reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Wynajem mieszkania na Islandii - ogłoszenia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 63, 64, 65  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Ĺťycie na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Evil twin

Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 2
PostWysłany: 21 Mar 2007, 15:53    Temat postu: Rent a flat Odpowiedz z cytatem

Cześć,
Wybieram się na Islandię pomiędzy kwiecień- maj 2007,
szukam pokoju do wynajęcia(może dom na kilka osób?),
najlepiej okolice RKV-KEFLAVIK
Z góry dziękuję
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
arturo95

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 14
Skąd: NORWEGIA MOJA WSPANIAŁA
PostWysłany: 22 Mar 2007, 11:51    Temat postu: Re: Rent a flat Odpowiedz z cytatem

Evil twin może i ja się do Was dołącze, będę właśnie w tamtych rejonach w maju (najprawdopodobniej). Daj znać na forum.
Pzdr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen
Maciek Yogi

Dołączył: 02 Lut 2007
Posty: 2
PostWysłany: 22 Mar 2007, 19:23    Temat postu: POSZUKUJE MIESZKANIA NA OKRES 3 MIESIECY OD POCZATKU LIPCA Odpowiedz z cytatem

Witam,
PARA STUDENTÓW Z POLSKI POSZUKUJE MIESZKANIA NA OKRES 3 MIESIECY OD POCZATKU LIPCA 2007!!!
Co do warunków mieszkania, to nie mamy wielkich wymagań (nie lubimy złotych klamek i nie wymagamy płynącego Johnny Walker'a z kranu).
Odpowiem na kazda propozycje.
Pozdrawiam
Maciek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
gacek

Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 119
Skąd: elblag,pl
PostWysłany: 25 Mar 2007, 23:04    Temat postu: wynajem mieszkania na islandii-ogloszenia Odpowiedz z cytatem

czesc evil twin...mnie tez mozesz dopisac jako chetnego do wspolnego wynajmu mieszkania..ja laduje 23 kwietnia...
spokojny ze mnie gosc..nie pale niczego... pije tylko bro...
i zmywam naczynia po sobie...
dzieki...
_________________
How to disappear completely and never be found
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Evil twin

Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 2
PostWysłany: 26 Mar 2007, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do arturo95 i gacek

sorry, ale to ja szukam kogoś do kogo się można podłączyć

pzdr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
greenair

Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 19
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 26 Mar 2007, 19:09    Temat postu: mieszkanie...!!! Odpowiedz z cytatem

a wiec poszukuje mieszkania z lazienka i kuchnia ( nie wspolna ) do
80.000 isk od zaraz... reykjavik... info na prv
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
gacek

Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 119
Skąd: elblag,pl
PostWysłany: 27 Mar 2007, 2:14    Temat postu: Wynajem mieszkania na Islandii - ogłoszenia Odpowiedz z cytatem

sluchaj evil tvin... jesli szkamy wszyscy razem dolaczemia to mozemy sie ppolaczac na jedno..ty, ja, i zapomnailem...arcio jakos tam...
pomysl.... daj znac jak myslisz...
i niech rowniez odpowie ten arcio..zapomnialem dokladnie ale juz padam na cyce przed klawiaturo,juz 3,15..
pa
_________________
How to disappear completely and never be found
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
micke

Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 6
Skąd: chojnice
PostWysłany: 2 Kwi 2007, 13:25    Temat postu: poszukuje lokum bez super warunkĂłw Odpowiedz z cytatem

chciałbym wynając jakiś pokoik aby można było się umyc i przespac !
najlepiej w reykjaviku moĹźe byc teĹź keflavik
Byłem w Islandii w zeszłym roku liczyłem na powrót ,ale mój kolega {którego ja zciągnołem} tak namieszał że mam obawy o dotychczasową pracę _ ludzka podłośc nie ma granic!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Banan Furiata

Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 3
PostWysłany: 2 Kwi 2007, 20:00    Temat postu: Mieszkanie\pokoj od czerwca 2007 Odpowiedz z cytatem

Witam,

Chcialbym sie mniej wiecej zorientowac czy bylby ktos chetny na wynajem pokoju (ok. Skeifan), a nastepnie po 3 msc calego mieszkanka. Mieszkanie obejmuje dwa pokoje (8 i 15m) plus lazienka, jest miejsce na umieszczenie pralki, kilka mebli i lodowka bylyby ewentualnie do odsprzedania.

Jestem w stanie zaplacic wieksza czesc czynszu jesli ktos wybierze mniejszy pokoj lub po polowie jesli bedzie wspolokatorem w wiekszym pokoju.

Cena:
25 000 za maly pokoj (w zasadzie miejsce na lozko i dwa krzesla plus szafka Smile)
27 500 jesli mieszkamy w 'salonie' Very Happy a mniejszy pokoj zajmuja lodowka, kuchenka i inne graty...

o odpowiedzi prosze na razie na forum

zastrzegam, ze mieszkanie nie jest w najwyzszym standardzie ale spokojnie da sie przezyc Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Banan Furiata

Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 3
PostWysłany: 2 Kwi 2007, 20:01    Temat postu: Re: poszukuje lokum bez super warunkĂłw Odpowiedz z cytatem

micke napisał:
chciałbym wynając jakiś pokoik aby można było się umyc i przespac !
najlepiej w reykjaviku moĹźe byc teĹź keflavik
Byłem w Islandii w zeszłym roku liczyłem na powrót ,ale mój kolega {którego ja zciągnołem} tak namieszał że mam obawy o dotychczasową pracę _ ludzka podłośc nie ma granic!!!


cos mi sie wydaje, ze moge ci pomoc Smile

ale dopiero od 1-6 czerwca

pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nata

Dołączył: 30 Mar 2007
Posty: 2
Skąd: Rzeszow/Kopavogur
PostWysłany: 2 Kwi 2007, 21:44    Temat postu: Mieszkanie od pazdziernika Odpowiedz z cytatem

Hey. Smile
Szukam mieszkania od 1 pazdziernika przynajmniej na 3 miesiace ale nie wykluczam dluzszego pobytu. Interesuje mnie cos w Reykjaviku. Jesli ktos moze pomoc to bede bardzo wdzieczna. Wlasciwie to jesli ktos szuka spokojnego wspollokatora to tez niech da znac. Obecnie jestem na Islandii i mieszkam w Kopavogur ale od pazdziernika chce sie przeprowadzic do Reykjaviku ze wzgledu na prace. Wszelkie informacje mile widziane. Smile
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
micke

Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 6
Skąd: chojnice
PostWysłany: 3 Kwi 2007, 7:04    Temat postu: Re: poszukuje lokum bez super warunkĂłw Odpowiedz z cytatem

[quote="Banan Furiata"][quote="micke"]chciałbym wynając jakiś pokoik aby można było się umyc i przespac !
najlepiej w reykjaviku moĹźe byc teĹź keflavik
Byłem w Islandii w zeszłym roku liczyłem na powrót ,ale mój kolega {którego ja zciągnołem} tak namieszał że mam obawy o dotychczasową pracę _ ludzka podłośc nie ma granic!!![/quote]

cos mi sie wydaje, ze moge ci pomoc Smile

ale dopiero od 1-6 czerwca

pozdrawiam[/quote]troche puźno ja mam zamiar jechac na wyspe ok.15 kw ale super że ktoś całkiem obcy oferuje pomoc . spotkałem w islandi mase polaków ,którzy nawet nie chcieli pogadac , a co dopiero pomóc! bardzo mi odpowiada klimat islandi ,kultura oraz ludzie którzy tam mieszkają .napisz mi co to jest za pokoik ew. cena itp.serdecznie pozdrawiam micke(mirek)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
titta
Gość
PostWysłany: 3 Kwi 2007, 14:27    Temat postu: szukam malego mieszkania w Keflaviku Odpowiedz z cytatem

czesc
czy moze ktos z was wie cos na temat jakiegos niedrogiego mieszkania do wynajecia dla pary w Keflaviku bylabym bardzo wdzieczna
Powrót do góry
greenair

Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 19
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 4 Kwi 2007, 11:20    Temat postu: poraz kolejny... Odpowiedz z cytatem

poszukuje czegos do 80.000 isk w reykjaviku.... (bez wspolnych lazienek i kuchni)... info na priv poprosze...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
dagon

Dołączył: 31 Gru 2006
Posty: 6
Skąd: gorzĂłw
PostWysłany: 6 Kwi 2007, 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej Banan Furiata. jestem zainteresowany tym pokojem. szczegóły na PW Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Nata

Dołączył: 30 Mar 2007
Posty: 2
Skąd: Rzeszow/Kopavogur
PostWysłany: 9 Kwi 2007, 0:59    Temat postu: Poszukiwane mieszkanie do kwietnia/maja Odpowiedz z cytatem

Smile
Szukam mieszkania do wynajecia z dwoma pokojami, lazienka i kuchnia. Lokazlizacja: Reykjavik. Cena ok. 80.000 ISK. Jestem gotowa wprowadzic sie juz w kwietniu lub na poczatku maja. Z gory dziekuje i prosze zostawic informacje na gadu-gadu.
Pozdrawiam
owieczka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
Robal

Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 9
Skąd: Szczecin
PostWysłany: 10 Kwi 2007, 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2 osoby dolączą sie do kogoś lub wynajma mieszkanie dla 2 osob, na obrzeżach Reykjaviku lub w innym wiekszym miescie. od lipca ,oczywiscie zalezy mi na jak najnizszej cenie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maciek Yogi

Dołączył: 02 Lut 2007
Posty: 2
PostWysłany: 11 Kwi 2007, 15:08    Temat postu: Do Robala Odpowiedz z cytatem

Robal,moze połaczymy siły? My tez szukamy mieszkanka od lipca w Reykjaviku My jestesmy para ze Szczecina. Mamy po 24i23 lata. Jestesmy ugodowi i spokojni wiec jakoś byśmy sie dogadali.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
gacek

Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 119
Skąd: elblag,pl
PostWysłany: 12 Kwi 2007, 10:54    Temat postu: Wynajem mieszkania na Islandii - ogłoszenia Odpowiedz z cytatem

no i dalej szukam....
poszukuje od 27 kwietnia pokoju do wynajecia...
osobno lub jako wspollokator...
bez duzych wymagan...
cprosze o odp. na priv lub na gacoj@gazeta.pl
zabezpieczeni finansowe jest ...
dziekuje
_________________
How to disappear completely and never be found
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
BOĹťENA/MAGDALENA
Gość
PostWysłany: 14 Kwi 2007, 9:07    Temat postu: PROŚBA O POMOC W POSZUKIWANIU MIESZKANIA Odpowiedz z cytatem

MAĹť JEST NA ISLANDI OD 5. LUTEGO 2007 ALE DO TEJ PORY
NIE UDAŁO MU SIĘ ZNALEŻĆ MIESZKANIA MIESZKA W HOTELU.
A PONIEWAZ JA LECĘ DO NIEGO 11 MAJA. BARDZO MNIE MARTWI
ŻE NIE BĘDZIEMY MIEĆ GDZIE MIESZKAĆ.
2 POKOJE LUB STUDIO W HAFNARFJORDOUR.JEŻELI KTOŚ BĘDZIE MÓGŁ NAM POMÓC BARDZO PROSZĘ.MOZE I JA SIĘ W PRZYSZŁOŚCI NA COŚ PRZYDAM I TEŻ BĘDĘ MOGŁA POMÓC /WIAD. NA PW/DZIĘKI Z GÓRY DLA KOGOŚ KTO TAK JAK JA LUBI POMAGAĆ LUDZIOM.
STAŁA FANKA FORUM .
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Ĺťycie na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 63, 64, 65  Następny
Strona 3 z 65

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron