reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Kontrowersyjne tematy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
O.E.
Opiekun Forum
Dołączył: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skąd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysłany: 27 Mar 2006, 23:44    Temat postu: Kontrowersyjne tematy Odpowiedz z cytatem

Ponieważ chciałem się dowiedzieć czegoś więcej o skinheadzie i jego wyczynie, bo nie wszystko było dla mnie jasne w wypowiedziach pawla2 (albo SP się bronił, albo rzeczywiście narozrabial i musiał kłamać), więc by nie łamać zakazu admina zapraszam na inne forum dyskusyjne, gdzie może dowiem się więcej: np. www.islandia.fora.pl

Mam nadzieję, że Einar od razu zablokuje ten temat, by nikt w tym temacie nie wypowiadał się tutaj. Jak ktoś jest podobnie ciekawy jak ja, to dowie się wszystkiego na tamtym forum, bez przeszkadzania tutaj.
W ten sposób tutaj będzie spokój Smile


Temat za parę tygodni można spokojnie usunąć. Smile
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
unregistered

Dołączył: 18 Mar 2005
Posty: 228
PostWysłany: 28 Mar 2006, 4:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm zwroce ci tylko uwage z innej strony na ten "wyczyn" skinheada.
jako jedyne zrodlo tej informacji masz relacje jego kolegi.
niech moze ktos mnie oswieci ale ja nie znalazlem zadnej informacji o tym na przyklad w prasie (staram sie sledzic bo czytac to za duze slowo wiadomosci dzieki m.in. frĂŠttablaðið i tam o tym nic nie bylo na pisane. chyba ze przegapilem)
chodzi mi glownie o to ze zaczeto sie ekscytowac tym wyczynem a wedlug mnie moglo go wcale nie byc. a ze jego kolega o tym napisal, coz niedogodnosc internetu. dobrze jest ze kazdy moze usiasc przed komputerem i cos napisac ale niedobrze ze kazdy moze to zrobic. gdyz czasem zdazaja sie ludzie ktorzy nie powinni niczego pisac ani sie wypowiadac na jakiekolwiek tematy ale to robia.
nie wszystko bylo jasne w wypowiedzi pawla? ci dwaj islandczycy zaatakowali trojke polakow slowem oraz chyba telefonami komorkowymi skoro w obronie koniecznej ci trzej polacy zabrali im te niebezpieczne narzedzia przemocy. sugerujesz ze skinhead sie bronil, a tego nawet pawel nie napisal, to chyba wiesz lepiej.
tylko nie wiem dlaczego chce ci sie marnowac czas na zajmowanie sie takim tematem.
oczywiscie przerysowalem opis zdarzen ale wroc do postu zrodlowego i przeczytaj go jeszcze raz uwaznie. interesujace? wzbudzajace ciekawosc? sa bardziej interesujace sprawy.
z pozdrowieniami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jola

Dołączył: 31 Sty 2004
Posty: 1000
PostWysłany: 28 Mar 2006, 4:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brawa

To by sie nawet zgadzało, że historyjka moze być wyssana z palca. My tez nigdzie tego nie spotkalismy, a przeciez Islandczycy piszą o wszystkim, nawet jak dziecko zachłyśnie się cukierkiem, albo rowerzysta nie założy ochraniaczy na kolana. A już o występkach obcokrajowców i to paru jednocześnie + kradzież, uuu... na pewno by było. Tak więc zamknijmy ten temat, bo nie dość, że nieciekawy, to jeszcze wątpliwego istnienia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
O.E.
Opiekun Forum
Dołączył: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skąd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysłany: 28 Mar 2006, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie powiem
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
viking
User bywa złośliwy, IGNORUJ takie posty!
Dołączył: 22 Sie 2005
Posty: 1747
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 28 Mar 2006, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie jest tak jak pisze Jola.
Pobicie dwóch islandczyków przez trzech polaków z kradzieża nie przeszło by bez echa.
Ja to mam takie dziwne wrażenie że skinhed i pawel to jedna i ta sama osoba. Podobny styl pisania- bełkot!
_________________
Bardzo niewielu mężczyzn posiada klucz do serca kobiety, pozostali obywają się wytrychem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LooCKeRWooD

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 61
Skąd: T-ravel
PostWysłany: 1 Kwi 2006, 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe... Very Happy
W Islandii jak na wsi.. Wszyscy wiedza o wszystkich.. hihii.. jak ja sie tam zjawie tez beda o mnie pisali 8-p lol
Tak poza tym.. bardzo kontrowersyjny temat... Idea1
_________________
"mądrość jest życiem pisana, a jej najlepszą nauczycielką jest głupota"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron