reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Nasze zloty
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Różności dla Islandofilów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Evelyn
Gość
PostWysłany: 18 Lip 2004, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daleko ten Wrocław ale czego się nie robi dla.. Smile Poza tym zoo wrocławskie muszę zwiedzić, byłam tylko w chorzowskim...te miisssiiee Smile
Ja mimo to jednak dalej oponuję za zimą.. nie cierpię lata i w lecie jestem nie do życia.

Ps. Dziś jest niestety jeden z najcieplejszych dni... Confused
Powrót do góry
Jola

PostWysłany: 18 Lip 2004, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qortes napisał:

Ja, jesli mozna, jeszcze w sierpniu postaram sie na chilke wpasc do Was!

O jej, nawet nie pytaj, tylko przyjezdzaj!!!

W ogole wszystkich serdecznie zapraszam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nul

PostWysłany: 17 Gru 2004, 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy dobrze rozumiem, że w nadchodzącym roku kwiecień 21-go to będzie? Akurat 20-go wracam z Wyspy, będę na śweżo i w temacie... I może te specjały oryginalne by tak ewentualnie...
johanna

PostWysłany: 17 Gru 2004, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To gdzie będzie spotkanie w kwietniu?
u mnie? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Nul

PostWysłany: 17 Gru 2004, 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aaa... a dlaczego by nie? Smile
Jola

PostWysłany: 17 Gru 2004, 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chwila, chwila..Smile
Ktoś zaproponował, żeby ustalić jakieś fajne terminy spotkań. Zaproponowałam konkretne daty, związane z islandzkimi świętami ale w sumie noe doszliśmy do żadnych konkretów, czy one zostają czy nie. Do kwietnia jeszcze daleko, mamy więc czas ustalić wszystko porządnie. Z racji tego, że już 2 zloty były we Wrocławiu z chęcią przystanę na propozycję jego organizacji gdzie indziej. Oczywiście będziemy współpracować wspólnie nad imprezą, ale i tak duże obowiązki spoczną na zamieszkałym w danym mieście Islandofilu - Zlotowiczu, więc trzeba się zastanowić i przemyśleć, czy będzie się w stanie wziąć to na swoje barki. Jeśli johanna chciałaby nie ma problemu. Dasz radę johanna? Najważniejszą rzeczą jest wynajem sali (byłoby super gdyby udało się za darmo oczywiście; my u nas wynajmujemy za ryzę papieru:)). Przyda się też ekran. My możemy przywieźć ze sobą rzutnik i komputer, chyba że będą na wyposażeniu sali. Kulinarnymi sprawami pokierujemy już z "dyżurki" redakcyjnej, a więc podczas zgłoszeń będziemy indywidualnie z każdym uzgadniać co ma przywieźć ze sobą. Ważne tylko by na miejscu były przygotowane naczynia, talerze, sztućce, szklanki, czajnik, itp.

No to mniej więcej opowiedziałam jak wyglądają przygotowania do zlotu. Kto się więc podejmuje?
Powrót do góry
Hubercik

PostWysłany: 17 Gru 2004, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo osóbek włącznie ze mną jest ze stolicy,więc może wspólnymi siłami można by było zorganizować zlot właśnie w Warszawie??
einar

PostWysłany: 17 Gru 2004, 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale chodzą słuchy, że ilość Islandofili z iceland.pl zamieszkalych w Warszawie już niedługo się zmniejszy...
Powrót do góry
Nul

PostWysłany: 18 Gru 2004, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i już tu gdzieś na forum ustalaliśmy, że nie liczy się ilość, ale jakość... lol

Żartowałam, nie mam nic przeciwko zlotowi w Wwie. W każdym razie ja się nie podejmę przygotowań w Krakowie, bo po prostu mnie wcześniej nie będzie. Wiec którymś następnym razem.

No i niestety nie będę jeszcze miała foto z wyjazdu. No chyba że jednak cyfrowe.
Jola

PostWysłany: 18 Gru 2004, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

einar napisał:
Ale chodzą słuchy, że ilość Islandofili z iceland.pl zamieszkalych w Warszawie już niedługo się zmniejszy...

To nie takie proste, najpierw trzeba uzyskać zgodę szefostwa iceland.pl na przeprowadzkę, bo stężenie Islandofili w poszczególnych miastach nie może zbyt wiele odbiec od normy Smile Tak, że wydajemy zgodę na takie ruchy migracyjne tylko w wyjątkowych przypadkach.. Smile
Ale rzeczywiście wpłynęło już do redakcji jedno podanie w tej sprawie. Z tego co mówisz, widzę, że są jakieś przecieki Wink
Powrót do góry
einar

PostWysłany: 18 Gru 2004, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do: Redaktor Naczelna iceland.pl
Warszawa, 18.XII.2004

PODANIE

Zwracam się z uprzejmą prośbą o udzielenie mi zgody na opuszczenie grona warszawskich forumowiczów i przeniesienie w inny region Polski. Prosbę moją motywuję względami osobistymi. Zdaję sobie sprawę, że wyjazd mój może negatywnie wpłynąć na rozwój społeczności warszawskich forumowiczów. Wiem, że spowodowanie przeze mnie deficytu osobowego w znacznym procencie, jest sytuacją dwuznaczną moralnie. Proszę jednak o pozytywne ustosunkowanie się do mojej prośby.

Z wyrazami szacunku

Współadmin
Powrót do góry
Jola

PostWysłany: 18 Gru 2004, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do: Współadmin
Wrocław, 18.XII.2004

Dotyczy: PODANIA z dn. 18.XII.2004/www.forum.iceland.pl/różne

Szanowny Współadminie

Zgodę na Pana migrację mogę wyrazić tylko pod warunkiem, że nie będzie się ona wiązała z rezygnacją z pełnionej przez Pana funkcji na Forum. Ponadto rozumiem, że przeprowadzka wiąże się z uregulowaniem spraw dla Pana ważnych, pozbyciem się kłopotów i zmartwień. Jeśli więc to umożliwi większe oddanie się sprawom portalowym, to jestem skłonna przychylić się do Pana wniosku.

Jeżeli warunek jest jasny i zgadza się Pan na jego przyjęcie, niezwłocznie podpiszę odpowiednie dokumenty pozwalające Panu kontynuować sprawy formalne związane z opuszczeniem stolicy. Jako, że jest Pan już naszym wielomiesięcznym działaczem, służę wszelaką pomocą w rozwiązaniu Pańskich problemów (czyt. jeśli będzie trzeba uruchomię wszelkie znajomości, by wszystko przebiegło sprawnie i szybko, a "plecy" mam, więc spokojna głowa! Jeden telefon i helikopter ląduje pod Twoim blokiem, a tragarze przeniosą rzeczy i jeszcze Ci za to dopłacą. Czego się nie robi dla icelandu! Siema!).
Proszę o szybką odpowiedź co Pan postanawia, bo jak wiem, sprawa jest nie cierpiąca zwłoki.

Z poważaniem
Red. Nacz. i Współadm.
Powrót do góry
einar

PostWysłany: 19 Gru 2004, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do: Redaktor Naczelna i Współadmin iceland.pl
(jeszcze)Warszawa, 19. XII. 2004

W nawiązaniu do odpowiedzi na moje podanie z dnia 18. XII. 2004 przesłanej na forum do publicznej wiadomości przez Współadmina pragnę ustosunkować się. Migracja moja nie wpłynie negatywnie na moją działalność na rzecz redakcji iceland.pl. Być może z początku kwestie związane z aklimatyzją z nowymi warunkami sprawią, że na jakiś czas będę zmuszony ograniczyć ilość wkładanej pracy w rozwój iceland.pl
Nie oznacza to jednak zapomnienia na ten czas o zespole redakcyjnym. Istnieje jednak niemalże 100% prawdopobieństwo, że nacisk na moją głowę szczególnie dwóch ud.anych przedsięwzięć doprowadzi do mojego tymczasowego utracenia języka w przysłowiowej gębie.
Proszę o pisemne uregulowanie spraw związanych z moją migracją.

Współadmin napisał:
Proszę o szybką odpowiedź co Pan postanawia, bo jak wiem, sprawa jest nie cierpiąca zwłoki.

Zdecydowanie... żadnej zwłoki... :wink:
Powrót do góry
johanna

PostWysłany: 19 Sty 2005, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jola napisał:
Z racji tego, że już 2 zloty były we Wrocławiu z chęcią przystanę na propozycję jego organizacji gdzie indziej. Oczywiście będziemy współpracować wspólnie nad imprezą, ale i tak duże obowiązki spoczną na zamieszkałym w danym mieście Islandofilu - Zlotowiczu, więc trzeba się zastanowić i przemyśleć, czy będzie się w stanie wziąć to na swoje barki. Jeśli johanna chciałaby nie ma problemu. Dasz radę johanna? Najważniejszą rzeczą jest wynajem sali (byłoby super gdyby udało się za darmo oczywiście; my u nas wynajmujemy za ryzę papieru:)). Przyda się też ekran. My możemy przywieźć ze sobą rzutnik i komputer, chyba że będą na wyposażeniu sali. Kulinarnymi sprawami pokierujemy już z "dyżurki" redakcyjnej, a więc podczas zgłoszeń będziemy indywidualnie z każdym uzgadniać co ma przywieźć ze sobą. Ważne tylko by na miejscu były przygotowane naczynia, talerze, sztućce, szklanki, czajnik, itp.

No to mniej więcej opowiedziałam jak wyglądają przygotowania do zlotu. Kto się więc podejmuje?

Kiedyś próbowałam uzgodnić szczegóły przez gg, ale nie wyszło, pewnie przez zawodność tego programu Confused

Chciałabym zorganizować zlot w moim mieście. Czy potrzebna jest duża przestrzeń? Mój dom wystarczy? :wink: Myślę, że nie będzie potrzeby wynajmowania sali. Reszte trzeba omówić chyba przez priv, mail albo msn (byle nie to okropne gg), liczę na jakieś wskazówki, niestety nie byłam na dotychczasowych zlotach Crying or Very sad Jaki dokładnie termin, atrakcje itp.? Czekam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
ramzes

PostWysłany: 7 Maj 2006, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy planowany jest jakis zlot w najblizszym czasie ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
viking
User bywa złośliwy, IGNORUJ takie posty!
PostWysłany: 10 Maj 2006, 1:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Jestem za a nawet przeciw... Wink
Może jakiś zlocik na Islandii?
Alutka

PostWysłany: 10 Maj 2006, 2:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Ty Viking moze bedziesz glownodowodzacy tego spotkania Smile
jestem za a nawet przeciw dance
Qortes

PostWysłany: 10 Maj 2006, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ramzes napisał:

Wlasnie:)
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
mori

PostWysłany: 24 Maj 2006, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej w Warszawie :-) sal ci u nas dostatek... znajomości jakieś też są, więc raczej za darmo by to było... właściwie Was nie znam osobiście, ale można byłoby to nadrobić ;-) tylko kiedy w końcu? :-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Qortes

PostWysłany: 24 Maj 2006, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mori napisał:
najlepiej w Warszawie :-) sal ci u nas dostatek... znajomości jakieś też są, więc raczej za darmo by to było... właściwie Was nie znam osobiście, ale można byłoby to nadrobić ;-) tylko kiedy w końcu? :-)

To moze jak juz sie wakacje zaczna, lipiec moze?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Różności dla Islandofilów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: