reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

areszt
Id do strony 1, 2, 3, 4  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Delirium
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
stalin
Go
PostWysany: 18 Lis 2008, 18:08    Temat postu: areszt Odpowiedz z cytatem

W zwiazku z aresztowaniem przez Administracje mojego avatara, nie mogac zniesc takiego okrucienstwa Very Happy Very Happy postanowilem wniesc skarge do Strassburga Very Happy Very Happy o przesladowanie za przekonania Very Happy . Zna ktos adres? Very Happy Very Happy
Powrt do gry
siewa26
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Doczy: 29 Maj 2005
Posty: 814
Skd: pUstka
PostWysany: 18 Lis 2008, 18:20    Temat postu: Re: areszt Odpowiedz z cytatem

Sxxxxn napisa:
W zwiazku z aresztowaniem przez Administracje mojego avatara, nie mogac zniesc takiego okrucienstwa Very Happy Very Happy postanowilem wniesc skarge do Strassburga Very Happy Very Happy o przesladowanie za przekonania Very Happy . Zna ktos adres? Very Happy Very Happy


Było juz na forum, ale ok podam raz jeszcze http://witryna.fucio.pl/panas/skarga.htm
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG Tlen
razaodjada

Doczy: 07 Lis 2008
Posty: 46
Skd: Planeta Ziemia
PostWysany: 18 Lis 2008, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wojciu chcesz moje łuseczki??HAHAHA,ciekawe czy sie skapujesz kto pisze
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
stalin
Go
PostWysany: 18 Lis 2008, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Maly", zdemaskowales mnie Very Happy Very Happy , teraz Administracja mnie wytropi Very Happy Very Happy
Powrt do gry
Lundii
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 20 Lip 2008
Posty: 136
Skd: . . .
PostWysany: 18 Lis 2008, 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no kurde Very Happy Sxxxxn
wyrazy współczucia

i widzę ze oboje kolekcjonujemy ilości ostrzeżeń Very HappyVery Happy
gratulacje za second one Very Happy
_________________
...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Yazhubal

Doczy: 16 Sie 2006
Posty: 88
Skd: Katmandu
PostWysany: 18 Lis 2008, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zarąbali Ci Avka?
dyktatorowi? :/


Ну погоди!
_________________
"...więc spleć palce z moimi palcami i chodź, i prowadź i daj się prowadzić tam gdzie czeka nas czas dobry czas czas spełnienia..."
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG Tlen WP Kontakt
lovisa
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Doczy: 16 Lip 2007
Posty: 1047
Skd: Reykjavik
PostWysany: 18 Lis 2008, 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moie tu jakas komuna zapanowala na tym forum. Cenzura na maxa jak w wiezieniu jakims czy cus...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 18 Lis 2008, 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak tak będziesz tworzył nowe wątki z krytyką posunięć administracji (co łamie regulamin), to możesz stracić nie tylko awatara...
Sxxxxn podobno otruł Beria... a ja się na truciznach troszeczkę nam Very Happy
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 18 Lis 2008, 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nawiązując do hasła, które drogi S. propagujesz w swej stopce, to chyba już wiesz, że jesteś winny, a więc po co chcesz do Strasburga?
Tam się odwołują tylko niewinni. A jeśli nie czujesz się winny, to trzeba Cię lepiej przesłuchać. Zapraszam do naszego wrocławskiego oddziału Świętej Inkwizycji, chętnie udowodnimy Ci tam twoją winę. Smile

Byłbyś bodajże pierwszym ochotnikiem w naszej długiej historii walki o udowadnianie win. Smile
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 18 Lis 2008, 23:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lovisa napisa:
Moie tu jakas komuna zapanowala na tym forum. Cenzura na maxa jak w wiezieniu jakims czy cus...
Nie cenzura tylko dobre obyczaje. Ale jeśli nie lubisz cenzury, to gdy ktoś będzie Cię obrażał, to nie będziemy interweniować, bo jak widać, tego nie popierasz Smile
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
lovisa
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Doczy: 16 Lip 2007
Posty: 1047
Skd: Reykjavik
PostWysany: 19 Lis 2008, 0:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram w uzasadnionych przypadkach. A tu na forum zrobilo sie cos ostro ostatnio.. moze za mocno troche?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 19 Lis 2008, 0:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lovisa napisa:
Popieram w uzasadnionych przypadkach. A tu na forum zrobilo sie cos ostro ostatnio.. moze za mocno troche?
Może... ale komu zaufać w ocenie? Każdy mówi coś innego, bo każdy ma inne standardy
Jedni narzekają na zbytnie chamstwo, a inni na zbyt dużą cenzurę.
Nie zadowolisz wszystkich.
A ja jakoś ostatecznie wolę zdanie tych co wymagają wyższego poziomu, bo obnizyć poziom jest łatwiej niż podwyższyć Smile
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
maka-rena

Doczy: 27 Wrz 2008
Posty: 102
PostWysany: 19 Lis 2008, 1:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O.E.... czy mi się wydaje, czy Ty się uśmiechasz? Very Happy
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
KO

Doczy: 10 Maj 2006
Posty: 492
Skd: z piekła
PostWysany: 19 Lis 2008, 1:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No faktycznie Smile


_________________
(_!_)
o
0
O
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora
stan

Doczy: 12 Sie 2007
Posty: 689
PostWysany: 19 Lis 2008, 1:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

noooo, do OE wiosna szybciej przyszla. forum posprzatal, reformy wprowadza i do tego sie usmiecha. a moze to tylko nastroj nadchodzacych swiat?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
maka-rena

Doczy: 27 Wrz 2008
Posty: 102
PostWysany: 19 Lis 2008, 1:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KO....gdzie ogórek???? to paskudne!!!!!! wow
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
stalin
Go
PostWysany: 19 Lis 2008, 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O.E. napisa:
Jak tak będziesz tworzył nowe wątki z krytyką posunięć administracji (co łamie regulamin), to możesz stracić nie tylko awatara...
Sxxxxn podobno otruł Beria... a ja się na truciznach troszeczkę nam Very Happy
chyba sie nie zrozumielismy Smile , jaka krytyka? przeciez po to wstawiam tyle usmiechnietych buziek aby nawet ludzie o poziomie inteligencji Kaczynskich wiedzieli ze to zarty ( i uprzedzajac Twoja reakcje, nie napisalem czy to poziom wysoki czy niski Very Happy Very Happy Very Happy ).
Powrt do gry
stalin
Go
PostWysany: 19 Lis 2008, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zauwazylem z przykroscia ze OE stales sie bardzo nadpobudliwy, za bardzo bierzesz do siebie to co tu piszemy a napewno wiekszosc tego nie jest wymierzona w Ciebie jak twierdzisz. Kasujac tyle watkow i wypowiedzi ( nierzadko przyznam pieprznych) niczego nie osiagniesz, bo to wlasnie one nadaja kolorytu dyskusjom na tym forum. Oczywiscie ze jestem zatym aby kasowac wypowiedzi skrajnie chamskie czy uwlaczajace czyjejs godnosci, ale nie w ilosci takiej jak obecnie. To forum zaczyna kostniec, i nie rzadaj aby kazdy pisal wypowiedzi absolutnie przemyslane i na zimno. Emocje sa tym czym wyrozniaja nas od zwierzat, i to one kieruja naszym postepowaniem przez wieksza czesc zycia. Wiem ze do Ciebie nalezy utrzymanie porzadku na tym forum, ale jesli bedziesz wyrzucal wszystko co Ci sie nie podoba to z forum powieje nuda. Wyobrazasz sobie forum bez mjkl i jego walki z wiatrakami, bez julcika i jej nerwowych i pelnych pasji replik, bez sarkastycznych wypowiedzi i ripost KO, vikinga czy zatroskanego? Bo ja nie. Ale sie cholera rozpisalem Very Happy Very Happy , to do mnie nie podobne Very Happy . Widzisz? Zmusiles mnie do wzmozonego wysilku umyslowego Very Happy , to moze byc szkodliwe dla mojego zdrowia Very Happy Very Happy Very Happy . Zauwaz ze nie uzylem zadnego brzydkiego slowa Very Happy Very Happy Very Happy
Powrt do gry
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 19 Lis 2008, 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sxxxxn napisa:
chyba sie nie zrozumielismy Smile , jaka krytyka? przeciez po to wstawiam tyle usmiechnietych buziek aby nawet ludzie o poziomie inteligencji Kaczynskich wiedzieli ze to zarty ( i uprzedzajac Twoja reakcje, nie napisalem czy to poziom wysoki czy niski Very Happy Very Happy Very Happy ).
Ja te buźki widzę. Widzę też ewentualne żarty ze mnie. Drobne kpiny, zabawy, kabarety. Każda władza na tyle drażni wychowanych w demokracji ludzi, że uwielbiają oni dowcipy o tej władzy. A admin na forum to też jak widać dla niektórych "władza", więc i mnie dostają się żarty. Nawet ktoś przerobił mój awatar na taki ładniejszy z uśmiechem Wink

Ale tak czy siak, regulamin zabrania dyskusji o poczynaniach adminów i moderatorów, stąd moja formalna informacja, choć podana w równie wesołym trybie i z uśmiechem (który chyba tylko maka-rena zauważyła).

Zdarza mi się nie złapać czasem jakiejś informacji tu na Forum, szczególnie, gdy ludzie skąpią znaków interpunkcyjnych lub wyrywają jakiś cytat z kontekstu, ale ogólnie to miałem się za wystarczająco bystrego, by rozumieć żarty polityczne. Smile Smile

Cytat:
Zauwazylem z przykroscia ze OE stales sie bardzo nadpobudliwy
Chyba nie znasz ludzi nadpobudliwych. Na wielu forach, byłbyś zbanowany za sam nick i awatar, bo polskie prawo zakazuje promocji "komunizmu" i może o tym nie wiesz, ale i ja dostałem prośbę, by Cię usunąć lub zmienić Ci awatar siłą. Nie zrobiłem tego, gdyż było dla mnie oczywiste, iż Ty nie promujesz, a wręcz odwrotnie: ośmieszasz Sxxxxn przywdziewając jego "szaty". Robisz sobie "jaja" ze Sxxxxn, a to raczej nie jest propagowaniem Sxxxxn.
Jeszcze raz powtarzam, że ja nie jestem zwolennikiem sztucznej i nielogicznej poprawności politycznej. Dlatego słucham co ma do powiedzenia Korwin-Mikke, a nie tylko daję sobie wmówić, że promował faszyzm, gdy nabijał się a eurolandu porównując go do III Rzeszy.


Cytat:
za bardzo bierzesz do siebie to co tu piszemy a napewno wiekszosc tego nie jest wymierzona w Ciebie jak twierdzisz.
Jeśli ktoś pisze wprost, że "jestem chory" czy też uzywa dużo mocniejszych słów i to nie w dyskusji kabaretowej jak tu, lecz w dyskusji o poważnym ludzkim problemie, to takie zachowanie jest nie tylko nie na miejscu. Jest zwykłym agresywnym napadem na mnie. A ja i tak uważam, że reaguję spokojnie, bo daję ostrzeżenia, proszę o uspokojenie się i publiczne przeprosiny.

Cytat:
Kasujac tyle watkow i wypowiedzi ( nierzadko przyznam pieprznych) niczego nie osiagniesz, bo to wlasnie one nadaja kolorytu dyskusjom na tym forum.
Dla niektórych to koloryt, a dla innych chamstwo. Weź to pod uwagę.
Są wątki luźne, gdzie jest większa swoboda. Ale są wątki poważne, gdzie pewne zachowania nie uchodzą. To jest oczywiste dla każdego, że inaczej zachowujemy się w barze lub z kumplami przy ognisku, a inaczej w operze, w urzędzie, w szkole, w świątyni itd.
A niektórym się wydaje, że jak w jednym miejscu można używać wulgaryzmów to wszędzie tak będzie.

Można mieć do mnie zastrzeżenia, że jestem zbyt pobłażliwy lub odwrotnie, że jestem zbyt restrykcyjny, ale ja poprostu kieruję się swoim rozumem, który na pewno nie jest do końca obiektywny. A subiketyzm mej osoby ma prawo się komuś nie podobać.
Ale skoro Wy jesteście tacy luzacy, to dlaczego nie potraktujecie luzacko subiketywnego admina? Czemu to Wy macie mieć wolność pewnych czynów a nie admin ma mieć wolność w czynów tych ocenianiu?
Ja rozumiem czemu. Bo każdy jest tego pewny, że racja jest po jego stronie. Ja pewny nie jestem tak do końca, dlatego nie jestem aż tak restrykcyjny jakbym chciał, gdybym tylko miał pewność, że ktoś jest złym człowiekiem.
A najtrudniejsz wyśledzić zlo, gdy chowa się za dwuznacznością i humorem. Bo humor może być miły, ale może byc też kpiną, szyderstwem, manipulacją, może w sobie kryć sporo agresji... ale nie musi.

Cytat:
Wyobrazasz sobie forum bez mjkl i jego walki z wiatrakami, bez julcika i jej nerwowych i pelnych pasji replik, bez sarkastycznych wypowiedzi i ripost KO, vikinga czy zatroskanego?
I dlatego zauważ sobie, że mimo, że te osoby nadużywają gościnności tego Forum, to jeszcze nie zostały zbanowane.
Czasem niektórzy w przypływie złości lub nudy, starają się mnie sprowokować do zbanowania ich. KO brzydko mnie nazwał i nawet nie chce przeprosić. On czuje się wygrany w każdym przypadku. Gdy zostanie zbanowany, to będzie wszystkim mówił o tym jak został poszkodowany i skrzywdzony, zrobi z siebie męczennika. A w dodatku będzie przekonany, że ja jestem członkiem jakiegoś spisku pedofilów, którzy chcą zalegalizować swoje zboczenie. A ja ulituję się nad nim i Go nie zbanuję, to też będzie chodził z dumnie podniesioną głową, że niby jest taki ważny lub silny, że nawet admin boi się go wyrzucić.
Niedojrzałość takich ludzi każe im niedostrzegać tego, że w obu przypadkach tak naprawdę przegrywają, ale oni nie dostrzegają dużej straty, a tylko swój mały zysk. Są egocentrykami...

No ale ja mam nadzieję i wierzę, że część takich osób się opamięta, dojrzeje i dostrzeże moje dobre chęci.

Cytat:
Zauwaz ze nie uzylem zadnego brzydkiego slowa
I bardzo się cieszę. Tak trzymać.


P.S.
Niektóre dzieci mają tak, że nie chcą być traktowane jako tzw. lizusy i robią wszystko by wykazać, że łamią wszelkie normy narzucone przez nauczycieli, a za to trzymają sztamę z tymi, którzy prowokują do wagarowania itp.
Ale dzieci te nie zauważają, że zamiast być lizusami wobec nauczycieli, zmieniły się w lizusów wobec tych prowodyrów i łobuzów.
Tak samo jest z wulgaryzmami. Nie chcemy być traktowani jak frajerzy, którzy boją się użyć brzydkiego słowa, więc podlizujemy się otoczeniu używając tych słów w nadmiarze. Wydaje się takim osobom, że używając wulgaryzmów wykażą swoją siłę i niezależność.
Ale te osoby wykazują zupełnie coś innego:
a) słabość woli, bo ulegają wpływom środowiska,
b) zależność i podporządkowanie wobec woli tego środowiska; to co środowisko uzna za dobre lub właściwe, ten człowiek wykona, nawet jeśli będzie się to nieco kłócić z jego światopoglądem
Gdy znajdujemy się w środowisku osób prymitywnych, które nie pieszczą się w ładne i gładkie słówka, to chcemy się z nimi zasymilować i też zaczynamy używać słów takich jak te osoby. Ale gdybyśmy nie byli "lizusami" to byłoby odwrotnie, to my byśmy namawiali takie osoby, do zmiany języka. A przynajmniej nie dalibyśmy się zmienić na gorsze i pozostalibyśmy przy swojej porządnej polszczyźnie.
Oczywiście gorsza polszczyzna nie oznacza, że ktoś jest gorszy, czasem gdy ktoś wychował się w środowisku, gdzie latały wulagryzmy, to stosuje on te wyrazy jak przecinki, nie czując w nich nic niewłaściwego.
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
stalin
Go
PostWysany: 19 Lis 2008, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eeeeee, widze ze nasz Admin nie ma poczucia humoru. Adminku , troche wiecej dystansu do tego co nas otacza Very Happy . Acha, ja nie osmieszam Sxxxxn, bo tylko dyktatura jego pokroju jest w stanie uratowac Polske przed dzika, amerykanska demokracja Very Happy .
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Delirium Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony 1, 2, 3, 4  Nastpny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron