reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Przegląd Islandzki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Pozostałe tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
anfil

Doczy: 17 Lis 2008
Posty: 7
PostWysany: 17 Lis 2008, 19:41    Temat postu: Przegląd Islandzki Odpowiedz z cytatem

www.przegladislandzki.pl
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
lovisa
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Doczy: 16 Lip 2007
Posty: 1047
Skd: Reykjavik
PostWysany: 17 Lis 2008, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale my juz listopad mamy...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
anfil

Doczy: 17 Lis 2008
Posty: 7
PostWysany: 17 Lis 2008, 22:15    Temat postu: Racja Odpowiedz z cytatem

Jest już listopad i myślę, że nie będę już zajmowała sie Przeglądem Islandzkim. Cieszę się, że coś wymyśliłam i jestem z siebie dumna( nieżle brzmi, co:-)), że chciałam brać czynny udział w polskim życiu społecznym na Islandii.
Powiedziałam sobie: "Dość polityki;-)!"
Trzymajci się cieplutko,
Pozdrawiam wszystkich;-)!

PS: Wybaczcie mi Państwo, że poprzednie numery ukazywały się z nijakim opóźnieniem. Mimo nawału pracy (wiadomo,że każdy przyjechał na Islandię,by - prościej mówiąc - zarobić) nie mogłam poświęcić gazecie więcej czasu. Nie miałam czasu też na szukanie " wspólników", by zająć się reklamą itp. Dlatego Przegląd liczył zaledwie parę stron.
Mam nadzieję jednak, że wydarzy się "cud" i że ktoś z Państwa będzie chciał redagować czasopismo na większą skalę.Powodzenia!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
anfil

Doczy: 17 Lis 2008
Posty: 7
PostWysany: 18 Lis 2008, 16:29    Temat postu: Przegląd Islandzki Odpowiedz z cytatem

Proszę Państwa,
Sypią się pytania, dlaczego w Przeglądzie Islandzkim ostatni wywiad był przeprowadzony z konsulem Michałem Sikorskim, a nie z konsulem generalnym Danutą Szostak.
Więc postanowiłam Wam wszystkim odpowiedzieć na forum, ponieważ tłumaczenie się każdemu by zajęło mi sporo czasu.
Kiedy przeprowadzałam wywiad...nie posiadałam informacji o tym, że Pan Konsul Michał Sikorski nie będzie kierował urzędem. Wtedy konsula generalnego( p. Danuty Szostak) na Islandii nie było.
Myslę, że to wyczerpująca odpowiedź i mam nadzieję, że Państwo zostawicie ten temat w spokoju.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
anfil

Doczy: 17 Lis 2008
Posty: 7
PostWysany: 16 Sty 2009, 21:54    Temat postu: PI Odpowiedz z cytatem

Witam,

Dopiero parę dni temu ukazał się film o Polakach na Islandii..., a kręcony był dawno temu.

Jedyną pociechą dla mnie jest to, że moi uczniowie, którzy składali życzenia rodzinie z okazji Świąt Bożego Narodzenia mogli obejrzeć siebie w telewizji. Często mnie pytali, kiedy i czy będzie film..

Mimo wszystko ja nie zamierzam zajmować się Przeglądem Islandzkim nigdy więcej, a gdyby ktoś się pode mnie "podszywał", proszę o kontakt.

Bądźmy dobrej myśli;-)!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Kocur
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 10 Pa 2008
Posty: 236
PostWysany: 18 Sty 2009, 11:44    Temat postu: "Przegląd islandzki" Odpowiedz z cytatem

Witam,

Przepraszam, że się nie przedstawię, ale może okazać się to zbędnę w przypadku jeżeli nie zamierza Pani kontynuować projektu "Przegląd islandzki"
Piszę do Pani z dwóch powodów:
1) Moim zdaniem jest to zajebisty pomysł.
2) Nie jestem tu dla pieniędzy.

Jeśli znalazłaby Pani chwilę na to aby ten temat omówić, bardzo chętnie się spotkam i przedstawię swoje "za", postaram się też odwieźć Panią od porzucenia tego projektu.

Z poważaniem,
ŁK
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
Kocur
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 10 Pa 2008
Posty: 236
PostWysany: 18 Sty 2009, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miało być na PW ale myślę, że jest tu wiele osób, które chciałyby aby taka inicjatywa sie dalej rozwijała.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
lovisa
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Doczy: 16 Lip 2007
Posty: 1047
Skd: Reykjavik
PostWysany: 18 Sty 2009, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TAk mysle ze to dobry pomysl zwlaszcza ze DV klamie a poziom wiadomosci tez do niczego.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
yourbrotherthebeer

Doczy: 15 Lis 2008
Posty: 198
Skd: Keflavik
PostWysany: 18 Sty 2009, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i przede wszystkim jakosc tych tlumaczen

wyslalem linka gosciowi z UAM (skandynawistyka) i od kilku miesiecy wykorzystuje to na zajeciach ze studentami, nie musze chyba dodawac, ze jako negatywny przyklad absolutnej indolencji w tlumaczeniu
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Pozostałe tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron