góry
Hubercik

PostWysłany: 2 Cze 2008, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak sądziłem, islandzka ekipa piłkarzy ręcznych to od lat solidna ekipa, porodzili sobie ze Szwedami, którzy są bardzo mocną drużyną, bądź co bądź piłka ręczna to na obecną chwilę najlepszy sport na Islandii, w którym odnoszą jakiekolwiek sukcesy, gratulacje za awans do igrzysk Exclamation
forlorn

PostWysłany: 8 Cze 2008, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy ktoś wie może coś o łucznictwie na islandii?? bardzo chcę sie cos o tym dowiedziec choc łuk zostawiłem w Pl to nadal mam ochote postrzelaćSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Rafal
Gość
PostWysłany: 1 Sie 2008, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisaj odbylo sie losowanie pucharu uefa,a ze Isl. zespol przeszedl runde kwalifikacyjna ,to mial i wykorzystal okazje trafic na dobry europejski zespol. Aston Villa Birmingham (Anglia) - FH Hafnarfjardar (Islandia) Losowanie chcialo,ze wylosowali angielski zespol.Ja na pewno pojde obejrzec mecz.Jak sie dowiem w jakim terminie i gdzie to poinformuje:)
Powrót do góry
unregistered

PostWysłany: 1 Sie 2008, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

14.08 Laugardalsvöllur

http://fotbolti.net/fullStory.php?action=viewStory&id=64895

wydaje sie ze FH nie ma szans ale skoro masz zamiar sie wybrac to zycze pozytywnych wrazen.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rafal
Gość
PostWysłany: 1 Sie 2008, 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest ten stadion w centrum,kolo World class? Podejrzewam,ze w Hafnafjordur nie ma stadionu spelniajacego uefowskie wymogi.Islandzki zespol nie ma nawet 1% szans.Ale ja pojde na mecz ze wzgledu na Angielski zespol gdzie graja tacy zawodnicy jak Carson,Friedel,Petrow,Davies,Reo-Coker czy Carew:)
Powrót do góry
patryk23l
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
PostWysłany: 1 Sie 2008, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tamtym roku grali u siebie to chyba spelnial normy Uefa. Nie wiem jak teraz. Tez mam zamiar wybrac sie na ten meczyk.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Rafal
Gość
PostWysłany: 2 Sie 2008, 8:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FH Hafnarfjardar jak nazwa wskazuje to chyba zespol w Hafanafjordur,mi chodizlo o to,ze oni mecze w europejskich pucharach musza grac w Rvk ,nie u "siebie" Smile Mozna sie Patryk zgadac i razem podjechac na ten meczyk,co Ty na to?Smile
Powrót do góry
patryk23l
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
PostWysłany: 2 Sie 2008, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczymy, najpierw bilety trzeba zalatwic. Moj szef jest prezesem klubu i juz napomnialem mu ze chce obejrzec ten meczyk.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
norbi38

PostWysłany: 6 Sie 2008, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj w Hafnafjordur graja i ich stadion spelnia wymogi.....bylem tam jak moja Legiunia Warszawa ich rozklepala bez zadnego wysilku
Powrót do góry
Rafal
Gość
PostWysłany: 13 Sie 2008, 7:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktos wie gdzie kupie bilety,i dokladnie o ktorej jest jutro mecz? No i w koncu bedzie na tym duzym stadionie koo world class czy w Hafnafjorur?
Powrót do góry
Rafal
Gość
PostWysłany: 13 Sie 2008, 7:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miðasala á leik FH - Aston Villa sem fram fer á fimmtudag á Laugardalsvelli gengur ákaflega vel og nú þegar eru um 5000 miðar komnir í umferð. Við viljum hvetja fólk til að tryggja sér miða á www.midi.is í tíma. Þá verður FH búðin í Kaplakrika opin frá 18 - 20 öll kvöld fram að leikdegi. Þar geta stuðningsmenn keypt fána, stafi og lúðra. Einhverjir miðar verða til sölu í FH búðini en það er í afar takmörkuðu upplagi. Því minnum við fólk á www.midi.is og nú er að standa saman og styðja strákana til sigurs

czy ktos przetlumaczylby to powyzej?
Powrót do góry
bodzio7

PostWysłany: 13 Sie 2008, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co znaczy tekst u góry ale mecz zaczyna się o godz. 18.00 w Reykjaviku na stadionie narodowym,
ceny biletów to 2000-3000 isk. bilety jeszcze są, ale marne miejsca ( ja mam w sektorze F ) a jeśli kupujesz przez internet jest 500 isk taniej, tu macie link do kupnahttps://ksi.midi.is/tickets/area/?s=mf6GOMn9%2fTfec%2bf7jrT76J8jGNvBowbQJz%2f1OMAKFzkgW29t%2byGGVkZ22NyP0Ot5QzQf936Yv39vYjKgqntpug%3d%3d
Powrót do góry
helguera

PostWysłany: 13 Sie 2008, 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tymczasem drużyna Islandii w piłce ręcznej idzie jak burza w Turnieju Olimpijskim. Pokonała już Rosję i wczoraj mistrzów świata Niemców!! I prowadzi w grupie oczywiście... Brawo!!
norbi38

PostWysłany: 14 Sie 2008, 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo szybko ASTON VILLA pokazala leszczykom z Hafnafjordur gdzie jest ich miejsce w szeregu....oj bardzo szybko..........no ale coz....czasami to sie zdarza
Powrót do góry
Rafal
Gość
PostWysłany: 15 Sie 2008, 0:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale to bylo jasne,ze tak bedzie,ludzie przyszli obejrzec ang. zespol w akcji.Ja po pierwszej powolowie na druga juz nie wrocilem.Mecz przypominal sparing,a mnie zdziwilo ilu ludziu oklaskiwalo Aston Ville Very Happy
Powrót do góry
bodzio7

PostWysłany: 15 Sie 2008, 1:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie było tak źle, a brama Hafnafjordur naprawdę ładna.
Powrót do góry
Mr TIG
Gość
PostWysłany: 15 Sie 2008, 1:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rafal napisał:
Ale to bylo jasne,ze tak bedzie,ludzie przyszli obejrzec ang. zespol w akcji.Ja po pierwszej powolowie na druga juz nie wrocilem.Mecz przypominal sparing,a mnie zdziwilo ilu ludziu oklaskiwalo Aston Ville Very Happy

Nie powinno Cię to dziwić.

Skalniaki (sorry, Islandczycy) utracili dobre kilka lat temu tzw. własny honor w sporcie. W każdym razie w piłce nożnej. Nie identyfikują się z własnymi drużynami. Hymn kraju też nie wiem czy jest im do czegokolwiek potrzebny. Jedyne czym się interesują to brandzl....niem się do swojego Gudjonsena, wiecznego rezerwowego w Barcelonie....

(Oh, a dziś Gudjonsen pierdnął jak się obudził, i wszystkie szmatławce wysepki o tym piszą na drugiej stronie)...

W pewnym mieście na skale, gdzie kiedyś mieszkałem, istniał "zawodowy" klub ligowy w piłeczkę. I choć nieźle sobie radził, tylko rzadko kiedy kibice byli na meczu. Powód? W te same dni grała liga angielska. Skalniaki wydzieliły 3 obozy - Arsenal, Manchester, Chelsea. I siedzieli po knajpach, żygając na siebie piwskiem i drąc mordy do telewizorów.

Na mecz głównie dzieciaki przychodziły - pewnie bilety za friko...

Czy to jest normalne?

Wczoraj na meczu Lecha Poznań z Zurichem było 16 tys. kibiców - z tego 10 tys. z Poznania, reszta z całej Polski. Bo to Polska grala w Pucharze UEFA....

A pozostałe kilka mln kibiców oglądało to przed telewizorami....

Może gdyby Lech gościł Hafnarfjordur i wsadził im z 15 do 0, no może jakies oburzenie by było Smile A że to był ANGIELSKI klub? To rewelacja Smile

Na szczęście Lech potrzebuje mocnych druzyn do grania a nie palantów do bicia....
Powrót do góry
helguera

PostWysłany: 19 Sie 2008, 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh, no jutro będzie się działo, a w zasadzie dzisiaj. Polska-Islandia nareszcie o wysoką stawkę! Chyba jednak Polacy są faworytami, ale...
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Różności dla Islandofilów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9

Skocz do: