reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna

ICELAND.PL :: Islandia - strona g艂贸wna portalu

ZANIM CO艢 NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEI KTO CI OBRA疉 LUB MIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U縴tkownicyU縴tkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   

Silv铆a N贸tt b臋dzie reprezentowa膰 Islandi臋 na Eurowizji
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> Newsy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
ndISL

Do潮czy: 11 Lut 2006
Posty: 92
Sk眃: Siedlce
PostWys砤ny: 19 Maj 2006, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Svensk sk膮d ty masz takie informacje? Szk膮d wiesz, 偶e ca艂a Europa g艂osowa艂a ns Silvi臋 (cieszy艂 bym si臋 z tego) ale o ewentualnej dyskfalifikacji (je偶eli takowa by艂a) mogli poinformowa膰 przed g艂osowaniem i nie robili by w konia. W telewizji wyra偶ni powiedzieli, 偶e dok艂adne wyniki p贸艂fina艂贸w zostan膮 ujawnione w sobot臋 po koncercie fina艂owym.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Numer GG
Ilona

Do潮czy: 20 Mar 2005
Posty: 67
Sk眃: Frankfurt
PostWys砤ny: 19 Maj 2006, 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"ssylvia jest the best...." jak dla kogo, nie dazylamjej duza sympatia od poczatku, ale jej zachowanie po calym koncercie eorovizji bylo godne pozalowania, naprawde, szkoada slow Confused
_________________
Nie wiem dok膮d i艣膰, dok膮d zmierza膰 mam,
Wiem tylko tyle, 偶e zn贸w jestem sam.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Tlen
ndISL

Do潮czy: 11 Lut 2006
Posty: 92
Sk眃: Siedlce
PostWys砤ny: 19 Maj 2006, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co ona narobi艂a? bo ja nie jestem doinformowany
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Numer GG
Svensk

Do潮czy: 05 Pa 2005
Posty: 165
Sk眃: Zabrze (PL)
PostWys砤ny: 20 Maj 2006, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EBU tydzien przed eurowizja powiedzia艂o silvii ze ma nie przeklinac w piosence (tekst na http://silvia-nott.kw.pl) a silvia nie pos艂ucha艂a i przeklne艂a na z艂o艣c 4 razy! Za to ze dosta艂a zdyskfalifikowana... Wszystkie zagraniczne i czesc polskich pras pisze o tym, dodaje przy tym swoje zdziwienie ze silvia nie przesz艂a dalej, a potem pisze ze niema sie co dziwic poniewaz z艂ama艂a regulamin
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG
Squallo

Do潮czy: 23 Sie 2005
Posty: 174
Sk眃: Kielce
PostWys砤ny: 20 Maj 2006, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

S膮 mo偶e takie artyku艂y na necie? Ch臋tnie bym poczyta艂 na ten temat, wi臋c je艣li masz linka, to daj... a na twoim forum by艂em. Nawet fajne.

Ogl膮dam dzisiaj fina艂, cho膰 po us艂yszeniu wynik贸w by艂em nastawiony na nie ogl膮danie. Kicz kiczem, ale kicz te偶 jest popularny. Miko艂aje i figurki bo偶onarodzeniowe te偶 s膮 kiczem, ale ludzie przecie偶 je kupuj膮... taka funkcja kiczu Wink .

Co do Eurowizji- lubie ogl膮da膰, bo jestem ciekawy nowych piosenek.
A tak po za tym,wi臋kszo艣膰 ludzi by艂o po stronie reprezentant贸w swojego kraju, i jak us艂yszeli 偶e wed艂ug Sylwii wszyscy inni to... s膮 gorsi Smile (czyli nawet "reprezentant MOJEGO kraju" Smile ) to ju偶 byli negatywnie nastawieni do Sylwii i w ten spos贸b g艂osowa艂y na ni膮 tylko osoby z poczuciem humoru i samokrytyczne (no i mo偶e ci nie umiej膮cy angielskiego, kt贸rym spodoba艂a si臋 melodia Twisted Evil ). A 偶e tych os贸b by艂o ma艂o- Silwia N贸tt nie przesz艂a Sad .
Svensk, powiniene艣 my艣le膰 obiektywnie a nie subiektywnie.

________________________
W艂a艣nie s艂ucham "Hard Rock Halleluyah" Lordi'ego Very Happy

- "Rock 'n roll angels bring thyn hard rock hallelujah !!!!!!"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG
Squallo

Do潮czy: 23 Sie 2005
Posty: 174
Sk眃: Kielce
PostWys砤ny: 20 Maj 2006, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha, jeszcze co艣:

Ireth, czemu ty piszesz o Shakirze? Smile Przecie偶 to Tina Carol!! Mo偶esz sprawdzi膰: http://victor.com.pl/forum/viewtopic.php?t=9208&postdays=0&postorder=asc&highlight=eurowizja&start=45 pod 15-tk膮 i na http://www.eurovision.tv/english/ukraine.htm Wink Chyba 偶e to by艂a ironi膮 z t膮 'Shakir膮'... Twisted Evil Ale Tina te偶 jest niez艂a, piosenka w miare rytmiczna i wpadaj膮ca w ucho Smile

A swoj膮 drog膮, mam wra偶enie, 偶e Eurowizja dla dzieci jest lepsza. Nie wiem czemu... Mo偶臋 dlatego 偶e dzieci s膮 bardziej spontaniczne i nie robi膮 piosenek o tak lipnym tek艣cie i w stylu 艣piewam-tylko-aby-wygra膰 ? Mo偶e... Smile
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG
ndISL

Do潮czy: 11 Lut 2006
Posty: 92
Sk眃: Siedlce
PostWys砤ny: 20 Maj 2006, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Svensk poda艂e艣 to co si臋 dzia艂o podczas piosenki i przed wyst臋pem a co si臋 dzia艂o po?
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Numer GG
ndISL

Do潮czy: 11 Lut 2006
Posty: 92
Sk眃: Siedlce
PostWys砤ny: 20 Maj 2006, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

M贸j b艂膮d, ju偶 wiem Wink
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Numer GG
Ireth
Alpha Team
Do潮czy: 22 Pa 2004
Posty: 416
Sk眃: Dania
PostWys砤ny: 20 Maj 2006, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Squallo napisa:
Aha, jeszcze co艣:

Ireth, czemu ty piszesz o Shakirze? Smile Przecie偶 to Tina Carol!!

No przeciez napisalam, ze UKRAINSKA Shakira Rolling Eyes . Tak mi sie wygladem skojarzyla. Ewentualnie jeszcze moze byc Wioletta Villas piecdziesiat lat temu Very Happy .
_________________
Ziemniaki pozdrawiaja buraki.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Svensk

Do潮czy: 05 Pa 2005
Posty: 165
Sk眃: Zabrze (PL)
PostWys砤ny: 20 Maj 2006, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To co sie dzia艂o po eurowizji tez na http://silvia-nott.kw.pl, a silvia nie przesz艂a poniewaz z艂ama艂a regulamin, w艂a艣nie znalazlem juz kilka petycji w necie po islandzku i angielsku, zeby silvia wystapila w finale, bo m贸wie wam, silvia jest najbardziej lubiana z eurowizji, ale by艂 przekret, i nie przesz艂a, cos by艂o z g艂osami... kolejnym, przyk艂adem jest mega gwiazda kate ryan kt贸ra tez sie nie dosta艂a...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG
Ireth
Alpha Team
Do潮czy: 22 Pa 2004
Posty: 416
Sk眃: Dania
PostWys砤ny: 20 Maj 2006, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Svensk, Ty cierpisz na teorie spisku Shocked . A co do MEGA GWIAZDY Kate Ryan, to doprawdy, nie rozsmieszaj mnie...
_________________
Ziemniaki pozdrawiaja buraki.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Alutka

Do潮czy: 17 Wrz 2004
Posty: 70
Sk眃: 104 Reykjavik
PostWys砤ny: 20 Maj 2006, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co, ja to chyba slepa i niedoksztalcona jestem bo nie moge znalezdz tych czterech przeklenstw.
Drogi Svensk moglbys mi wyszczegolnic je bo chyba jestes biegly w tym temacie lol
_________________
Smile
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG
Squallo

Do潮czy: 23 Sie 2005
Posty: 174
Sk眃: Kielce
PostWys砤ny: 20 Maj 2006, 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm... Alutka, na stronie Svenska jest kilka t艂umacze艅 tej piosenki, i zauwa偶y艂em te偶 偶e w niekt贸rych s膮 przekle艅stwa typu reszta to h*** , s膮 'pieprzni臋ci' lub to suki zbrukane Wink Ale wydajer mi si臋 偶e Sylwia w ko艅cu tego nie za艣piewa艂a. A co do Ireth: napisa艂em "Chyba 偶e to ironia by艂a z t膮 'Shakir膮' Twisted Evil " Wink Nie musia艂a艣 od razu mnie zje偶d偶a膰 Wink z tym Rolling Eyes . A tak na serio, Svensk, przejrzyj na oczy- "ca艂a Europa by艂a za ni膮..." . Ty chyba nie czyta艂e艣 co o niej internauci pisz膮 na innych forach? Jeszcze nie spotka艂em si臋 z pozytywn膮 opini膮 na innym forum ni偶to i twoje. Svensk, obud藕 si臋! A Rayan... no c贸偶... bycie MEGA-GWIAZD膭 nie czyni monopolu na miejsce w finale, a moim zdaniem za艣piewa艂a- 艣rednio... Smile

Ciekawe kto wygra? Typuj臋 wysokie miejsca dla Finlandii, Litwy, Rosji... mo偶e UK, mimo 偶e leci kiczowat膮 stron膮 popu angielskiego Wink ale nie jest z艂a, patrz膮c na poziom innych...
Ech, mam nadziej臋 偶e wprowadz膮 jury kt贸rego ocena b臋dzie tak wa偶na jak g艂osy... bo jak na razie, to populizm jest g贸r膮 i jest nieuczciwie- emigranci g艂osuj膮 na swoje pa艅stwo, kt贸rych piosenka wcale nie musi by膰 dobra. Dlatego Eurowizja zani偶a sw贸j poziom Rolling Eyes

Ale mam nadziej臋, 偶e wygra naprawd臋 dobra piosenka Smile
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG
Squallo

Do潮czy: 23 Sie 2005
Posty: 174
Sk眃: Kielce
PostWys砤ny: 20 Maj 2006, 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A oto przyk艂ad NEGATYNEJ wypowiedzi, specjalnie dla ciebie, Svensk:

http://ww6.tvp.pl/5742,20060519344074.strona

Cytat:
Wyra藕n膮 dezaprobat臋 publiczno艣ci zgromadzonej w Olimpic Indoor Arena wzbudzi艂 zamykaj膮cy konkurs wyst臋p Islandki, Silvii Nott, kt贸ra 艣piewa艂a dzieci臋cym g艂osem i m.in. zdar艂a z siebie sukni臋, pozostaj膮c w gorsecie i scenicznej, ozdobnej bieli藕nie.


Je艣li znajdziesz jak膮艣 pozytywn膮 wypowied藕, Svensk, to wklej link. Nie miej z艂udze艅- Europejczycy 藕le odebrali wyst臋p Silvii! Neutral
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG
Ilona

Do潮czy: 20 Mar 2005
Posty: 67
Sk眃: Frankfurt
PostWys砤ny: 20 Maj 2006, 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez nie spotkalam sie z pozytywna opinia, a co do jej zachowania... czy musiala opluc fotoreporterow po koncercie?? Akurat ta scene widzialam juz kilkakrotnie bo islandzka telewizja puszcza ja przy kazdej okazji.
Poprostu nie Europie sie nie spodobala, od momentu jak wyszla na scene slychac bylo tylko buuu.... wiec to chyba cos znaczy.
_________________
Nie wiem dok膮d i艣膰, dok膮d zmierza膰 mam,
Wiem tylko tyle, 偶e zn贸w jestem sam.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Tlen
ndISL

Do潮czy: 11 Lut 2006
Posty: 92
Sk眃: Siedlce
PostWys砤ny: 20 Maj 2006, 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Svensk oszala艂 na jej punkcie Wink Cho膰 ja te偶 sobie lubie jej pos艂ucha膰. A co do tych przekle艅stw podczas wyst臋pu to sprawdza艂em 3 razy nagranie i wychwyci艂em tylko jedno "fuck" jak Silvia siedia艂a na zje偶d偶alni.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Numer GG
ndISL

Do潮czy: 11 Lut 2006
Posty: 92
Sk眃: Siedlce
PostWys砤ny: 20 Maj 2006, 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Til hamingju Finnland Very Happy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Numer GG
Svensk

Do潮czy: 05 Pa 2005
Posty: 165
Sk眃: Zabrze (PL)
PostWys砤ny: 20 Maj 2006, 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wygrali Very Happy I dobrze, tez byli moi fav Very Happy Moze troche przesadzam z tym ze Silvia wszyscy kochaja... ale gdyby nikt jej nie lubia艂, nie by艂o by tyle zamieszania wok贸艂 tego, 偶e niema jej w finale... sama Silvia nawet nie chce znac przyczyny czemu przegra艂a... tylko chce sie od razu rzucac z drugiego pietra Very Happy ale nie zaprzeczysz ze europie sie podoba艂a, a to, 偶e zosta艂a wygwizdana, to obraza publicznosci Wink wszystko masz w tekscie, i nie bede ci tego wyk艂ada艂 na nowo Wink
_________________

Silvia Night
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG
Squallo

Do潮czy: 23 Sie 2005
Posty: 174
Sk眃: Kielce
PostWys砤ny: 21 Maj 2006, 8:08    Temat postu: G艂osy w p贸艂fina艂ach... Odpowiedz z cytatem

Kto da艂 siedem punkt贸w Islandii? LITWA! Kraje skandynawskie te偶 da艂y jej jakie艣 noty...

I co najfajniejsze, Polska zn贸w zaj臋艂a 11 miesjsce w p贸艂fina艂ach Smile Brakowa艂o 6 punkt贸w do Macedonii... Wink

A oto link:

http://a1679.g.akamai.net/7/1679/9896/v001/esc.download.akamai.com/9896/press_pictures_2006/semi_final_2006_points.pdf

Oce艅cie sami te wyniki Wink

Hard Rock Halleluyah!! Wiedzia艂em!! Very Happy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG
viking
User bywa z艂o艣liwy, IGNORUJ takie posty!
Do潮czy: 22 Sie 2005
Posty: 1747
Sk眃: Reykjavik
PostWys砤ny: 21 Maj 2006, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ale gdyby nikt jej nie lubia艂, nie by艂o by tyle zamieszania wok贸艂 tego, 偶e niema jej w finale...


Narazie rozpacz widze tylko z Twojej strony Svensk. Przepraszam na Islandii te偶 si臋 o tym m贸wi ale to chyba oczywiste.
_________________
Bardzo niewielu m臋偶czyzn posiada klucz do serca kobiety, pozostali obywaj膮 si臋 wytrychem.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> Newsy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nast阷ny
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chi駍ka, tajska, indyjska, japo駍ka, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron