reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

W CIEMNO
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Jak wygląda praca na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
mazury
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 08 Wrz 2006
Posty: 116
PostWysany: 12 Pa 2006, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Grazyny

Poniewaz moje słowa byly niezgodne z regulaminem chciałbym Ciebie Przeprosic.

Chcialem zrobic to na PW , ale zeby nie zostac zbanowany kazano ki to zrobic tutaj.

Pozdrawiam i polecam odwiedzić mazury SmileSmileSmile Very Happy
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Eliszeba

Doczy: 29 Mar 2005
Posty: 128
Skd: Białystok/Akranes
PostWysany: 12 Pa 2006, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wymiękłam...od dość dawna śledzę to forum, ale rzadko zabieram głos i staram się aby moje wypowiedzi były kulturalne. Jednak teraz nie zdzierżyłam...Brawo Mazury!!!! Niech żyje patriotyzm w najlepszej postaci!!! Wypowiedź o kupie głęboka i przemyślana. Szkoda tylko, że dotyczy Karuty, której posty na tym forum bardzo sobie cenię i czytam z przyjemnością. Każdy ma prawo do własnego zdania...to moja dewiza...jednak są pewne granice.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
Old Star

Doczy: 27 Lip 2006
Posty: 226
Skd: Down Town czyli z Miasta Daunów
PostWysany: 12 Pa 2006, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eliszeba napisa:
Wymiękłam...od dość dawna śledzę to forum, ale rzadko zabieram głos i staram się aby moje wypowiedzi były kulturalne. Jednak teraz nie zdzierżyłam...Brawo Mazury!!!!


Nic nie brawo,

Właśnie tak wygląda "nowa polonia" na islandii..... (ta po 01.05.06).......

Zero szacunku, dużo wrzasku, no i oczywiście przeświadczenie, że są najmądrzejsi, bo "W KOŃCU ŻEM TU PRZYJECHALIM, NO NIE?!".....

OS
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
karuta
Alpha Team
Doczy: 01 Kwi 2004
Posty: 1245
PostWysany: 12 Pa 2006, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wyszlo szydlo z worka.Nie moge tylko pojac ,dlaczego taka reakcja.Chyba nikt nie moze tego pojac kto uwaznie czyta moje posty.I rozumie to co ja pisze..
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Old Star

Doczy: 27 Lip 2006
Posty: 226
Skd: Down Town czyli z Miasta Daunów
PostWysany: 12 Pa 2006, 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam dzis wolny wieczór, więc płazem nie puszczę takich wypowiedzi!

mazury napisa:
kolezko ja nie mam zamiaru wzorowac sie na Islandurach...


Po pierwsze primo. Nie jestem Twoim koleżką i podejrzewam, że nigdy nie będę...

Po drugie primo. Islandury płacą Ci pieniądze za pracę, zdecydowałeś się żyć w ich kraju - szanuj ich, tak ja pewnie oni szanują Ciebie.....

mazury napisa:
OS jak chcesz wiedziec to ja nie pije alkocholu pod wszelaką postacią, a jestem tu dość sporo zeby poznać Islandie i mogę sie wypowiadać.


No właśnie, tacy są najgorsi! Nie pijący! A jeśli nie pijesz alkoholu (piszę przez "h" nie "ch"), to proszę nie wypowiadaj się w tych tematach w ogóle. Bo naprawdę, zaprawdę, tak pijanych Islanczyków, jakich widziałem - to polscy pijaczkowie moga tylko pozazdrościć...

mazury napisa:
Troche obiektywizmu a nie zapatrzeni w ta Islandie jestescie jak sroka na złoto.


Sroka w złoto? To przecież chyba Ty po to "złoto" przyjechałeś?

Mylicie się w zeznaniach, Towarzyszu, oj mylicie Smile

OS
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
mazury
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 08 Wrz 2006
Posty: 116
PostWysany: 13 Pa 2006, 0:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"
Po drugie primo. Islandury płacą Ci pieniądze za pracę, zdecydowałeś się żyć w ich kraju - szanuj ich, tak ja pewnie oni szanują Ciebie..... "

o co ci chodzi? kto ich nie szanuje?

"
No właśnie, tacy są najgorsi! Nie pijący! A jeśli nie pijesz alkoholu (piszę przez "h" nie "ch"), to proszę nie wypowiadaj się w tych tematach w ogóle. Bo naprawdę, zaprawdę, tak pijanych Islanczyków, jakich widziałem - to polscy pijaczkowie moga tylko pozazdrościć..."

o co ci chodzi? co ma piernik do wiatraka?jak pijanych Islandczyków?
odstaw już ta butelkę i połóż sie spać !

"
Sroka w złoto? To przecież chyba Ty po to "złoto" przyjechałeś? "

Przyjechalem tu miedzy innymi równiez po to "zloto" tak jak i ty, z tym ze mi to "zloto" nie przyslonilo wszystkiego

DOBRANOC
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
mazury
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 08 Wrz 2006
Posty: 116
PostWysany: 13 Pa 2006, 0:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i jeszcze jedno....
poszukaj sobie tutaj towarzysza ...

http://www.forum.iceland.pl/viewtopic.php?t=1683
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Old Star

Doczy: 27 Lip 2006
Posty: 226
Skd: Down Town czyli z Miasta Daunów
PostWysany: 13 Pa 2006, 0:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mazury napisa:
"
Po drugie primo. Islandury płacą Ci pieniądze za pracę, zdecydowałeś się żyć w ich kraju - szanuj ich, tak ja pewnie oni szanują Ciebie..... "

o co ci chodzi? kto ich nie szanuje?


Ty ich nie szanujesz! Nadając im na start przydomek "Islandur"...


mazury napisa:
No właśnie, tacy są najgorsi! Nie pijący! A jeśli nie pijesz alkoholu (piszę przez "h" nie "ch"), to proszę nie wypowiadaj się w tych tematach w ogóle. Bo naprawdę, zaprawdę, tak pijanych Islanczyków, jakich widziałem - to polscy pijaczkowie moga tylko pozazdrościć..."

"o co ci chodzi? co ma piernik do wiatraka?jak pijanych Islandczyków?
odstaw już ta butelkę i połóż sie spać !


Widać nie zrozumiałeś. Jak pisałem, rozumiesz tylko zdania, nie ciągi zdań. Radzę poczytać, zrozumieć, potem ewentualnie iśc spać. Czy z butelka czy bez - nie moja sprawa.... Ja z reguły chodzę spać z książką...


mazury napisa:


Sroka w złoto? To przecież chyba Ty po to "złoto" przyjechałeś? "

Przyjechalem tu miedzy innymi równiez po to "zloto" tak jak i ty, z tym ze mi to "zloto" nie przyslonilo wszystkiego

DOBRANOC


Bardzo się mylisz, jak już od dawna nie dla złota siedzę, w moim zawodzie w Norwegii miałbym lepsze pieniądze.....

Być może kiedyś dojrzejesz, to też dojdziesz do podobnego wniosku...

Keep smiling Smile

OS
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Old Star

Doczy: 27 Lip 2006
Posty: 226
Skd: Down Town czyli z Miasta Daunów
PostWysany: 13 Pa 2006, 1:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mazury napisa:
i jeszcze jedno....
poszukaj sobie tutaj towarzysza ...

http://www.forum.iceland.pl/viewtopic.php?t=1683


Odżajer, mam nadzieję, że zareagujesz na oficjalną próbę obrażania forumowicza Iceland.pl!!!!!!!

Gdybyśmy byli w Polsce, co też podejrzewam i na Islandii jest możliwe, mógłbym spokojnie pójśc do sądu za zniesławienie!!!!

Jak myślisz, mam zacząc się do tego przygotowywać?

Cios poniżej pasa, z powodu braku argumentów na mój post?

To nie podwórko to FORUM dyskusyjne.......

Widać, niektórzy nie dorośli!!!!!!

Karuta, sama rozumiesz - nie przejmuj się, bo nie ma się czym przejmować.

SPECJALNIE NAPISAŁEM CZYM a NIE KIM........

Ktoś Cię obrzucił g.........m, mnie wyzywa od g.....w !

Jak długo to będzie trwać?

OS
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
mazury
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 08 Wrz 2006
Posty: 116
PostWysany: 13 Pa 2006, 1:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale co ty sie żalisz???

gdzie ja napisalem ze jestes g....m??? źle mnie zrozumialeś !!! Ty rozumiesz tylko zdania...

Jeśli nazwaleś mnie towarzyszem ,wiedzac ze ja nie jestem nim to ci podalem linka gdzie znajdziesz towarzystwo na 100%

nie obrazaj sie i Keep smiling Smile

przepraszam!!!!!!!!!!!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
mazury
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 08 Wrz 2006
Posty: 116
PostWysany: 13 Pa 2006, 1:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skonczmy to , jesli masz jakies obiekcje to TYLKO na PRIV
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
FaragoZoltan
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 13 Pa 2006
Posty: 159
Skd: przedmieścia Akranesi
PostWysany: 13 Pa 2006, 2:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mazury!
Jesteś chyba jakimś awanturnikiem prowokatorem. ! Jednak te ostrzeżenia, które dostałeś coś znaczą....
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Kamiś

Doczy: 01 Wrz 2006
Posty: 20
Skd: Kraków
PostWysany: 13 Pa 2006, 8:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wy wszyscy jestescie zdrowo {słowo wykreślone przez admina, choć użyte prawdopodobnie w dobrej intencji} Very Happy to mi sie podoba! dolaczam sie
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 13 Pa 2006, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posłuchajcie mnie uważnie (piszę publicznie, by każdy wiedział):

1) Do Mazury: nie wiem, czy specjalnie jesteś złośliwy, czy lubisz tylko tak prowokować, może jesteś typem Stańczyka, który lubi trochę błaznować... Twoje wypowiedzi mają charakter prowokacji do kłótni. Być może nie było to twoją intencją, ale właśnie tak jest. To co napisałeś do Karuty było po prostu chamskie. Jeżeli chciałeś zarzucić Karucie to, że podoba Jej się Islandia, to trzeba było napisać wprost, bez takich "ozdobników": "Karuto jesteś nieobiektywna, bo wszystko co islandzkie bardzo Ci się podoba".
Ale właściwie w takich dyskusjach nic nie jest obiektywne, bo każdy inaczej ocenia piękno estetyczne, funkcjonalność itd.
Nawet w przeprosinach wobec Grażyny podkreślałeś, że Cię zmuszono i przeprosiny były takie jakieś "sztuczne".
Podobno najwięcej odwagi wymaga to by przyznać się do błędu i przeprosić.
Dlatego daję Ci drogi Mazury, ostatnią szansę na poprawę sposobu wyrażania się na Forum. Powstrzymaj diabełka w swojej psychice, policz do 10 zanim coś napiszesz, bądź mądrzejszy niż inni i nie daj się nikomu sprowokować do wyzwisk. Pisz obiektywne posty, będące wynikiem twoich obserwacji, podawaj fakty, liczby. Jeżeli już coś oceniasz to napisz wyraźnie, że to tylko twoje zdanie i że inni mogą mieć zdanie przeciwne, które spokojnie przyjmij do wiadomości. Przyjmij również, że czasem twoja wypwoiedź może kogoś zdenerwować, więc przed wysłaniem przeczytaj ją....
Jeżeli nie zastosujesz się do moich rad, to z przykrością będę musiał Cię zbanować, a nie o to chodzi. Chcemy byś się wypowiadał i krytykował Islandię... ale KULTURALNIE i MIŁO, bez generowania kłótni i bez obrażania innych Forumowiczów.

2)Drogi Old Star, sądzę, że rzeczywiście Mazury mógł chcieć Ci dogryźć tym linkiem do ogłoszenia gejowskiego. Niestety droga prawna w tym względzie będzie nieskuteczna, gdyż homoseksualizm jest uznany za orientację seksualną, a nie zboczenie (niegroźne, ale jednak).
Dlatego bądź normalniejszy i pomiń milczeniem popisy takiego Forumowicza, który czasem chce się popisać swoją "inteligencją".
Czasem po prostu testosteron każe facetom, by zaczepiać każdego innego samca. Dlatego ten atak "seksualny" wytłumacz sobie tak, że widocznie pan Mazury mógł wyczuć w Tobie bardziej męskiego samca i poczuł się zagrożony... Smile
Nie daj się wciągnąć w takie dziecięce gierki, które być może mają charakter błazenady, a nie koniecznie jakiegoś wrogiego ataku...
Ignoruj takie zaczepki, a swoje niezadowolenie okaż poprzez PW do mnie. Jeżeli więcej użytkowników będzie miało negatywne zdanie na temat jakiegoś człowieka, to będzie to podstawa, by dać mu ostrzeżenie lub nawet zbanować.

3) Do wszystkich, których Mazury obrażał/prowokował: pomyślcie sobie, że skoro On się tak denerwuje, gdy mówicie coś co jest niezgodne z jego wizją świata, to znaczy, że nie umie znaleźć sensownych argumentów, więc zaczyna się złościć i pisać posty prowokujące i obraźliwe. Niestety takim zachowaniem pokazuje, że to Wy możecie mieć rację. Jeżeli będzie Mu zależeć na tym, by z Wami normalnie dyskutować, to MUSI nauczyć się spokojnie przedstawiać swoje racje - wtedy inni będą się zastanawiać nad argumentami a nie inwektywami.
Pomyślcie sobie jak taka sfrustrowana osoba ma w życiu... u mnie budzi pewną litość, choć oczywiście, jak nie będzie poprawy w komunikowaniu się na Forum, to będę zmuszony do zbanowania, bo Forum to nie śmietnik czy klinika psychiatryczna; tu się rozmawia i dyskutuje podając ARGUMENTY bez inwektyw.
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
karuta
Alpha Team
Doczy: 01 Kwi 2004
Posty: 1245
PostWysany: 13 Pa 2006, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nadmieniam (informacja dla tych ktorzy nie czytali moich postow z poprzednich miesiecy) ze jest tu wiele rzeczy ktore mi sie nie podobaja.Pisalam o tym w innych watkach m.i.n w ciemna strona ksiezyca i w watku o beztroskich rodzicach.Nie podobaja mi sie ceny zywnosci, mieszkan ....Ale ogolnie jest na +.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
bebak

Doczy: 06 Pa 2006
Posty: 12
Skd: Wrocław
PostWysany: 13 Pa 2006, 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi tez się nie podobają ceny panujące w Islandii-są najwyższena świecie-no ale cóż-nic dziwnego,skoro prawie wszystko trzeba sprowadzac, a i samych mieszkańców jest mało,więc jesli ktoś ma na tym zarobic to musi podwyższac ceny,żeby wyjsc na swoje Very Happy
Ciekawa jestem,czy dla samych Islandczyków ceny też są za wysokie?

Poza tym w kazdym kraju są pewne rzeczy ,które autentycznie wkurzają i takie,którymi się wszyscy zachwycają.Roztrząsanie tego watku i rozdmuchiwanie go do niebotycznych rozmiarów jest zupełnie bezsensowne i całkiem niepotrzebne.Droga Karuto olej tego xxxx,który widocznie ma problemy sam ze sobą.Dłużej nie będę pisac ,ponieważ Odżajer Egzegeta juz stosownie i dosyc wyczerpująco sie wypowiedział.
Pozdrawiam gorąco wszystkich zdrowo zakręcownych w stronę Islandii flaga Islandii Very Happy
_________________
szkoło!zabrałaś mi młodość!oddaj mi marzenia!
Sad
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
gacek

Doczy: 28 Maj 2006
Posty: 119
Skd: elblag,pl
PostWysany: 16 Pa 2006, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zebym to ja kurde mial czas na necie posiedzec na tym forum...
old star....dzieki za informacje...

moj angielski jest ze tu gadam na kazdy temat....sadze ze o prace z moim angielskim nie bede mial wiekszych problemow...

a islandzki jesli bedzie kulawy to nadrobie na miejscu.../

to na razie wszystkim...i czekam na kontakt `z ludzmi ktorzy t5ak mysla o wyjezdzie na wiosne jakos tak....

pozdro i powodzenia dla kaski szawarejko...

ona jedzie chyba w listopadzie
_________________
How to disappear completely and never be found
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Numer GG
gacek

Doczy: 28 Maj 2006
Posty: 119
Skd: elblag,pl
PostWysany: 16 Pa 2006, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zebym to ja kurde mial czas na necie posiedzec na tym forum...
old star....dzieki za informacje...

moj angielski jest ze tu gadam na kazdy temat....sadze ze o prace z moim angielskim nie bede mial wiekszych problemow...

a islandzki jesli bedzie kulawy to nadrobie na miejscu.../

to na razie wszystkim...i czekam na kontakt `z ludzmi ktorzy t5ak mysla o wyjezdzie na wiosne jakos tak....

pozdro i powodzenia dla kaski szawarejko...

ona jedzie chyba w listopadzie
_________________
How to disappear completely and never be found
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Numer GG
gacek

Doczy: 28 Maj 2006
Posty: 119
Skd: elblag,pl
PostWysany: 19 Pa 2006, 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

old star...ja nikogo nie zachecam

tylko sie pytam bo zawsze latwiej z kims niz samemu( wiem cos o tym)

i dlatego moge pomoc znalwesc prace tutaj w anglii zeby ten ktos mogl odlozyc pienaidze i tutaj z anglii szukac pracy przez internet np.

i sluchajac innych wiem ze w ciemno niwe ma co...
i sluchajac ciebie wiem ze nie moze byc latwo.

cenie sobie cierpliwosc....i szanuje prace

a na islandii nie zamierzam sie obijac....

i nie jade tam zwiedzac....

przepraszam za tamtem temat ''kto jedzie na .....''
jestem zaganiany i taz zoltodziob na tym forum =)
pa
pozdro


ps.
_________________
How to disappear completely and never be found
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Numer GG
fryda3l
Go
PostWysany: 30 Pa 2006, 21:27    Temat postu: pomoc na kilka dni za free Odpowiedz z cytatem

pomoge jak jtos bedzie w okolicy na kilka dni przekimam Smile nakarmie wypije sie cos heheh kobiety mezczyzni bez znaczenia (kobiete mam a gejem nie jestem) hehe Hveragerdi - pisac na priv Wink
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Jak wygląda praca na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nastpny
Strona 6 z 8

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron