reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

SZUKAM PRACY - OGŁOSZENIA I PYTANIA FORUMOWICZÓW
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 61, 62, 63  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Jak wygląda praca na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
konrath

Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 127
Skąd: Kopavogi
PostWysłany: 23 Sie 2006, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

he, he niezłe, ignorancja nie boli.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
O.E.
Opiekun Forum
Dołączył: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skąd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysłany: 23 Sie 2006, 22:17    Temat postu: Re: Brygada budowlańcĂłw z doświadczeniem poszukuje pracy w I Odpowiedz z cytatem

Libra napisał:
Mała znajomośc angielskiego > Skromna Brygada budowlańców z doświadczenie poszukuje pracy w Irlandi !


Podobno budują hotel robotniczy w PGRze we wsi Irlandia Podlaska gmina Człapaków Skalny, powiat Nowe Zdziwniewo. Płacą nawet 980 zł na rękę za etat! Ale trzeba się spieszyć, bo chętnych jest tak dużo, że chyba już może brakowac miejsc. Wymagana jest tylko znajomość gwary budowlanej. Obowiązkowo trzeba przejść kurs używania wyrazu ku..a w miejscach przecinków. Gumofilce zapewnia pracodawca.
Very Happy
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
jabba

Dołączył: 09 Mar 2006
Posty: 194
Skąd: NORGE/ISLAND
PostWysłany: 24 Sie 2006, 20:28    Temat postu: potrzebne dwie zlote raczki Odpowiedz z cytatem

2 osoby /mezczyzn/sa potrzebni do montazu okien i drzwi w hafnarfjordur do pracy !! wymagania znajomosc poslugiwania sie mlotkiem Very Happy Wink no i angielskiego!! zainteresowanych szybko prosze o kontakt!! Very Happy na gg lub pw!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Specter
Gość
PostWysłany: 29 Sie 2006, 22:25    Temat postu: Praca przy budowaniu łodzi Odpowiedz z cytatem

Witam!
Mam propozycje pracy w fabryce łodzi (nie wiem jak to sie profesjonalnie nazywa) Czy ktos z was ma jakies informacje na temat wykonywania takiego zawodu w IS???
Powrót do góry
jabba

Dołączył: 09 Mar 2006
Posty: 194
Skąd: NORGE/ISLAND
PostWysłany: 30 Sie 2006, 8:15    Temat postu: juz nie aktualne Odpowiedz z cytatem

nawiazujac do ostatbiego postu z praca przy oknach jest juz nieaktualna!!!pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tadzio
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 3
Skąd: konin
PostWysłany: 31 Sie 2006, 7:39    Temat postu: praca jako spawacz Odpowiedz z cytatem

mam pytanko a wlasciwie dwa. czy ktos cos wie na temat pracy dla spawacza albo slusarza?? no i jak wyglada zapotrzebowanie na spawaczy?? bede wdzieczny za jakas odpowiedz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
donadoni

Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 1
PostWysłany: 1 Wrz 2006, 11:20    Temat postu: Szukam pracy Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich ! Właśnie jestem świeżo upieczonym nauczycielem wychowania fizycznego, któremu na początek Pan Giertych proponuje całe 750 zł. na ręke !!! Po 5 latach studiów wchodzę w dorosłe zycie i z taką sumą będę utrzymywał rodzine, którą założe z październiku... Pozdrawiam wszystkich, którym puściły jednak patriotyczne ściski i opuścili ten kraj w poszukiwaniu lepszego chleba !!! Jeszcze coś napiszę, bo w sumie znalazłem jakąś alternetywe... Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
O.E.
Opiekun Forum
Dołączył: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skąd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysłany: 1 Wrz 2006, 12:11    Temat postu: Praca Odpowiedz z cytatem

Odpowiedź napisałem w off-topicu, bo nie do końca dotyczy pracy na Islandii:
http://forum.iceland.pl/viewtopic.php?t=1592
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
teri

Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 3
Skąd: Legnica
PostWysłany: 1 Wrz 2006, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może ktoś udzieli mi informacji jak szukać pracy w Islandii,bardzo nam na tym zależy,najpierw pojechałby mój mąż,później chcielibyśmy wyemigrować całą rodziną-mamy dwoje dzieci.Jesteśmy zafascynowani tym krajem.

nasz e-mail tohor1@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Piłkarzyk

Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 11
PostWysłany: 1 Wrz 2006, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ponownie... Dodam jeszcze do mojej ciekawej historyjki, że jestem również trenerem piłki nożnej w jednym z IV-ligowych klubów ! Ha to kolejne całe 300 zł. do mojej pensji ! Mało tego sam równiez gram w tym klubie, eh i jak nawet wygramy to wpada kolejna 100 (fakt, że narazie z 3 meczy wygraliśmy tylko 1). Czyli mam już cały 1000 zł., a poza domem jestem 10 godzin dziennie...
Prosze nie złoście się na te moje fanaberie, które chciałbym skończyć pewnym porównaniem. W którym na pewno mi pomożecie... Pozdrawiam i życzę sobie spokojnej nocy Wink
_________________
I co tu w sumie począć... Uciec daleko ?? Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karuta
Alpha Team
Dołączył: 01 Kwi 2004
Posty: 1245
PostWysłany: 1 Wrz 2006, 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na Islandii to juz kazdy wie jak jest a oto dla tych ktorzy nie mieli szczescia ,albo boja sie zaryzykowac przyjazdu w ciemno tu-Szkocja
http://biznes.onet.pl/0,1379624,wiadomosci.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomcat

Dołączył: 23 Mar 2006
Posty: 123
Skąd: (juĹź nie)Reykjavik
PostWysłany: 1 Wrz 2006, 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest przykra polska rzeczywistość,Piłkarzyk,jeszcze niedawno sami to
przerabialiśmy z żoną na własnej skórze.Tylko nie wiem dlaczego
uznajesz,że to pan Giertych daje Ci taką pensję.Czyżby PRZED nim
inni dawali 4-5 razy więcej i dopiero TEN złośliwiec wszystko zepsuł?...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
O.E.
Opiekun Forum
Dołączył: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skąd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysłany: 2 Wrz 2006, 3:09    Temat postu: Giertych? Odpowiedz z cytatem

Tomcat napisał:
Tylko nie wiem dlaczego uznajesz,że to pan Giertych daje Ci taką pensję.Czyżby PRZED nim inni dawali 4-5 razy więcej
Mądrze powiedziane. Jeden minister nic nie może i to rządząc pieniędzmi według starego budżetu jeszcze z czasów poprzedniego rządu...
Ale dyskusje o polskich realiach przenieśmy do off-topica, gdzie są odpowiednie tematy np: http://forum.iceland.pl/viewtopic.php?t=1592
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
teri

Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 3
Skąd: Legnica
PostWysłany: 2 Wrz 2006, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

help, jak znależć pracę na Islandii,może być każda fizyczna,

tohor1@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Piłkarzyk

Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 11
PostWysłany: 2 Wrz 2006, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wspomniałem nazwisko Pana Giertycha, bo to on dzis jest w sumie szefem MEN-u... I to on w sumie decyduje o płacach nauczycieli. Gryby na tym stanowisku był Pan Niewiadomski to wymieniłbym to właśnie nazwisko. Pozdrowionka raz jeszcze ! Smile
_________________
I co tu w sumie począć... Uciec daleko ?? Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
O.E.
Opiekun Forum
Dołączył: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skąd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysłany: 2 Wrz 2006, 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi Piłkarzyku, odpowiedź na twój post znajduje się w off-topicu, oto link: http://forum.iceland.pl/viewtopic.php?p=18622#18622

Tutaj dajmy spokój rozmyślaniom o ministrach, bo zaśmiecamy temat o pracy na Islandii.
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Piłkarzyk

Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 11
PostWysłany: 3 Wrz 2006, 7:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie jestem to opowieści Piłkarzyka ciąg dalszy...
Mój tata ma jeszcze taką małą firmę. Ot autobus 15-letni i dwa 8-letnie busy osobowe. Zrobiłem zatem w 2001 roku prawo jazdy kategorii D. Powiem szczerze prowadzenie autobusu przynosi mi wiele radości. Kontakt z ludźmi, możliwość zwiedzania fajnych miejsc (dość powiedzieć, że przez te 6 lat zwiedziłem około ośmiu krajów głównie Europy Zach.) przynosi wiele radości, ale... Właśnie ale polega na tym, że mój tata nie zawsze obdarza mnie finansowo za moje wyjazdy odbierając to jako moją pomoc jego firmie !!! Trochę dziwne, ale szacunek do niego wygrywa z potrzebą zapytania o wypłatę dla mnie...
Kochani powiedzcie, czy z tymi możliwościami znalazłbym pracę właśnie w Islandii ? Bo powoli puszczają mi już zawiasy !!! Odważnych pozdrawiam raz jeszcze. Sad
_________________
I co tu w sumie począć... Uciec daleko ?? Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gapek

Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 2
PostWysłany: 3 Wrz 2006, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem rowniez zainteresowany wyjazdem do islandii na stale brak mi jakichkolwiek informacji na temat zdobycia pracy interesuje mnie praca w budownictwie jesli jest ktos rowniez zainteresowany praca na wlasny rachunek i ma troche doswiadcczenia na tym rynku pracy to czekam na wiadomosc mam duze doswidczenie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piłkarzyk

Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 11
PostWysłany: 3 Wrz 2006, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ha ! Wpadło kolejne pare groszy... Wygraliśmy drugi mecz ! Pozdrawiam wszystkich i prosze raz jeszcze o info, czy znalazłbym pracę właśnie w Islandii... Very Happy
_________________
I co tu w sumie począć... Uciec daleko ?? Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
teri

Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 3
Skąd: Legnica
PostWysłany: 4 Wrz 2006, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I ja tez jeszcze raz proszę o informację jak znależć prace na Islandii,jakoś sobie ludzie załatwiają nawet bez znajomości języka,chdzi mi o zwykłą pracę fizyczną.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Jak wygląda praca na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 61, 62, 63  Następny
Strona 3 z 63

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron