reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

OGŁOSZENIA PRZYKLEJONE, REKLAMA, OGŁOSZENIA KOMERCYJNE

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> ZASADY I REGUŁY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Admin
Główny Administrator
Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 155
PostWysłany: 26 Sie 2012, 23:05    Temat postu: OGŁOSZENIA PRZYKLEJONE, REKLAMA, OGŁOSZENIA KOMERCYJNE Odpowiedz z cytatem

Ponieważ wiele osób i firm pyta się nas o warunki przyklejania ogłoszeń drobnych, więc postanowiliśmy opublikować te warunki oraz wyjaśnić różnice.


Ogłoszenia przyklejone dzielimy na 4 typy:
a) ogłoszenia prywatne, niekomercyjne i niezarobkowe
b) ogłoszenia prywatne zarobkowe (niekomercyjne w tym sensie, że nie dotyczą firmy)
c) ogłoszenia komercyjne (wystawiane przez firmę)
d) ogłoszenia instytucjonalne i dobroczynne

-------------------------------------

A. OGŁOSZENIA PRYWATNE

Dwa pierwsze typy przyklejeń są realizowane w ramach podziękowania za dokonanie wpłaty datku na rzecz naszej fundacji.
Osoby prywatne, które wpłacą datek otrzymują możliwość przyklejenia ogłoszenia drobnego. Okres przyklejenia zależy od wielkości datku*:

datek min. 655 zł - bonus w postaci możliwości przyklejenia ogłoszenia na 2 lata
datek min. 415 zł - bonus w postaci możliwości przyklejenia ogłoszenia na 1 rok
datek min. 310 zł - bonus w postaci możliwości przyklejenia ogłoszenia na 1/2 roku
datek min. 245 zł - bonus w postaci możliwości przyklejenia ogłoszenia na 1 kwartał
datek min. 205 zł - bonus w postaci możliwości przyklejenia ogłoszenia na 1 miesiąc
datek min. 195 zł - bonus w postaci możliwości przyklejenia ogłoszenia na 1 tydzień

INSTRUKCJA dla darczyńców, którzy chcą otrzymać podziękowanie w postaci bonusa:

1) Wpłać datek** za pośrednictwem strony: www.iceland.pl/datek.html
UWAGA: uiszczając datek przelewem należy wpisać w tytule "datek na rzecz ICELAND.PL - [nazwa użytkownika]"*** - każdy inny tytuł przelewu nie będzie uprawniał do bonusowego przyklejenia ogłoszenia i będzie traktowany jako luźna darowizna na rzecz naszej fundacji lub jako przedpłata na poczet usługi fakturowanej, gdzie doliczyć będzie trzeba 23% VAT.
2) Po uiszczeniu datku (i uzyskaniu pozytywnej weryfikacji płatności) należy stworzyć ogłoszenie w dziale POCZEKALNIA NOWYCH WĄTKÓW
3) Należy przesłać do Admina prywatną wiadomość (link w nagłowku Forum) z informacją o dokonanej płatności datku (podając kwotę i metodę płatności oraz przypisany identyfikator: e-mail użytkownika karty lub imię i nazwisko w przypadku przelewu) oraz link do oczekującego ogłoszenia.

Ogłoszenie jest kasowane po upływie okresu przyklejenia, chyba, że autor wpłaci kolejny datek i wykona pkt. 3 powyższej instrukcji.

Wpłata datku nie daje prawa do łamania Regulaminu. Ogłoszenia przyklejone, które łamią Regulamin będą kasowane, a użytkownik nie będzie miał już prawa do skorzystania z bonusa. Bonus jako podziękowanie jest jednorazowy dla każdego datku. Osoby, które wpłacają datki i permanentnie łamią Regulamin, nie otrzymają pełnego podziękowania a więc i bonusa.


*) jeżeli przed końcem okresu przyklejenia użytkownik wpłaci ponownie identyczny datek co poprzedni, to okres przyklejenia zostanie przedłużony o identyczny z poprzednim okres (liczony od końca poprzedniego okresu przyklejenia) nawet jeśli tabela bonusów za wpłatę datków wymagałaby wpłaty wyższego datku by otrzymać przyklejenie na taki sam okres; innymi słowy: dopóki ogłoszenie wciąż jest przyklejone to dla danego użytkownika i jego ogłoszenia obowiązuje poprzednia tabela bonusów; ważne jest jednak, by wpłaty datku dokonać przed usunięciem poprzedniego ogłoszenia przyklejonego; nie wysyłamy powiadomień o końcu przyklejenia, więc należy tych terminów pilnować samemu (np. poprzez aplikację "Kalendarz Google"); po usunięciu poprzedniego ogłoszenia przyklejonego bonus za wpłatę datku będzie wyliczany w/g aktualnej tabeli.

**) wpłata datku islandzką kartą płatniczą przez DotPay czasami jest blokowana przez bank islandzki - należy to sprawdzić w swoim banku; płatność kartą można również zrealizować poprzez PayPal, gdzie swoją elektroniczną portmonetkę można zasilić przelewem lub kartą płatniczą a następnie środki przelać na rzecz ICELAND.PL (użytkownik: redakcja@iceland.pl / tytuł wpłaty: "datek na iceland.pl - [nazwa użytkownika]").

***) osoby wpłacające datki przelewem z własnego konta bankowego na rachunek bankowy fundacji Instytut Północny mogą odliczyć sobie w Polsce do 6% swojego dochodu o ile w tytule datku umieszczą sentencję "Darowizna na rzecz działalności pożytku publicznego w zakresie turystyki i krajoznawstwa oraz pomocy Polonii i Polakom za granicą". Ten tytuł datku będziemy traktować na równi z tytułem "datek na rzecz ICELAND.PL - [nazwa użytkownika]". Więcej informacji o odliczeniach darowizn od dochodu w Polsce.
-------------------------------------

B. OGŁOSZENIA KOMERCYJNE

W przypadku ogłoszeń komercyjnych (firmowych) wystawiamy faktury VAT, stawki są wyższe i doliczamy do nich polski podatek VAT. Oferta ta dotyczy także osób prywatnych, które preferują zakup usługi zamiast wpłaty datku.
Oto oferta skierowana do firm:

1) przyklejony wątek komercyjny w dziale SPRZEDAM
2 lata - 1280 zł netto + 23% VAT
1 rok - 830 zł netto + 23% VAT
pół roku - 705 zł netto + 23% VAT
1 kwartał - 585 zł netto + 23% VAT
1 miesiąc - 465 zł netto + 23% VAT
1 tydzień - 420 zł netto + 23% VAT
1 dzień - 400 zł netto + 23% VAT

Warunki:
1) Opłaty za ogłoszenie komercyjne należy wpłacać przelewem lub przy pomocy transferu PayPal (prowizję opłaca Nabywca usługi); odbiorca: "biuro@ip.org.pl". Płatności można także dokonać kartą płatniczą poprzez DotPay, ale wtedy doliczamy 3% prowizji.
2) Jeżeli kwota uznanej na naszym rachunku wpłaty będzie niższa niż przewidziana cennikiem, okres przyklejenia zostanie obliczony proporcjonalnie do opłaty za krótszy okres emisji.
Przykład: wpłata 800 zł (ok. 650 zł netto) będzie oznaczała naliczanie czasu emisji w/g oferty dla 1 kwartału i wyniesie 1,11 kwartału a więc 3 miesiące i 10 dni.
3) Wpłata uznanej kwoty niższej niż 400 zł + VAT nie uprawnia do emisji ogłoszenia i będzie traktowana jako pierwsza rata wpłaty. Emisja nastąpi po uzupełnieniu.
4) Rezygnacja z usługi nie oznacza zwrotu wpłaconej kwoty.
5) Każde ogłoszenie jest przygotowywane indywidualnie dla Nabywcy, więc nie ma możliwości odstąpienia od transakcji.
6) Po dokonanej płatności należy stworzyć ogłoszenie w dziale POCZEKALNIA NOWYCH WĄTKÓW i następnie przesłać do Admina (link w nagłówku Forum) informację o wpłacie oraz link do oczekującego ogłoszenia.
7) Przy przedłużaniu ważności ogłoszenia obowiązuje poprzednia oferta o ile zapłata zostanie dokonana przed zakończeniem ważności poprzedniego ogłoszenia.


-------------------------------------

C. OGŁOSZENIA INSTYTUCJONALNE I DOBROCZYNNE

Istnieje możliwość bezpłatnego przyklejania niektórych ogłoszeń instytucji pożytku publicznego. Dotyczy to ogłoszeń instytucji niekomercyjnych, społecznych i religijnych, jeżeli administracja Forum uzna, że działania takiej instytucji są ważne dla społeczności polskich islandofilów lub dla społeczności Polonii islandzkiej.
Nie przyklejamy indywidualnych próśb o wsparcie leczenia osób, chyba, że jest ona skierowana przez zarejestrowaną i uznaną instytucję charytatywną (fundację, stowarzyszenie, urząd), które mogą zweryfikować prawdziwość danych o potrzebach beneficjenta datków.

-------------------------------------

UPRAWNIENIA DO PUBLIKACJI OGŁOSZEŃ


Ogłoszenia mogą publikować jedynie użytkownicy należący do grupy „Ogłoszeniodawców”. Przeglądać ogłoszenia mogą wszystkie osoby wchodzące na Forum, także niezarejestrowani goście.

Osoby, które chcą zostać przyjęte do grupy „Ogłoszeniodawców”, prosimy o wypełnienie testu wiedzy na temat "Zasad i Reguł Zamieszczania Ogłoszeń" (link do testu: http://goo.gl/forms/iiBJuCVfh2).
oraz kliknięcie "Dołącz" w grupie "Ogłoszeniodawców":
http://forum.iceland.pl/groupcp.php?g=10686.

KONTO UŻYTKOWNIKA ZOSTANIE DODANE DO GRUPY W CIĄGU 72 H.

Jeśli użytkownik dodatkowo wpłaci - ze swojego własnego rachunku bankowego / karty / osobistego konta PayPal lub Dotpay - 10 zł bezzwrotnej kaucji w postaci datku na rzecz naszej fundacji (z dopiskiem "datek dla ICELAND.PL - [NAZWA UŻYTKOWNIKA]"), otrzyma status „Ogłoszeniodawca zweryfikowany”. Pozwoli nam to uzyskać dane personalne użytkownika, co ma zwiększyć bezpieczeństwo transakcji zainicjowanych na Forum.

W przypadku złamania w przyszłości Regulaminu przez ogłoszeniodawcę zwykłego lub zweryfikowanego, nastąpi tymczasowe usunięcie z grupy. Użytkownik powinien w takiej sytuacji wypełnić powtórnie test wiedzy ze znajomości zasad publikacji ogłoszeń i kliknąć "Dołącz" do grupy:
http://forum.iceland.pl/groupcp.php?g=10686.

"Ogłoszeniodawca zweryfikowany" powinien upomnieć się poprzez PW o przywrócenie swojego statusu.

W sytuacji kolejnego złamania zasad konto zostanie tymczasowo zbanowane. W tym przypadku należy przesłać mail do Administratora z prośbą o odblokowanie konta. Mail powinien zostać wysłany z adresu, który został użyty przy rejestracji konta, a także zawierać:
- nazwę użytkownika,
- adres (numer) IP komputera - można go sprawdzić na stronie www.ipadres.pl,
- potwierdzenie wpłaty 30 zł bezzwrotnej kaucji w postaci datku na rzecz naszej fundacji (z dopiskiem "datek dla ICELAND.PL - [NAZWA UŻYTKOWNIKA]").


-------------------------------------

Zbieranie datków oraz sprzedaż usług organizowane są przez polską fundację:
INSTYTUT PÓŁNOCNY (IP)
ul. Mydlana 3
51-502 Wrocław
Uzyskane środki przeznaczane są na cele statutowe fundacji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> ZASADY I REGUŁY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietachSIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron