reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

SZUKAM PRACY - OGŁOSZENIA I PYTANIA FORUMOWICZÓW
Idź do strony 1, 2, 3 ... 61, 62, 63  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Jak wygląda praca na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
einar

Dołączył: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWysłany: 8 Mar 2006, 8:44    Temat postu: SZUKAM PRACY - OGŁOSZENIA I PYTANIA FORUMOWICZÓW Odpowiedz z cytatem

Teraz wszystkie ogłoszenia zamieszczamy tutaj:

http://www.forum.iceland.pl/viewforum.php?f=33


Ostatnio zmieniony przez einar dnia 6 Kwi 2006, 20:17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
inspektor

Dołączył: 19 Sty 2006
Posty: 2
Skąd: Toruń, POLSKA
PostWysłany: 10 Mar 2006, 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WITAM WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW! Od jakiegoś czasu czytam wiele publikacji na temat ISLANDII i tak jak większość z Was chciałbym podjąć pracę a nawet jeśli to byłoby możliwe osiąść tam na stałe. Mam więc pytanie- do tych z doświadczeniem i bez- jaka jest szansa znalezienia pracy z zawodzie montera sieci i instalacji wodnych, gazowych
i ciepłowniczych. Składałem papiery do NORTH STAR, kontaktowałem
się z firmą RIMEC ale na dzień dzisiejszy jest zapotrzebowanie
na typowych budowlańców. Oprócz doświadczenia monterskiego potrafię odczytywać projekty techniczne w zakresie sieci i instalacji sanitarnych, zwłaszcza gazu i wody. Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
tajnygelo
Gość
PostWysłany: 12 Mar 2006, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam mam na imie Grzegorz mam 26 lat i chciałbym podjąć prace w jakim kolwiek zawodzie niestety Polskie warunki bytowe mnie do tego troszeczke zmuszaja bo teraz pracuje po kilkanaście godzin dziennie a na utrzymanie mojej rodzinki ( coreczka 5 lat i zonka ) wraz czasami braknie:( tak wiec może cos napisze o swoich umiejetnościach i kwalifikacjach ukończyłem szkołę ZSZ mechanik samochodowy trzy letnia i technikum budowa maszym trzy letnie zakonczone matura pozytywna Smile teraz pracuje jako dyspozytor parkingu podziemnego i dorabiam w warsztacie blacharsko-mechanicznym posiadam prawo jazdy typu B,C pracowałem jako kierowca na terenie Polski i w pomocy drogowej nie obce jest mi tez rolnictwo ( mieszkam na wsi Smile )a w domu jestem przysłowiowa złota rączka od glazury po budowe jestem człowiekiem sumiennym utrzciwym i ponoc pracowitym Smile bez nałogów niestety moj angielski jest na srednim poziomie Sad jestem gotów wyjechac poza granice mojego kraju tak wiec jak ktos ma jakiś kontakt lub poszukuje pracownika prosze o wiadomość
Powrót do góry
fazi23

Dołączył: 13 Mar 2006
Posty: 1
PostWysłany: 13 Mar 2006, 16:53    Temat postu: praca dla elektryka Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam pytanie ma ktoś moze jakieś namiary na prace jako elektryk.Posiadam dyplom technika elektryka. Pomimo swojego młodego wieku ( 23 lata ) posiadam duze doświadczenie gdyz jestem 3 pokoleniem w rodzinie które wybrało ten zawód i od ok. 7 lat pomagam w firmie ojca. Niestety w Polsce ten zawód jest nie doceniany i zalewany przez pseudo elektryków i tzw. złote rączki. Mam zamiar stąd wyjechać. Jezeli ktoś bedzie miał jakiś namiar bede wdzięczny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
djanex
Gość
PostWysłany: 15 Mar 2006, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć wam!
Jestem elektrykiem z zawodu. Posiadam 20-to letnią praktykę w zawodzie
Uprawnienia Budowlane, Dyplom Mistrza, Uprawnienia dozoru i eksploatacji 30 kv
Jestem zainteresowany podjęciem pracy w Islandji od zaraz.


Ostatnio zmieniony przez djanex dnia 23 Mar 2006, 23:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
ciesiew
Gość
PostWysłany: 17 Mar 2006, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.
Mam na imię Wiesław, mam 32 lata. Z wykształcenia jestem mgr informatykiem. Poszukuję pracy związanej z moim wykształceniem. Posiadam również doświadczenie w kosztorysowaniu prac budowlanych.

Pozdrawiam
Powrót do góry
danek08
Gość
PostWysłany: 31 Mar 2006, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich
Jak większość poszukuję pracy za granicą w tym na wyspie.
Jestem naucycielem języka rosyjskiego i tłumaczem.
Mój mąż jest mgr inż. technologii chemicznej.
Oboje chcemy wyjechać, a w Polsce nic nnas nie trzyma.
Mamy doświadczenie w rolnictwie(10 lat zbierania truskawek w Norwegii). Oboje znamy angielski, mąż biegle, a ja w stopniu lepszym niż zazwyczaj oczekiwany komunikatywny.
Dajcie znać o jakiejkolwiek pracy, bo w kraju mimo wykształcenia i doświadczenia pracy z lepszymi zarobkami niż mamy nie ma.
Pozdrawiam poszukiwaczy i wszystkim życzę lepszego jutra.
Danek 08 Wink
Powrót do góry
tomek26
Gość
PostWysłany: 4 Kwi 2006, 15:17    Temat postu: job Odpowiedz z cytatem

cześć. nazywam się tomek.
szukam pracy. byłbym wdzięczny za pomoc.
jestem z wykształcenia nauczycielem(katecheta), ale najpewniej mój dyplom nie będzie honorowany w islandii. ukończyłem również technikum budowlane. pracowałem przy remontach domów, a obecnie jestem dj-em i prowadzę imprezy i dyskoteki. interesowalem się również opieką nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi (kursów niestety nie dokończyłem), a także zagadnieniami z zakresu teologii(studium teologii rodziny).
mam 26 lat.
Powrót do góry
Lukas??
Gość
PostWysłany: 6 Kwi 2006, 19:52    Temat postu: czy fryzjerka ze slabym angielskim masz szanse na prace?? Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich na tym forum i z gory pozdrawiam ! mam takie pytanie ?za miesiac wyjezdzam na islandie i chcial bym po czasie sciagnac dziewczyne .zastanawiam sie czy ona w swoim zawodzie fryzjerki za slabym angielskim ma szanse znalesc prace ? prosil bym o jakies opinie ludzi ktorzy sa w temacie . dzieki wszystkm i Pozdrawiam Łukasz
Powrót do góry
viking
User bywa złośliwy, IGNORUJ takie posty!
Dołączył: 22 Sie 2005
Posty: 1747
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 7 Kwi 2006, 0:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
zastanawiam sie czy ona w swoim zawodzie fryzjerki za slabym angielskim ma szanse znalesc prace ?


A Ty byś chciał chodzić w Polsce do fryzjera ze słabym polskim?
_________________
Bardzo niewielu mężczyzn posiada klucz do serca kobiety, pozostali obywają się wytrychem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grazyna

Dołączył: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Skąd: Islandia
PostWysłany: 7 Kwi 2006, 7:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja znajoma z pracy Islandka tez jest z zawodu fryzjerką, ale nie pracuje w tym zawodzie. Niestety tylko tyle wiem na ten temat.
_________________
Brunetka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Amarok
Gość
PostWysłany: 8 Kwi 2006, 18:02    Temat postu: Praca dla administratora samorządĂłw i finansĂłw publicznych Odpowiedz z cytatem

Witam!!! Chciałbym się spytać kogoś, kto się mniej więcej orientuje w zagadnieniu, mianowicie, czy na Islandii istnieje szansa zatrudnienia w moim zawodzie - administrator samorządów i finansów publicznych??? Posiadam wykształcenie wyższe magisterskie, znam dobrze angielski i ucze się hiszpańskiego i oczywiście z internetu conieco islandzkiego... Więc jak, ktoś ma jakąś odpowiedź dla mnie to byłbym wdzięczny

p.s.

oprócz tego mogę pracować po moich studiach w reklamie i właściwie wszystkim co jest związane z ekonomią i zarządzaniem :]

p.s. 2

ewentualnie może ktoś wie jakie zawody poszukiwane są na północno - zachodnim skraju Islandii (te przepiękne fiordy na fotkach ), gdyż ewentualnie po emigracji tam chciałbym się osiedlić
Powrót do góry
tomsik

Dołączył: 04 Cze 2004
Posty: 47
Skąd: Czestochowa
PostWysłany: 23 Kwi 2006, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest jakis kucharz zainteresowany praca od zaraz? Szczegoly na priv. Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tm72
Gość
PostWysłany: 23 Kwi 2006, 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

Na dzień dzisiejszy pracuję w Polsce jako handlowiec-kierowca. Interesuje mnie praca oczywiście w Islandii na stanowisku kierowcy samochodu ciężarowego. Posiadam prawo jazdy kat. ABC+E oraz wieloletnią praktykę (prawo jazdy od 1988r). Wykształcenie średnie techniczne znajomość j. angielskiego średnia. Gdyby ktoś słyszał, że potrzeba osobę z takimi uprawnieniami do pracy, to proszę dać znać na PW. Z góry dziękuję. Pozdrawiam Tomek
Powrót do góry
karuta
Alpha Team
Dołączył: 01 Kwi 2004
Posty: 1245
PostWysłany: 15 Maj 2006, 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sluchajcie ..kilka dni temu w tv slyszalam ze potrzeba do Danii pielegniarki ,salowe oraz facetow do budownictwa.Podobno oferty pracy sa setki ,tak informowali w islandzkiej tv.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ireth
Alpha Team
Dołączył: 22 Paź 2004
Posty: 416
Skąd: Dania
PostWysłany: 15 Maj 2006, 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karuta napisał:
sluchajcie ..kilka dni temu w tv slyszalam ze potrzeba do Danii pielegniarki ,salowe oraz facetow do budownictwa.Podobno oferty pracy sa setki ,tak informowali w islandzkiej tv.

W dunskiej nie Wink. Ale budowlancow polskich wszedzie trzeba, a ciesza sie dobra opinia. O pielegniarkach nie mam informacji. Tak czy owak, dla zainteresowanych: po zlozeniu dokumentow (kontrakt od pracodawcy, zdjecie, paszport) w immigration office na wize i pozwolenie na prace czeka sie okolo dwoch miesiecy.
_________________
Ziemniaki pozdrawiaja buraki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokosz77
Gość
PostWysłany: 25 Maj 2006, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukuje pracy dla mnie i brata.
Wiek 28 i 22 lata dobrze zbudowani 196 i 188 cm .Podejmiemy prace w rolnictwie lub jako slusarze , obecnie pracujemy w firmie produkujacej zabudowy do samochodow ciezarowych.
Najlepiej z zakwaterowaniem i kursem jezykowym bo z jezykami obcymi u nas slabo.
Jestesmy sumienni i pracowici oboje wyksztalcenie srednie i prawo jazdy kat. B
Ja z wyksztalcenia jestem kucharzem ale nie pracuje w tym zawodzie od 5 lat ,nie znaczy to jednak ze go porzucilem calkowice.Gotuje na weselach i komuniach wiec jesli bylaby mozliwosc zachaczenia sie do takiej pracy dla kucharza i pomocnika to tez ja chetnie podejmiemy.
Interesuje nas praca minimum na trzy miesiace lub dluzej.
Nie placimy za posrednictwo!!!
Powrót do góry
Tofik26

Dołączył: 15 Cze 2006
Posty: 1
PostWysłany: 15 Cze 2006, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ,mam 26lat.
Studiowalem pedagogige ale nie wiaze z tym zawodem zadnej przyszlosci.
Obecnie jestem dilerem stolarki drewnianej w centralnej Polsce ( prowadze dzialalnosc gospodarczą).Wczesniej pracowalem przy produkcji okien drewnianych i pcv .Pierwsza pracą byla praca w przetworni krewetek i hurtowni rybnej ,przepracowalem tam prawie dwa lata .
Moja dziewczyna jest mgr ekonomii i pracuje w biurze w duzej firmie sprzedajacej nieruchomosci.
Jezyk angielski w stopniu w ktorym mozna sie porozumiec .
Razem doszlismy do wniosku ,ze chcemy pracowac w Islandii i mamy zamiar uczyc sie tamtejszego jezyka .
Łatwo na pewno nie bedzie ale sprobowac warto ...
Pozdrawiamy wszystkich Jacek&Marta
Moj tel. 0048 512 387 151 , mail dobrzykow@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
macino

Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 16
PostWysłany: 15 Cze 2006, 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!
Mój mąż jest Reykjaviku od miesiąca,wyjechał do pracy na budowę ale nie "wypaliło" i teraz jest prawie bez pieniędzy.Zostanie tam na pewno przez miesiąc, ma opłacone mieszkanie.W związku z tym mam do Was ogromną prośbę jak by ktoś mógł pomóc w znalezieniu pracy bylibyśmy bardzo zobowiązani i wdzięczni, mąż cały czas szuka pracy ale bez znajomości jest to prawie niemożliwe.Z zawodu jest elektrykiem ale oczywiście może robić cokolwiek innego chociażby sprzątać.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CHRISTCRUSHER
Gość
PostWysłany: 15 Cze 2006, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież wystarczy aby poszedł do "pośredniaka" - przynajmniej tak to się załatwia w Isafjordur
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Jak wygląda praca na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 61, 62, 63  Następny
Strona 1 z 63

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron