reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

auto

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Pozostałe tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lucynka419911

Dołączył: 08 Lut 2010
Posty: 22
PostWysłany: 15 Gru 2011, 15:26    Temat postu: auto Odpowiedz z cytatem

Nie da rady wyslac czegos innego, poniewaz on chce aby podpisac papiery razem z jego prawnikiem, ktory niby ma przyplynac tez tym statkiem na ktory mialabym dostarczyc auto, smieszna historia:) mam nadzieje ze nikt sie na to nie nabierze!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gwiazdka1012

Dołączył: 22 Lip 2010
Posty: 20
PostWysłany: 8 Sty 2012, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gwiazdka1012

Dołączył: 22 Lip 2010
Posty: 20
PostWysłany: 8 Sty 2012, 12:13    Temat postu: auto Odpowiedz z cytatem

Witam , nie bardzo wiem o co chodzi z tym autem , ale Ja tez mialem podobna chistorie,a mianowicie :dalem ogloszenie na BLAND.IS , ze sprzedam auto, na oferte kupna nie musialem dlugo czekac.Owy chetny nie chcial pisac na forum BLAD.IS tylko na E-MAIL, OK.Wyslalem zdjecia i wszelkie info o aucie o sposobie zakupu. Mezczyzna ten odpisal ze jest z Malty i plywa na statku i nie moze on osobiscie obejrzec i odebrac auta ,zrobi to na niego firma przewozowa i wtedy podpisze wszystki papiery, niby przygotowane przez jego prawnika.Wtedy ja odpisale , ze to Ja ,zajme sie papierami bedzie bezpieczniej dla Mnie.Przyslal Mi kopie swego dowodu osobistego ze zdjeciem i adres potrzebne do zawarcia umowy.Pozostawala tylko kwestia zaplaty,nalegal ,zeby zrobic przelew z PAY-PAL.Tlumaczyj sie ze nie ma dostepu do konta internetowego i do telefonu na statku.Ja odpisalem ze musze zalogowac sie na PAY-PAL , a on ze czeka na szybka odp.Od poczalku mialem watpliwosci co do zamiarow tej osoby.Wiec oboje z zona postanowilismy juz sie nie kontaktowac wogole z Nim,on tez juz sie nie odezwal do Mnie. Potwierdzilo to tylko nasze obawy , ze chcial Nas oszukac .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Pozostałe tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron