reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

UWAGA NA OSZUSTUW.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Jak wygląda praca na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WASYL25

Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 2
PostWysłany: 14 Kwi 2006, 14:18    Temat postu: UWAGA NA OSZUSTUW. Odpowiedz z cytatem

NIEKORZYSTAJCIE Z POMOCY TZW POSREDNIKUW W ZNAIDOWANIU PRACY W TEI CHWILI ZNAM TAKIE OSOBY KTURE ZA TZW ZNALEZIENIE PRACY POBIERAIA OPLATY.W SANDGERDI U PEWNEI DOBRZE ZNANEI WTYCH OKOLICACH PANI TA OPLATA WYNOSI 2000 EURO,ZTEGO CO SLYSZALEM OD LUDZI KTURYCH TU NIBY SCIAGNELA. LUDZIE WYIAZD NA ISLANDIE NIC NIE KOSZTUIE RZADNE POSREDNICTWO . NIEKTURZY MAIA INNE STAWKI . SA TO ZWYKLI OSZUSCI I NACIAGACZE[color=red]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ireth
Alpha Team
Dołączył: 22 Paź 2004
Posty: 416
Skąd: Dania
PostWysłany: 14 Kwi 2006, 18:42    Temat postu: Re: UWAGA NA OSZUSTUW. Odpowiedz z cytatem

Ja Ci za darmo i z radoscia poprawie te mase bledow, Wasylu, zeby Twoje ostrzezenie dotarlo do wszystkich zainteresowanych Wink .
WASYL25 napisał:
NIE KORZYSTAJCIE Z POMOCY TZW. POSREDNIKOW W ZNAJDOWANIU PRACY. W TEJ CHWILI ZNAM TAKIE OSOBY, KTORE ZA TZW. ZNALEZIENIE PRACY POBIERAJA OPLATY. W SANDGERDI U PEWNEJ DOBRZE ZNANEJ W TYCH OKOLICACH PANI TA OPLATA WYNOSI 2000 EURO, Z TEGO, CO SLYSZALEM OD LUDZI, KTORYCH TU NIBY SCIAGNELA. LUDZIE, WYJAZD NA ISLANDIE NIC NIE KOSZTUJE, ZADNE POSREDNICTWO. NIEKTORZY MAJA INNE STAWKI. SA TO ZWYKLI OSZUSCI I NACIAGACZE

_________________
Ziemniaki pozdrawiaja buraki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pechowiec

Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 10
Skąd: Śląsk
PostWysłany: 14 Kwi 2006, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrze wiedziec:) ale bez tłumaczenia, ciezko sie czytałoSmile
_________________
Chce wyjechać bo musze, sytuacja materialna!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MAG
Gość
PostWysłany: 29 Kwi 2006, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej

Kurcze - mam dokładnie taka samą ofertę: dzwonił do mnie koleś i proponuje pracę za pomocnika na budowie, powiedział też, że na przejazd (przelot) załóży za mnie kasę, którą później odropbię pracując. Nie wiem co sądzić o tej ofercie, nie wiem czy to nie jest jakaś ściema. Nie chciałbym wylądować na obcej ziemi pośrodku mórz i znaleść sie w takiej sytuacji, tymbardziej że nie mam zbyt wiele kasy na wyjazd. Co o tym sądzicie?
A tak z innej beczki, w jakich rejonach Islandii najlepiej szukać pracy? Proszę o jakies rady i z góry przepraszam za banalne pytania (to mój pierwszy post na tym forum). Smile
Powrót do góry
leszek16064
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Dołączył: 19 Lis 2005
Posty: 224
Skąd: Akranes
PostWysłany: 29 Kwi 2006, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za wiele to nie napisałeś, koleś?? to znaczy znajomy czy jakiś "koleś"-obcy??
Pewnie że to ryzyko, ale wszędziej się to zdarza, decyzja jest twoja, musisz sie dobrze zastanowić.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jola

Dołączył: 31 Sty 2004
Posty: 1000
PostWysłany: 29 Kwi 2006, 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat to, że proponują Ci pokryć koszt biletu, który potem odpracujesz, to nic dziwnego. Często się to zdarza oraz pomoc finanasowa przy zakwaterowaniu w pierwszym miesiącu. To logiczne jest, a jak kogoś chce się ściągnąć to trzeba mu iść na rękę.
Na budowach pracuje wielu Polaków, więc to też nie jest podejrzane, że na budowę potrzebują. Co więc jest podejrzane? Mowa była jeszcze o jakichś innych opłatach, jak pisze Wasyl? Bo nie wspomniałes.
Jeśli zapłaci Ci za bilet, to nie opłacałoby mu się Cię ściągać, opłacać i robić w balona. Bardziej byś się mógł bać jakby Ci tego biletu nie proponował.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pechowiec

Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 10
Skąd: Śląsk
PostWysłany: 29 Kwi 2006, 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie no MAG! nic tylko jechac, ja tam bym sie niezastanawial:)
_________________
Chce wyjechać bo musze, sytuacja materialna!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
fryda3l
Gość
PostWysłany: 30 Paź 2006, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja znam dobrego kolesia (fak faktem za 500$) ale zalatwia w 100% wszyyyystko i pomaga nawet jak juz pracujesz tam gdzie ci zalatwil. ja nie zaluje wydanych pieniedzy. w kazdej chwili dzwonie i mam odp na kazde pytanie. on tez sam dzwoni do firmy i do mnie z pytaniem jak sie pracuje i czy szef i zarobki sa ok czy nikt mnie w hu.. nie robi. raz sie zdazylo i przyjechal i rozwiazal problem (rozmowa Smile )
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Jak wygląda praca na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron