reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

wymiana rozrządu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Pozostałe tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mariusz04
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 20
Skąd: hfj
PostWysłany: 14 Sty 2014, 20:05    Temat postu: wymiana rozrządu Odpowiedz z cytatem

ile kosztuje wymiana rozrzadu w subaru oudback 2.5l,z 2006 roku.jak długo to trwa i czy ktos to zrobi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Koniu0739

Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 135
Skąd: Przemyśl-Zasanie/Selfoss
PostWysłany: 15 Sty 2014, 9:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rozrzad w Subaru Legacy 2006 w autoryzowanym serwisie w Selfoss w 2010 roku krzykneli mi 130 tys z klamotami, czesci oryginalne czyli pasek, napinacz i 3 rolki zaplacilem w polsce ok 40 tys plus za zmiane zaplacilem 20 tys. mysle ze na dzien dzisiejszy jezeli kupilbys tutaj czesci to ok 150 tys, jezeli zmieniasz na 200 tys to trzeba tez pompe wody wymienic czyli pewnie z 50 tys wiecej w polsce pompa kosztuje ok 20 tys.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Koniu0739

Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 135
Skąd: Przemyśl-Zasanie/Selfoss
PostWysłany: 15 Sty 2014, 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniu0739 napisał:
rozrzad w Subaru Legacy 2006 w autoryzowanym serwisie w Selfoss w 2010 roku krzykneli mi 130 tys z klamotami, czesci oryginalne czyli pasek, napinacz i 3 rolki zaplacilem w polsce ok 40 tys plus za zmiane zaplacilem 20 tys. mysle ze na dzien dzisiejszy jezeli kupilbys tutaj czesci to ok 150 tys, jezeli zmieniasz na 200 tys to trzeba tez pompe wody wymienic czyli pewnie z 50 tys wiecej w polsce pompa kosztuje ok 20 tys.


chcialem dodac ze zmienialem tutaj w Selfoss u znajomego mechanika, czesci kupilem przy okazji pobytu na wakacjach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Koniu0739

Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 135
Skąd: Przemyśl-Zasanie/Selfoss
PostWysłany: 17 Sty 2014, 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak moze byc z gwaracja z 8 letnim autem? jezeli gwarancja jest to max na 3 lata.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Koniu0739

Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 135
Skąd: Przemyśl-Zasanie/Selfoss
PostWysłany: 21 Sty 2014, 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trzeba miec takiego pana Kazia jak to mowisz, oczywiscie moj Pan Kaziu pracuje w firmie gdzie naprawia autobusy i ma 20 letnie doswiadczenie wiec kwestia tego kto komu ufa(prawde mowiac to osoba mi bliska i innemu Panu Kaziowi nie dalbym swojego auta a juz przy rozrzadzie na pewno). zrobilem juz na tym rozrzadzie 42 tys wiec blisko polowa za mna i znowu zmiana, chociaz mam nadzieje ze predzej zmienie auto Wink

co do wymiany "rozrzadu na gwarancji" to sie zgodze, mi chodzilo o auto na gwaracji, mala pomylka.

oczywiscie mozna np kupic klamoty w polsce i dac do serwisu ale nie wiem czy dadza gwaracje na to bo moga stwierdzic pozniej ze klient dal zle czesci,

Subaru jest niestety drogim autem w eksploatacji, zarowno tutaj jak i w Polsce, ale jak chce sie jezdzic to trzeba dbac bo jak cos sie zepsuje chodzi mi o silnik to idzie zaplakac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Pozostałe tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron