reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna

ICELAND.PL :: Islandia - strona g艂贸wna portalu

ZANIM CO艢 NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEI KTO CI OBRA疉 LUB MIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U縴tkownicyU縴tkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   

Zjazd polskich u偶ytkownik贸w samochod贸w 4x4 na Islandii?
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 64, 65, 66  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> 4x4
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Jaguar_wawa

Do潮czy: 10 Sty 2008
Posty: 1
PostWys砤ny: 11 Sty 2008, 10:24    Temat postu: Drogi w Interiorze?? Odpowiedz z cytatem

Witam,

Koledzy kiedy otwieraj膮 i zamykaj膮 drogi w interiorze dla samochod贸w 4x4. Interesuje mnie sierpie艅 - wrzesie艅.
my艣l臋 o ma艂ym k贸艂ku wok贸艂 lodowca hosfjoekull ( drogi F249, F208, F26, F752, F733, 35, F337, 365, 360 )

Dzi臋ki z g贸ry za info Smile

Pozdrawiam
Micha艂
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
szczur4x4

Do潮czy: 09 Sty 2008
Posty: 251
Sk眃: Kopavogur
PostWys砤ny: 11 Sty 2008, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie s艂ysza艂em aby interior dla aut terenowych by艂 zamykany, za dwa lub trzy tygodnie jad臋 na dwa dni na lodowiec w trudno dost臋pny teren, natomiast wiem na pewno i偶 po pewnych terenach w g艂臋bi wyspy wypo偶yczalnie zakazuj膮 poruszania si臋 ich autem, jutro dowiem si臋 wszystkiego dok艂adnie i Ci odpowiem, Darek
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 WP Kontakt
szczur4x4

Do潮czy: 09 Sty 2008
Posty: 251
Sk眃: Kopavogur
PostWys砤ny: 12 Sty 2008, 19:27    Temat postu: drogi w interiorze Odpowiedz z cytatem

juz si臋 dowiedzia艂em , drogi w interiorze nie s膮 zamykane, nie wolno je偶dzi膰 gdzie si臋 偶ywnie podoba i "ora膰 " 艂膮k lub innych prywatnych teren贸w wystarczy trzyma膰 si臋 dr贸g, czasem zamyka si臋 niekt贸re odcinki, szczeg贸lnie wiosn膮 gdy woda wylewa z koryt lub wieje bardzo silny wiatr, chcesz zwiedza膰 w siepniu lub wrze艣niu to nie powinno by膰 z niczym problemu, w lipcu by艂em w parku narodowym 'torsmork' i 偶eby nie lekko wyliftowane auto to bym nie dojecha艂, jesli nie przyjedziesz 'padaczk膮' w rodzaju galoper lub vitara to z wycieczki b臋dziesz zadowolony, 偶ycz臋 udanych przygotowa艅 i jak b臋dziesz startowa艂 tu do daj zna膰 spotkamy si臋 piwo a mo偶e wybiore si臋 z toba? 3maj si臋, mail jest w moim profilu...Darek
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 WP Kontakt
szczur4x4

Do潮czy: 09 Sty 2008
Posty: 251
Sk眃: Kopavogur
PostWys砤ny: 27 Sty 2008, 22:31    Temat postu: PIERWSZE SPOTKANIE POSIADACZY AUT 4X4 Odpowiedz z cytatem

20 stycznia spotkanie pod polskim sklepem by艂o wspania艂e ....tylu mo艂o艣nik贸w si臋 zjecha艂o 偶e na parkingu miejsca zabrak艂o.... tylko tak dalej...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 WP Kontakt
zyzak
Go舵
PostWys砤ny: 27 Sty 2008, 22:38    Temat postu: Re: PIERWSZE SPOTKANIE POSIADACZY AUT 4X4 Odpowiedz z cytatem

szczur4x4 napisa:
20 stycznia spotkanie pod polskim sklepem by艂o wspania艂e ....tylu mo艂o艣nik贸w si臋 zjecha艂o 偶e na parkingu miejsca zabrak艂o.... tylko tak dalej...


czuje tu ironie Smile czy rzeczywiscie tylu Was bylo ?Wink moze macie fotki z tego spotkania ?Wink

pozdro E艂czanin
Powr髏 do g髍y
yasminum
Og艂oszeniodawca zweryfikowany
Do潮czy: 11 Pa 2006
Posty: 322
PostWys砤ny: 28 Sty 2008, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co mi wiadomo by艂a jedna - s艂ownie jedna osoba.
I to bynajmniej nie wypowiadaj膮ca si臋 w tym w膮tku.
No chyba, 偶e kto艣 dotar艂 ju偶 po 12... Confused
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
szczur4x4

Do潮czy: 09 Sty 2008
Posty: 251
Sk眃: Kopavogur
PostWys砤ny: 28 Sty 2008, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myslalem ze bedzie lepiej.... czekalem od 11.50 wyjechalem o 12.30 bo wcinalem jeszcze slodkie buleczkii w aucie... bylem czerwonym terrano, no chyba ze nie pod tym polskim sklepem haha, nie dziwie sie ze nie mogliscie ustawic sie od tak dawna moze nikt nie ma na to ochoty? mozemy sprobowac jeszcze raz...tylko ja bede musial godzic to z probami zespolu, ale mysle ze warto ? moje gg 6791103 tak bedzie latwiej. darek
sorry za brak polskich znakow ale w pracy nie mam polskiej klawiatury
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 WP Kontakt
szczur4x4

Do潮czy: 09 Sty 2008
Posty: 251
Sk眃: Kopavogur
PostWys砤ny: 28 Sty 2008, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widzialem musso ale to chyba nie byl polak? jesli ustawimy sie nastepnym razem i ktos zobaczy czerwone terrano I (czarne szyby, V6 3.0, znaczek PL na tylniej szybie) to niech podejdzie , bo w sumie nie dogadalismy sie co do szczegolow to jak mielismy sie znalezc ?
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 WP Kontakt
yasminum
Og艂oszeniodawca zweryfikowany
Do潮czy: 11 Pa 2006
Posty: 322
PostWys砤ny: 28 Sty 2008, 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie chodzi艂o mi o bordowe Musso.
No to ch艂opaki wszystko ju偶 w waszych r臋kach ;-)
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
szczur4x4

Do潮czy: 09 Sty 2008
Posty: 251
Sk眃: Kopavogur
PostWys砤ny: 29 Sty 2008, 7:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

je偶eli nie pojad臋 w sobote wieczorem na lodowiec to to b臋de pod sklepem ale troch臋 p贸zniej ...a moze zd膮偶臋 na 12, tel 692 93 24
jeszcze si臋 um贸wimy....czekam na reszt臋 ch臋tnych...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 WP Kontakt
ansswis

Do潮czy: 11 Wrz 2007
Posty: 307
PostWys砤ny: 29 Sty 2008, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chetnie bym sie wybral z wami w teren niestety osobowka nie da rady Smile a jazda po lodowcu marzy mi sie odkad tu przyjechalem. Pzdr
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
elko

Do潮czy: 21 Lis 2007
Posty: 107
Sk眃: reykjvik
PostWys砤ny: 29 Sty 2008, 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio bylem mocno spozniony,,pod sklepem,, ale mysle ze trzeba
probowac ,postaram sie byc bardziej punktualnie nastepnym razem.
Srebrny nissan. Smile
_________________
,,Vilja er allt sem þarft,,
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
szczur4x4

Do潮czy: 09 Sty 2008
Posty: 251
Sk眃: Kopavogur
PostWys砤ny: 30 Sty 2008, 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam Was serdecznie, widz臋 偶e co艣 zaczyna si臋 rusza膰 w temacie... dosta艂em (a偶 mnie przytka艂o...) sporo wiadomo艣ci na priva odno艣nie tego 偶e niekt贸rzy maj膮 auta osobowe i nici ze spotkania 4x4 , nic bardziej mylnego, doszed艂em do wniosku (cholera zaczynam si臋 tu panoszy膰 a to nie by艂 m贸j pomys艂, przepraszam...) mo偶e tak : pomy艣la艂em sobie 偶eby wszyscy mili ludzie zadowoleni byli to zorganizujmy spotkanie pt ZEBRANIE MI艁O艢NIK脫W AUT 4X4 , bo nie chodzi tylko o pojechanie w teren, widz臋 偶e jest tu wielu wspania艂ych ludzi, wi臋c mo偶emy zawrze膰 bli偶sze znajomo艣ci i wreszcie si臋 pozna膰... mo偶e zaczniemy robi膰 to co niedziela? kto wie? mo偶emy pojecha膰 gdzie艣 na kaw臋 (my robimy tak co tydzie艅) jak jedn膮 du偶膮 rodzin膮... tak po cichu to marzy mi si臋 z艂amanie tego stereotypu polaka z艂odzieja i awantyrnika barowego, zr贸bmy co艣 z tym , mamy 艣wietn膮 okazj臋, mo偶e co艣 z tego b臋dzie?, poka偶my 偶e nie jeste艣my tacy jak o nas pisz膮 , 偶e umiemy cieszy膰 si臋 偶yciem i 偶y膰 wsp贸lnie jak normalni ludzie... a je偶eli posiadaczy aut 4x4 b臋dzie coraz wi臋cej to mo偶e uda si臋 zapakowa膰 reszt臋 mi艂o艣nik贸w i gdzie艣 razem pojecha膰? i czy to nie brzmi mi艂o....?
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 WP Kontakt
elko

Do潮czy: 21 Lis 2007
Posty: 107
Sk眃: reykjvik
PostWys砤ny: 31 Sty 2008, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczur4x4 napisa:
witam Was serdecznie, widz臋 偶e co艣 zaczyna si臋 rusza膰 w temacie... dosta艂em (a偶 mnie przytka艂o...) sporo wiadomo艣ci na priva odno艣nie tego 偶e niekt贸rzy maj膮 auta osobowe i nici ze spotkania 4x4 , nic bardziej mylnego, doszed艂em do wniosku (cholera zaczynam si臋 tu panoszy膰 a to nie by艂 m贸j pomys艂, przepraszam...) mo偶e tak : pomy艣la艂em sobie 偶eby wszyscy mili ludzie zadowoleni byli to zorganizujmy spotkanie pt ZEBRANIE MI艁O艢NIK脫W AUT 4X4 , bo nie chodzi tylko o pojechanie w teren, widz臋 偶e jest tu wielu wspania艂ych ludzi, wi臋c mo偶emy zawrze膰 bli偶sze znajomo艣ci i wreszcie si臋 pozna膰... mo偶e zaczniemy robi膰 to co niedziela? kto wie? mo偶emy pojecha膰 gdzie艣 na kaw臋 (my robimy tak co tydzie艅) jak jedn膮 du偶膮 rodzin膮... tak po cichu to marzy mi si臋 z艂amanie tego stereotypu polaka z艂odzieja i awantyrnika barowego, zr贸bmy co艣 z tym , mamy 艣wietn膮 okazj臋, mo偶e co艣 z tego b臋dzie?, poka偶my 偶e nie jeste艣my tacy jak o nas pisz膮 , 偶e umiemy cieszy膰 si臋 偶yciem i 偶y膰 wsp贸lnie jak normalni ludzie... a je偶eli posiadaczy aut 4x4 b臋dzie coraz wi臋cej to mo偶e uda si臋 zapakowa膰 reszt臋 mi艂o艣nik贸w i gdzie艣 razem pojecha膰? i czy to nie brzmi mi艂o....?

Pytanie ,jaka jest gorna granica wieku wlasciciela auta ? Wink
Boje sie ze czeka mnie dyskwalifikacja Shocked
_________________
,,Vilja er allt sem þarft,,
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
szczur4x4

Do潮czy: 09 Sty 2008
Posty: 251
Sk眃: Kopavogur
PostWys砤ny: 1 Lut 2008, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie zartuj sobie elko haha, boisz sie ze sie rozsypiesz ? czlowiek ma tyle lat na ile sie czuje ! ...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 WP Kontakt
szczur4x4

Do潮czy: 09 Sty 2008
Posty: 251
Sk眃: Kopavogur
PostWys砤ny: 2 Lut 2008, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

napiszcie kto ma zamiar przyjechac:
1. szczur4x4-darek
2.
3.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 WP Kontakt
elza74

Do潮czy: 22 Sty 2006
Posty: 293
Sk眃: Reykjavik
PostWys砤ny: 2 Lut 2008, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i ja tez Very Happy -ela+... Very Happy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
szczur4x4

Do潮czy: 09 Sty 2008
Posty: 251
Sk眃: Kopavogur
PostWys砤ny: 2 Lut 2008, 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. szczur4x4-darek
2.elza74-ela i filip
3.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 WP Kontakt
szczur4x4

Do潮czy: 09 Sty 2008
Posty: 251
Sk眃: Kopavogur
PostWys砤ny: 2 Lut 2008, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. szczur4x4-darek
2.elza74-ela i adam
3........
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 WP Kontakt
elza74

Do潮czy: 22 Sty 2006
Posty: 293
Sk眃: Reykjavik
PostWys砤ny: 2 Lut 2008, 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy Very Happy Very Happy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> 4x4 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 64, 65, 66  Nast阷ny
Strona 2 z 66

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chi駍ka, tajska, indyjska, japo駍ka, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron