reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Lojalnosc islandzka - pary malzenskie
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Newsy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
zatroskany
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 09 Pa 2008
Posty: 1220
PostWysany: 6 Lip 2010, 8:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

darek 13 napisa:
Właśnie o to chodzi że mniejszość narzuca większości nawet odpowiednie zdaniem mniejszości słownictwo. Czy nie powinno być inaczej?
Mniejszość nie akceptuje i łamie zasady akceptowane przez większość i ponad stawia własne, chcą być nazywani gejami, a jak ja używam moich określeń to zaraz dyskryminacja.


Ludzie inteligentni potrafia sie dostosowac do zmian wyniklych z postepu cywlizacji. 100+ lat temu mozna bylo bez obciachu mowic np. o kobietach jako istotach nizszego rzedu, dykutowano wtedy powaznie jak to kobiety nie nadaja sie do pracy bo musza sie rozmnazac, nie nadaja sie do nauki bo co miesiac maja ogromne dolegliwosci i tak dalej. To byl poglad wiekszosci. Dzieki poczatkowej malej mniejszosci ktora zakwestionowala te poglady nastapila stopniowo zmiana choc poczatkowo wiekszosc przewidywala ze bedzie koniec swiata z tego powodu. Z dzisiejszego punktu widzenia te poglady to byly bzdury i nonsens i doszlismy do sytuacji gdy kobiety sa przecietnie lepiej wyksztalcone, zaczynaja stanowic wiekszosc pracownikow i nie musza sie rozmnazac. Przy okazji wyszlo tez ze kobiety nie tylko nie sa istotami nizszymi ale w wielu kategoriach przecietnie goruja nad facetami.

Tak samo jest z obecnie z problemem homo.

darek 13 napisa:

Kiedy onanizuje się pod prysznicem na basenie, to co ja mogę zrobić, czy to nie jest przekraczanie granic. Taka sytuacja zdarza się powszechnie ale tolerancyjni Islandczycy tolerują walenie konia w publicznej łaźni basenowej.Samo bycie przeciw już czyni mnie gorszym, dlatego to ja we współczesnym świecie czuję się dyskryminowany.


Zmieniasz temat na co innego. Zachowanie w miejscach publicznych jest regulowane przepisami ktore stanowi wiekszosc. Dlatego nie wolno chodzic nago, zalatwiac potrzeb naturalnych ani uprawiac seksu publicznie. Sa tu oczywiscie przypadki graniczne typu topless na plazy albo bikini w miescie czy masturbacja pod prysznicem. Nic nie stoi na przeszkodzie bys zapytal gdzie trzeba czy masturbacja na basenie jest oficjalnie dozwolona? Jesli nie to czy nie mozna by wywiesic tablic z przekreslonym koniem kolo prysznicow? Tylko czy islandory to zrozumieja? lol Bo jak nie to na tablicach powinien byc przekreslony dymiacy penis a w damskiej czesci oczywiscie lechtaczka Smile.

darek 13 napisa:

Podobna sytuacja ma miejsce z murzynami, dziś murzyn też jest określeniem pejoratywnym, białas zaś jest powszechnie akceptowanym.
Nie zgadzam się z takim stawianiem świata na głowie i jasno mówię nie podoba się mnie to i nie akceptuję.


Przesadzasz z ta dyskryminacja bialasow.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
darek 13
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Doczy: 10 Kwi 2008
Posty: 682
Skd: Z nie nacka
PostWysany: 6 Lip 2010, 9:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scissor_Sisters napisa:
A ja tam regularnie chodzę do Gay Village w Manchesterze, jest ZAWSZE najlepsza atmosfera, najbezpieczniej i spotykam najfajniejszych ludzi.
Geje to świetni ludzie, lesbijki zresztą też. Bardzo otwarci i bez skrępowania mówiący o sprawach, które przez wielu mają zasłonę zwaną ,,tabu''
Inteligentnie postrzegają świat. Bo świat jest duuuuży, a nie taki malutki, zaściankowy, ograniczony jednym słowem.


Przeciw takiemu stawianiu spraw jestem, że niby geje to ideał a normalni to dno. łatwo było przewidzieć że znajdzie się ktoś kto będzie próbował udowodnić wyższość, lepszość homo na hetero. Taka jest teraz powszechna praktyka.

http://www.youtube.com/watch?v=8oemqx_mJlM&feature=player_embedded

to najlepszy komentarz.
_________________
Zrównoważona kobieta to wspaniały przyjaciel człowieka.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Froskur

Doczy: 10 Lut 2007
Posty: 484
Skd: Reykjavik
PostWysany: 6 Lip 2010, 9:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

darek 13 napisa:
Właśnie o to chodzi że mniejszość narzuca większości nawet odpowiednie zdaniem mniejszości słownictwo. Czy nie powinno być inaczej?
Mniejszość nie akceptuje i łamie zasady akceptowane przez większość i ponad stawia własne, chcą być nazywani gejami, a jak ja używam moich określeń to zaraz dyskryminacja..


Wg tego myslenia kazdy obrazany przez "wiekszosc" powinien sie zamknac i zaakceptowac uzywane wobce niego slownictwo.
Powiedzmy ze ja uzyje wobec Ciebie slownictwa ktore uznasz za obelzywe, Tobie sie nie podoba. Wystarczy ze wiekszosc na forum uzna ze to ok, zgodzi sie z tym , zeby Cie tak nazywac i.. juz jestes w mniejszosci, ktora powinna sie pogodzic z losem.

darek 13 napisa:
Kiedy onanizuje się pod prysznicem na basenie.

SHOCKER! typowo homoseksualne zachowanie! Jak ktos sie onanizuje pod prysznicem, to przeciez od razu wiadomo ze gej!
darek 13 napisa:
Samo bycie przeciw już czyni mnie gorszym, dlatego to ja we współczesnym świecie czuję się dyskryminowany.

I jakie to uczucie? Przyjemnie?

darek 13 napisa:
jasno mówię nie podoba się mnie to i nie akceptuję.

Masz do tego prawo. Tak jak kazdy inny czlowiek niezaleznie od orientacji seksualnej. Gej, czarny czy muzulmanin tez ma to samo prawo.


Teoretycznie: jesli za 30 lat wiekszosc ziemian bedzie homoseksualistami, to oznacza ze Ty bedziesz "popaprancem" i "zbokiem"? I trzeba Cie bedzie wyslac na leczenie? Razem z innymi hetero?



Darek13, Jeszcze raz Cie uprzejmie prosze, zebys przestal na tym forum uzywac okreslenia "homosie".
_________________
Imperare sibi maximum est imperium
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Froskur

Doczy: 10 Lut 2007
Posty: 484
Skd: Reykjavik
PostWysany: 6 Lip 2010, 9:53    Temat postu: Re: Tolerancja Odpowiedz z cytatem

salauke napisa:
Facet kocha faceta, sypia z nim, bierze z nim ślub - jeśli czyni go to szczęśliwym to czemu nie, życie ma się tylko jedno, niech sobie je każdy przeżyje najlepiej jak potrafi.


Bardzo ladnie ujete.

Wszyscy ludzie maja wolna wole, moga byc dobrzy badz zli, moga innym pomagac badz ich krzywdzic, moga dawac zly badz dobry przyklad, moga byc mili albo wredni, moga lamac prawo badz byc praworzadni.
To nie zalezy od ich orientacji seksualnej.

Zapewne nie ma wyzszosci homo nad hetero.
Zapewne nie ma wyzszosci hetero nad homo.Tylko liczebna przewaga.
To tylko orientacja seksualna, ktorej zreszta sie nie wybiera samemu.

Liczy sie jakim jestes czlowiekiem, osoba. Znam wielu gejow ktorzy sa fantastycznymi ludzmi. Znam kilku ktorzy sa durni.
A ile znam hetero ktorzy sa totalnymi swiniami...?!? Uhuhu..
_________________
Imperare sibi maximum est imperium


Ostatnio zmieniony przez Froskur dnia 6 Lip 2010, 10:05, w caoci zmieniany 1 raz
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
darek 13
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Doczy: 10 Kwi 2008
Posty: 682
Skd: Z nie nacka
PostWysany: 6 Lip 2010, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również znam wielu h...stów którzy są totalnymi świniami i jeszcze więcej porządnych ludzi którzy mają rodziny.
O niebo bardziej wolę obracać się we własnym towarzystwie porządnych ludzi z rodzinami niż homoseksualistów którzy często są świniami w odróżnieniu od lansowanych i powielanych na forum stereotypów h...listy pięknego, bogatego, wrażliwego, czułego.
_________________
Zrównoważona kobieta to wspaniały przyjaciel człowieka.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
darek 13
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Doczy: 10 Kwi 2008
Posty: 682
Skd: Z nie nacka
PostWysany: 6 Lip 2010, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja proszę o formalne ogłoszenie powstania Forumowej Koalicji Poparcia Gejowstwa.

A wracając do premier, pani premier. Czy to nie czysta hipokryzja lub walka z hetero. Z jednej strony wprowadza przepisy z których sama jako pierwsza korzysta, z drugiej zakazuje heteroseksualnych uciech. Od 1 lipca mamy zakaz rozbierania się za pieniądze, taka rozrywka to samo zło, tu nie było wątpliwości że kiedy jedna dorosła osoba rozbiera się za kasę dla innej to jest poniżenie i wyzysk.
Zakrawa to na walkę z hetero? Czy ot przypadek braku tolerancji ze strony takich co sami tolerancji oczekują.
_________________
Zrównoważona kobieta to wspaniały przyjaciel człowieka.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Froskur

Doczy: 10 Lut 2007
Posty: 484
Skd: Reykjavik
PostWysany: 6 Lip 2010, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

darek 13 napisa:
Ja również znam wielu h...stów którzy są totalnymi świniami i jeszcze więcej porządnych ludzi którzy mają rodziny.
O niebo bardziej wolę obracać się we własnym towarzystwie porządnych ludzi z rodzinami niż homoseksualistów którzy często są świniami w odróżnieniu od lansowanych i powielanych na forum stereotypów h...listy pięknego, bogatego, wrażliwego, czułego.


No to obracaj sie do woli.
Zyj i daj zyc innym.

Jesli posiadanie rodziny czyni czlowieka porzadnym to zauwaz ze H..sci tez maja rodziny i sa porzadni.
Co ma piernik do wiatraka..

Stereotypy sa niemal zawsze przesadzone i czesto krzywdzace. Jesli przestaniesz za typowego geja uwazac blyszczacego lalusia z gazety, a rozejrzysz sie dookola, to zobaczysz ze wiekszosc h..stow to normalni ludzie zyjacy wokol ciebie. O wielu nawet nie wiesz ze sa h...stami.

Mam wrazenie, ze gdzies z tylu glowy masz jakas wydemonizowana wizje geja, ktory ubiera sie w rozowe obcisle bluzki, demoralizuje cale sasiedztwo a sex uprawia najczesciej na pieska na trawniku wsrod hustawek i gromady wyjacych z przerazenia dzieci.
_________________
Imperare sibi maximum est imperium
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Froskur

Doczy: 10 Lut 2007
Posty: 484
Skd: Reykjavik
PostWysany: 6 Lip 2010, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

darek 13 napisa:
A ja proszę o formalne ogłoszenie powstania Forumowej Koalicji Poparcia Gejowstwa.

A wracając do premier, pani premier. Czy to nie czysta hipokryzja lub walka z hetero. Z jednej strony wprowadza przepisy z których sama jako pierwsza korzysta, z drugiej zakazuje heteroseksualnych uciech. Od 1 lipca mamy zakaz rozbierania się za pieniądze, taka rozrywka to samo zło, tu nie było wątpliwości że kiedy jedna dorosła osoba rozbiera się za kasę dla innej to jest poniżenie i wyzysk.
Zakrawa to na walkę z hetero? Czy ot przypadek braku tolerancji ze strony takich co sami tolerancji oczekują.


Malzenstwa homoseksualne daja zainteresowanym poprostu rowne prawa z hetero. Zadnych przywilejow. Moga sie rozliczac razem z podatkow. Moga dziedziczyc jako malzonkowie. Moga byc rodzina w swietle prawa.

Ustawa zakazujaca rozbieranie sie za pieniadze nie uderza w hetero. Tak samo nie obejrzy tego stripteasu facet hetero jak i lesbijka. Czy gej. Czy babka hetero. Ktokolwiek bylby zainteresowany.
To w ramach walki z wykorzystywaniem nagosci w celach zarobkowych, zwlaszcza przez osoby trzecie.
Ale przeciez wiesz, po co ta ustawa. Tylko wszedzie szukasz spisku homo.
Paranoja?
_________________
Imperare sibi maximum est imperium
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
zatroskany
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 09 Pa 2008
Posty: 1220
PostWysany: 6 Lip 2010, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Froskur napisa:
Ustawa zakazujaca rozbieranie sie za pieniadze nie uderza w hetero. Tak samo nie obejrzy tego stripteasu facet hetero jak i lesbijka. Czy gej. Czy babka hetero. Ktokolwiek bylby zainteresowany.
To w ramach walki z wykorzystywaniem nagosci w celach zarobkowych, zwlaszcza przez osoby trzecie.
Ale przeciez wiesz, po co ta ustawa. Tylko wszedzie szukasz spisku homo.
Paranoja?


Dodajmy jeszcze dwulicowosc w sprawach prostytucji. Homo jest be ale prostytucja zajefajna. W Polsce jest obrzydliwa sciema i hipokryzja w sprawie prostytucji. Temat nie istnieje choc jest o wiele bardziej powazny niz homo. Przyklad powinno sie brac ze Szwecji: kupowanie uslug seksualnych jest przestepstwem karalnym i pogonienie klientow oraz organiztorow tego biznesu skutecznie go ogranicza. Ale oczywiscie tacy jak daro prostytucja sie nie przejmuja bo to jest "normalne", za to homo nie jest.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
zatroskany
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 09 Pa 2008
Posty: 1220
PostWysany: 6 Lip 2010, 15:12    Temat postu: Re: Tolerancja Odpowiedz z cytatem

salauke napisa:
Może na początek należałoby zdefiniować pojęcie tolerancji. Dla mnie po 4 latach emigracji w Anglii i Islandii tolerancja to raczej obojętność.


Powiedzmy ze jest to minimum tolerancji. Moze byc tez tolerancja pozytywna Very Happy.

salauke napisa:
Wyjeżdżając byłem zażartym przeciwnikiem homoseksualnej rewolucji, głównie ze względu na dzieci właśnie. Dziecko odbiera świat tak jak go widzi, nie przeprowadza analiz, nie porównuje wyników badań - dziecko patrzy na nas dorosłych. Sam dziecka jeszcze nie mam, ale zawsze przy okazji dyskusji na temat wychodzenia gejów z z tzw podziemia, zadawałem sobie głośno pytanie co powiem dajmy na to 5letniemu dziecku gdy podczas spaceru zobaczymy dwóch całujących się panów?


Tu mamy bardzo ladny przyklad pomylonej troski. Co powiesz 5-letniemu dziecku? Powiesz ze panowie sie caluja podobnie jak robia to jego rodzice (hetero czy homo) miedzy soba czy z dzieckiem. Jaki w tym problem?. Ale w twojej trosce jest ukryty problem czy obserwacja ludzi o jakiejs orientacji seksualnej wplywa na przyszla orientacje dzieci. Otoz nie wplywa bo gdyby wplywala to dzieci obserwujace stale wokolo hetero nie stawalyby sie homo Smile. Natomiast informowanie dzieci o roznych orientacjach seksualnych jest bardzo pozyteczne ze wzgledu na tych ktorych orientacja ujawni sie jako homo bo pozwoli im uniknac gigantycznych problemow zwiazanych z okresleniem sie i ujawnieniem.


salauke napisa:

W chwili obecnej po latach mieszkania wśród Anglików i Islandczyków mam to zwyczajnie w d..ie. Facet kocha faceta, sypia z nim, bierze z nim ślub - jeśli czyni go to szczęśliwym to czemu nie, życie ma się tylko jedno, niech sobie je każdy przeżyje najlepiej jak potrafi. A dziecko zwyczajnie wezmę na ręce i pójdę w drugą stronę odwracając jego uwagę watą cukrową, bo z pewnością wolałbym utrzymać jego dzieciństwo w klimacie Jasia i Małgosi, a nie Jasia i Jasia.


Ukrywanie faktu ze sa rozne orientacje jest co najmniej nieracjonalne jesli nie glupie. Wiadomo ze o wiele lepiej jest gdy zrodlem informacji sa rodzice czy zrodla oficjalne niz jakies ukryte.
Pol biedy jesli dziecko przepoczwarzy sie w hetero, bo jesli bedzie to homo to od razu wyniknie potezny wewnetrzny konflikt zwiazany z ukrywaniem swojej osobowosci,

salauke napisa:

Przy okazji tolerancji warto też wspomnieć, że często jest to tylko modne słowo. Mówienie publiczne o byciu tolerancyjnym w stosunku do płci, ras, religii jest w zachodniej kulturze jest po prostu w dobrym guście. Inaczej to wygląda w zaciszu wielu angielskich i islandzkich domów, gdzie wreszcie można otwarcie powiedzieć, że ma się już tego i tego dość..


Na pewno jest jeszcze wiele hipokryzji ale jest jednak kolosalny postep w tym ze publicznie nie wypada sie obnosic z nietolerancja.

salauke napisa:
Znam Islandczyków i Anglików, którzy mimo szacunku dla mnie byli moralnie odważni powiedzieć mi w oczy, że nie podoba im się zjawisko emigracji. Zwyczajnie mają czasem dość gdy po ciężkim dniu nie mogą się dogadać we własnym kraju z kasjerką o jakąś pierdołę. Rzadko jednak okażą swoją frustrację, bo człowiek zachodu to człowiek przede wszystkim poprawny politycznie.


Na to mozna tylko powiedziec ze coraz wiecej islandczykow bedzie mialo okazje sie przekonac jak to jest byc imigrantem lol. Z Brytolami podobnie tylko ze oni maja kupe miejsc gdzie moga wyjechac i czuc sie prawie jak w domu, rozne Australie, Nowe Zelandia oraz Kanady.

salauke napisa:

Jeszcze tylko słowo odnośnie demonizowania emigracji muzułmańskich. Zatroskany - byłeś? Widziałeś? W obecnym tempie za 100lat Twoje wnuki gdyby mieszkały we Francji albo Anglii chodziły by do meczetu. Rozlazła, dekadencka kultura starej Europy nie ma szans w starciu rygorystyczną tradycją islamu. A jakiej asymilacji Ty piszesz? We Francji to asymiluje się 1 na 10 przybyszy z Maroka czy Algierii. Wiesz co się robi z islamskimi kobietami, które próbują być europejskie? Nie słyszałeś o zamieszkach jakie co rusz wybuchają na przedmieściach wielkich miast jak Marsylia? A trwająca ciągle "wojna" o chusty zakrywające twarz?


W tym nonsens goni nonsens. Wystarczy wspomniec o chustach. W parlamencie francuskim posuwa sie ustawa o chustach i jest wokol niej wielki halas czyli na fali demagogii i populizmu mowi sie o walce cywilizacji z zalewem islamu. Tymczasem fakty sa takie ze jesli ustawa to przejdzie to dotknie najwyzej 2000 kobiet sposrod milionow imigrantek. Widac wiec ze jest to typowa zagrywka polityczna zeby znalezc kozly ofiarne.

salauke napisa:

Padło tam też gdzieś w powyższej debacie, że w podobnych kryteriach patrzy się na Polaków w Anglii - i tak rzeczywiście w wielu miejscach jest. Bo jak można mówić, że ktoś jest zasymilowany jeśli mieszka w budynku z samymi Polakami, na ulicy gdzie większość to Polacy, zakupy robi w polskim sklepie, a w pracy ma wokół siebie też samych Polaków z kierownikiem włącznie - nic zatem dziwnego, że jego język angielski jest w powijakach, bo on go zwyczajnie nie potrzebuje. Jak chcesz się zasymilować z krajanami jeśli nie znasz ich języka, kultury lub też Cię to nie interesuje lub też masz je w pogardzie, bo uznajesz wyższość własnych wartości.


Tu widac do czego prowadzi bledne myslenie o migracji. Ksenofobi chcieliby zeby migrantom wykasowac twarde dyski w mozgu i zainstalowac nowe windowsy. To jest absurd. Asymilacja migracji to jest problem 2-3 pokolen. Dzieci migrantow sa juz umiejscowione w nowym kraju ale przez rodzicow czesto znaja jeszcze dosc dobrze stary kraj. Natomiast ich dzieci sa juz w 100% miejscowe a kraj dziadkow to egzotyka. Dotyczy to rowniez imigrantow z krajow islamskich. To co sie widzi w radykalnych gettach mala mniejszosc w stosunku do calosci.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
foo

Doczy: 21 Pa 2008
Posty: 659
PostWysany: 6 Lip 2010, 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Froskur napisa:

Teoretycznie: jesli za 30 lat wiekszosc ziemian bedzie homoseksualistami, to oznacza ze Ty bedziesz "popaprancem" i "zbokiem"? I trzeba Cie bedzie wyslac na leczenie? Razem z innymi hetero?


To by raczej oznaczało, że panowanie człowieka na ziemi ma się ku końcowi, bo jak wszyscy wiemy homo-homo-sapiens nie potrafią się rozmnażać.

Pzdr
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
darek 13
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Doczy: 10 Kwi 2008
Posty: 682
Skd: Z nie nacka
PostWysany: 6 Lip 2010, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zatroskany napisa:
Ale oczywiscie tacy jak daro prostytucja sie nie przejmuja bo to jest "normalne", za to homo nie jest.


Promowanie homo jest nienormalne!
A że byli i będą każdy wie, tak samo byłbym przeciwnikiem promowania prostytucji tyle że tego się nie promuje. Upraszczasz celowo bo tak tobie łatwiej i pomimo już kilku moich uwag do ciebie co byś przestał nadal kontynuujesz.
_________________
Zrównoważona kobieta to wspaniały przyjaciel człowieka.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
darek 13
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Doczy: 10 Kwi 2008
Posty: 682
Skd: Z nie nacka
PostWysany: 6 Lip 2010, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nienormalne jest że tak wielu z was tak gorąco głosuje za homo nie wiadomo. Czyście już resztki rozsądku potracili w imię tolerancji.
Tak jak Islandczycy tolerujący onanizm pod prysznicem w miejscu publicznym, bo przecież robi to sam z sobą a my jesteśmy ślepi i głupi co daje tolerancyjni.
_________________
Zrównoważona kobieta to wspaniały przyjaciel człowieka.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Froskur

Doczy: 10 Lut 2007
Posty: 484
Skd: Reykjavik
PostWysany: 6 Lip 2010, 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

darek 13 napisa:
Promowanie homo jest nienormalne!

robi sie coraz zabawniej Smile promowanie??
ja nie widze nigdzie "promowania homo".
moze raczej oswajanie hetero z mysla ze homo jest i to jest OK.

to nie jest styl zycia albo wyznanie, ani partia do ktorego potrzebna jest promocja czy agitacja.
To ze geje pokaza sie na ulicy nie znaczy ze bedzie sie mozna "zapisywac" Smile
To ze w czytance dla dzieci bedzie Jas i Jas, nie znaczy ze dzieci zamiast strazakami i doktorami beda chcialy zostac GEJAMI.
Dopoki nie zrozumiesz ze to nie jest kwestia wyboru, to sie bedziesz tak pienil w nieskonczonosc.

darek 13 napisa:
Nienormalne jest że tak wielu z was tak gorąco głosuje za homo nie wiadomo.


A to jest jakies glosowanie?
To trzeba byc ZA? albo PRZECIW?
Moze poprostu jest nam to najzwyczajniej w swiecie obojetne, kto z kim sypia.
Moze homo/hetero czy inne tego typu czynniki nie determinuja obrazu czlowieka w naszych oczach.
Moze to nie ma znaczenia.
A Ciebie dlaczego to tak interesuje? W czym Ci to przeszkadza?

Powiedz jakie wady spolecznie maja homo, ktore wplywaja na Ciebie / twoje dzieci, ktorych nie maja hetero?
_________________
Imperare sibi maximum est imperium


Ostatnio zmieniony przez Froskur dnia 6 Lip 2010, 19:45, w caoci zmieniany 1 raz
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
darek 13
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Doczy: 10 Kwi 2008
Posty: 682
Skd: Z nie nacka
PostWysany: 6 Lip 2010, 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więcej czytaj mniej pisz nie będziesz miał poczucia ze cię ktoś poucza.

http://www.psychologia.net.pl/artykul.php?level=256

"W przypadku homoseksualizmu, za Richardem Cohenem, można wyróżnić takie czynniki, jak:

1. Dziedziczenie - odziedziczone zranienia, nierozwiązane problemy rodzinne, zakłócone spostrzeganie, filtry umysłowe, predyspozycje do odrzucenia.
2. Temperament - nadwrażliwość, duża potrzeba oparcia, natura artystyczna, nonkonformistyczne zachowania (bardziej kobiece u mężczyzn i bardziej męskie u kobiet).
3. Zranienia homoemocjonalne i zranienia heteroemocjonalne - usidlenie, zaniedbanie, nadużycia, opuszczenie, nałogi, udawanie zachowań, niewłaściwe zachowania seksualne.
4. Zranienia ze strony rodzeństwa/dynamika rodziny - stłumienie, nadużycia, przezwiska.
5. Zranienia obrazu ciała - późne dojrzewanie, ułomność fizyczna, niższy wzrost, chudość, tusza, brak kondycji fizycznej.
6. Nadużycia seksualne - wdrukowanie (impriting) homoseksualne, wyuczone i utrwalone zachowania, substytut uczuć.
7. Zranienia społeczne lub w kontaktach z rówieśnikami - przezwiska, tłumienie, postawa świętoszka, pupilek nauczycieli, słabeusz, brak lub zmniejszona ilość zachowań typowych dla chłopców na różnych etapach ich rozwoju (np. przepychanek czy bijatyk).
8. Zranienia kulturowe - media, system szkolny, przemysł rozrywkowy, internet, pornografia.
9. Inne czynniki - rozwód rodziców czy śmierć któregoś z nich, doświadczenia i wpływy z okresu przed narodzeniem, religia [5]."
_________________
Zrównoważona kobieta to wspaniały przyjaciel człowieka.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
darek 13
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Doczy: 10 Kwi 2008
Posty: 682
Skd: Z nie nacka
PostWysany: 6 Lip 2010, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Także jeśli w czytance będzie Jaś i Jaś, W Tv Jaś i Jaś i pubie również Jaś i Jaś to odpowiedź brzmi TAK. Takie pokazywanie, promowanie nowego lepszego stylu życia co miało miejsce i w tym wątku spowoduje wzrost homoseksualistów w przyszłości.
_________________
Zrównoważona kobieta to wspaniały przyjaciel człowieka.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
zatroskany
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 09 Pa 2008
Posty: 1220
PostWysany: 6 Lip 2010, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

darek 13 napisa:
Nienormalne jest że tak wielu z was tak gorąco głosuje za homo nie wiadomo. Czyście już resztki rozsądku potracili w imię tolerancji.
Tak jak Islandczycy tolerujący onanizm pod prysznicem w miejscu publicznym, bo przecież robi to sam z sobą a my jesteśmy ślepi i głupi co daje tolerancyjni.


Ujawniasz typowy dla fobii brak racjonalnego logicznego myslenia, zastepuja je ataki oparte na negatywnych emocjach. Homo bylo zawsze zepchniete do podziemia a teraz gdy sie ujawnia ty nazywasz to promocja. Natomiast porownywanie homo do masturbacji w miejscu publicznym jest oburzajace i swiadczy o powaznej fobii, przydalaby sie terapia. Ty jestes zaslepiony nienawiscia wiec nie chcesz widziec w homo normalnych ludzi przestrzegajacych prawa. Ci ludzie sa tacy sami jak ty bo wszyscy podlegamy takim samym prawom biologii, nie ma ich zadnej winy w tym ze prawa biologii sa takie a nie inne i orientacja seksualna jest plynna, wrecz przeciwnie jest to normalne. Ponadto wedlug najlepszych wzorcow homofobii wolisz zapomniec o ogromnej populacji ludzi bi no bo to nie pasuje do tego kto jest normalny a kto nie.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Scissor_Sisters

Doczy: 03 Lis 2006
Posty: 231
Skd: Olsztyn
PostWysany: 6 Lip 2010, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio jechałem sobie kolejką, i obok mniej siedziało dwóch mężczyzn, wiek coś ok. 32-35 lat, była to para, która miała 2 dzieci, córeczkę ok. 2-3 latek i synka malutkiego, może z 1,5 roczku, córeczka mówiła zarówno do jednego jak i drugiego ,,daddy'', więc sytuacja była oczywista i każdy, kto był w tym przedziale wiedział, że jedzie parka gejów z dzieciaczkami. Zamiast jakiegoś oburzenia ludzie się uśmiechali, jedna starsza kobieta podeszła i pogratulowała im, jakie mają śliczne dzieci. Pełna kultura.
Ps. Dzieci były bardzo zadbane, wyglądające na szczęsliwe, uśmiechnięte, cieszące się życiem.
Pps. Ja byłem zszokowany, ale OK, taki kraj i trzeba do tego się dostosować.;
_________________
Mi casa Su casa
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Kryspingdynia
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 22 Lip 2007
Posty: 274
PostWysany: 6 Lip 2010, 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabka czy okreslenie chlopczeta tez jest obrazliwe?
Zatrosk jazda statystykami wykoleila kazde ustrojstwo wiec jak sie podkrecasz iloscia kobiet uzbojonych w dyplomy i tytuly naukowe to zweryfikuj to innymi statystykami chocby liczba patentow ktore one uzyskaly (a jeszcze lepiej te eliminujace malzenstwa zawodowo zajmujace sie podobymi dziedzinami) Jak juz tego dokonasz to zastanow sie dlaczego mniej mezczyzn studiuje w tzw systemie edukacji bo jest spora liczaba studiujacych indywidualnie, ktorzy juz dostrzegaja miernote dawnego systemu i wchodza coraz atrakcyjniejsza oferte postedukacji nawiazujacej do efektywnego mistrz-uczen i wlasnej pasji. Czyli spodziewane dalsze poglebienie relacji w sferze patentow.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Kryspingdynia
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 22 Lip 2007
Posty: 274
PostWysany: 6 Lip 2010, 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scissor_Sisters napisa:
Ostatnio jechałem sobie kolejką, i obok mniej siedziało dwóch mężczyzn, wiek coś ok. 32-35 lat, była to para, która miała 2 dzieci, córeczkę ok. 2-3 latek i synka malutkiego, może z 1,5 roczku, córeczka mówiła zarówno do jednego jak i drugiego ,,daddy'', więc sytuacja była oczywista i każdy, kto był w tym przedziale wiedział, że jedzie parka gejów z dzieciaczkami. Zamiast jakiegoś oburzenia ludzie się uśmiechali, jedna starsza kobieta podeszła i pogratulowała im, jakie mają śliczne dzieci. Pełna kultura.
Ps. Dzieci były bardzo zadbane, wyglądające na szczęsliwe, uśmiechnięte, cieszące się życiem.
Pps. Ja byłem zszokowany, ale OK, taki kraj i trzeba do tego się dostosować.;


Wzruszajce Smile kazdy uklad musi wrocic do homeostazy tj. rownowagi albo sie sprzezenie zwrotne dodatnie spowouje jego wykolejenie trzeciej drogi nie ma wiec albo przyjdzie reakcja sprzezenia zwrotnego ujemnego czyli powrot do rownowagi albo wykolejeniem zajma sie ludu koczujace obok europy.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Newsy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nastpny
Strona 5 z 10

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron