reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Lojalnosc islandzka - pary malzenskie
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Newsy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
darek 13
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Doczy: 10 Kwi 2008
Posty: 682
Skd: Z nie nacka
PostWysany: 11 Wrz 2010, 9:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież nikt nikomu nie zabrania, ale w domku wolno ci Tomku.
A jeśli już muszą na ulicach to najlepiej na ulicach Teheranu Smile
Szybko dowiedzą się co to jest presja publiki. Zapewne zrozumieją trudne, jak mniemam, zagadnienie z dziedziny socjologi o nazwie społeczny dowód słuszności.
_________________
Zrównoważona kobieta to wspaniały przyjaciel człowieka.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Scissor_Sisters

Doczy: 03 Lis 2006
Posty: 231
Skd: Olsztyn
PostWysany: 11 Wrz 2010, 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że poczułbyś to w ten sam sposob całując kobietę na ulicach Teheranu oczywiście, która nie jest Twoją żoną.
_________________
Mi casa Su casa
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
janik

Doczy: 16 Mar 2008
Posty: 197
Skd: KOPAVOGUR
PostWysany: 13 Wrz 2010, 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Woda na wasz młyn lol
http://beta.wiadomosci.onet.pl/kraj/pierwszy-w-polsce-legalny-slub-kobiet,1,3658906,wiadomosc.html
Trochę wam ciśnienie skoczy Very Happy
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
svavec
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Doczy: 02 Lis 2008
Posty: 532
Skd: Gdynia
PostWysany: 13 Wrz 2010, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem ciekaw jak skomentowalby to "Jarus" i jego partyjni koledzy ,prawnie jest wszystko legalnie , wiec moze sa "normalna " para ,ktora nawet i instytucja koscielna zaakceptuje . Smile))
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Kryspingdynia
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 22 Lip 2007
Posty: 274
PostWysany: 13 Wrz 2010, 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

janik napisa:
Woda na wasz młyn lol
http://beta.wiadomosci.onet.pl/kraj/pierwszy-w-polsce-legalny-slub-kobiet,1,3658906,wiadomosc.html
Trochę wam ciśnienie skoczy Very Happy


Nie skoczylo Smile trafny byl jeden z pierwszych komentarzy na zrodlowym forum "kto z was chcialby miec takich rodzicow"
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Scissor_Sisters

Doczy: 03 Lis 2006
Posty: 231
Skd: Olsztyn
PostWysany: 13 Wrz 2010, 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I by kompletnie nie przeszkadzało posiadanie rodziców tej samej płci....jakby mój ojciec miał chłopaka czy mama dziewczyne w niczym ale to w niczym by mi to nie przeszkadzało, bo w sumie co za różnica??
_________________
Mi casa Su casa
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
darek 13
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Doczy: 10 Kwi 2008
Posty: 682
Skd: Z nie nacka
PostWysany: 14 Wrz 2010, 5:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwyczajowo całujemy damy w rękę, ot taka polska tradycja. Moglibyśmy całować w ..upę mnie to by nie przeszkadzało w sumie żadna różnica.
_________________
Zrównoważona kobieta to wspaniały przyjaciel człowieka.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Kryspingdynia
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 22 Lip 2007
Posty: 274
PostWysany: 14 Wrz 2010, 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scissor_Sisters napisa:
I by kompletnie nie przeszkadzało posiadanie rodziców tej samej płci....jakby mój ojciec miał chłopaka czy mama dziewczyne w niczym ale to w niczym by mi to nie przeszkadzało, bo w sumie co za różnica??


Sa takie twarde dane mowiace o problemach osob wychowywanych w rodzinach z zachwianymi relacjami rodzicielskimi, czesto wystarczy tylko jak ojciec lub matka slabo sie interesowali dzieckiem lub byli nieobecni i juz one bywaja czesto sa trudniejsze w zyciu intymnym a co dopiero jak ktos od malego zostanie poddany obrobce transeksualnych czy homoseksualnych rodzicow.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Scissor_Sisters

Doczy: 03 Lis 2006
Posty: 231
Skd: Olsztyn
PostWysany: 14 Wrz 2010, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najważniejsze jakie wartości się przekazuje dziecku.
Że kolega z czarną skórą jest taki sam, że kolega, który myśli inaczej nie jest problemem, że kolega, który ma inną religię niż obchodzenie 10 świą w rokui to jeszcze żeby każdy widział, że obchodzi jest taki sam, że kolega lubiący bardziej kolegę niż koleżankę jest taki sam i że w parlamencie nie są te osły z PIS a ci dobrzy ludzie z PO tylko, że są ludzie z PIS i z PO którzy wspólnie gdyby nie takie podziały mogłyby dojść do czegoś fajnego.
No ale to może historia na za 100 lat
_________________
Mi casa Su casa
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
darek 13
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Doczy: 10 Kwi 2008
Posty: 682
Skd: Z nie nacka
PostWysany: 14 Wrz 2010, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scissor_Sisters napisa:
Moim zdaniem najważniejsze jakie wartości się przekazuje dziecku.
Że kolega z czarną skórą jest taki sam, że kolega, który myśli inaczej nie jest problemem, że kolega, który ma inną religię niż obchodzenie 10 świą w rokui to jeszcze żeby każdy widział, że obchodzi jest taki sam, że kolega lubiący bardziej kolegę niż koleżankę jest taki sam i że w parlamencie nie są te osły z PIS a ci dobrzy ludzie z PO tylko, że są ludzie z PIS i z PO którzy wspólnie gdyby nie takie podziały mogłyby dojść do czegoś fajnego.
No ale to może historia na za 100 lat


A gdzie smok?
_________________
Zrównoważona kobieta to wspaniały przyjaciel człowieka.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Kryspingdynia
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 22 Lip 2007
Posty: 274
PostWysany: 15 Wrz 2010, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scissor_Sisters napisa:
Moim zdaniem najważniejsze jakie wartości się przekazuje dziecku.
Że kolega z czarną skórą jest taki sam, że kolega, który myśli inaczej nie jest problemem, że kolega, który ma inną religię niż obchodzenie 10 świą w rokui to jeszcze żeby każdy widział, że obchodzi jest taki sam, że kolega lubiący bardziej kolegę niż koleżankę jest taki sam i że w parlamencie nie są te osły z PIS a ci dobrzy ludzie z PO tylko, że są ludzie z PIS i z PO którzy wspólnie gdyby nie takie podziały mogłyby dojść do czegoś fajnego.
No ale to może historia na za 100 lat


Wartosci bez informacji pelnej tj. wady i zalety to tak jak jedyne sluszne wartosci a to zawsze doprowadza do demokracji jako okresu przejsciowego, zwykle szybko zbankrutuje, jak jakims cudem utrzyma sie troszke dluzej to przechodzi w anarchie ktora bierze za morde byly anarchista lub jakis trep, nastepnie spada mu glowa i wybiera sie krola lub republike (rzadzenie sie prawami konstytucji zawartej w kilkunastu zdaniach) i nastepuje bardzo dlugi okres rozwoju.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Scissor_Sisters

Doczy: 03 Lis 2006
Posty: 231
Skd: Olsztyn
PostWysany: 15 Wrz 2010, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wartosci bez informacji pelnej tj. wady i zalety to tak jak jedyne sluszne wartosci a to zawsze doprowadza do demokracji jako okresu przejsciowego, zwykle szybko zbankrutuje, jak jakims cudem utrzyma sie troszke dluzej to przechodzi w anarchie ktora bierze za morde byly anarchista lub jakis trep, nastepnie spada mu glowa i wybiera sie krola lub republike (rzadzenie sie prawami konstytucji zawartej w kilkunastu zdaniach) i nastepuje bardzo dlugi okres rozwoju.

Cztżbyś był przeciwny konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej, w której jest mowa, że każdy jest równy???
_________________
Mi casa Su casa
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Kryspingdynia
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 22 Lip 2007
Posty: 274
PostWysany: 16 Wrz 2010, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scissor_Sisters napisa:
Cytat:
Wartosci bez informacji pelnej tj. wady i zalety to tak jak jedyne sluszne wartosci a to zawsze doprowadza do demokracji jako okresu przejsciowego, zwykle szybko zbankrutuje, jak jakims cudem utrzyma sie troszke dluzej to przechodzi w anarchie ktora bierze za morde byly anarchista lub jakis trep, nastepnie spada mu glowa i wybiera sie krola lub republike (rzadzenie sie prawami konstytucji zawartej w kilkunastu zdaniach) i nastepuje bardzo dlugi okres rozwoju.

Cztżbyś był przeciwny konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej, w której jest mowa, że każdy jest równy???


Gdzie ta rownosc? w tym bublu prawnym jakim jest konstytucja RP? Czym sie przejawia rownosc, moze w tym ze jest demokracja? Najlepszym miernikiem jesy stosunek do Zycia, Wolnosci, Wlasnosci, Sprawiedliwosci, gdzi jest ta rownosc zachowana bo ja jej nie widze, chyba ze uznasz glosowanie motlochu nad tymi fundamentalnymi prawami czlowieka, dzisiaj nad wszystkim wola ludu, Twojego zycia tez, dzisiaj jest jutro moze nie byc.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Scissor_Sisters

Doczy: 03 Lis 2006
Posty: 231
Skd: Olsztyn
PostWysany: 17 Wrz 2010, 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że nastaną takie czasy, a moje przekonanie graniczy z pewnością co do faktu, że znajdując się w Unii Europejskiej przeciętny Kowalski będzie miał TAKIE SAME PRAWA w KAŻDYM Z KRAJÓW UNII.
I nie będzie dochodziło do chorych sytuacji gdzie za dane postępowanie w jednym kraju Unii idziesz do więzienia, a w drugim jesteś normalnym, uczciwym obywatelem.
_________________
Mi casa Su casa
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Newsy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron