reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

WALUTY
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Różności dla Islandofilów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wujazz

PostWysłany: 9 Lip 2008, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No pewnie tak zrobie ale przypadkiem tarfilem na ten watek! Boje sie tylko bo musze miec na bus z lotniska do centrum reykjaviku a potem o 8 rano bus do sardorkrokur i musze za to zaplacic koronami a wiadomo jakie kursy sa na lotniskach! Dzieki za szybka odpowiedz Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Highlander
Gość
PostWysłany: 9 Lip 2008, 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bus kosztuje grosze, mysle ze jak dasz 10E to wystarczy.
Powrót do góry
wujazz

PostWysłany: 9 Lip 2008, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no mysle ze dam rade:-) Dzieki za pomoc i Pozdrawaim
Powrót do góry
alice47

PostWysłany: 9 Lip 2008, 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na lotnisku wymienisz euro na korony bez problemu. Zresztą możesz użyć w bankomacie polską kartę kredytową. Za busa też możesz zapłacić kartą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alice47

PostWysłany: 9 Lip 2008, 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jeszcze jedno - kurs EUR/ISK na lotnisku w Landsbanku jest taki sam jak w każdym innym Landsbanku.
Powrót do góry
wujazz

PostWysłany: 10 Lip 2008, 1:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziekuje to badzo cenna informacje! Very Happy ale przylot mam o 23 a autobus z centrum raykjavkiu do sardorkrour o 8 wiec pewnie banki beda zamkniete pozostaje opcja z karta!
Powrót do góry
Asieńka

PostWysłany: 10 Lip 2008, 6:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wujazz napisał:
No pewnie tak zrobie ale przypadkiem tarfilem na ten watek! Boje sie tylko bo musze miec na bus z lotniska do centrum reykjaviku a potem o 8 rano bus do sardorkrokur i musze za to zaplacic koronami a wiadomo jakie kursy sa na lotniskach! Dzieki za szybka odpowiedz Very Happy

można też płacić euo, a resztę dostaniesz w koronach
Powrót do góry
wujazz

PostWysłany: 10 Lip 2008, 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O... i to bylo by idealne rozwiazanie na kupno biletow - a reszta euro wymienie w landsbanku! Super - dzieki!!!
Powrót do góry
Łukasz28

PostWysłany: 18 Paź 2008, 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no witajcie ja już się szykuje do wyjazdu z tąd mam do sprzedania 500000tyś koron jak ktoś jest zainteresowany to na moje gg niech pisze 12713747
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Łukasz28

PostWysłany: 18 Paź 2008, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zresztą może ktoś mi coś doradzi nie mam konta tutaj,mam iść do rozliczenia co mam wziasc ze sobą i czy jest możliwość podania konta Polskiego z PKO żebi zwrot podatku wysłali mi na konto Polskie i czy wymienie korony w jakimkolwiek banku jak powiem że już zjezdzam definitywnie do Polski?
Powrót do góry
Hanka79

PostWysłany: 18 Paź 2008, 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łukasz28 napisał:
zresztą może ktoś mi coś doradzi nie mam konta tutaj,mam iść do rozliczenia co mam wziasc ze sobą i czy jest możliwość podania konta Polskiego z PKO żebi zwrot podatku wysłali mi na konto Polskie i czy wymienie korony w jakimkolwiek banku jak powiem że już zjezdzam definitywnie do Polski?

Jedno co wiem to, że na pewno zwrotu podatku nie prześlą na konto inne jak islandzkie. Była niedawno taka informacja na innym portalu. Jak pójdziesz do banku i pokażesz bilet lotniczy możesz wybrać i zamienić kasę ale też obowiązują limity (tak mi powiedziała pani z obsługi klienta wczoraj w KB). To samo jest z wymianą posiadanej gotówki. A sprawdzałeś jaki jest przelicznik waluty w Forex? Ja tam wymieniałam co prawda złotówki na korony jeszcze przed kryzysem ale co szkodzi spróbować się dowiedzieć. Może będziesz mógł tam wymienić korony na euro lub na złotówki bez limitów?
Łukasz28

PostWysłany: 18 Paź 2008, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki Hanka czytałem też o tym rozliczniu się przez kompa elektronicznie czy możesz mi bliżej coś na ten temat powiedzieć czy to skomplikowana sprawa czy lepiej wziasc te Loidy i przycisnąć tam samemu.Co oni tam będą wymagać odemnie jakich papierków?
Powrót do góry
Hanka79

PostWysłany: 19 Paź 2008, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łukasz28 napisał:
dzieki Hanka czytałem też o tym rozliczniu się przez kompa elektronicznie czy możesz mi bliżej coś na ten temat powiedzieć czy to skomplikowana sprawa czy lepiej wziasc te Loidy i przycisnąć tam samemu.Co oni tam będą wymagać odemnie jakich papierków?

Rozliczanie przez internet to nic trudnego jeśli robiłeś to już sam chociaż raz lol lub kumasz coś po islandzku. Więc możesz zaczekać do przyszłego roku kiedy to twój pracodawca wyśle ci rozliczenie (taki nasz polski PIT). Oczywiście możesz poprosić pracodawcę o przesłanie tego rozliczenia w formie elektronicznej np. na twój adres mailowy. Do rozliczenia przez internet potrzebujesz też hasło przydzielane przez RSK, możesz to zrobić teraz jeśli jeszcze go nie masz. Ale z tego co wiem większość ludzi rozlicza się na miejscu, przed wyjazdem. Ponoć to bardzo proste bo w RSK pomogą ci wszystko wypełnić a ty wyjedziesz w poczuciu że nie zostawiłeś nie załatwionych spraw w dalekiej Islandii Twisted Evil Ale o hasło z RSK i tak poproś, będziesz mógł sprawdzić w przyszłym roku ok. VII-VIII czy masz nadpłatę czy niedopłatę podatku. Pzdr
Agiles

PostWysłany: 19 Lis 2008, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Chciałbym zakupić Korony Islandzkie, Prosze o wszelaką pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
nobby

PostWysłany: 21 Lis 2008, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcialbym kupic wieksza ilosc koron islandzkich. Prosze o kontakt na gg 8085553
Powrót do góry
Karolcia
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
PostWysłany: 21 Lis 2008, 14:15    Temat postu: witam Odpowiedz z cytatem

Jesli jest ktos zainteresowany moge sprzedac islandzka walute.Wiecej informacji pod numerem 8666512 pozdrawiam
Powrót do góry
Borutafff

PostWysłany: 16 Lut 2009, 12:50    Temat postu: sprzedam korony islandzkie Odpowiedz z cytatem

Mam do sprzedania 53000 ISK. Zainteresowanych proszę o kontakt gg: 9354283. GG mam włączone cały czas, pozostaję niewidoczny.
Powrót do góry
phinos

PostWysłany: 28 Lut 2009, 14:43    Temat postu: Korony islandzkie na sprzedaż Odpowiedz z cytatem

Mam do sprzedania 31000 ISK. Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem gg: 9605705.

Pzdr
Powrót do góry
Sylwunia123

PostWysłany: 27 Kwi 2009, 12:39    Temat postu: SPRZEDAM ISLANDZKIE KORONY Odpowiedz z cytatem

Witam mam do sprzedania 6500 islandzkich koron.
Zainteresowanych proszę o kontakt gg 3443441

Jestem z Trójmiasta
Powrót do góry
3KO27
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
PostWysłany: 12 Maj 2009, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej!!! wie ktoś coś na temat dzisiejszego kursu €uro w Islandsbanku (były Glitnir) notowania z dnia dzisiejszego wynoszą 0,00 Question Question Rolling Eyes
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Różności dla Islandofilów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 7 z 11

Skocz do: