reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Byc moze przyjedzie tutaj WIELKA LEGIA
Id do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Newsy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
bisiek
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 26 Lut 2006
Posty: 67
PostWysany: 28 Lip 2006, 0:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak pisze ze ogladal to znaczy ze ogladal....ale sie czepiasz... Very Happy Very Happy Very Happy ....pozdro...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Peterans

Doczy: 28 Sie 2004
Posty: 367
Skd: Warszawa
PostWysany: 28 Lip 2006, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fram Reykjavik - FH Hafnarfjörður (2005)
W tym, Vikingur - FH

Czy się da, pewno się da Cool trzeba chcieć !
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
gregory0001

Doczy: 17 Lip 2006
Posty: 3
Skd: Warszawa
PostWysany: 30 Lip 2006, 18:42    Temat postu: FH Hafnarfjordur - Legia Odpowiedz z cytatem

Veni, vidi, vici.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
Squallo

Doczy: 23 Sie 2005
Posty: 174
Skd: Kielce
PostWysany: 3 Sie 2006, 7:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bisiek napisa:
Squallo napisa:
A ja wam powiem, że FH zasłużył na zwycięstwo. Grali naprawdę nieźle, i to jako amatorzy Shocked , i sądzę, że gdyby FH zajął się profesjonalnie piłką to spokojnie by taką Legię pokonał. Legia się nie popisała.


Viking, skąd masz te zdjęcia? Z netu, od znajomego, a może sam byłeś na meczu? /na trybunie kibiców FH Twisted Evil /


Pozdro Smile


O Boze......FH zasluzyl na zwyciestwo...a ile ten FH stworzyl sytuacji do strzelenia gola ?........Legii sedzia nie uznal bramki Legia strzelila w slupek....Legia byla dwa albo trzy razy sam na sam z bramkarzem........wreszcie Legia strzelila bramke . Uwazam ze jezeli nie masz pojecia o jakims temacie to nie zabieraj w nim glosu Very Happy


Słuchaj, bisiek... oglądałem ten mecz razem z tatą, i obaj stwierdziliśmy, że jak na amatorów grali napradę nieźle, i gdyby zajęli się profesjonalnie piłką Legia by miała duży problem. No i co że Legia miała dużo sytuacji? Owszem, często 'byli' pod islandzką bramką (całe szczęście ze FH ma trzeźwych obrońców), ale jak Islandczycy przeprowadzali ofensywę, to były jak dla mnie, bardzo groźne sytuacje. Które, dość czesto blokowali obrońcy, ale chodzi mi o to, że jak Islandczycy przejęli piłkę umieli stworzyć ładną ofensywną akcję. Patrzyłem na nich przez ten pryzmat 'amatorów' i podobala mi sie ich gra. A gdyby mieli szansę na strzał, Fabiański miałby duży problem.

A co do wczorajszego meczu, to oczywiście Hafna nie miała za dużych szans Twisted Evil . Legioniści grali na własnym boisku, i to przed jakim dopingiem! Smile

A tak osobiście, to nie lubię Legii. Jestem kibicem Korony. Twisted Evil Ale kiedy reprezentują Polskę w eliminacjach, mogę stać się 'neutralny'.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
Peterans

Doczy: 28 Sie 2004
Posty: 367
Skd: Warszawa
PostWysany: 3 Sie 2006, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Weź pod uwagę, że FH jest podczas gry kiedy Legia dopiero zaczęła sezon.
Druga sprawa... nie wiem czy mielibyśmy problemy. FH miało wczoraj SZCZĘSCIE, że nie przegrało 4-0... a zapewniam Ciebie, że gdyby Legia była minimum po 10,11 meczach to FH zostałoby pokonane po 3-0, 4-0 w jednym i drugim meczu.
Ładnie grali ale nie można przesadzać, zachwycać się... w końcu żadnej bramki Legii nie strzelili.
Drużynę Islandzką chwalę, grają w piłke nożną jak zwykła drużyna.
FH nie miało "farta" trafiając na Legię w II rundzie, ale co zrobić.
Druga sprawa - Islandczycy poczuli się zapewne dziko, gdy ryknęły trybuny.
Najlepsi kibice w Polsce - muszę się pochwalić ! Cool


A Korona ? hmm... szykujcie się na baty Cool macie całe dwa miesiące lol

Pzdr.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Sebastiano

Doczy: 24 Lip 2006
Posty: 7
Skd: Sosnowiec
PostWysany: 3 Sie 2006, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Peterans napisa:
Druga sprawa - Islandczycy poczuli się zapewne dziko, gdy ryknęły trybuny.
Najlepsi kibice w Polsce - muszę się pochwalić ! Cool


Islandczycy grali już w Villarreal więc tam atmosfera jest porównywalna no i może lepsza nawet. Stadion na pewno większy, ale to prawda dla każdego gra przy takich kibicach jacy są na Łazienkowskiej to zaszczyt. Ja też jestem kibicem Legii bo zawsze lubiłem tę ekipę no i jestem z Sosnowca tak więc nie moge kibicowac nikomu innemu Very Happy

Brawa dla Legii za świetny wynik. Nie potrzebnie oczekiwaliśmy, że wygramy 4-0 czy 5-0. Takie wyniki rzadko już padają. Teraz może się pochwalić tylko Fehnerbahce w meczu z B36 Tórshavn. Tam różnica klas między tymi zespołami musiała być kolosalna.

Co do Legii to nie wiem czy jest w stanie przejść Ukraińców, którzy straszą silnym i wyrównanym składem a po drugie mają ogromne doświadczenie w takich spotkaniach o wysoką stawkę. Szanse są a ja daję je każdej z drużyn po równo. Wygra na pewno lepszy, ale mam nadzieję, że to będzie (L)egia!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Peterans

Doczy: 28 Sie 2004
Posty: 367
Skd: Warszawa
PostWysany: 3 Sie 2006, 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sebastiano chytry pozdrowienia od Legii i Gwardii dla Sosnowca !
Pzdr.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Sebastiano

Doczy: 24 Lip 2006
Posty: 7
Skd: Sosnowiec
PostWysany: 3 Sie 2006, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Peterans i nawzajem! lol

Powracając jeszcze do meczu może ktoś wie czy i ewentualnie ilu kibiców z Hafnarfjörður lub też całej Islandii przyjechało do Warszawy?

Ps. Zna ktoś sytuację kibicowską na Islandii? Chodzi mi z kim są zgody a z kim kosy? Jak to jest w przypadku z FH czy KR? Wiem, że nie ma tam wielkiej piłki, ale sami Islandczycy się interesują futbolem w mniejszym lub większym stopniu. Mało o tym wiem, ale fajnie byłoby się czegoś więcej dowiedzieć!

Wink
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Peterans

Doczy: 28 Sie 2004
Posty: 367
Skd: Warszawa
PostWysany: 4 Sie 2006, 0:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ogół to zorganizowane grupy kibiców w ostatnich latach miał Fram, KR, KA Akureyri chyba no i FH.
Kos raczej nie ma, wątpie również żeby był ruch hooligans.
A zgody... wszyscy ze sobą mają układy, jak widać jest przyjaźnie. Nawet jak Legia grała na Islandii to kibice FH wspomagała bębnami Legionistów, nie gwizdano po golu Wink

Tyle wiem z tego co wyczytałem na różnych stronach islandzkich.
Pzdr.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
gregory0001

Doczy: 17 Lip 2006
Posty: 3
Skd: Warszawa
PostWysany: 9 Sie 2006, 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem po meczu w pubie gdzie zbierają się kibice FH. Nie pamiętam nazwy, ale po islandzku znaczy "ósemka". Chuligaństwo ich nie interesuje wogóle, jest to temat dla nich osobiście obcy. Oczywiście orientują się jak jest gdzie indziej - nie są przecież z Księżyca [chociaż z Księżycem najbardziej mi się ten kraj kojarzy]. Nie przeżywali porażki. Myślę że nie spodziewali się korzystnego rezultatu.Pytałem, czy wybierają się na rewanż do Warszawy ale patrzyli na mnie jak na kogoś z innej planety. Po wypiciu paru piwek i wódek zorientowałem się że nie jest tak wcześnie jak się wydaje [ciągły zmierzch] więc ewakuowałem się do hotelu.
Pozdro
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
Kamiś

Doczy: 01 Wrz 2006
Posty: 20
Skd: Kraków
PostWysany: 7 Pa 2006, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gregory0001 napisa:
Byłem po meczu w pubie gdzie zbierają się kibice FH. Nie pamiętam nazwy, ale po islandzku znaczy "ósemka". Chuligaństwo ich nie interesuje wogóle, jest to temat dla nich osobiście obcy. Oczywiście orientują się jak jest gdzie indziej - nie są przecież z Księżyca [chociaż z Księżycem najbardziej mi się ten kraj kojarzy]. Nie przeżywali porażki. Myślę że nie spodziewali się korzystnego rezultatu.Pytałem, czy wybierają się na rewanż do Warszawy ale patrzyli na mnie jak na kogoś z innej planety. Po wypiciu paru piwek i wódek zorientowałem się że nie jest tak wcześnie jak się wydaje [ciągły zmierzch] więc ewakuowałem się do hotelu.
Pozdro


Co ty mowisz ze tam byles-wydawalo mi sieze jestem jedynym Polakiem tam, hmmm Wink
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Newsy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron