reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

torty

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Pozostałe tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
antenka
UŻYTKOWNIK ZBANOWANY
Doczy: 28 Sie 2011
Posty: 91
PostWysany: 6 Cze 2012, 12:03    Temat postu: torty Odpowiedz z cytatem

zastanawiam sie czemu ludzie kupują torty na forum bo to jest bardzo interesujące
dzwonilam do paru osób z forum w sprawie tortuceny wachaja ie od 9-12 tys plus koszt nadruku na torcie typu zdjecie czy o nie przesada
wiec poszlam do piekarni zamowic i tort na 16osób z nadrukiem czym tam sie chce to koszt 6tys
więc zastanawiam sie czy moze te torty sa lepsze smaczniejsze a moze islandzkie piekarnie nie potrafia piec tortow a moze zaczęło sie robic tak jak z mechanikami którzy za usługi biorą więcej niz na warsztacie a moze sami Polacy sa tak naiwni myslac ze zalatwią sprawe taniej troche mnie to dziwi
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Pinezka

Doczy: 16 Gru 2009
Posty: 67
PostWysany: 6 Cze 2012, 17:12    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Ja wiele islandzkich tortow probowalam i niestety zawsze byly obrzydliwie slodkie i ciezkie.

Mialam okazje tylko 2 razy smakowac u znajomych tortow zamawianych z forum i te byly smaczne, lekkie i naprawde z przyjemnoscia sie je jadlo.

Najlepiej to upiec wlasnorecznie w domu i wtedy WIESZ CO JESZ Very Happy
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
garłoc

Doczy: 26 Wrz 2010
Posty: 100
Skd: Innri Njardvik
PostWysany: 7 Cze 2012, 2:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio jadłam na urodzinach Islandzki tort zamówiony w piekarni i był pyyyszny!!!,kosztował 7tyś.kr(z nadrukiem) taki duży,na bazie bitej śmietany,truskawkowy,taki delikatny,słodki w sam raz.Tak mi posmakował,że planuje jechać i zamówić sobie tak do zjedzenia(tylko mniejszy),więc to nie jest reguła,że Islandzkie torty są bardzo słodkie,wiadomo jak się zamówi patrząc tylko na cenę to i tort nie będzie dobry.Natomiast tort p.Iwony też jadłam i mi smakował,także polecam.Kiedyś też jadłam Islandzki tort na urodzinach i też był dobry.Smile
_________________
Smile
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Pozostałe tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron