reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna

ICELAND.PL :: Islandia - strona g艂贸wna portalu

ZANIM CO艢 NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEI KTO CI OBRA疉 LUB MIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U縴tkownicyU縴tkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   

WALUTY
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> R贸偶no艣ci dla Islandofil贸w
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
wujazz

Do潮czy: 09 Lip 2008
Posty: 7
Sk眃: Warszawa
PostWys砤ny: 9 Lip 2008, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No pewnie tak zrobie ale przypadkiem tarfilem na ten watek! Boje sie tylko bo musze miec na bus z lotniska do centrum reykjaviku a potem o 8 rano bus do sardorkrokur i musze za to zaplacic koronami a wiadomo jakie kursy sa na lotniskach! Dzieki za szybka odpowiedz Very Happy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Highlander
Go舵
PostWys砤ny: 9 Lip 2008, 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bus kosztuje grosze, mysle ze jak dasz 10E to wystarczy.
Powr髏 do g髍y
wujazz

Do潮czy: 09 Lip 2008
Posty: 7
Sk眃: Warszawa
PostWys砤ny: 9 Lip 2008, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no mysle ze dam rade:-) Dzieki za pomoc i Pozdrawaim
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
alice47

Do潮czy: 06 Lip 2008
Posty: 113
Sk眃: Akranes
PostWys砤ny: 9 Lip 2008, 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na lotnisku wymienisz euro na korony bez problemu. Zreszt膮 mo偶esz u偶y膰 w bankomacie polsk膮 kart臋 kredytow膮. Za busa te偶 mo偶esz zap艂aci膰 kart膮.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
alice47

Do潮czy: 06 Lip 2008
Posty: 113
Sk眃: Akranes
PostWys砤ny: 9 Lip 2008, 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jeszcze jedno - kurs EUR/ISK na lotnisku w Landsbanku jest taki sam jak w ka偶dym innym Landsbanku.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
wujazz

Do潮czy: 09 Lip 2008
Posty: 7
Sk眃: Warszawa
PostWys砤ny: 10 Lip 2008, 1:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziekuje to badzo cenna informacje! Very Happy ale przylot mam o 23 a autobus z centrum raykjavkiu do sardorkrour o 8 wiec pewnie banki beda zamkniete pozostaje opcja z karta!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Asie艅ka

Do潮czy: 09 Kwi 2005
Posty: 81
Sk眃: Rkv
PostWys砤ny: 10 Lip 2008, 6:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wujazz napisa:
No pewnie tak zrobie ale przypadkiem tarfilem na ten watek! Boje sie tylko bo musze miec na bus z lotniska do centrum reykjaviku a potem o 8 rano bus do sardorkrokur i musze za to zaplacic koronami a wiadomo jakie kursy sa na lotniskach! Dzieki za szybka odpowiedz Very Happy


mo偶na te偶 p艂aci膰 euo, a reszt臋 dostaniesz w koronach
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
wujazz

Do潮czy: 09 Lip 2008
Posty: 7
Sk眃: Warszawa
PostWys砤ny: 10 Lip 2008, 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O... i to bylo by idealne rozwiazanie na kupno biletow - a reszta euro wymienie w landsbanku! Super - dzieki!!!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
艁ukasz28

Do潮czy: 18 Pa 2008
Posty: 3
PostWys砤ny: 18 Pa 2008, 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no witajcie ja ju偶 si臋 szykuje do wyjazdu z t膮d mam do sprzedania 500000ty艣 koron jak kto艣 jest zainteresowany to na moje gg niech pisze 12713747
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG
艁ukasz28

Do潮czy: 18 Pa 2008
Posty: 3
PostWys砤ny: 18 Pa 2008, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zreszt膮 mo偶e kto艣 mi co艣 doradzi nie mam konta tutaj,mam i艣膰 do rozliczenia co mam wziasc ze sob膮 i czy jest mo偶liwo艣膰 podania konta Polskiego z PKO 偶ebi zwrot podatku wys艂ali mi na konto Polskie i czy wymienie korony w jakimkolwiek banku jak powiem 偶e ju偶 zjezdzam definitywnie do Polski?
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG
Hanka79

Do潮czy: 14 Lip 2008
Posty: 106
Sk眃: Kopavogur
PostWys砤ny: 18 Pa 2008, 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

艁ukasz28 napisa:
zreszt膮 mo偶e kto艣 mi co艣 doradzi nie mam konta tutaj,mam i艣膰 do rozliczenia co mam wziasc ze sob膮 i czy jest mo偶liwo艣膰 podania konta Polskiego z PKO 偶ebi zwrot podatku wys艂ali mi na konto Polskie i czy wymienie korony w jakimkolwiek banku jak powiem 偶e ju偶 zjezdzam definitywnie do Polski?


Jedno co wiem to, 偶e na pewno zwrotu podatku nie prze艣l膮 na konto inne jak islandzkie. By艂a niedawno taka informacja na innym portalu. Jak p贸jdziesz do banku i poka偶esz bilet lotniczy mo偶esz wybra膰 i zamieni膰 kas臋 ale te偶 obowi膮zuj膮 limity (tak mi powiedzia艂a pani z obs艂ugi klienta wczoraj w KB). To samo jest z wymian膮 posiadanej got贸wki. A sprawdza艂e艣 jaki jest przelicznik waluty w Forex? Ja tam wymienia艂am co prawda z艂ot贸wki na korony jeszcze przed kryzysem ale co szkodzi spr贸bowa膰 si臋 dowiedzie膰. Mo偶e b臋dziesz m贸g艂 tam wymieni膰 korony na euro lub na z艂ot贸wki bez limit贸w?
_________________
Budz膮c si臋 rano, pomy艣l jaki to wspania艂y skarb 偶y膰, oddycha膰 i m贸c si臋 radowa膰.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
艁ukasz28

Do潮czy: 18 Pa 2008
Posty: 3
PostWys砤ny: 18 Pa 2008, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki Hanka czyta艂em te偶 o tym rozliczniu si臋 przez kompa elektronicznie czy mo偶esz mi bli偶ej co艣 na ten temat powiedzie膰 czy to skomplikowana sprawa czy lepiej wziasc te Loidy i przycisn膮膰 tam samemu.Co oni tam b臋d膮 wymaga膰 odemnie jakich papierk贸w?
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG
Hanka79

Do潮czy: 14 Lip 2008
Posty: 106
Sk眃: Kopavogur
PostWys砤ny: 19 Pa 2008, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

艁ukasz28 napisa:
dzieki Hanka czyta艂em te偶 o tym rozliczniu si臋 przez kompa elektronicznie czy mo偶esz mi bli偶ej co艣 na ten temat powiedzie膰 czy to skomplikowana sprawa czy lepiej wziasc te Loidy i przycisn膮膰 tam samemu.Co oni tam b臋d膮 wymaga膰 odemnie jakich papierk贸w?


Rozliczanie przez internet to nic trudnego je艣li robi艂e艣 to ju偶 sam chocia偶 raz lol lub kumasz co艣 po islandzku. Wi臋c mo偶esz zaczeka膰 do przysz艂ego roku kiedy to tw贸j pracodawca wy艣le ci rozliczenie (taki nasz polski PIT). Oczywi艣cie mo偶esz poprosi膰 pracodawc臋 o przes艂anie tego rozliczenia w formie elektronicznej np. na tw贸j adres mailowy. Do rozliczenia przez internet potrzebujesz te偶 has艂o przydzielane przez RSK, mo偶esz to zrobi膰 teraz je艣li jeszcze go nie masz. Ale z tego co wiem wi臋kszo艣膰 ludzi rozlicza si臋 na miejscu, przed wyjazdem. Pono膰 to bardzo proste bo w RSK pomog膮 ci wszystko wype艂ni膰 a ty wyjedziesz w poczuciu 偶e nie zostawi艂e艣 nie za艂atwionych spraw w dalekiej Islandii Twisted Evil Ale o has艂o z RSK i tak popro艣, b臋dziesz m贸g艂 sprawdzi膰 w przysz艂ym roku ok. VII-VIII czy masz nadp艂at臋 czy niedop艂at臋 podatku. Pzdr
_________________
Budz膮c si臋 rano, pomy艣l jaki to wspania艂y skarb 偶y膰, oddycha膰 i m贸c si臋 radowa膰.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Agiles

Do潮czy: 19 Lis 2008
Posty: 1
PostWys砤ny: 19 Lis 2008, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Chcia艂bym zakupi膰 Korony Islandzkie, Prosze o wszelak膮 pomoc
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 WP Kontakt
nobby

Do潮czy: 21 Lis 2008
Posty: 1
PostWys砤ny: 21 Lis 2008, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcialbym kupic wieksza ilosc koron islandzkich. Prosze o kontakt na gg 8085553
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG
Karolcia
ILO艢膯 OSTRZE呕E艃: 1
Do潮czy: 08 Wrz 2008
Posty: 1
Sk眃: Rvk.
PostWys砤ny: 21 Lis 2008, 14:15    Temat postu: witam Odpowiedz z cytatem

Jesli jest ktos zainteresowany moge sprzedac islandzka walute.Wiecej informacji pod numerem 8666512 pozdrawiam
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Borutafff

Do潮czy: 16 Lut 2009
Posty: 1
Sk眃: Pozna艅
PostWys砤ny: 16 Lut 2009, 12:50    Temat postu: sprzedam korony islandzkie Odpowiedz z cytatem

Mam do sprzedania 53000 ISK. Zainteresowanych prosz臋 o kontakt gg: 9354283. GG mam w艂膮czone ca艂y czas, pozostaj臋 niewidoczny.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG
phinos

Do潮czy: 28 Lut 2009
Posty: 1
PostWys砤ny: 28 Lut 2009, 14:43    Temat postu: Korony islandzkie na sprzeda偶 Odpowiedz z cytatem

Mam do sprzedania 31000 ISK. Zainteresowanych prosz臋 o kontakt pod numerem gg: 9605705.

Pzdr
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Sylwunia123

Do潮czy: 27 Kwi 2009
Posty: 1
PostWys砤ny: 27 Kwi 2009, 12:39    Temat postu: SPRZEDAM ISLANDZKIE KORONY Odpowiedz z cytatem

Witam mam do sprzedania 6500 islandzkich koron.
Zainteresowanych prosz臋 o kontakt gg 3443441

Jestem z Tr贸jmiasta
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
3KO27
ILO艢膯 OSTRZE呕E艃: 2
Do潮czy: 21 Lis 2008
Posty: 537
Sk眃: z tamt膮d
PostWys砤ny: 12 Maj 2009, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej!!! wie kto艣 co艣 na temat dzisiejszego kursu €uro w Islandsbanku (by艂y Glitnir) notowania z dnia dzisiejszego wynosz膮 0,00 Question Question Rolling Eyes
_________________
--- nie sztuk膮 jest zdj膮膰 majtki,sztuk膮 jest mie膰 co pokaza膰 ---
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> R贸偶no艣ci dla Islandofil贸w Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Nast阷ny
Strona 7 z 11

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chi駍ka, tajska, indyjska, japo駍ka, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron