reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna

ICELAND.PL :: Islandia - strona g艂贸wna portalu

ZANIM CO艢 NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEI KTO CI OBRA疉 LUB MIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U縴tkownicyU縴tkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   

Czy Akranes to dziura?
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> R贸偶no艣ci dla Islandofil贸w
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Tonkpils

Do潮czy: 25 Lis 2006
Posty: 27
Sk眃: Akranes Westcoast
PostWys砤ny: 13 Gru 2006, 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja s艂ysza艂em, 偶e w Akranes Szpital splajtuje bo nikt z islandczyk贸w chorowa膰 nie chce, a obcokrajowi symulanci nie maj膮 pieni臋dzy na wizyty. Czy to prawda? Bo planowa艂em zachorowa膰 zaraz po nowym roku. Czy jeszcze si臋 za艂api臋?
_________________
Sometimes i think i'm crazy. Other times i know i'm not...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
konrath

Do潮czy: 24 Lip 2006
Posty: 127
Sk眃: Kopavogi
PostWys砤ny: 14 Gru 2006, 0:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale 艣mieszne! Very Happy . tylko dla kogo?
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Tonkpils

Do潮czy: 25 Lis 2006
Posty: 27
Sk眃: Akranes Westcoast
PostWys砤ny: 14 Gru 2006, 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

konrath napisa:
ale 艣mieszne! Very Happy . tylko dla kogo?


To nie jest wcale 艣mieszne. To 偶e splajtuje to pono膰 prawda (wiem z pewnego 藕r贸d艂a).
Pow贸d bankructwa, to tylko humorystyczne domys艂y.
_________________
Sometimes i think i'm crazy. Other times i know i'm not...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Urodzony_13_w_piatek

Do潮czy: 20 Kwi 2005
Posty: 277
Sk眃: nibylandia
PostWys砤ny: 22 Kwi 2007, 23:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na google maps akranes przypomina mi 艂ebe lol ale fajna opcja, 艂atwo mozna wyt艂umaczyc - pokaza膰 znajomym w kt贸rym domku si臋 mieszka lol a ca艂a wyspa wygl膮da conajmniej niesamowicie..
p.s. stawiaj膮 bonusa ?
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Old Star

Do潮czy: 27 Lip 2006
Posty: 226
Sk眃: Down Town czyli z Miasta Daun贸w
PostWys砤ny: 27 Kwi 2007, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urodzony_13_w_piatek napisa:
na google maps akranes przypomina mi 艂ebe lol ale fajna opcja, 艂atwo mozna wyt艂umaczyc - pokaza膰 znajomym w kt贸rym domku si臋 mieszka lol a ca艂a wyspa wygl膮da conajmniej niesamowicie..
p.s. stawiaj膮 bonusa ?


Jak stawiaj膮?

Ten BONUS jest ju偶 otwarty od 1 grudnia 2006 r., a 偶e si臋 troch臋 prace przed艂u偶y艂y, no to chyba pewnie tylko wina pogoda, bo NA PEWNO nie wykonawc贸w Smile

OS
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
karuta
Alpha Team
Do潮czy: 01 Kwi 2004
Posty: 1245
PostWys砤ny: 28 Kwi 2007, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawde jest juz otwarty?Napewno?To ciekawe ...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
leszek16064
Og艂oszeniodawca zweryfikowany
Do潮czy: 19 Lis 2005
Posty: 224
Sk眃: Akranes
PostWys砤ny: 28 Kwi 2007, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszce zamkni臋ty, otwarcie planowane jest na pocz膮tek czerwca.
Pozdrawiam.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
karuta
Alpha Team
Do潮czy: 01 Kwi 2004
Posty: 1245
PostWys砤ny: 28 Kwi 2007, 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziekuje leszek16064.otwarcie po Hvittasunna-czyli Zielonych swiatkach (27-29 maja)
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Urodzony_13_w_piatek

Do潮czy: 20 Kwi 2005
Posty: 277
Sk眃: nibylandia
PostWys砤ny: 28 Kwi 2007, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sprawdzi艂em osobi艣cie (nareszcie) jeszcze zamkni臋ty lol
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
ndISL

Do潮czy: 11 Lut 2006
Posty: 92
Sk眃: Siedlce
PostWys砤ny: 12 Maj 2007, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akranes le偶y na p贸艂wyspe a ja myam pytanie jak nazywa si臋 ten p贸艂wysep bo wydawa艂o mi si臋, 偶e kiedy艣 co艣 widzia艂em 偶e tak jak miasto ale teraz nie mog臋 znale藕膰 Very Happy . Bardzo dzi臋kuj臋 za odpowiedzi...
_________________
lokar augum bl谩m
litla st煤lkan m铆n
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Numer GG
Old Star

Do潮czy: 27 Lip 2006
Posty: 226
Sk眃: Down Town czyli z Miasta Daun贸w
PostWys砤ny: 16 Maj 2007, 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

einar napisa:


Jak na dziur臋 to stwierdzam, 偶e niejedno polskie miasto mo偶na by nazwa膰 jeszcze wi臋ksz膮 dziur膮Smile

Jest informacja turystyczna, kilka hoteli, ile艣tam guesthous贸w, 3 kampingi, restauracje, kawiarnie, bary fastfood, pizzerie, muzeum
oczywi艣cie, biblioteka, kilka basen贸w, pole golfowe. Sklep贸w, aptek, bank贸w, poczty itp. nie wymieniam bo to oczywiste.
Ja wiem, czy to faktycznie taka dziura??


Wiem, 偶e le偶膮cych si臋 nie kopie, ale Panie Einar - troch臋 przesadzi艂e艣!

No, no - prawie Warszawa!

By艂em, widzia艂em - wi臋c dla jasno艣ci:

1. Informacja Turystyczna - czynna od 1 lipca do 31 sierpnia,

2. Hotele - KONIEC! Ostatni upad艂 w styczniu b.r.

3. Guesthouse - jeden chyba dalej pod AKranes - dawno go艣ci tam nikt nie widzia艂 - bo i po co?

4. Kampingi - jeden! Tu偶 pod samym Akranes. U偶ywany raz w roku w trakcie 艣wi臋ta tego "miasta" - zbierane jest 艣rednio ok. 500 prezerwatyw (w dwa dni). Pogratulowa膰 islandzkiej m艂odzie偶y finezji w 艣wi臋towaniu Smile

5. Restauracje - ani jednej! Najbli偶sza w hotelu w Borgarnes.

6. Kawiarnie - otworzy艂o si臋 co艣 takiego miesi膮c temu na kszta艂t takiej przy ul. Kirkjubraut (wi臋c nie za czas贸w postu Einara). Ilo艣膰: 1!

7. Bary fastfood - jest SubWay - r贸wnie偶 od kilku tygodni - ale za czas贸w posta Einara - null!

8. Pizzerie - no tak s膮 dwie - tu ju偶 nie mo偶na si臋 doczepi膰 Smile

9. Muzeum - TO FAKT !!!!!

10. Biblioteka - FAKT !!!!

11. Kilka basen贸w? No niec b臋dzie Smile

12. Pole golfowe - z racji cen sprz臋tu i uczestnictwa - co艣 dla Polak贸w Smile

No ale fakt - JEST !!!

Po co taka 艣ciema?

Twoje informacje w 66% nie s膮 prawd膮....

Naszych polskich miast nie chwalimy - a na pewno jest czym - po co pisa膰 wydumane informacje o innych?

OS
_________________
Kto pisze prawd臋, ten nie jest kochany.....
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
wredna_mimi

Do潮czy: 13 Pa 2006
Posty: 262
Sk眃: E艂k
PostWys砤ny: 16 Maj 2007, 23:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Old Star"]
einar napisa:


Jak na dziur臋 to stwierdzam, 偶e niejedno polskie miasto mo偶na by nazwa膰 jeszcze wi臋ksz膮 dziur膮Smile





wg. mnie na Islandii ka偶de miasto po za stolica to dziury i xxxx.A nawet Rejkiaviku nie ma co por贸wnywac do Polskich miast, bo to zupe艂nie inne bajki.
Teskno mi za polsk膮 , tutaj jest dobrze przyjechac turystycznie,zobaczy膰 dziwy, albo si臋 dorobic. Nic wiecej...

reszta zapatrze艅c贸w musz膮 mie膰 kompleksy albo wywodz膮 si臋 z Polskich wioch, dla kt贸rych Islandzka wie艣 jest czyms NAJ.

Dodam ,ze wiem jak wyglada wyspa od Selfoss,Gullfos,Keflavik,Rejkiavik,Borgarnes,Stykisholmur,Akureyri, po Seydysfjordur, i wiem co m贸wi臋.

Jak dla kogo艣 wystarczy basen,poczta,biblioteka,bar,hotel, to 艣wiadczy tylko o nim. 艣miech.

pozdro all
_________________
***艢mIeCh JeSt LeKaRsTwEm, Kt脫rE Ka呕dY Mo呕e SoBiE PrZePiSa膯***
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
karuta
Alpha Team
Do潮czy: 01 Kwi 2004
Posty: 1245
PostWys砤ny: 17 Maj 2007, 0:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wredna_mimi napisa:
[

reszta zapatrze艅c贸w musz膮 mie膰 kompleksy albo wywodz膮 si臋 z Polskich wioch, dla kt贸rych Islandzka wie艣 jest czyms NAJ.

Dodam ,ze wiem jak wyglada wyspa od Selfoss,Gullfos,Keflavik,Rejkiavik,Borgarnes,Stykisholmur,Akureyri, po Seydysfjordur, i wiem co m贸wi臋.

Jak dla kogo艣 wystarczy basen,poczta,biblioteka,bar,hotel, to 艣wiadczy tylko o nim. 艣miech.

pozdro all


a ja nie jestem ze wsi .W Polsce mieszkalam w duzym miesice z zasikanymi bramami,pijakami ,starymi autobusami i terkoczacymi trolejbusami,ktorcych kierowcy ze smiechem zatrzaskiwal drzwi przed nosem.Wieczorem nie mozna bylo wyjsc z domu-bo za kazdym rogiem albo zury ,albo lysi.Chamstwo w urzedach ,okradane windy i piwnice, zasrane chodniki,zlodziejstwo.Na ulicach tlok,w pociagach zboczency.I moze komus wyda sie moj post jednostronny...otoz wlasnie tak pisza niektorzy o wyspie.Fakty..?.otoz to co napisalam u gory tez jest faktem.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
wredna_mimi

Do潮czy: 13 Pa 2006
Posty: 262
Sk眃: E艂k
PostWys砤ny: 17 Maj 2007, 0:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma sensu si臋 sprzecza膰 Smile , moglabym wypisac jeszcze wieksza litani臋 negatywnych cech Islandczyk贸w i poda膰 mase innych fakt贸w m贸wi膮cych o tym, 偶e po za turystycznym zwiedzeniem Islandi, lub te偶 zarobieniem tu pieniedzy, normalny czlowiek nie ma czego tu szuka膰.Po za tym; tak samo tu na Islandii s膮 藕li ludzie jak i w Polsce.

Ty karuto z tego co si臋 orientuje jeste艣 skazana na Islandi臋.Masz chlopa Islandczyka, wiec rozumiem Twoje zacietrzewienie i postaw臋.
Chyba wyjechalas z Polski bardzo dawno temu? i zaprzestala艣 jej odwiedza膰, a to niedobrze, zr贸b Sobie wycieczk臋, napewno dobrze Ci zrobi i si臋 mo偶esz pozytywnie rozczarowa膰.

Wiesz, mam kolezank臋 w USA ,ktora kiedys wyjechala z Polski i jak kiedy艣 z ni膮 rozmawia艂am telefonicznie,ona si臋 dziwila ,偶e w Polsce mo偶na wzi膮艣膰 co艣 na kredyt.M贸wi艂a ze kiedys tego nie by艂o i by艂a 艣wiecie przekonana,偶e w Polsce nadal nic nie mo偶na kupi膰 w sklepach,ze jest bieda i nedza.A jak jest teraz??? nie wiem czy wiesz ale o niebo lepiej i bedzie coraz lepiej.
Za kilka moze kilkanascie lat, nie bedzie sie oplacalo ruszac tylka z Polski dla pieniedzy.

i wiesz....ja b臋d臋 偶y艂a w Swojej ojczy偶nie, a Ty w Swojej z "obcym" facetem i Islandzkimi przyjaci贸艂mi.

pozdo 4 all





P.S
"cudze chwalicie a Swego nie znacie"

<smiech>
_________________
***艢mIeCh JeSt LeKaRsTwEm, Kt脫rE Ka呕dY Mo呕e SoBiE PrZePiSa膯***
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
viking
User bywa z艂o艣liwy, IGNORUJ takie posty!
Do潮czy: 22 Sie 2005
Posty: 1747
Sk眃: Reykjavik
PostWys砤ny: 17 Maj 2007, 7:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wiesz, mam kolezank臋 w USA ,ktora kiedys wyjechala z Polski i jak kiedy艣 z ni膮 rozmawia艂am telefonicznie,ona si臋 dziwila ,偶e w Polsce mo偶na wzi膮艣膰 co艣 na kredyt.M贸wi艂a ze kiedys tego nie by艂o i by艂a 艣wiecie przekonana,偶e w Polsce nadal nic nie mo偶na kupi膰 w sklepach,ze jest bieda i nedza



Sorki 偶e tak o Twojej kole偶ance ale ma艂o rozgarnieta jako艣 taka.

Ja mam rodzine w USA od ponad 30 lat i oni wiedz膮 偶e w Polsce si臋 zmieni艂o pomimo 偶e od wyjazdu w Polsce nie byli.

Cytat:
Ty karuto z tego co si臋 orientuje jeste艣 skazana na Islandi臋.Masz chlopa Islandczyka, wiec rozumiem Twoje zacietrzewienie i postaw臋.


Ja mam 偶one Polke i ciekawy jestem co wymy艣lisz 偶eby powiedzie膰 偶e jestem skazany na Islandie. No ciekawe.
_________________
Bardzo niewielu m臋偶czyzn posiada klucz do serca kobiety, pozostali obywaj膮 si臋 wytrychem.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
leszek16064
Og艂oszeniodawca zweryfikowany
Do潮czy: 19 Lis 2005
Posty: 224
Sk眃: Akranes
PostWys砤ny: 17 Maj 2007, 7:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.
Do Karutki Smile , otwrcie Bonusa w sobot臋 - 19.05.

Old Star, przyjacielu, w okolicy Akranes jest Hotel Glymur do艣膰 du偶y, a z tego co wiem to w ca艂ej Islandii hotele s膮 otwarte w sezonie turystycznym, no mo偶e z wyj膮tkiem Reykjaviku i Akureyri, jest to zrozumia艂e ze wzgl臋d贸w ekonomicznych, np: b.du偶y hotel w Stykkisholmur jest otwierany w czasie sezonu letniego i od czasu do czasu poza sezonem dla grup zorganizowanych.
A je偶eli chodzi o kawiarnie w Akranes to chyba zapomnia艂e艣 o s艂ynnym"Caffe Mork"Smile. wielu polak贸w i nie tylko lubi tam zagl膮da膰.
Dla pokrzepinia dodam 偶e obok Bonusa b臋dzie pizzeria "Dominos" czy jako艣 tak.
呕eby doceni膰 Akranes trzeba tu mieszka膰, miasto ma wiele zalet, wcze艣niej mieszka艂em w Stykkisholmur, do Reyjkiawiku daleko,naprawd臋 ma艂e "miasteczko", basen,bonus i wszystko, ale nie zapominajmy 偶e Islandia w艂a艣nie taka jest, jest to jedna z jej cech charakterystycznych, oczywi艣cie jedna z wielu.

Ostatnio 偶adko staram si臋 komentowa膰 jakie kolwiek posty poniewa偶 to Forum BARDZO si臋 zmieni艂o, a raczej ludzie kt贸rzy tu zagl膮daj膮, to niestety ju偶 nie to co by艂o.

Karuto, nie przejmuj si臋 tym co pisze BARDZO wredna_mimi, ka偶dy dokonuje swoich wybor贸w, nic do tego innym!


wredna_mimi napisa艂膮:
"reszta zapatrze艅c贸w musz膮 mie膰 kompleksy albo wywodz膮 si臋 z Polskich wioch, dla kt贸rych Islandzka wie艣 jest czyms NAJ.-(A co dla Ciebie jest Naj?)
Dodam ,ze wiem jak wyglada wyspa od Selfoss,Gullfos,Keflavik,Rejkiavik,Borgarnes,Stykisholmur,Akureyri, po Seydysfjordur, i wiem co m贸wi臋.(My te偶 wiemy i co z tego)
Jak dla kogo艣 wystarczy basen,poczta,biblioteka,bar,hotel, to 艣wiadczy tylko o nim. 艣miech"( A co tobie wystarczy?)

Mimi wielu z nas tu mieszka z wyboru, z wielu wzgl臋d贸w postanowili艣my zosta膰 na Islandii, nie b臋d臋 teraz wylicza艂 z jakich i dlaczego, ale uwa偶am 偶e takimi postami obra偶asz wielu z nas , r贸wnie偶 sam膮 siebie, je偶eli przyjecha艂a艣 na Islandi臋 zarobi膰, pozwiedza膰 przy okazji to jest w porz膮dku, ale takie wywody powinna艣 zostawi膰 dla siebie by艂o by to w dobrym tonie nie plu膰 na tych kt贸rych nie dawno jeszcze na tym forum prosi艂a艣 o rady zwi膮zane z 偶yciem na Islandii.

wredna mimi:" normalny czlowiek nie ma czego tu szuka膰 "Smile



Pozdrawiam i bez urazy.
_____________________________

WYGL膭DA NA TO 呕E NIENORMALNY.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
wredna_mimi

Do潮czy: 13 Pa 2006
Posty: 262
Sk眃: E艂k
PostWys砤ny: 17 Maj 2007, 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

viking napisa:
Cytat:
Wiesz, mam kolezank臋 w USA ,ktora kiedys wyjechala z Polski i jak kiedy艣 z ni膮 rozmawia艂am telefonicznie,ona si臋 dziwila ,偶e w Polsce mo偶na wzi膮艣膰 co艣 na kredyt.M贸wi艂a ze kiedys tego nie by艂o i by艂a 艣wiecie przekonana,偶e w Polsce nadal nic nie mo偶na kupi膰 w sklepach,ze jest bieda i nedza



Sorki 偶e tak o Twojej kole偶ance ale ma艂o rozgarnieta jako艣 taka.

Ja mam rodzine w USA od ponad 30 lat i oni wiedz膮 偶e w Polsce si臋 zmieni艂o pomimo 偶e od wyjazdu w Polsce nie byli.

Cytat:
Ty karuto z tego co si臋 orientuje jeste艣 skazana na Islandi臋.Masz chlopa Islandczyka, wiec rozumiem Twoje zacietrzewienie i postaw臋.


Ja mam 偶one Polke i ciekawy jestem co wymy艣lisz 偶eby powiedzie膰 偶e jestem skazany na Islandie. No ciekawe.


a jestes??? to przykre. I ja nie wiedzie膰 czemu Ty skazany na Islandi臋 i nie chciec tego wiedzie膰.

Oczywiscie, zgadzam si臋 z tym ze ta kolezanka ma艂o rozgarnieta jest, bo w Polsce duzo si臋 zmieni艂o na du偶o lepsze.

Nie rozumiem przytaczania fakt贸w,kt贸rych trzebaby usilnie szuka膰 w Polsce.
Ja poda艂am tylko przyk艂ad dla Karuty, bo ona wypisywa艂a co艣 czego ju偶 sie w Polsce nie spotyka.To ju偶 nie ta epoka, i zapewniam Was warto by膰 na bierz膮co z ojczyzn膮, bo je艣li jest inaczej w贸wczas mo偶na u偶y膰 s艂贸w vikinga "ma艂o rozgarniety/ta"


Je偶eli kto艣 pocz贸艂 si臋 dotkni臋ty postem to bardzo przepraszam, nie o to wcale mi chodzi艂o. Mysl臋 ze zdajecie Sobie spraw臋 z tego o co mi chodzi.Ale niekt贸rym osobnikom nie wypada cho膰 po cz臋艣膰i si臋 ze mn膮 zgodzi膰.
A w sumie co? napisa艂am jak膮艣 nieprawd臋 odno艣nie Islandii?????
To nie ja pisz臋 nieprawdy.


Mi osobiscie Islandia bardzo si臋 podoba , zwiedz臋 j膮 ca艂膮 (ju偶 niewiele brakuje do tego), i moze kiedys kiedys jeszcze j膮 odwiedz臋.
Ale 偶eby zdecydowa膰 si臋 偶y膰 tu na zawsze to troche wydaje mi si臋 zboczone[url] [/url]
_________________
***艢mIeCh JeSt LeKaRsTwEm, Kt脫rE Ka呕dY Mo呕e SoBiE PrZePiSa膯***
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
wredna_mimi

Do潮czy: 13 Pa 2006
Posty: 262
Sk眃: E艂k
PostWys砤ny: 17 Maj 2007, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi Leszku ,prosz臋 napisz te powody dla kt贸rych POSTANOWILI艢CIE tu pozosta膰??? ( o ma艂偶e艅stwie ju偶 wiem, i kwestii finansowej te偶)

Swoim postem potwierdzasz Swoj膮 stronniczo艣膰.

Dlaczego nie zwr贸cisz uwagi vikingowi ,kt贸ry b膮d藕 co b膮d藕 obrazi艂 Swoim postem Karut臋??

dlaczego obrazi艂???

Karuta napisa艂a nieprawd臋, po to aby skontrowa膰.

Cytat:

.W Polsce mieszkalam w duzym miesice z zasikanymi bramami,pijakami ,starymi autobusami i terkoczacymi trolejbusami,ktorcych kierowcy ze smiechem zatrzaskiwal drzwi przed nosem.Wieczorem nie mozna bylo wyjsc z domu-bo za kazdym rogiem albo zury ,albo lysi.Chamstwo w urzedach ,okradane windy i piwnice, zasrane chodniki,zlodziejstwo.Na ulicach tlok,w pociagach zboczency.I moze komus wyda sie moj post jednostronny...otoz wlasnie tak pisza niektorzy o wyspie.Fakty..?.otoz to co napisalam u gory tez jest faktem.


Jest to nieprawda , bo prawda pokryta w kilku procentach jest poprostu NIEPRAWD膭 !.
I wida膰 Karuta nie wie co w kraju si臋 dzieje.



a viking po偶niej napisa艂:
Cytat:

Sorki 偶e tak o Twojej kole偶ance ale ma艂o rozgarnieta jako艣 taka.

Ja mam rodzine w USA od ponad 30 lat i oni wiedz膮 偶e w Polsce si臋 zmieni艂o pomimo 偶e od wyjazdu w Polsce nie byli. "





Wi臋c obrazi艂 Karut臋.






P.S
Leszku,mnie nie da sie urazi膰 Smile

i dziwne Leszku masz podejscie do 偶ycia.
Bo uwa偶asz ,偶e jak kto艣 tam co艣 mi powiedzia艂 na temat Islandii (bo czego艣 nie wiedzia艂am) to ju偶 mam si臋 z tym kim艣 zgadza膰 w 100% i mysle膰 tak jak on????
Niestety ja nie tutaj nie b臋d臋 stosowa艂a si臋 do Polskiego przys艂owie "je艣li wskoczysz mi臋dzy wrony musisz krakac tak jak one"

Nie obra偶ajcie si臋 i lepszego 偶ycia Wam 偶ycz臋.
Przyjemnego dzisiejszego wypoczynku.






_____________________________

WYGL膭DA NA TO 呕E NIENORMALNY.[/quote]
_________________
***艢mIeCh JeSt LeKaRsTwEm, Kt脫rE Ka呕dY Mo呕e SoBiE PrZePiSa膯***
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
karuta
Alpha Team
Do潮czy: 01 Kwi 2004
Posty: 1245
PostWys砤ny: 17 Maj 2007, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hihihi ...cala ta dyskusja jest smieszna.napisalam prowokacyjnie ,bo takie ja mam wspomnienia z Polski.I tu dodam :wspomnienia negatywne.Owszem wiele rzeczy sie skonczylo,ale kupy na chodnikach i chamstwo w urzedach i zlodziejstwo jest wciaz.Zamiast skinheadow wystaja teraz pod blokami dresiarze..czy jakos tak.Tak zagadza sie jestem z innej epoki.Moglabym byc mama wielu z was.W kazdym razie mlodzi ludzie ,ktorzy teraz przyjezdaja na Islandie maja straszne kompleksy.na kazdym kroku podkreslaja ,ze w Polsce jest wszystko wieksze ,lepsze itd.To po co tu siedzicie?Dla kasy.I dlatego nie mozecie zrozumiec innych ,ktorzy sie tu odnalezli .
Oczywiscie ze Akranes to dziura dla Polaka ...zastanawialam sie tylko dzis w pracy ,gdzie w Polsce w 1000 osobowej wiosce jest basen ze zjezdzalnia.Hmmm w Gdyni ktora liczy 300 tys mieszkancow jest jeden Aqua Park.Co do miejsc noclegowych to odwiedza Islandiie ponad milion turystow wiec chyba na lawkach nie spia...Jesli uzytkownik Old Star zadaby sobie trud by wpisac w google ferðaþj贸nusta akranes wyskoczy mu chyba z 10 malych wiejskich guesthousow..I bron boze nie pisze tego zeby kogos urazic.Bo zaraz wyskoczy grupa "patriotow"(tak tak cudzyslow jest zamierzony) by mnie zlinczowac.A o polskich miastach nie piszemy gdyz jest to Forum o Islandii.
wredna mimi twoj osobisty komentarz na koniec postu(jakis belkot o moim mezu)jest zbedny.To ty jestes zacietrzewiona i z braku argumentu wyciagasz kogos zycie osobiste.najwyrazniej tez jestes skazana na Islandie ...
Ps wiem co sie w kraju dzieje ,bez obaw.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
wredna_mimi

Do潮czy: 13 Pa 2006
Posty: 262
Sk眃: E艂k
PostWys砤ny: 17 Maj 2007, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak tak "ihihih" dobre Wink
_________________
***艢mIeCh JeSt LeKaRsTwEm, Kt脫rE Ka呕dY Mo呕e SoBiE PrZePiSa膯***
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> R贸偶no艣ci dla Islandofil贸w Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Nast阷ny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chi駍ka, tajska, indyjska, japo駍ka, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron