reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

szukam pracy na Islandii

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Jak wygląda praca na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wojtek
Gość
PostWysłany: 1 Sie 2004, 22:21    Temat postu: szukam pracy na Islandii Odpowiedz z cytatem

od jakiegoś czasu zainteresowałem się Islandią, chciałbym znaleźć tam pracę - podobno potrzebują pracowników na farmy i w przetwórstwie ryb, jeśli jest ktoś kto mógłby mi pomóc byłoby super, wysyłałem juz aplikacje na ogłoszenia z Euresu
Powrót do góry
Sajkli
Gość
PostWysłany: 3 Sie 2004, 21:03    Temat postu: Eures Odpowiedz z cytatem

na eures mozesz wysylac...ale czy cos dostaniesz to juz druga sprawa Smile
Powodzenia, ale z praca nie jest najgorzej wiec walc zjak lew. Ja wywalczylem 3 etaty Smile
Powrót do góry
tomsik

Dołączył: 04 Cze 2004
Posty: 47
Skąd: Czestochowa
PostWysłany: 4 Sie 2004, 1:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak bedziesz sie tak szeroko cieszyl i chwalil to za rok bedzie tu 10000 tysiecy naszych a Islandia jest mala i bedziemy sie o siebie obijac, ciesz sie z pracy i owszem ale troche skromniej, sam wiesz ze znalezienie pracy wymaga duzego wysilku wiec kiedys ktos moze cie wykopac wykorzystujac twoje rady - przykre by to bylo, nieprawdaz.
Pozdrawiam z Islandii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sajkli
Gość
PostWysłany: 8 Sie 2004, 0:02    Temat postu: negatyw? Odpowiedz z cytatem

tomsik napisał:
jak bedziesz sie tak szeroko cieszyl i chwalil to za rok bedzie tu 10000 tysiecy naszych a Islandia jest mala i bedziemy sie o siebie obijac, ciesz sie z pracy i owszem ale troche skromniej, sam wiesz ze znalezienie pracy wymaga duzego wysilku wiec kiedys ktos moze cie wykopac wykorzystujac twoje rady - przykre by to bylo, nieprawdaz.
Pozdrawiam z Islandii


No prosz ekolejny zyczliwy Polak, juz na kilu takich trafilem po prostu finezja Smile
czemu ma msi ecieszyc skromniej poiwedz ? amoze ma sie schowac w budize i jak sie ktos mnei zapyta to sie wypierac?
SOrki ale nie mam kompleksĂłw!A dlaczego ktos ma mnei wykopac ?
Ja nikogo nie wykopalem,tyle ze potrafilem sobie poradzic i złamac mit krazacy o tym "jak tu ciezko o prace...szczegolnie Reykjaviku" BZdury.
Powrót do góry
tomsik

Dołączył: 04 Cze 2004
Posty: 47
Skąd: Czestochowa
PostWysłany: 8 Sie 2004, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej
troche zle mnie zrozumiales, fajnie ze znalazles tu zajecie, mnie tez sie to jakis czas temu udalo, swoja droga po drodze tez trafilem na pana Ragnara oferujacego "nieziemskie" warunki; faktycznie trudnosc w znalezieniu pracy w Islandii to mit i nie jest to takie trudne, jedno o co mi tylko chodzi to to, zeby nie sprzedawac gotowych pomyslow jak, gdzie, co i jak bo z drugiej strony to nieporownywalna przyjemnosc znalezc prace zupelnie samemu a nie idac tropem innych,
Kiedy przyjezdzasz? Prom czy samolot?
Pozdrawiam i sory jesli cie urazilem
Tom
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sajkli
Gość
PostWysłany: 8 Sie 2004, 14:16    Temat postu: zero złosci ( Peace out!) Odpowiedz z cytatem

tomsik napisał:
hej
zeby nie sprzedawac gotowych pomyslow jak, gdzie, co i jak bo z drugiej strony to nieporownywalna przyjemnosc znalezc prace zupelnie samemu a nie idac tropem innych,
Kiedy przyjezdzasz? Prom czy samolot?
Pozdrawiam i sory jesli cie urazilem
Tom

rozumiem Cie koleog, ja pomyslow swoich nie sprzedaje nawet za grube pieniadze, opatentowalem swoj wlasny i wiem ze jest to moj produkt tylko i wylcznie dla mnie!!!
I oczywisice moje narzeczonej....
Ja kiedy przyjade? Tak jak to bediz emozliwe syzbko - teraz tylko czekam na papierki, w sumie moj aszefowa teraz prowadzi "rozmowy kwalifikacyjne" z ludizkami z wyspy - oczywisice maja one wypasc bezowocnie Smile
Z teog co mi mowila to pod koniec pryzszlego tygodnia bediz ejuz mogla zgłosić moja kandydaturke....
Pozostaje tylko czekac...a co do srodka transportu to wole samolot, tyle ze sa jak zawsze limity bagazu - chyba na promie jest lepiej ?
Jesli masz jakies info jak sie dostac promem itp to bede wdzieczny za porade Smile
Mam nadzieje ze po moim przylocie spotkamy sie i to male spieice zalagodizmy godnie "Po staropolsku" !
Pozdrawiam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Jak wygląda praca na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron