reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Praca przy budowie huty w Reyđarfjörđur
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 38, 39, 40  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Jak wygląda praca na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy zanim dostałeś ofertę z Reyđarfjörđur wiedziałeś coś o Islandii?
TAK
43%
 43%  [ 54 ]
NIE
38%
 38%  [ 47 ]
Nadal nic nie wiem...
17%
 17%  [ 22 ]
Wszystkich Głosów : 123

Autor Wiadomość
albatros
Gość
PostWysłany: 10 Wrz 2005, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

arturze skoro tak bardzo rwiesz sie do pracy a kraj nasz lichy i coraz to gorzej podaje ci namiar z ktorego mam nadzieje szybko skorzystasz North Star Poland ul.kościuszki 6/5 Wrocław tel.071/78 31 390 do 393 zycze powodzenia Very Happy
Powrót do góry
Artur
Gość
PostWysłany: 10 Wrz 2005, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Albatros....właśnie złożyłem aplikację ....

Ostatnio zmieniony przez Artur dnia 7 Paź 2005, 8:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
albatros
Gość
PostWysłany: 11 Wrz 2005, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i polecieli.... 19 sztuk na dotarcie pomocy a to pisze ja ukochana zona jednego z nich trzymaj sie misiek pozdrowionka dla wszystkich
Powrót do góry
adam
Gość
PostWysłany: 12 Wrz 2005, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i wylądował wczoraj w Egilsstadir jakiś czarter litewski z Polakami. A Islandczycy przywitali ich z psami, gromadząc siły policyjne chyba z całej wschodniej Islandii. Otwierano wszystkie bagaże, o mało nie rozbierali do naga. Radzę każdemu, kto ma przylecieć takim czarterem, by dwa razy zastanowił się, czy nie lepiej wydać pieniądze i przylecieć tu w bardziej konwencjonalny i zarazem cywilizowany sposób, normalnymi liniami lotniczymi do Reykjaviku i dalej Air Iceland.
Powrót do góry
albatros
Gość
PostWysłany: 15 Wrz 2005, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pozdrowionka z islandii jest zajefajnie troche zimno ale ok jak znajde czas napisze wiecej
Powrót do góry
grzegosz
Gość
PostWysłany: 16 Wrz 2005, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie.

W koncu mam troche czasu co by skrobnac cos Smile No wiec czas jakos uplywa, roboty jest coraz wiecej Smile Coraz wiecej jest tez ludzi przeziebionych :/ Dobra rada dla tych, ktorzy sie tu wybieraja: wezcie jakies tabletki przeciw grypie, witaminy i inne takie. Na miejscu tutaj ludzie probowali wysylac sobie lekarstwa z kraju, ale wiekszosc paczek jest zatrzymywana w Reykjaviku Sad I koniec. Lament i zgrzytanie zebow. Za 4 tygodnie urlop Smile

Pozdrawiam
Powrót do góry
masterkiller
Gość
PostWysłany: 17 Wrz 2005, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanko,czy jest moze na forum ktos kto wylatuje do Islandii 2-go pazdziernika Question
Powrót do góry
Marek41
Gość
PostWysłany: 18 Wrz 2005, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też wylatuje 2 pażdziernika ale z Wrocławia pewnie się spotkamy
Powrót do góry
masterkiller
Gość
PostWysłany: 18 Wrz 2005, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

super mysle ze sie spotkamy ale najpierw musze wrocic do kraju,bo na razie wycieram konty w Norwegii.Ja lece z Krakowa.
Powrót do góry
siewa26
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Dołączył: 29 Maj 2005
Posty: 814
Skąd: pUstka
PostWysłany: 19 Wrz 2005, 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

grzegosz napisał:
Witam wszystkich.

Troche mnie tu nie bylo Smile Laptop z wifi sie przyda, na dniach jakas siec ma zostac udostepniona (legalnie)


Hejka budowniczowie huty, pozdrowka z Zachodu przepieknego polwyspu Snæfells, pogoda u nas raczej nas rozpieszcza po tym co przeczytalem co sie dzieje u was Wink

W Olasvik zrobilismy troszke inaczej ... wystarczy ze jeden z Was ma zakonczona procedure rejestracyjna, wystarczy zadzwonić do Siminn lub Vodafone i wykupic ADSL + telefon, my trafiliśmy na promocję do końca sierpnia i mieliśmy wszystko za free (instalacja i reszte papierkowej roboty), abonament to niecale 6000ISK za ADSL + 1300ISK za telefon, łacze 6Mb i dostajesz router Wi-Fi, co prawda zasięg jego działania nie jest zbyt duży i co gorsza nie da racy podlaczyc zewnetrznej anteny ale w promieniu jakis 25 m działa jako tako, podobno w Vodafonie sa dodatkowo darmowe minuty w abonamencie, wszystko mozna zalatwic przez telefon lub przez jakikolwiek sklep komputerowy (my tak zrobilismy + pozniej telefon by przyspieszyc aktywacje ADSL).

My mamy od dwĂłch dni neta, mozna sobie po Skype gadac z Polska ile wlezie to naprawde dziala sietnie ... i najwazniejsze legalnie mozna dzielic lacze, router ma 4xRJ45 + Wi-Fi.

Pozdrawiam i do uslyszenia Sebastian
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
barth_x

Dołączył: 20 Maj 2005
Posty: 102
Skąd: KrakĂłw AGH
PostWysłany: 25 Wrz 2005, 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam
Oj zimno dzisiaj jak byk, wspolczuje chlopakom ktorzy pracuja dzisiaj w porcie, wieje, snieg pada i wogole nic tylko siedziec w kampie i ogladac tv
nie bede powtarzac chlopakow z forum ktorzy juz tutaj sa, bo widujemy sie codziennie i na szereg spraw mamy podobne zdanie.
Jest ok, niebawem maja szczepic polakow przeciwko grypie, bo zaczynaja sie przeziebienia takze leki sa niezbedne Very Happy
pozdrawaim wszystkich
Mirek odezwij sie w koncu!! Very Happy
_________________
Wszechpolacy do Wszechpolandii...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
melosz

Dołączył: 18 Wrz 2005
Posty: 48
PostWysłany: 26 Wrz 2005, 5:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy do pracy są angażowani nowi pracownicy ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
melosz

Dołączył: 18 Wrz 2005
Posty: 48
PostWysłany: 26 Wrz 2005, 6:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie do pracowników huty aluminium,którzy są tam aktualnie.
Czy jest nadal zapotrzebowanie na pracowników ( z Polski ? ).Ponad 5 miesięcy temu składałem aplikacjęi .... nic nie można się dowiedzieć.Może Wy na Islandii coś wieci ?

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
melosz

Dołączył: 18 Wrz 2005
Posty: 48
PostWysłany: 26 Wrz 2005, 6:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie do pracowników huty aluminium,którzy są tam aktualnie.
Czy jest nadal zapotrzebowanie na pracowników ( z Polski ? ).Ponad 5 miesięcy temu składałem aplikacjęi .... nic nie można się dowiedzieć.Może Wy na Islandii coś wieci ?

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
melosz

Dołączył: 18 Wrz 2005
Posty: 48
PostWysłany: 26 Wrz 2005, 6:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie do pracowników huty aluminium,którzy są tam aktualnie.
Czy jest nadal zapotrzebowanie na pracowników ( z Polski ? ).Ponad 5 miesięcy temu składałem aplikacjęi .... nic nie można się dowiedzieć.Może Wy na Islandii coś wieci ?

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
veroniq
Gość
PostWysłany: 26 Wrz 2005, 7:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hejka wszystkim!

Do melosza.... Mnie niestety nie ma jeszcze na Islandii, ale wiem co nieco na interesujacy ciebie temat.
Otoz z tego co mi wiadomo (info z NorthStar) to nastepna grupa wyjzdzac bedzie w styczniu, a plany kogo i ile sztuk rak do pracy beda potrzebowac okaze sie w pazdzierniku. Wiec pozostaje czekac.

Pozdrawiam wszystkich, ktory podobnie jak ja chca wyjechac na Islandie, zeby sie nieco ochlodzic. lol
Powrót do góry
melosz

Dołączył: 18 Wrz 2005
Posty: 48
PostWysłany: 26 Wrz 2005, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To znaczy Ĺźe BECHTEL juĹź nie zbiera ofert do pracy przy budowie huty aluminium ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
veroniq
Gość
PostWysłany: 26 Wrz 2005, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie! wrecz przeciwnie! to znaczy, ze w pazdzierniku w Bechtelu beda wiedziec jakich specjalistow i w jakiej liczbie potrzebuja i zaczna rekrutacje pelna geba, by te osoby mogly w styczniu przyszlego roku wyjechac na Islandie.

pozdross
Powrót do góry
melosz

Dołączył: 18 Wrz 2005
Posty: 48
PostWysłany: 26 Wrz 2005, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może odezwie się ktoś,kto tam jest ( buduje hutę ) Czy są nabory ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
albatros
Gość
PostWysłany: 27 Wrz 2005, 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

melosz mysle ze jako zona jednego z tych ktorzy juz tam sa z doswiadczenia powiem tak jesli zlozyles oferte to pierwszym sygnalem ze sa toba zainteresowani to telefon na rozmowe jesli to zaliczysz idziesz na badania jesli jestes jak lew morski przechodzisz do dalszego etapu czyli oczekiwania na bilet bagatela czekalismy 3 miechy z dusza na ramieniu i udalo sie z aktualnosci wiem ze bede potrzebni elektrycy to tyle powodzenia Very Happy
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Jak wygląda praca na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 38, 39, 40  Następny
Strona 16 z 40

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron