reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Kolejne pytanie do admnia

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
viking
User bywa złośliwy, IGNORUJ takie posty!
Doczy: 22 Sie 2005
Posty: 1747
Skd: Reykjavik
PostWysany: 2 Wrz 2005, 18:46    Temat postu: Kolejne pytanie do admnia Odpowiedz z cytatem

Dlaczego mój post został zablokowany?

Einar nie dałeś mi szansy abym ci przedstawił swoje argumenty.
Czyżby iceland.pl bał sie krytyki.
Nie znalazłem regulaminy forum w którym mowa jakich postów nie wolno zamieszczać, jakie posty będą usuwane i jakie posty będa blokowane. Jesteś adminem ale nie dyktatorem.
Najpierw zachęcacie ludzi do prowadzenia dyskusji a potem zimny prysznic.

Spodziewam sie że po mojej wypowiedzi komisyjnie przez iceland.pl zostane siłą usuniety z forum.

Pozdrawiam
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Lauraana
Alpha Team
Doczy: 16 Kwi 2004
Posty: 136
Skd: Gdansk/101 Reykjavik
PostWysany: 2 Wrz 2005, 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wow... panie warrior... tu nie ma o co i z kim walczyc i krzykac, ze Cie ktos usunie... bo o ile mnie pamiec nie myli, takie wydarzenie jeszcze miejsca nie mialo...
_________________
og ef þú vilt þá skal ég ljúga að þér...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
einar

Doczy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWysany: 2 Wrz 2005, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zostaniesz usunięty z forum ani siłą ani spokojem...

Najzwyczajniej w świecie: jeżeli temat się powtarza to ja nie widzę powodu, żeby mnożyć w nieskończoność tematy. No można jeszcze założyć dwieście tematów o kibicowaniu polskim piłkarzom.
Po to są administratorzy na forum, żeby pilnować porządku. Właśnie taka jest rola admina, żeby np. usuwać dublujące się tematy. Przecież ktoś potem będzie chciał znaleźć informacje na forum i nie będzie miał takiej możliwości jeżeli na jeden temat będziemy pisać w 10 miejscach!

Co do tematu, który zablokowałem. Uznałem to za ogłoszenie a nie zachęte do dalszej dyskusji.

I nie zachowuj się na litość boską jakbym kneblował usta demokratycznej opozycji. Bo jak będziesz wyjeżdżał z tak patetycznym tonem do tak błahej sprawy to zaraz się oflagujesz i odśpiewasz "Wyrwij murom zęby krat...".

A na marginesie: podczas rejestracji nowy użytkownik wyraża zgodę na "warunki rejestracji". Jest tam m.in. takie zdanie:
Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba.
Nie oznacza to wcale, że nie zachęcam do dyskusji, zniechęcam, utrudniam bądź się sprzeciwiam. Wręcz przeciwnie - ułatwiam. Nie widzę problemu, żeby pisać o tym nieszczęsnym meczu w temacie poświęconym najbliższym meczom naszym polskim orłom sokołom Pawła Janasa...

Pozdrawiam.

I naprawdę nie rozwijajmy tego tematu. A jeżeli mam być "upierdliwym" adminem... Tego typu uwagi to powinny być chyba w topicu "iceland.pl" :wink: :wink:
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Jola

Doczy: 31 Sty 2004
Posty: 1000
PostWysany: 2 Wrz 2005, 19:27    Temat postu: Re: Kolejne pytanie do admnia Odpowiedz z cytatem

viking_warrior napisa:

Nie znalazłem regulaminy forum w którym mowa jakich postów nie wolno zamieszczać, jakie posty będą usuwane i jakie posty będa blokowane.

No własnie.. czy zawsze musi byc regulamin, sztywne reguly, a nie wystarczy zdrowy rozsądek? Założyliście temat o polskiej piłce, to ciągnijcie go w tym jednym miejscu.
Poza tym jest regulamin forum, który powinienes przeczytac przy rejestracji. Jak zwykle wszyscy to pewnie omijaja.
viking_warrior napisa:

Jesteś adminem ale nie dyktatorem.

Zajrzyj na inne fora to zobaczysz "dyktature"! Jesli post nie wnosi nowych tresci, ktore moga przydac sie innym uzytkownikom to od razu jest kasowany! U nas cos takiego nie ma miejsca. Kasujemy czasem temat gdy jest juz podobny i zachecamy do dyskusji we wczesniej zalozonym. Zamiast walczyc, pisz w temacie, ktory zostal juz wczesniej zalozony, bo sam sie pogubisz jesli na ten sam temat bedzie pozaczynane wiele watkow.
Ma byc porządek, bo forum procz miejsca do wygadania sie musi spelniac role informacyjna i musi byc latwo wszystko znalezc. Jesli ktos bedzie szukal watku o pilce noznej to przejrzy dokladnie 1 temat a nie 30 zeby znalezc to co na ten temat pisalismy. Czy to tak trudno zrozumiec?
Piszcie co chcecie, a my zajmujemy sie formowaniem tresci. Z pozytkiem dla wszystkich.

viking_warrior napisa:

Spodziewam sie że po mojej wypowiedzi komisyjnie przez iceland.pl zostane siłą usuniety z forum.

Usunelismy kiedys kogos?? Nikt tu nie dziala złosliwie dla Was, a czesto sie zdarza ze macie taką opinię. Zupelnie bezpodstawną.

Czy mozemy wreszcie zacząc rozmowę o Islandii, a nie ciągle zadzierac koty? Czasem mam wrazenie ze ze zupelnie nie ma potrzeby naszego istnienia. Troche mi przykro z tego powodu...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron