reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

SZUKAM PRACY - OGŁOSZENIA I PYTANIA FORUMOWICZÓW
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 61, 62, 63  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Jak wygląda praca na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Milka

Dołączył: 02 Gru 2006
Posty: 140
Skąd: Waw,Hver
PostWysłany: 2 Gru 2006, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie...

Czy są jakieś przyjęcia,czy ktoś ma jakieś informacje, na temat pracy dla kobiety 45lat, wykształcenie średnie, jezyk francuski podstawowy, w Hvolsvollur, Hella lub okolicy.

Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Edith79

Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 1
Skąd: Z Rudy Śląskiej
PostWysłany: 5 Gru 2006, 20:45    Temat postu: SZUKAM PRACY Odpowiedz z cytatem

Witam

Chciałabym wyjechać na dłuższy okres do pracy w Islandii .Mam 27 Ukonczone studia wyzsze oraz posiadam uprawnienia pedagogiczne.
Niestety sytuacja w Polsce nie jest korzystna i cięzko w znalezieniu dobrej i dobrze platnej pracy... Ponadto pracowalam przez 2 lata w Szkocji jako au pair, kelnerka i pokojówka w hotelu...Znajomosc języka angielskkiego dobra.Podejmę się pracy w branzy hotelarskiej, pomocy w opiece,szkolnictwie tego typu pracach....ale nie tylko...
Prosze o kontakt .
Pozdrawiam serdecznie
Edyta.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Asiaaa

Dołączył: 21 Paź 2006
Posty: 45
Skąd: Akureyri
PostWysłany: 11 Gru 2006, 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkam w Akureyri z mezem i synkiem. Maz pracuje a ja siedze w domu z dzieckiem. Chcialabym poszukac sobie pracy na pare godzin po godz 18. Nie znam islandzkiego, a angielski w stopniu podstawowym. wiec duzego wyboru nie mam ale moze jakies sprzatanie... Smile Jezeli ktos ma na ten temat jakies informacje to bardzo prosze o kontakt na priw.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
romek041

Dołączył: 30 Lis 2006
Posty: 4
Skąd: racibĂłrz
PostWysłany: 12 Gru 2006, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam --jakie są szanse na pracę ze znajomością j. niemieckiego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
romek041

Dołączył: 30 Lis 2006
Posty: 4
Skąd: racibĂłrz
PostWysłany: 12 Gru 2006, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może ktoś wie gdzie potrzeba kucharza typu kuchnia- domowe obiady często czytam że polacy tęsknią za polskim domowym jedzeniem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
blackvalkiria
Gość
PostWysłany: 17 Gru 2006, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej,jestem kaska, za rok koncze informatyke na polibudzie slaskiej,chcialabym zaczac na islandii od prace w najblizsze wakacje a po obronie zostac tam na stale,prosze o kontakt i ew pytania na katewadas@yahoo.com
Powrót do góry
1Piotrek

Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 1
PostWysłany: 18 Gru 2006, 9:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

Chcialbym sie dowiedziec czy ktos sie spotkal z niepelnosprawnym "przybyszem" z Polski
Mam tzw 1 grupe mĂłglbym pracowac na siedzaco w kazdej pracy.
Mam 28 lat 10 lat temu prawie na 18 urodziny stracilem w wypadku w gĂłrach obie nogi na wysokosci polowy podudzi. Poruszam sie na protezach bardzo dobrze niezorientowani nie poznaja ze cos mi jest..Jestem wielokrotnym zlotym medalista i rekordzista w bieganiu w MP niepelnosprawnych na 100 metrow ok 17s za "zdrowego" 13s niewielka jak dla mnie roznica (nie chcialem sie przechwalac tylko pisac ze na ile moge staram sie radzic z moim kalectwem)
Jestem Ĺźonaty mam 2ke dzieci w wieku 3.5l i 5m-cy i rente w wysokosci 670zl na same oplaty idzie ok 400 nabralem juz kredytow na 6000zl zeby jakos zyc zeby dzieci cos mialy gdyby nie pomoc rodzicow i tesciow to nie dalibysmy sobie rady a i tak jest strasznie beznadziejnie.
Czy ktos sie orientuje czy mam jakiekolwiek szanse na wyjazd do Islandii moge podjac kazda prace ale tylko na siedzaco.
Posiadam średnie wyksztalcenie + studium informatyczne niestety slabo znam angielski ( w podstawowce rosyjski w średniej wypadek na poczatku
3 klasy i nauke mialem gdzies bylem zalamany).

Jestem strasznie zdesperowany bede wdzieczny za kazda informacje

Moglbym wyjechac nawet od zaraz na 6-12 m-cy

Pozdrawiam i przepraszam za forme mojego posta ale pierwszy raz cos takiego pisze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karuta
Alpha Team
Dołączył: 01 Kwi 2004
Posty: 1245
PostWysłany: 18 Gru 2006, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skontaktuj sie z firma bonus i kronan .Tam ludzie siedza na kasach ,i ostatnio robili nabor.Bo przewaznie inne prace w zakladach rybnych ,miesnych wiaza sie z dzwiganiem ,chodzeniem i pozycja stojaca.Nie wiem jaki jest zakres obowiazkow kasjerow w tych sieciach ,ale chyba tylko siedza lub stoja na kasach ,byc moze ze przed i po -pracy cos ukladaja na polkach i sprztaja.Sa na tym forum ludzie pracujacy w bonus wiec moze sie odezwa.
www.bonus.is
www.kronan.is
www.hagkaup.is-tam zatrudniaja niepelnosprawnych m.i.n na kasach
tam jest zakladka laus stĂśrf-czyli wolne miejsca pracyi tam mozesz wypelnic aplikacje.Nic innego nie przyszlo mi do glowy.powodzenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysłany: 21 Gru 2006, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karuta, on sabo zna angielski ( nie wspominajac o islandzkim), to jak sobie wyobrazasz go "na kasie". Liczby w dwa dni sie nauczy ale jak go klient spyta o cos. Niestety, bez urazy, ale nie masz szans na prace na Islandii. Komputer chyba to mozesz np dac ogloszenie ze przepisujesz prace licencjackie, magisterskie i inne tego typu zlecenia.
A swoja droga na co tyle kredytow nabrales....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karuta
Alpha Team
Dołączył: 01 Kwi 2004
Posty: 1245
PostWysłany: 21 Gru 2006, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do bonusa przyjechalo chyba z 10 dziewczyn zero jezyka ,zero .ZERO I PIERWSZEGO DNIA NA KASE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Wiem bo z 2 rozmawialam i jakos zyja i pracuja i ludzie ich nie ukamieniowali.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Machajewski Mirosław

Dołączył: 21 Gru 2006
Posty: 3
Skąd: Międzyrzecz
PostWysłany: 22 Gru 2006, 0:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, jestem nowy i dopiero wróciłem z pięknej Islandi.Moje doświatczenia nie są miłe, więc radze wszystkim chcącym wyjechać : język i jeszcze raz język.Angielski to potstawa i wszyscy z szanownych użytkowników forum i będocy na Islandi to potwierdzą . Bez języka skazani jesteśmy na tłumaczy choć spotkałem się z tym że przy tłumaczu tubylcy zaczeli rozmowe po islandzku żebyśmy nic nie zrozumieli.Czuliśmy się wtedy nie miło, tym bardziej że rozmowa była o Polakach czyli o nas.Na wyspe będe się starał nie wrócić i szukam pracy w Europie . Pozdrawiam Mirek PS Marcin odezwij się
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Old Star

Dołączył: 27 Lip 2006
Posty: 226
Skąd: Down Town czyli z Miasta DaunĂłw
PostWysłany: 22 Gru 2006, 1:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Machajewski Mirosław napisał:
Witam, jestem nowy i dopiero wróciłem z pięknej Islandi.Moje doświatczenia nie są miłe, więc radze wszystkim chcącym wyjechać : język i jeszcze raz język.Angielski to potstawa i wszyscy z szanownych użytkowników forum i będocy na Islandi to potwierdzą . Bez języka skazani jesteśmy na tłumaczy choć spotkałem się z tym że przy tłumaczu tubylcy zaczeli rozmowe po islandzku żebyśmy nic nie zrozumieli.Czuliśmy się wtedy nie miło, tym bardziej że rozmowa była o Polakach czyli o nas.Na wyspe będe się starał nie wrócić i szukam pracy w Europie . Pozdrawiam Mirek PS Marcin odezwij się


Wreszcie nie fantasta, a ktoś komu kubeł zimnej wody na głowę wylano! I co najważniejsze, że to zrozumiał!

Pozdrawiam, Panie Mirku i życzę sukcesów!

O.S.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Asieńka

Dołączył: 09 Kwi 2005
Posty: 81
Skąd: Rkv
PostWysłany: 26 Gru 2006, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam jeszcze 2 dziewczyn do pracy w pensjonacie obok Myvatn. Terminy: maj-koniec sierpnia, czerwiec -początek września.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Justyna

Dołączył: 03 Wrz 2005
Posty: 73
PostWysłany: 26 Gru 2006, 15:53    Temat postu: To takie proste! Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem dlaczego tylu z Was chce podjac prace w Islandii i nie potrafi jej znalezc. Obecnie nie ma nic latwiejszego niz praca w tym kraju. Jestem tu od ponad roku. Pracodawcy prosza o poleceniu im polakow do pracy!! Ludzie!!! Kilka maili lub telefonow i jest praca. Nie rozumiem w czym problem.

http://europa.eu.int/eures/main.jsp?lang=pl&acro=job&catId=482&parentCategory=482&searchengineresults=yes&countryId=IS&regionId=%
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysłany: 26 Gru 2006, 22:37    Temat postu: Re: To takie proste! Odpowiedz z cytatem

Przypomnę Ci Twojego poprzedniego posta:

Justyna napisał:
pracuje juz ponad trzy miesiace w jednej z przetworni i z przykroscia musze stwierdzic ze polacy nie tylko sa nielubiani ale wrecz potepiani. islanczycy dokuczaja nam, wysmiewaja, a w najlepszym przypadku ignoruja - ale do tego stopnia ze nie odpowiedza na dzien dobry. natomiast polacy dla siebie nawzajem sa uprzejmi i zyczliwi.
mam nadzieje ze nie wszedzie jest tak jak w moim miejscu pracy, pozdrawiam po tak dlugim czasie


Bez komentarza....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysłany: 26 Gru 2006, 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Machajewski Mirosław napisał:
Na wyspe będe się starał nie wrócić i szukam pracy w Europie .


Ty lepiej nie szukaj pracy a weź się za naukę języków obcych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
skiper

Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 9
PostWysłany: 26 Gru 2006, 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FilipR79 !!
Rozumiem Ĺźe pan FilipR79 jest wybitnym
znawcą j. islandzkiego
(czyt. Dr.MIODEK w wydaniu islandzkim )
Są ludzie którzy nie znają języków obcych lub
Też się ich dopiero uczą .
Oni też mają prawo do bytowania poza OJCZYZNĄ .

Szanujmy osoby wklejające linki ułatwiające znalezienie pracy !!
Nie każdy potrafi sobie sam prace znaleźć,
Poradzić sobie z językiem obcym.
Pokażmy odrobinę człowieczeństwa !!!

Justyna-
Wklejaj linki z ogłoszeniami o pracę .
Mało kto chce pomóc .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysłany: 26 Gru 2006, 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skiper,
a ty podobno znalazles prace w Szwecji za 2500 euro wiec nie rozumiem Twojego zainteresowania linkami z pracą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
skiper

Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 9
PostWysłany: 26 Gru 2006, 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FilipR79 napisał:
Skiper,
a ty podobno znalazles prace w Szwecji za 2500 euro wiec nie rozumiem Twojego zainteresowania linkami z pracą.
skiper napisał:
FilipR79 !!

Szanujmy osoby wklejające linki ułatwiające znalezienie pracy !!
Nie każdy potrafi sobie sam prace znaleźć,
Poradzić sobie z językiem obcym.
Pokażmy odrobinę człowieczeństwa !!!

.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysłany: 26 Gru 2006, 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skiper napisał:
Nie każdy potrafi sobie sam prace znaleźć,
Poradzić sobie z językiem obcym.


Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Jak wygląda praca na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 61, 62, 63  Następny
Strona 6 z 63

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron