reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Obywatelstwo - Czy dla kazdego?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Newsy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zatroskany
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Dołączył: 09 Paź 2008
Posty: 1220
PostWysłany: 24 Gru 2008, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kalina674 napisał:
Nie wiem, dlaczego myślisz, że nie jestem zintegrowana? Jestem bardzo zintegrowana ze społecznością, z którą aktualnie żyję. Dzisiaj jest to Islandia, niedługo będzie to inny kraj. Ale w duszy czuję się Polką i tak już zostanie. Gdziekolwiek jestem, czytam polskie książki i gazety, oglądam polską TV (jeśli jest taka możliwość). Nie chciałabym stracić umiejętności posługiwania się polskim językiem. I stąd kraj "stary" nie jest mi pojęciowo odległy.


Dokladniej to jest dlaczego nie jestes tak silnie zintegrowana ze stary kraj jest o wiele dalszy od nowego. Zwykle i normalnie jest tak ze jak ktos wyechal w wieku szkolnym to jest siniej zintegrowany z nowym krajem. Jezeli naprawde wyjechalas w wieku 14 lat na stale i edukacje mialas w nowym kraju to twoja wypowiedz wyzej jest calkiem niezwykla, wlasnie dlatego ze stary kraj w tych warunkach robi sie pojeciowo odlegly. Pozniej przyczyniaja sie to tego takie sprawy ze ma sie partnera zagranicznego i przebywa sie w innym srodowisku.

kalina674 napisał:

Czego i Tobie życzę, drogi kolego zatroskany. I jeszcze, żebyś był bardziej dyplomatyczny w swoich wypowiedziach, skoro i tak wszyscy wiedzą kim jesteś lol
No i oczywiście Wesołych Świąt.


Hehe, niektorzy usiluja obnizac status ze to konsul a i tak wszyscy wiedza ze Ambasador : Very Happy. Merrych Xmasow zyczymy bo jestesmy swiatowcy, hehe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 2605
PostWysłany: 24 Gru 2008, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a moj kolejny paszport to bedzie taki:



yo ho, yo ho, a pirate's life for me! ;]
_________________
"It's nice to be important, but it's more important to be nice", HFV, 1980-2011
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lovisa
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 1047
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 24 Gru 2008, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem ze zdjecie nie na temat obywatelstwa ale jednak mysle ze troche tak.

RObili u nas remont bloku. Okazalo sie 1 pazdzeirnika jak jeszcze ekipa byla z calym sprzetem ze nasze okno cieknie w salonie a w drugim pokoju sa spore dziury.

Gadalam z robolami islandzkimi i ich szefem, dzwonilam i ciagle slyszalam ze jurtro.. jutro tez bylo jutro... jak w kawale...

Na zebraniu powiedzialam ze okno cieknie a gosciu mi odpowiedzial ze za pozno powiedzielismy bo robotnicy juz skonczyli prace.

A ja na to ze nie bo 1 pazdziernika nawet u mnie w domu byli.

A oni mi wytlumaczyli ze nie zrobia nam okna bo nie..

Na 100% jestem pewna ze gdyby to byl islandczyk to by mu wymienili to okno, a spolecznosc bloku by stanela za nim.

Mi zostala tylko rozmowa nagrana na dyktafonie.

Nie wiem jak z tym walczyc bo nikt nie chce z nami rozmawiac, bo jestesmy tylko obcokrajowcami. Reszta sie nie liczy. Tak to jest.

Koszt nowego okna to 600 000 jak nam powiedzieli ale gdyby oni wymieniali to by poszlo w koszta remontu a my chyba 300 000 bysmy placili czy cos bo nawet nie iweim do konca bo nikt nam nie wytlumaczyl...
OLALI NAS krotko mowiac...

Islandur to by juz do gazety wyrwal ale w gazecie siedzi palant ktory tylko islandczykow sprawy przyjmuje a DV klamie wiec nie pojde...



Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 2605
PostWysłany: 24 Gru 2008, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zabawne to, ze humor/samopoczucie/samoocene/wyobrazenie dotyczace stosunku innych do siebie poprawic moze zamiana -ski/-ska na -dottir/-son. zycie jednak fajnie weryfikuje & pokazuje, ze jesli jestes xxxxx/sierota to niewiele to da... ale babci, kuzynom, sasiadom dawnym czy na naszej-klasie fajnie sie pochwalic... ;]
_________________
"It's nice to be important, but it's more important to be nice", HFV, 1980-2011
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kalina674

Dołączył: 27 Lis 2008
Posty: 49
Skąd: Stąd, na razie
PostWysłany: 24 Gru 2008, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lovisa napisał:


Koszt nowego okna to 600 000 jak nam powiedzieli ale gdyby oni wymieniali to by poszlo w koszta remontu a my chyba 300 000 bysmy placili czy cos bo nawet nie iweim do konca bo nikt nam nie wytlumaczyl...
OLALI NAS krotko mowiac...


Ja się nie znam, ale chyba przesadzili z tą ceną. Z tego co widziałam, okna w Islandii to raczej tandeta i prymitywizm, więc nie mogą być drogie. Może trzeba wziąć sprawy w swoje ręce?

Po 5 minutach szukania znalazłam taką ofertę
http://www.pgv.is/index.php?option=com_content&task=view&id=58&Itemid=

Może warto zadzwonić i popytać. Pisałaś kiedyś, że to Twoje mieszkanie. Nie wiem jak jest w Islandii, ale wydaje mi się, że w swoim trzeba samemu ponosić koszty wymiany okien? Może się mylę i niepotrzebnie wtrącam, ale żal mi, że masz wodę w mieszkaniu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kalina674

Dołączył: 27 Lis 2008
Posty: 49
Skąd: Stąd, na razie
PostWysłany: 24 Gru 2008, 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zatroskany napisał:


Zwykle i normalnie jest tak ze jak ktos wyechal w wieku szkolnym to jest siniej zintegrowany z nowym krajem. Jezeli naprawde wyjechalas w wieku 14 lat na stale i edukacje mialas w nowym kraju to twoja wypowiedz wyzej jest calkiem niezwykla, wlasnie dlatego ze stary kraj w tych warunkach robi sie pojeciowo odlegly. Pozniej przyczyniaja sie to tego takie sprawy ze ma sie partnera zagranicznego i przebywa sie w innym srodowisku.


Widocznie jestem niezwykła/nienormalna. Nie wiem skąd bierzesz informacje na temat tego co jest normalne i zwykłe w takiej sytuacji, prowadzisz jakieś badania? Ma się partnera i przebywa się w środowisku i co? Nie wiem na czym opierasz swoje twierdzenia, chyba że na tym samym, co wszystkie swoje wypowiedzi.




zatroskany napisał:
Merrych Xmasow zyczymy bo jestesmy swiatowcy, hehe.


Biedaku, to na tym polega Twoja światowość Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
karuta
Alpha Team
Dołączył: 01 Kwi 2004
Posty: 1245
PostWysłany: 24 Gru 2008, 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lovisa czy to napewno cieknie okno? czy to nie przypadkiem para ktora skrapla sie na starych tz pojedynczych oknach(szybach) jeli to nie poludniowa lub poludniowo zach strona to watpie zeby az tak deszcz przeciekal.Okno nie kosztuja tyle chyba ze masz na cala sciane.... przecietne okno kosztuje w granicach 100tys z wstawieniem .Pozatym nie wiem czy okna podlegaja pod tz wspolnote ....ja mieszkam w domu jednorodzinny wiec wszystkie koszta ponosze sama.Jesli placisz hussjĂłður dowiedz sie co obejmuje.Teraz to nie problem oglosic ze potrzebne okno stolarze siedza bez pracy podejrzewam ze mozesz przebierac w ofertach.
ps znajomi mieli tez ciagle wode pod oknem okazlao sie ze suszyli wieczorami pranie w pokoju a szyby byly cieniutki i to para skraplala sie na parapetach .do tego aneks kuchenny byl obok i cla apra z gotowania ladowala na szybach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lovisa
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 1047
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 24 Gru 2008, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki za okna i moze fgaktycznie do nich zadzwonie i sie zapytam ile nasze by kosztowalo bo to salonowe to jest 290 cm x 260 cm z 1 otwieranym oknem.

TAk kazdy kto ma swoje mieszkanie ponosi koszy ale jesli byl emont i my zaplacilismy ponad 1 200 000 i tylko nam pomalowano 1 sciane to mysle ze nas oszukali.

W bloku wymienili bardzo duzo okien na stronie na ktorej nei mieli wymieniac wlasnei tej od salonow. trzeba bylo sie zapisac na to ale nas tak poinformoano ze nie zapisalismy sie a i w tamtym czasie czyli wiosna nie lalo sie do srodka.

Mieskzanie kupilismy rok tem a poprzedni wlasniciel powiedzial ze nie widzial kiedy okna byly wymieniane ale ze jest ok...


Oszukano nas nie raz z ta chata,, no bo przeciez obcokrajowcow mozna, no nie?

Mysle teraz jak to zrobic i zaczne od tej firmy do ktorej placimy klatkowe bo to oni zatrudnili tych robotnikow. Tamci to Dalsmið. Mysle ze sobie raczke podali a poza tym teraz ciezko bedzie na caly blok rozliczyc.

Zastanawaim sie tez czy nie zapytac sie ubezpieczalni bo przeciez to oni beda za parkiet placic..

No i jeszcze adwokat zostaje i no Strazburg jak bysmy przegrali..

Najgorsze jest to ze nas tak olewaja a wiem ze swojego islandczyka by potraktowali inaczej... Obywatelstwo naprawde niczego nie zmienia a facetowi w biurze przeciez nie bede wachlowac paszportem Islanidzkim...


Moj brat mowi bardzo dobrze po islandzku bo mial 11 lat jak przyjechal i co i nic bo wiedza ze to nie "swoj"

Ot takie zycie pod gore....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
viking
User bywa złośliwy, IGNORUJ takie posty!
Dołączył: 22 Sie 2005
Posty: 1747
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 24 Gru 2008, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karuta napisał:
Moim zdaniem (potwierdzone praktyka) ludzie ktorzy nie naucza sie jezyka(chociaz ang) nigdy nie beda sie dobrze czuli w Islandii.Obserwuje moich rodakow i niestety im mnijesza znajomosc jezyka tym wieksze niezadowolenie.Dlatego widze dosc spore grupy mlodych ludzi ,ktorzy nie znaja jezykow obcych nie potrafia niestety nawiazac kontaktu z innymi mlodymi(niekoniecznie islandczykami)mowiacymi innym niz polski jezykiem.Dla mnie klucz to jezyk.Niestety wikszosc z tych ludzi zaslania sie tym ze w szkole"nie uczyli" itd ale tak naprawde to lenistwo.Zawsze znajdzie sie czas na nauke-jesli sie chce.No i oczywiscie nasza polska duma czesto nie pozwala na asymilacje,bo przeciez my mamy wszystko lepsze....


Dokładnie.
A potem wypisują na forum że Islandczycy w pracy nie chcą z nimi rozmawiać, bo niby jak?, na przerwach siedzą sami itd itp.........
_________________
Bardzo niewielu mężczyzn posiada klucz do serca kobiety, pozostali obywają się wytrychem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lovisa
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 1047
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 24 Gru 2008, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karuta napisał:
Lovisa czy to napewno cieknie okno? czy to nie przypadkiem para ktora skrapla sie na starych tz pojedynczych oknach(szybach) jeli to nie poludniowa lub poludniowo zach strona to watpie zeby az tak deszcz przeciekal.Okno nie kosztuja tyle chyba ze masz na cala sciane.... przecietne okno kosztuje w granicach 100tys z wstawieniem .Pozatym nie wiem czy okna podlegaja pod tz wspolnote ....ja mieszkam w domu jednorodzinny wiec wszystkie koszta ponosze sama.Jesli placisz hussjĂłður dowiedz sie co obejmuje.Teraz to nie problem oglosic ze potrzebne okno stolarze siedza bez pracy podejrzewam ze mozesz przebierac w ofertach.
ps znajomi mieli tez ciagle wode pod oknem okazlao sie ze suszyli wieczorami pranie w pokoju a szyby byly cieniutki i to para skraplala sie na parapetach .do tego aneks kuchenny byl obok i cla apra z gotowania ladowala na szybach.



nie nie para w zadnym wypadku bo ja nie susze na kaloryferach i nienawidze wilgoci. Mam suszarke elektryczna ze zbjornikiem na wode ale ona nie stoi w salonie i jedynie co jdaje to cieplo.

To naprawde tak okno cieknie... gdzies u gory sa dziury a te gnoje powiedzieli ze zagladali. A ja im powiedzialam ze widzialam ze nie.

Oni na to ze z kad ja iem to ja powiedzialm ze nie pracuje i caly dizen siedze w domu i widzialam ze jezdzili ta swoja maszyna po calym bloku ale nie zajzeliw nasze okno i gosciu sie wtedy przygasil...

Ja mam nagrana cala rozmowe jak bylo zebranie calego bloku. i wypierali sie przy wszsytkich.

Jedna sasiadka powiedziala ze jej tez cieklo. ale ta sasiadka to nie jest pewniak bo ona duzo klamie i mogla tylko tak powiedziec. Poszlam do niej na drugi szien jak to powiedziala bo myslalam ze moze razem damy im rade ale ona stwierdzila ze to rok temu jej lecialo...

Ale ta woda to naprawde nie para. Zobacz jaka brazowa brudna jest.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lovisa
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 1047
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 24 Gru 2008, 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

viking napisał:
karuta napisał:
Moim zdaniem (potwierdzone praktyka) ludzie ktorzy nie naucza sie jezyka(chociaz ang) nigdy nie beda sie dobrze czuli w Islandii.Obserwuje moich rodakow i niestety im mnijesza znajomosc jezyka tym wieksze niezadowolenie.Dlatego widze dosc spore grupy mlodych ludzi ,ktorzy nie znaja jezykow obcych nie potrafia niestety nawiazac kontaktu z innymi mlodymi(niekoniecznie islandczykami)mowiacymi innym niz polski jezykiem.Dla mnie klucz to jezyk.Niestety wikszosc z tych ludzi zaslania sie tym ze w szkole"nie uczyli" itd ale tak naprawde to lenistwo.Zawsze znajdzie sie czas na nauke-jesli sie chce.No i oczywiscie nasza polska duma czesto nie pozwala na asymilacje,bo przeciez my mamy wszystko lepsze....


Dokładnie.
A potem wypisują na forum że Islandczycy w pracy nie chcą z nimi rozmawiać, bo niby jak?, na przerwach siedzą sami itd itp.........



Na migi... i uczac islandczykow slow powszechnie uwazaqnych za wulgarne.... Potem takie typy mowia ze ten isladur to taki debil bo nic nie rozumie hehhehe... juz takie cos widzialam..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
viking
User bywa złośliwy, IGNORUJ takie posty!
Dołączył: 22 Sie 2005
Posty: 1747
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 24 Gru 2008, 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Oszukano nas nie raz z ta chata,, no bo przeciez obcokrajowcow mozna, no nie?


Lovisa przepraszam Cię że w Święta ale weź się do jakiejś roboty. A nie ciągłe narzekanie, szukanie spisków, jesteś młoda i kupa życie przed Tobą. Ja wiem że to Twoje życie, ale chcesz tak wegetować przez resztę życia?
Wszędzie na świecie są oszuści, oszukuje się nie tylko obcych ale i swoich. Moi Islandczycy znajomi wpłacili 30% na budowę domy 2 lata temu i nie mają domu ani kasy. Zostali oszukani, byli w sądzie, gazeta, TV i nic.
Okazało się że takich jak oni było więcej. Ale teraz nie siedzą na forach i nie płaczą. Tylko żyją dalej bo życie jest zbyt krótkie aby się przejmować pierdołami. Wiesz czasami Cie naprawdę nie rozumiem. Z jednej strony piszesz jak Ci tutaj dobrze a potem że jesteś za przeproszeniem "dymana" bo nie Islandka.

A tak poza tym Wesołych Świąt...........................
_________________
Bardzo niewielu mężczyzn posiada klucz do serca kobiety, pozostali obywają się wytrychem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lovisa
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 1047
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 24 Gru 2008, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie do konca tak jak myslisz na razi ez tym oknem szukam wyjscia co zrobic zeby to naprawili bo w konycu skoro zrobili innym to czemu nei nam??

Szkoda ze Twoi znajomi zostali oszukani i szczerze to nie slyszalam o takim hamstwie na Is.

A z tym oknem to nie moje narzekanie czy jak tam sobie uwazasz tylko ja pokazuje ze obywatelstwo nie zmienia niczego ze zawsze dla nich pozostaniemy ludzmi 2giej kategorii..

Trzeba sie posieszac ze sa jeszcze ludzie 3 ciej kategorii... Wink Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zatroskany
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Dołączył: 09 Paź 2008
Posty: 1220
PostWysłany: 24 Gru 2008, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kalina674 napisał:

Widocznie jestem niezwykła/nienormalna. Nie wiem skąd bierzesz informacje na temat tego co jest normalne i zwykłe w takiej sytuacji, prowadzisz jakieś badania? Ma się partnera i przebywa się w środowisku i co? Nie wiem na czym opierasz swoje twierdzenia, chyba że na tym samym, co wszystkie swoje wypowiedzi.


Tak, wynikaloby jednak z tego ze jestes jakas taka-nie-taka. Poglad ten wynika z obserwacji znacznej liczby ludzi co wyjechali. Badania na ten temat tez sa, dzieci emigrantow tylko wyjatkowo nie sa zintegrowane a juz bardzo rzadko w wiekszym stopniu interesuja sie starym krajem. Sam fakt ze stukasz na tym forum jest wielce zastanawiajacy ale jest to oczywiscie bardzo mile.

kalina674 napisał:

zatroskany napisał:
Merrych Xmasow zyczymy bo jestesmy swiatowcy, hehe.

Biedaku, to na tym polega Twoja światowość Rolling Eyes


Jednak poczucie humoru juz nie na tym poziomie lol
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stan

Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 689
PostWysłany: 24 Gru 2008, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zatroskany napisał:
Badania na ten temat tez sa, dzieci emigrantow tylko wyjatkowo nie sa zintegrowane a juz bardzo rzadko w wiekszym stopniu interesuja sie starym krajem.


na przyklad dzieci pakistanskich emigrantow w wielkiej brytani Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zatroskany
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Dołączył: 09 Paź 2008
Posty: 1220
PostWysłany: 24 Gru 2008, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

viking napisał:

Lovisa przepraszam Cię że w Święta ale weź się do jakiejś roboty. A nie ciągłe narzekanie, szukanie spisków, jesteś młoda i kupa życie przed Tobą. Ja wiem że to Twoje życie, ale chcesz tak wegetować przez resztę życia?


Dobrze gadasz ale ona jest z gatunku wiecznych narzekaczy bo do takich nalezy wiekszosc co wyjechali bo im sie mialo wszystko nalezec. Narzekali ze w Polska to najgorsze miejsce w calej galaktyce wiec wyjechali do raju. Jak przyjechali to trafili na ten cud na kredyt wiec chwilowo przestali narzekac ale za teraz to daja sobie na maksa no bo maja paszport i nic im z tego tytulu nie leci. Manna nigdy nie leci, chyba ze krotko na jakis kredyt.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 2605
PostWysłany: 24 Gru 2008, 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lovisa napisał:
No i jeszcze adwokat zostaje i no Strazburg jak bysmy przegrali..


kup sobie od razu wiecej kopert & znaczkow zeby podac do sadu tego kto nie bedzie chcial kupic twojego nissana. a potem tego, ktory sprzeda ci uszkodzonego jeepa. ;]

lovisa napisał:
Trzeba sie posieszac ze sa jeszcze ludzie 3 ciej kategorii... Wink Wink


np histeryczne idiotki majace zbyt wiele wolnego czasu? ;]

& zamiast wypisywac glupoty, ktorych zalowac moze bedziesz kiedys postaraj sie zwlec z wyra tak zeby zmiescic sie w godzinach otwarcia sklepu, kup sobie takie cos - http://www.icmarket.pl/images/Silikon%20sanitarny.JPG - i domysl sie co robic dalej.

ps. w bonusie ani w dominos tego nie maja ;]
_________________
"It's nice to be important, but it's more important to be nice", HFV, 1980-2011
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stan

Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 689
PostWysłany: 24 Gru 2008, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zatroskany ale xxxx fleki. lovisa mieszka na islandii od dziecinstwa wiec przyjazd tutaj nie byl jej decyzja. typowy polak z ciebie, we wszystkim jestes ekspertem, wszystko wiesz, kolejny mr TIG. jak mieszkalem w polsce mialem pelno takich zatroskanych na osiedlu, gdy malysz zaczal odnosic sukcesy byli ekspertami od skokow narciarskich (przerzucili sie z chodziarstwa i boksu, bo golota i korzeniowski mieli dobre czasy za soba) teraz sa pewnie ekspertami formuly 1, dodatkowo czesc z nich zapewne specjalizuje sie od paru miesiecy w ekonomii. wszystko o tym wiedza, banki centralne powinny pytac ich o porady, niestety tego nie robia Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lovisa
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 1047
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 24 Gru 2008, 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zatroskany napisał:
viking napisał:

Lovisa przepraszam Cię że w Święta ale weź się do jakiejś roboty. A nie ciągłe narzekanie, szukanie spisków, jesteś młoda i kupa życie przed Tobą. Ja wiem że to Twoje życie, ale chcesz tak wegetować przez resztę życia?


Dobrze gadasz ale ona jest z gatunku wiecznych narzekaczy bo do takich nalezy wiekszosc co wyjechali bo im sie mialo wszystko nalezec. Narzekali ze w Polska to najgorsze miejsce w calej galaktyce wiec wyjechali do raju. Jak przyjechali to trafili na ten cud na kredyt wiec chwilowo przestali narzekac ale za teraz to daja sobie na maksa no bo maja paszport i nic im z tego tytulu nie leci. Manna nigdy nie leci, chyba ze krotko na jakis kredyt.


Tak sie sklada zatroskany ze nie masz racji...
szkoda ze piszesz aby pisac,,,

Najpierw bys musial mnie znac zeby takie glupoty pisac....


Ja zapierd*** wczesniej w zimnym i mokrym miejscu..
A o jakim kredycie ty mowisz?? Jak ja przyjechalam to tez nei dostalam od razu kredytu.. zreszta nie byl mi potrzebny...

Oj zatroskany naprawde poznaj kogos zanim zaczniesz pisac na czyjs temat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lovisa
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 1047
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 24 Gru 2008, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mjkl napisał:

np histeryczne idiotki majace zbyt wiele wolnego czasu? ;]



Mowie o Azjatach, im jeszcze gorzej jak nam..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Newsy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 6 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron