reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Wynajem mieszkania na Islandii - ogłoszenia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 63, 64, 65  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Ĺťycie na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
allprettyandpetite

Dołączył: 04 Lip 2007
Posty: 7
PostWysłany: 4 Lip 2007, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja szukam mieszkania od jutri , nie zartuje.. o 22:30 jestem w reykjaviku i nie wiem co ze soba zrobic, jestem przerazona;/ jesli cos by sie znalazlo.. +48605064433
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tatiana

Dołączył: 06 Lip 2007
Posty: 3
Skąd: Polska
PostWysłany: 6 Lip 2007, 16:31    Temat postu: Szukamy mieszkania! Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich!!! Very Happy Very Happy
Szukamy z moim chłopakiem małego mieszkania/studium do 70 tys. najlepiej w okolicy centrum Reykjaviku, bo tam pracujemy. Zamierzamy być na Islandii rok albo lepiej...
będziemy wdzieczni za kazdą informacje na ten temat:)
Serdecznie pozdrawiam:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tatiana

Dołączył: 06 Lip 2007
Posty: 3
Skąd: Polska
PostWysłany: 6 Lip 2007, 16:37    Temat postu: Re: Szukamy mieszkania! Odpowiedz z cytatem

tatiana napisał:
Witam wszystkich!!! Very Happy Very Happy
Szukamy z moim chłopakiem małego mieszkania/studium do 70 tys. najlepiej w okolicy centrum Reykjaviku, bo tam pracujemy. Zamierzamy być na Islandii rok albo lepiej...
będziemy wdzieczni za kazdą informacje na ten temat:)
Serdecznie pozdrawiam:)

podaje mail: tatianagiej@autograf.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
henry83

Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 9
PostWysłany: 6 Lip 2007, 23:40    Temat postu: Mieszaknie Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich! Very Happy
Wynajmę mieszkanie w Reykjawiku od 10 Lipca na dłużej. Jeśli by ktoś miał jakieś namiary to bardzo proszę o maila: madonna_to_moja_babcia@gazeta.pl bądz gg: 6874159
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shima

Dołączył: 30 Mar 2007
Posty: 7
Skąd: Szczecin
PostWysłany: 11 Lip 2007, 2:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam studia, małego mieszkania lub pokoju dla pary w Keflaviku lub okolicy. Kontrakty mamy do końca września, więc i na taki okres chcemy wynająć... Jeśli ktoś coś będzie wiedział proszę o tel. 8436972
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aniapl
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Dołączył: 30 Kwi 2006
Posty: 219
Skąd: był Reykjavik - teraz Polska
PostWysłany: 11 Lip 2007, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znajomy poszukuje współlokatora płci męskiej, od zaraz, do dwuosobowego pokoju blisko centrum Reykjaviku.

Info na priva.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kingaJ

Dołączył: 10 Sty 2007
Posty: 16
Skąd: ISAFJORDUR
PostWysłany: 12 Lip 2007, 2:15    Temat postu: polowanie na pokoj:) Odpowiedz z cytatem

Wiam, witam serdecznie;)
Poszukuje pokoju do wynajecia w Reykjaviku od wrzesnia na dluuuuuuuzej.j\
Mieszkalam juz na Islandii, tyle ze w Isafjordur - obecnie jestem w Polsce i przylatuje 22 sierpnia. Mam ewentualnie lokum do 31 sierpnia a od wrzesnia pustka;( Namiot;) A tak szczerze,to bede baaardzo wdzieczna za wszelkie ewentualne informacje, bardzo chetnie dolacze sie do kogos, badz do wspolnego szukania czegos gdzie jest sufit, podloga i kawalek lozka:) Info prosze na maila kingajank@o2.pl. lub GG 8662325, skype kingajaneczka badz pol numer 505694289. Pozdrawiam cieplutko choc w Polsce dzisiaj lalo:) lol Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
henry83

Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 9
PostWysłany: 13 Lip 2007, 16:00    Temat postu: Mieszkanie Reykjawik Odpowiedz z cytatem

Witam. Szukam mieszkania do wynajęcia w Reykjawiku od jutra, tj 14.07.2007 dla 4 osób. Mój nr tel.: 8572683
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lovisa
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 1047
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 20 Lip 2007, 16:01    Temat postu: Mieszkanie do wynajecia Odpowiedz z cytatem

2 pokoje do wynajecia 50 km od reykajviku. niedaleko inne miejscowosci gdzie jest sporo pracy.
kontakt na maila:
lovisa.blueice@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fizjokris

Dołączył: 20 Lip 2007
Posty: 1
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 20 Lip 2007, 17:40    Temat postu: szukam osob ktore szukaja mieszkania+razem bedzie latwiej Odpowiedz z cytatem

Witam!Szukam osob niepalacych, kulturalnych do wpsolnego wynajecia mieszkania.Posiadam baze danych z mieszkaniami do wynajecia.Koszt wynajecia 3pokojowego mieszkania przez 6 osob nie przekroczy 20tys koron,jezeli ktos jest zainteresowany...prosze o kontakt mailowy:k.cukierski@wp.pl lub na islandzki numer:
8573583

Bardzo mi zalezy i spieszy bo mieszkam u znajomego a jutro czyli w sobote powienem sie ulotnic bo wracaja jego znajomi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
owieczka.23

Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 94
Skąd: KrakĂłw --> Reykjavik
PostWysłany: 21 Lip 2007, 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Potrzebuje lukum na wrzesien, najlepiej z kimś żeby było taniej w okolicach lub samym Reykjaviku !!! Prosze o info na priv. lub andri23@o2.pl
Pozdrawiam
_________________
Bo ja to taki wilk w owczej skĂłrze Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Janusz_R

Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 36
PostWysłany: 22 Lip 2007, 13:15    Temat postu: mieszkanie w Hafnarfjordur Odpowiedz z cytatem

Witam forumowiczow
Poszukuje mieszkania, studium lub pokoju w Hafnarfjordur (lub okolice) dla mezczyzny w wieku 40 lat, nie palacego od wrzesnia lub wczesniej. Posiadam auto Smile
Wiadomosci na emila: okeyja@poczta.onet.pl

pozdrawiam
Janusz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ARTURROO123

Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 41
PostWysłany: 23 Lip 2007, 14:32    Temat postu: mieszkanie Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich serdecznie
Wraz z żoną przybywamy na Islandię ok 20 sierpnia, jesteśmy zainteresowani wynajęciem mieszkania, jesteśmy parą bardzo spokojną i niekonfliktową, ja pracuję w islandii od 1,5 roku,(w 100proc legalnie) obecnie jestem w kraju na urlopie, żona pracowała przez 7 miesięcy w piekarni. Chętnie pomogę w załatwiani różnych rzeczy w urzędach itp , gdyż znam język islandzki w stopniu komunikatywnym, i znam sporo islandczyków którzy pomogą mi załatwiać pewne sprawy. Mogę pomóc w umeblowaniu mieszkania, gdyż pracuję w firmie remontowej i zawsze mam okazję zdobyć ciekawe mebelki i nie tylko, które mogłyby trafić do kontenera.Wcześniej mieszkaliśmy w hotelu ale ten kto mieszkała w hotelu wie że to nic wspaniałego. Chetnie przyłaczymy się na jakiś pokój jeśli ktoś chce zmniejszyć koszty, lub wynajmiemy 1 większy pokój lub studio.
posiadamy samochĂłd w reykjawiku
Pozdrawiam serdecznie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ARTURROO123

Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 41
PostWysłany: 23 Lip 2007, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ach zapomniałem GG 9141799
mail arturroo123@o2.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Timon

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 4
PostWysłany: 23 Lip 2007, 16:04    Temat postu: SZUKAM MIESZKANIA Odpowiedz z cytatem



[b]SZUKAM MIESZKANIA

JESLI KTOS CHCE ZMINIMALIZOWAC KOSZTY WYNAJMU, Z CHECIA SIE DOLACZE DO WSPOLNEGO MIESZKANIA.

Jesli ktos slyszal o "studio apartment" tez bede zainteresowany.

POSZUKUJE MIESZKANIA !!!
[/b]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Timon

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 4
PostWysłany: 23 Lip 2007, 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SZUKAM POKOJU DO WYNAJECIA

JESTEM ZDEZPEROWANY, A DESPERACJA CZYNI CUDA !!!

PROSZE O KONTAKT JESLI WIECIE O MIESZKANIU DO WYNAJECIA.

Ideal: DUZE I TANIE Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

(+354) 8484471
timon22@o2.pl
gg 3345080

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
lovisa
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 1047
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 23 Lip 2007, 17:43    Temat postu: Pokoj dla chlopaka potrzebny! Odpowiedz z cytatem

Jesli ktos mial by do wynajecia pokoik dla mojego znajomego to bardzo prosze o kontakt
Znajomy szuka pokoju od zaraz. jak cos to przekaze namiary.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zeusa

Dołączył: 22 Kwi 2007
Posty: 12
PostWysłany: 23 Lip 2007, 23:28    Temat postu: dofinansowanie do czynszu Odpowiedz z cytatem

witam,
nie wiem czy umieszczam post w odpowiednim miejscu aczkolwiek nie znalazlam watku interesujacego mnie gdzie indziej. slyszalam ze w momencie gdy wynajmuje sie mieszkanie na Islandii i placi sie wysoki czynsz, mozna ubiegac sie o dofinansowanie do niego- od miasta? czy ktos korzystal juz z takiej pomocy?trudno ja uzyskac?jakie wymogi nalezy spelnic?z gory dziekuje za odpowiedz. pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lovisa
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 1047
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 24 Lip 2007, 0:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak nalezy sie to wszystkim ktorzy wynajmuja mieszkanie i maja legalna umowe.
nalezy pojsc do biura. zalezy w jakim miescie sie jest. nalezy dostarczyc 3 ostatnie wypisy z wyplat.
jesli ma sie dzieci to tez dostanie sie wiecej. jesli za duzo sie zarabia to sie nie dostanie, itd..
normalnie jest to kwota 12 500 kr ktora nie zmienila sie od 1995 roku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zeusa

Dołączył: 22 Kwi 2007
Posty: 12
PostWysłany: 24 Lip 2007, 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziekuje bardzo za szybka odpowiedz!mam nadzieje ze uda nam sie uzyskac to dofiansowanie.pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Ĺťycie na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 63, 64, 65  Następny
Strona 7 z 65

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron