reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Humor czy brak wyczucia
Id do strony 1, 2  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Delirium
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Grazyna

Doczy: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Skd: Islandia
PostWysany: 25 Lip 2008, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz twoje komentarze są poniżej krytyki!!!! Czy naprawdę musisz z siebie robić ćmoka,żeby tylko zwrócić na sibie uwagę!!!!
Różni tu już pisali, ale Ty bijesz ich wszystkich na głowę swoimi komentarzami. Być może człowiek ten przeżywał jakieś załamanie, które skończyło się tragicznie a Ty się zachowujesz jak...
_________________
Brunetka
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
WielkiBialyKrolik

Doczy: 08 Cze 2008
Posty: 1422
Skd: Reykjavik
PostWysany: 25 Lip 2008, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciesz sie Grazynka, ze mnie nie znasz ososbiscie, to dopiero byloby dla Ciebie ciezkie przezycie Smile

co do tematu: w zyciu roznie bywa, nie ma co ''bycmozowac'', skoro nie wiemy o co chodzilo.
_________________
"Najczęściej nadmierne wymagania w stosunku do kobiet mają ćwokowate oblechy. "
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Froskur

Doczy: 10 Lut 2007
Posty: 484
Skd: Reykjavik
PostWysany: 25 Lip 2008, 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WielkiBialyKrolik napisa:
''Nie wiadomo jeszcze dlaczego mężczyzna zachowuje się w ten dziwny sposób.'' ale mi tam dziwny! naturysta ot co! ja chodze po lazience tez nago i nikt o mnie artykulu nie pisze, pchi!


WielkiBialyKrolik napisa:
samobojstwo? moze z wyziebienia


bardzo cienka jest granica miedzy poczuciem humoru a brakiem wyczucia.
przeginasz Krolik
niefajnie grozi palcem
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
WielkiBialyKrolik

Doczy: 08 Cze 2008
Posty: 1422
Skd: Reykjavik
PostWysany: 25 Lip 2008, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Froskur napisa:


bardzo cienka jest granica miedzy poczuciem humoru a brakiem wyczucia.
przeginasz Krolik


zgadzam sie z tym
_________________
"Najczęściej nadmierne wymagania w stosunku do kobiet mają ćwokowate oblechy. "
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
yasminum
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Doczy: 11 Pa 2006
Posty: 322
PostWysany: 25 Lip 2008, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WielkiBialyKrolik napisa:
ciesz sie Grazynka, ze mnie nie znasz ososbiscie, to dopiero byloby dla Ciebie ciezkie przezycie Smile

co do tematu: w zyciu roznie bywa, nie ma co ''bycmozowac'', skoro nie wiemy o co chodzilo.


Krolikowa! Ty Grazyny nie denerwuj. Kobiety przy nadziei trzeba oszczedzac.
Nie wiesz o tym?? język
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
WielkiBialyKrolik

Doczy: 08 Cze 2008
Posty: 1422
Skd: Reykjavik
PostWysany: 25 Lip 2008, 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiedzialam, ze jest w ciazy, nie wiem czy lepiej gratulowac przed czy po rozwiazaniu, hm, to moze ja inaczej: powodzenia Grazyna.

tak czy owak nie zmieni to faktu, ze nie mozna kobiet w ciazy dyskryminowac i nalezy je denerwowac w rownym stopniu jak inne kobiety Very Happy Podobno w ciazu dobrze jest dziecku puszczac muzyke, proponuje Liszta, mnie tam zawsze uspokaja Smile a plec juz znasz? bo jak to bedzie dziewczynka, to mam propozycje, znam osobiscie bardzo eleganckie imie! Very Happy


ps. przepraszam, ze taki wesoly watek wcisnal mi sie pod tak smutnym tematem
_________________
"Najczęściej nadmierne wymagania w stosunku do kobiet mają ćwokowate oblechy. "
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
yasminum
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Doczy: 11 Pa 2006
Posty: 322
PostWysany: 25 Lip 2008, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WielkiBialyKrolik napisa:

tak czy owak nie zmieni to faktu, ze nie mozna kobiet w ciazy dyskryminowac i nalezy je denerwowac w rownym stopniu jak inne kobiety Very Happy


ściana
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
WielkiBialyKrolik

Doczy: 08 Cze 2008
Posty: 1422
Skd: Reykjavik
PostWysany: 25 Lip 2008, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze podam poduszke Smile
_________________
"Najczęściej nadmierne wymagania w stosunku do kobiet mają ćwokowate oblechy. "
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
yasminum
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Doczy: 11 Pa 2006
Posty: 322
PostWysany: 25 Lip 2008, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cos bym napisala.
Ale po chwili namyslu doszlam do wniosku ze w kontekscie Twoich wypowiedzi nie warto.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 30 Lip 2008, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że W.B.Królik nie miała nic złego na myśli.
Ja wiem, że to irytuje ludzi, którzy znali zmarłą osobę.
Ale trzeba też zdawać sobie sprawę, że obok ludzi, którzy płaczą na pogrzebie, gdzieś są ludzie, którzy akurat cieszą się z wesela.
Śmierć ludzi w mass-mediach stała się czymś powszednim i normalnym, wręcz produktem komercjalnym. Najpierw tę śmierć sprzedały media, a potem Królik kupiła ten "produkt" i skonsumowała.
A oglądając takie newsy zawsze mimowolnie traktujemy je jak dalszy ciąg jakiejś komedii, filmu, który w tej samej TV przed chwilą widzieliśmy.
A komedie śmieją się ze śmierci.
Nauczeni taką frywolną radością konsumujemy cudzą śmierć jak film. Bawimy się w dopisywanie śmiesznych komentarzy, bo rzeczywiście mozna tu odnaleźć elementy czarnego humoru.

Ale osobom, dla których ta śmierć nie jest plastikowa, będzie się wydawać, że Królik nie ma wyczucia. Ale przecież Królik nie pojawiła się na pogrzebie z dowcipem w ustach (choć bywają sytuacje, gdy oddaje się zmarłym honor opowiadając o nich dowcip).
Przede wszystkim winę ponoszą media (w tym i ICELAND.PL, które samo też upowszechnia takie newsy). Można by powiedzieć, że większą krzywdę mogła wyrządzić osoba, która wkleiła link z opisem tego zdarzenia niż Królik, która wczuła się w rolę.
Gdyby news był o jakimś człowieku (nie Polaku) w dalekim kraju, to wszyscy opowiadalibyśmy sobie dowcipy i szukali śmiesznych wyjaśnień tego zdarzenia. Bo im dalej nam do jakiegoś człowieka, tym bardziej upodabnia się on do aktora w filmie.
Dlatego też najbardziej poważnie traktujemy sami siebie, a innych ludzi już nieco mniej, szczególnie, gdy coraz mniej nas z nimi łączy...

Ważne jest jednak to, że WielkiBiałyKróli nie miała złych intencji, a brak wyczucia nie jest tożsamy z chamstwem, bo chamstwo to robienie komuś krzywdy z premedytacją.
Myślę, że w takich przypadkach, gdy ktoś nam na pogrzebie zaczyna opowiadać dowcipy, to najlepiej podejść i na osobności poprosić o zmianę sposobu zachowania.
Publiczne łajanie takich osób sprawia, że powstaje sytuacja dużo gorsza niż przy samym dowcipie. Dowcip można jeszcze przełknąć, ale wzajemne kłótnie, roszczenia, wyzwiska, to już jest bardziej nie na miejscu podczas pogrzebu...

Dlatego jeśli ktoś zauwazy, że ktoś inny zachowuje się nieodpowiednio, to ma zawsze do dyspozycji PW.
Jeśli żądamy od kogoś szacunku, kultury, wyczucia itp. to również sami starajmy się znajdować rozwiązania najbardziej kulturalne i nie wprowadzające konfliktów (wyzwisk).
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
Grazyna

Doczy: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Skd: Islandia
PostWysany: 30 Lip 2008, 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o Panią Królikową, ja już przedtem delikatnie dawałam jej znać,że powinna bardziej zastanawiac się nad tym co pisze. Ja nie negowalam jej, tylko jej sposób zachowania na forum. A to jest zasadnicza różnica!!! Poza tym mamy wolną wolę i sami musimy decydowac ,jak nalezy się zachowywać w danej sytuacji. Oczywiście czasami ktoś nieświadowie kogoś urazi, ale wtedy tym bardziej należy zwrócić danej osobie uwagę ,że jej postepowanie jest niewłaściwe. Potem Pani Królikowa przeprosiła publicznie , więc ja uważam sprawę za załatwioną. A co się tyczy mojej osoby, to ja raczej jestem z tych , co trudno wytrącić z równowagi. Chyba ,że ktoś jest perfidny ,obłudny i głupio-chytry wtedy startuję i lepiej się wtedy szybko ewakuować z mego pola rażenia. W tej sytuacji na forum uważam,że nic takiego nie miało miejsca. Mam nadzieję,że Królikowa w końcu się okaże szlachetnym diamentem , który musi być nieco oszlifowany teraz.
_________________
Brunetka
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
alice47

Doczy: 06 Lip 2008
Posty: 113
Skd: Akranes
PostWysany: 30 Lip 2008, 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O.E. napisa:
Myślę, że W.B.Królik nie miała nic złego na myśli.


A ja myślę, że WB Królik jest mimo wszystko zbyt inteligentna, aby nie przewidzieć konsekwencji swoich wypowiedzi. I tu powstaje mały konflikt, bo - albo jest bystra i napisała to co napisała albo jest głupia i pisze co popadnie. Jeśli to pierwsze (a ja myślę, że tak) to nie mogła nie mieć niczego złego na myśli. O.E myśli, że jest głupia. A co myślą inni?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
WielkiBialyKrolik

Doczy: 08 Cze 2008
Posty: 1422
Skd: Reykjavik
PostWysany: 31 Lip 2008, 1:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to moze ja napisze co mysle Smile

pierwsza sprawa, nie wiem skad wzielo sie okreslenie Pani Krolikowa, to tak jakbym byla jakas Pania Doktorowa czyli kims zyjacym w cieniu, w moim przypadku blizej niezidentyfikowanego Krolika, ktorego w swoim otoczeniu jednak nie znajduje Smile

druga sprawa, z zalozenia nie czuje potrzeby obrazania tu kogokolwiek, bo nikt zlego mi nic nie zrobil, ktos kto bierze moje komentarze za zlosliwe, to po prostu interpretuje je na wlasny sposob, za co winic nie moge, ale wydaje mi sie to czasami grubo przesadzone.

przeprosilam za moj pierwszy komentarz w sprawie tej smierci, ktory przyznaje, ze wyslalam zbyt wczesnie, gdyz tym razem nie ogarnelam tematu, moj drugi komentarz jak widac, roznil sie od pierwszego, natomiast po przeprosinach nie kontynuowalam watku.

Po raz kolejny dziwi mnie negatywne podekscytowanie niektorych osob, moim zdaniem doszukuja sie zlych intencji, ktorych nie mam.

co do Grazyny, hm, mysle, ze wrecz przeciwnie, latwo Cie wyprowadzic z rownowagi, ale to tylko moje zdanie.

ostatnia sprawa Smile nie wiem co mialo na celu zalozenie tego watku. wirtualny lincz? Very Happy
Polecam wiecej dystansu do takich spraw jak i ogolnie w zyciu, nie ma sie co nadmiernie denerwowac, bo i po co?
_________________
"Najczęściej nadmierne wymagania w stosunku do kobiet mają ćwokowate oblechy. "
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Grazyna

Doczy: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Skd: Islandia
PostWysany: 31 Lip 2008, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj znajdziesz swego Królika w końcu. A ponieważ jesteś dziewczyną , więc jakoś mi lepiej pisać o Tobie Pani Królikowa, jak tak sobie żartujesz to doszłam do wniosku,że do własnej osoby też potrafisz podchodzić z przymrużeniem oka. Chyba,że się mylę. Mnie doszły słuchy,że mam też jakieś przezwisko na forum, ale jest w sumie tak urocze,że raczej mnie rozbawiło. Ciekawa jestem , kto tak ładnie sformułował je i nawetbym nie pomyślała, że ktoś miał złe intencje. A "Pani Królikowa" , chyba Ciebie nie uraziła taka nazwa?
_________________
Brunetka
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
Grazyna

Doczy: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Skd: Islandia
PostWysany: 31 Lip 2008, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A swoją drogą, to muszę się z Tobą zgodzić,że nie potrzebnie powstał ten wątek.
_________________
Brunetka
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
WielkiBialyKrolik

Doczy: 08 Cze 2008
Posty: 1422
Skd: Reykjavik
PostWysany: 1 Sie 2008, 1:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to zadna obraza, tylko tak jakos malo logiczne mi sie wydalo Smile

no ale jak z ta plcia, bedzie kopal pilke czy moze bedzie kompletowala zestawy obran dla lalek? Very Happy
_________________
"Najczęściej nadmierne wymagania w stosunku do kobiet mają ćwokowate oblechy. "
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Grazyna

Doczy: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Skd: Islandia
PostWysany: 1 Sie 2008, 8:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy chodzi ,Ci o moje maleństwo. Mam już troje straszych i żadne , ani nie kopało piłki, ani nie zajmowało się lalkami. I rzaczej ten też pójdzie w kierunku rodzeństwa. Jeden uwelbia wszysto na kołach, druga tonami czyta ksiązki, a najmłodszy jest na razie pośrodku, w jego wieku więcej się gada niż robi coś kontretnego, A Pani Królikowa na co ma życie nastawione? Czy ma już jakąś kontretną pracę na oku?
_________________
Brunetka
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
WielkiBialyKrolik

Doczy: 08 Cze 2008
Posty: 1422
Skd: Reykjavik
PostWysany: 1 Sie 2008, 8:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zadalas mi dwa pytania, jedno tak trudne, ze nawet nie bede starac sie na nie odpowiedziec, odpowiedz na drugie: pewne sprawy lubie zaczynac we wlasciwym czasie, ten czas nadejdzie w poniedzialek, o wynikach niezwlocznie poinformuje Very Happy

ps. narazie jak slepiec macam zycie dookola, mam nadzieje, ze znajde jakies wskazowki.
_________________
"Najczęściej nadmierne wymagania w stosunku do kobiet mają ćwokowate oblechy. "
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Grazyna

Doczy: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Skd: Islandia
PostWysany: 1 Sie 2008, 9:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzymam za Ciebie kciuki, jeśli tego w 100% procentach chcesz na pewno Ci się uda. Tylko musisz przekonać kogo trzeba, że jesteś tym kogo ktoś szuka, oczywiście nienachalnie tak wspomniec dyskretnie i czekać na reakcje. To najlepsza metoda jaką znam. Przepraszam ,ale ja zawsze wyskakuje z jakimiś radami, taka juz jestem. Pochodzę z rodziny z takimi nastawieniami, jedni przez rodzinę są niewysocy, drudzy rudzi, a ja ..... .
_________________
Brunetka
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
Tomsson
Go
PostWysany: 1 Sie 2008, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a TY blondynka Wink
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Delirium Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony 1, 2  Nastpny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron