reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Islandia kraj moich marzeń

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Jak wygląda praca na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Łukasz Andryszewski
Go
PostWysany: 25 Kwi 2005, 16:49    Temat postu: Islandia kraj moich marzeń Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim miłośnikom Islandii !!
Zawsze interesowałem się skandynawistyką i od zawsze jak pamiętam chciałem zwiedzić ten kraj. Moja żona zna język szwedzki, kończyła tam szkołę zresztą mieszka jej matka od 20 lat. Ostatnio też mieszkaliśmy 6 miesięcy w Helsinborgh - południe Szwecji, teraz mamy bardzo szeroko opracowany temat założenia swojej działalności gospodarczej w Szwecji i osiedlenia się tam na stałe. Lecz czuję cały czas, że Islandia to kraj, w którym przynajmniej ja czułbym się lepiej. Bardzo chętnie wyjechałbym tam do pracy obojetnie w jakim zawodzie, kiedyś pływałem w Polskiej Żegludze Morskiej, znam smak pracy fizycznej, oraz posiadam zdolności szybkiego zaklimatyzowania się. Byłem w Arbetsformedlingen ( ichni urząd pracy) w Helsinborgh wziąłem gazetkę i jest zapotrzebowanie przy rybach. Podaję adres strony internetowej z ofertami pracy: www.vinnumalastofnun.is zarobki proponowane to około 100,000 ISK czyl plus minus 1200 euro.
Pochodzę ze Szczecina a mieszkam w Stargardzie. Czy jest ktoś chętny do pomocy oraz wspólnym wyjeździe do pracy? Łukasz.
Powrt do gry
szczecintram
Go
PostWysany: 20 Lip 2005, 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jestem ze Szczecina i gdybym był pełnoletni to żuciłbym wszsytko i tam pojechał! Very Happy
Powrt do gry
Jökull
Go
PostWysany: 20 Lip 2005, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to żócaj!!
[/quote]Litwo! ...Kto cię stracił...
Cytat:
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Jak wygląda praca na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron