reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Zjazd polskich użytkowników samochodów 4x4 na Islandii?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 64, 65, 66  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> 4x4
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jaguar_wawa

PostWysłany: 11 Sty 2008, 10:24    Temat postu: Drogi w Interiorze?? Odpowiedz z cytatem

Witam,

Koledzy kiedy otwierają i zamykają drogi w interiorze dla samochodów 4x4. Interesuje mnie sierpień - wrzesień.
myślę o małym kółku wokół lodowca hosfjoekull ( drogi F249, F208, F26, F752, F733, 35, F337, 365, 360 )

Dzięki z góry za info Smile

Pozdrawiam
Michał
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szczur4x4

PostWysłany: 11 Sty 2008, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie słyszałem aby interior dla aut terenowych był zamykany, za dwa lub trzy tygodnie jadę na dwa dni na lodowiec w trudno dostępny teren, natomiast wiem na pewno iż po pewnych terenach w głębi wyspy wypożyczalnie zakazują poruszania się ich autem, jutro dowiem się wszystkiego dokładnie i Ci odpowiem, Darek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
szczur4x4

PostWysłany: 12 Sty 2008, 19:27    Temat postu: drogi w interiorze Odpowiedz z cytatem

juz się dowiedziałem , drogi w interiorze nie są zamykane, nie wolno jeżdzić gdzie się żywnie podoba i "orać " łąk lub innych prywatnych terenów wystarczy trzymać się dróg, czasem zamyka się niektóre odcinki, szczególnie wiosną gdy woda wylewa z koryt lub wieje bardzo silny wiatr, chcesz zwiedzać w siepniu lub wrześniu to nie powinno być z niczym problemu, w lipcu byłem w parku narodowym 'torsmork' i żeby nie lekko wyliftowane auto to bym nie dojechał, jesli nie przyjedziesz 'padaczką' w rodzaju galoper lub vitara to z wycieczki będziesz zadowolony, życzę udanych przygotowań i jak będziesz startował tu do daj znać spotkamy się piwo a może wybiore się z toba? 3maj się, mail jest w moim profilu...Darek
Powrót do góry
szczur4x4

PostWysłany: 27 Sty 2008, 22:31    Temat postu: PIERWSZE SPOTKANIE POSIADACZY AUT 4X4 Odpowiedz z cytatem

20 stycznia spotkanie pod polskim sklepem było wspaniałe ....tylu mołośników się zjechało że na parkingu miejsca zabrakło.... tylko tak dalej...
Powrót do góry
zyzak
Gość
PostWysłany: 27 Sty 2008, 22:38    Temat postu: Re: PIERWSZE SPOTKANIE POSIADACZY AUT 4X4 Odpowiedz z cytatem

szczur4x4 napisał:
20 stycznia spotkanie pod polskim sklepem było wspaniałe ....tylu mołośników się zjechało że na parkingu miejsca zabrakło.... tylko tak dalej...

czuje tu ironie Smile czy rzeczywiscie tylu Was bylo ?Wink moze macie fotki z tego spotkania ?Wink

pozdro Ełczanin
Powrót do góry
yasminum
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
PostWysłany: 28 Sty 2008, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co mi wiadomo była jedna - słownie jedna osoba.
I to bynajmniej nie wypowiadająca się w tym wątku.
No chyba, że ktoś dotarł już po 12... Confused
Powrót do góry
szczur4x4

PostWysłany: 28 Sty 2008, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myslalem ze bedzie lepiej.... czekalem od 11.50 wyjechalem o 12.30 bo wcinalem jeszcze slodkie buleczkii w aucie... bylem czerwonym terrano, no chyba ze nie pod tym polskim sklepem haha, nie dziwie sie ze nie mogliscie ustawic sie od tak dawna moze nikt nie ma na to ochoty? mozemy sprobowac jeszcze raz...tylko ja bede musial godzic to z probami zespolu, ale mysle ze warto ? moje gg 6791103 tak bedzie latwiej. darek
sorry za brak polskich znakow ale w pracy nie mam polskiej klawiatury
Powrót do góry
szczur4x4

PostWysłany: 28 Sty 2008, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widzialem musso ale to chyba nie byl polak? jesli ustawimy sie nastepnym razem i ktos zobaczy czerwone terrano I (czarne szyby, V6 3.0, znaczek PL na tylniej szybie) to niech podejdzie , bo w sumie nie dogadalismy sie co do szczegolow to jak mielismy sie znalezc ?
Powrót do góry
yasminum
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
PostWysłany: 28 Sty 2008, 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie chodziło mi o bordowe Musso.
No to chłopaki wszystko już w waszych rękach ;-)
Powrót do góry
szczur4x4

PostWysłany: 29 Sty 2008, 7:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeżeli nie pojadę w sobote wieczorem na lodowiec to to będe pod sklepem ale trochę pózniej ...a moze zdążę na 12, tel 692 93 24
jeszcze się umówimy....czekam na resztę chętnych...
Powrót do góry
ansswis

PostWysłany: 29 Sty 2008, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chetnie bym sie wybral z wami w teren niestety osobowka nie da rady Smile a jazda po lodowcu marzy mi sie odkad tu przyjechalem. Pzdr
Powrót do góry
elko

PostWysłany: 29 Sty 2008, 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio bylem mocno spozniony,,pod sklepem,, ale mysle ze trzeba
probowac ,postaram sie byc bardziej punktualnie nastepnym razem.
Srebrny nissan. Smile
szczur4x4

PostWysłany: 30 Sty 2008, 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam Was serdecznie, widzę że coś zaczyna się ruszać w temacie... dostałem (aż mnie przytkało...) sporo wiadomości na priva odnośnie tego że niektórzy mają auta osobowe i nici ze spotkania 4x4 , nic bardziej mylnego, doszedłem do wniosku (cholera zaczynam się tu panoszyć a to nie był mój pomysł, przepraszam...) może tak : pomyślałem sobie żeby wszyscy mili ludzie zadowoleni byli to zorganizujmy spotkanie pt ZEBRANIE MIŁOŚNIKÓW AUT 4X4 , bo nie chodzi tylko o pojechanie w teren, widzę że jest tu wielu wspaniałych ludzi, więc możemy zawrzeć bliższe znajomości i wreszcie się poznać... może zaczniemy robić to co niedziela? kto wie? możemy pojechać gdzieś na kawę (my robimy tak co tydzień) jak jedną dużą rodziną... tak po cichu to marzy mi się złamanie tego stereotypu polaka złodzieja i awantyrnika barowego, zróbmy coś z tym , mamy świetną okazję, może coś z tego będzie?, pokażmy że nie jesteśmy tacy jak o nas piszą , że umiemy cieszyć się życiem i żyć wspólnie jak normalni ludzie... a jeżeli posiadaczy aut 4x4 będzie coraz więcej to może uda się zapakować resztę miłośników i gdzieś razem pojechać? i czy to nie brzmi miło....?
Powrót do góry
elko

PostWysłany: 31 Sty 2008, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczur4x4 napisał:
witam Was serdecznie, widzę że coś zaczyna się ruszać w temacie... dostałem (aż mnie przytkało...) sporo wiadomości na priva odnośnie tego że niektórzy mają auta osobowe i nici ze spotkania 4x4 , nic bardziej mylnego, doszedłem do wniosku (cholera zaczynam się tu panoszyć a to nie był mój pomysł, przepraszam...) może tak : pomyślałem sobie żeby wszyscy mili ludzie zadowoleni byli to zorganizujmy spotkanie pt ZEBRANIE MIŁOŚNIKÓW AUT 4X4 , bo nie chodzi tylko o pojechanie w teren, widzę że jest tu wielu wspaniałych ludzi, więc możemy zawrzeć bliższe znajomości i wreszcie się poznać... może zaczniemy robić to co niedziela? kto wie? możemy pojechać gdzieś na kawę (my robimy tak co tydzień) jak jedną dużą rodziną... tak po cichu to marzy mi się złamanie tego stereotypu polaka złodzieja i awantyrnika barowego, zróbmy coś z tym , mamy świetną okazję, może coś z tego będzie?, pokażmy że nie jesteśmy tacy jak o nas piszą , że umiemy cieszyć się życiem i żyć wspólnie jak normalni ludzie... a jeżeli posiadaczy aut 4x4 będzie coraz więcej to może uda się zapakować resztę miłośników i gdzieś razem pojechać? i czy to nie brzmi miło....?

Pytanie ,jaka jest gorna granica wieku wlasciciela auta ? Wink
Boje sie ze czeka mnie dyskwalifikacja Shocked
szczur4x4

PostWysłany: 1 Lut 2008, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie zartuj sobie elko haha, boisz sie ze sie rozsypiesz ? czlowiek ma tyle lat na ile sie czuje ! ...
Powrót do góry
szczur4x4

PostWysłany: 2 Lut 2008, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

napiszcie kto ma zamiar przyjechac:
1. szczur4x4-darek
2.
3.
Powrót do góry
elza74

PostWysłany: 2 Lut 2008, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i ja tez Very Happy -ela+... Very Happy
Powrót do góry
szczur4x4

PostWysłany: 2 Lut 2008, 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. szczur4x4-darek
2.elza74-ela i filip
3.
Powrót do góry
szczur4x4

PostWysłany: 2 Lut 2008, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. szczur4x4-darek
2.elza74-ela i adam
3........
Powrót do góry
elza74

PostWysłany: 2 Lut 2008, 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> 4x4 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 64, 65, 66  Następny
Strona 2 z 66

Skocz do: