reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Gwałtowny wzrost kursu euro (EUR)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 62, 63, 64  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Newsy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DmX81
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Dołączył: 02 Lis 2005
Posty: 213
Skąd: Z nienacka
PostWysłany: 24 Wrz 2008, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ogolnie to bardzo spokojny czlowiek jestem, ale kiedy widze cos, co mnie razi w oczy i godzi w moj honor, stac z boku spokojnie nie moge - wiec o co tyle nerwow, wg mnie czlowiek z ktorym sie da normalnie pogadac, uszanuje cos, jesli wie, ze kogos niecelowo obrazil, chyba ze dalej sie bedzie upieral i woli obrazac dalej w sumie nie majac z tego nic poza tym ze postawil na swoim, to taki czlowiek latwiej zbiera sobie wrogow niz przyjaciol.nitk nie kaze wierzyc itd, kultura wymaga jednak uszanowac, to tyle w temacie, wiecej nie bede pisal bo sensu nie widze, temat dotyczy kursu euro ktory nie jednego o zlosc przyprawia Neutral
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
forlorn

Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 135
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 24 Wrz 2008, 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tragedia... a poprawa szybko nie nastapi jesli wogole...jak tu przyjechałem to miałem przy sobie tysiac euro pamietam jak go zamieniłem na korony miałem 80 pare tysiecy a najgorsze w tym ze gdybym etraz stad wyjechał to mam jakies 700 euro hehehe. No nie dobrze...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
DmX81
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Dołączył: 02 Lis 2005
Posty: 213
Skąd: Z nienacka
PostWysłany: 24 Wrz 2008, 23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pamietam, jak sie nas krotki urlop jechalo - a wezmie sie 50-60 tys ISK, to byl ok tys dol, u nas po ok 3 zl, wychodzilo ze 3 tys do reki, ladnie wakacje byly.... a teraz? 50-60 tys, to z jakies 1500zl, czyli zeby te 3 tys miec dzis, trzeba wymienic ze 120tys, najbardziej wkurzalo, jak na calym swiecie dolar spadal na leb, a tu bil rekordy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rafal
Gość
PostWysłany: 24 Wrz 2008, 23:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Forlon,ja po rownym roku,przylecialem 25 wrzesnia 2007,mam podobna sytuacje do Twojej ,w sumie to nawet nie wiem czy mialbym tyle samo kasy teraz w stosunku do tej ,z ktora tu przylecialem,ale nie przeliczam pobytu tutaj tylko poprzez stan konta,sporo tu doswiadczylem i przezylem,jednak coraz bardziej jestem na nie jezeli chodzo o ten kraj.
Powrót do góry
vandall1

Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 223
Skąd: Kpv,Gdynia
PostWysłany: 25 Wrz 2008, 0:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taaaa.... Rolling Eyes
Miłość do Islandii wprost proporcjonajna do kursu lol_na
_________________
Skype:marek.is1
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Rafal
Gość
PostWysłany: 25 Wrz 2008, 0:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezeli chodzi o mnie to nie o kurs mi chodzi,brakuje mi prawdziwego,nieograniczonego niczym zycia,tego,zebym mogl wyjsc na ulice,spotkac tam znajomych,wyjsc z psem na spacer,codziennie poznawac nowych ludzi,nie zachowywac sie jak desperat,slyszac o wolnej Polce,na ktora w Pl nie zwrocilbym nawet uwagi, warunkow by miec tu jakas swoja pasje,hobby,by nie czuc sie gorszym dlatego bo jestem Polakiem ,rodziny,itd. A jakim kosztem? wiekszosc nie zarabia nawet 300tys. ktore na dzien dzisiejszy to i tak gowno wielkie odliczajac koszty zycia. Oczywscie nikt nie trzyma tu sile,ale brak odwagi,cialga nadzieja na jakos zmiane,jeszcze tu trzymaja czlowieka. Ja jak zwykle troche osobiscie popisalem,ale taki jestem,nie tylko na forum
Powrót do góry
Rafal
Gość
PostWysłany: 25 Wrz 2008, 0:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i to jest nastepna rzecz na nie.w Pl nigdy nie przesiadywalem na jakis forach int. nie wyzalelem sie wirtualnie,wystarczylo wyjsc na ulice,do znajomego dwa domy dalej..
Powrót do góry
WielkiBialyKrolik

Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 1422
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 25 Wrz 2008, 0:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rafal napisał:
taki jestem,nie tylko na forum


poruszyło mnie to do głębi Smile
_________________
"Najczęściej nadmierne wymagania w stosunku do kobiet mają ćwokowate oblechy. "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Rafal
Gość
PostWysłany: 25 Wrz 2008, 0:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiem WBK,tak jak wszystkich ,malo kogo obchodzi tutaj rodak

Ja jestem tylko ciekawy czy Ty taka " postrzelona "jestes tak jak tu sie kreujesz na forum rownierz w realu Very Happy
Powrót do góry
WielkiBialyKrolik

Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 1422
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 25 Wrz 2008, 1:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WielkiBialyKrolik to moje alter ego, jak sie wyĹźyje w necie, to potem potulna jak baranek jestem.

ale Ty mi tu oczy mydlisz, a Nasi po cichu sie pakuja! widzialam, jak jeden juz oglaszal sie, ze ponton chce nawet kupic, zle sie dzieje, mowie Wam!
_________________
"Najczęściej nadmierne wymagania w stosunku do kobiet mają ćwokowate oblechy. "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
vandall1

Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 223
Skąd: Kpv,Gdynia
PostWysłany: 25 Wrz 2008, 2:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż Rafale,to o czym piszesz to normalna przypadłość emigranta.I chyba wszystko jedno w jakim obcym kraju.Przesadż teraz jakiegoś islandczyka do pl na podobnych warunkach.Też będzie wył po nocach.
Trzeba mieć inny stosunek do tej sprawy:jestem tu na czas okreslony,zeby zarobić,zwiedzić,poznać,polubić może też ten nowy kraj.
Decyduje jednak ekonomia.Mi się już nie opłaca,więc spadam...Może przyjadę w przyszłym roku,bo mostów nie palę,a do zwiedzania jeszcze jest dużo.
Tragedia jest wtedy,kiedy nie mamy już po co wracać do pl...
_________________
Skype:marek.is1
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
viking
User bywa złośliwy, IGNORUJ takie posty!
Dołączył: 22 Sie 2005
Posty: 1747
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 25 Wrz 2008, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Cóż Rafale,to o czym piszesz to normalna przypadłość emigranta.I chyba wszystko jedno w jakim obcym kraju.Przesadż teraz jakiegoś islandczyka do pl na podobnych warunkach.Też będzie wył po nocach.


Nie przesadzajcie. Ja poznaje nowych ludzi, chodzę wieczorem ze znajomymi na miasto, mam hobby, nie wyje po nocy tylko smacznie śpię.
To się nazywa asymilacja. Najwyraźniej niektórzy mają z tym problem.
_________________
Bardzo niewielu mężczyzn posiada klucz do serca kobiety, pozostali obywają się wytrychem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 2605
PostWysłany: 25 Wrz 2008, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

masturbacja tez taka zla nie jest.
_________________
"It's nice to be important, but it's more important to be nice", HFV, 1980-2011
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rafal
Gość
PostWysłany: 25 Wrz 2008, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Viking ja Cie nie zignoruje tylko sie ustosunkuje fo Twojej wypowiedzi, jezeli chodzi o mnie to ja na pewno sie nie asymiluje i nie wyje po nocach,mam tu sporo isl znajomych,bylem w zwiazku i mieszkalem z Islandka przez pol roku,spedzalem czas z jej rodzina,smialo moge powiedziec ,ze mam tu przyjaciol islandzkich..mysle,ze ja sie prawidlowo zintegrowalem.Mam z kim spedzac weekendy,z kim pojsc na piwo czy potanczyc,jestem coraz blizej tego by podjac decyzje powrotu na treningu-tutaj,bo chce cos robic,Chodzilem na roznego rodzaju kursy,teraz chodze na ang.Chodze tu na mecze ,koncerty gdy sa ,na basen,co tu wiecej mozna??....Vandall dobrze napisal,ze to przypadlosc emigranta,ja wczesniej bylem w 3 innych krajach,w ogole w Pl bylem przez ost 2 lata cale 3 dni,zatesknilo mi sie poprostu... pierwsza fascynacja tym krajem minela,teraz jest marazm,moje zycie jest nijakie,szare i do xxxx, nie jak papier toaletowy tylko jak ten malutki kraj

A czemu tu jestem ? Bo mam dobra ,rozwoja i lekka prace,przysluguje mi juz zasilek,ubezpieczenie zdrowotne,kto byl troche na swiecie ten wie ,ze nie tak latwo dojsc do tego wszystkiego.Dlatego tu zostane i pomecze sie ,nie wiem jeszcze ile.
Powrót do góry
WielkiBialyKrolik

Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 1422
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 25 Wrz 2008, 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rafal napisał:
mam tu przyjaciol islandzkich..


piszac "przyjaciol" miales na mysli "znajomych"? czy jestes z TYCH co maja tysiac przyjaciĂłl, ale jak cos zlego sie dzieje to w pewnym momencie okazuja sie daleeeekimi znajomymi?

Beata Kozidrak <paw> tez krzyczy na koncertach "Kocham Was"... eh
_________________
"Najczęściej nadmierne wymagania w stosunku do kobiet mają ćwokowate oblechy. "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kopciuszek

Dołączył: 25 Wrz 2008
Posty: 1
Skąd: POLSKA
PostWysłany: 25 Wrz 2008, 20:21    Temat postu: BARDZO WAZNE !!! Odpowiedz z cytatem

JESTEM NA ISLANDII OD 4 MIESIECY W REYKJAVIKU. NIE BARDZO ORIENTUJE SIE JESZCZE W PABACH. MOZE KTOS MI COS PODPOWIE. I MAM JESZCZE JEDNO PYTANIE: MOZE KTOS Z WAS WIE O OSOBIE KTORA INTERESUJE SIE FOTOGRAFIA... Z GORY WIELKIE DZIEKI
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stan

Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 689
PostWysłany: 25 Wrz 2008, 20:25    Temat postu: Re: BARDZO WAZNE !!! Odpowiedz z cytatem

Kopciuszek napisał:
I MAM JESZCZE JEDNO PYTANIE: MOZE KTOS Z WAS WIE O OSOBIE KTORA INTERESUJE SIE FOTOGRAFIA... Z GORY WIELKIE DZIEKI



ja wycinam gołe baby z gazet, moze być?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DmX81
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Dołączył: 02 Lis 2005
Posty: 213
Skąd: Z nienacka
PostWysłany: 25 Wrz 2008, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol hehehe az sie rozesmialem:P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Basia

Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 628
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 25 Wrz 2008, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kopciuszku, viking interesuje sie fotografia i, jak sam pisze, poznaje nowych ludzi. Moze sie zaprzyjaznicie? Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bart
Gość
PostWysłany: 26 Wrz 2008, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vinkin Ty jestes Islandczyk wiec to nie dotyczy Ciebie i spisz po nocach bo jestes na tabletkach na glowke i 800brutto jak Twoi koledzy.

dalej krecisz filmy i tak 3maj
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Newsy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 62, 63, 64  Następny
Strona 18 z 64

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron