reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Ceny fryzjera w Islandii?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Ĺťycie na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
S3AL

Dołączył: 16 Cze 2009
Posty: 15
PostWysłany: 17 Lip 2009, 14:50    Temat postu: Re: salon Odpowiedz z cytatem

kocurek napisał:
Hej również byłam klientka w Divie fryzurka była taka jak chciałam, kolorek tez wyszedł ok a do tego super masaż głowy wykonany przez Karoline, za włosy troche dłuższe niż sa ramiona zaplacilam 12 tys z samym blondem, a koleżanka włosy do ramion do tego wymyślana fryzurka też zaplacila 12 tys, teraz robie u polki i place 7tys i tez jestem zadowolona. A wieć zalezy do kogo sie trafi pod nożycze:) powodzonka


Hej!
A moglabys podac namiary na ta Polke u ktorej teraz robisz wlosy?? Szukam kogos sprawdzonego Wink
Pozdarwiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anika

Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 92
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 16 Wrz 2009, 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

czy ktos zna i mogl by mi polecic fryzjera lub salon fryzjerski gdzie doradza nowa fryzurke do twarzy.
Mam dlugie blad wlosy a chcialabym je zciac na krodko i przefarbowac a brak mi pomyslu.
Moze sa w reykjaviku salony z komputerowym doborem fryzurki.
Bede wdzieczna za podpowiedzi.
Pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
seljahverfi
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Dołączył: 12 Lip 2009
Posty: 187
Skąd: z Kądś
PostWysłany: 16 Wrz 2009, 16:26    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Na krĂłdko ? hmmm w kaĹźdym salonie Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wiking77

Dołączył: 04 Gru 2009
Posty: 8
Skąd: kef.
PostWysłany: 8 Mar 2010, 22:47    Temat postu: dobry fryzjer w keflaviku Odpowiedz z cytatem

Witam;) Niestety chyba wszyscy fryzjerzy wyjechali z keflaviku? Może ktoś wie jakie są ceny tutaj w islandzkich salonach i może któryś polecić?albo ma kontakt do polskiej fryzjerki w Keflaviku!:0)Widzę że dużo osób szuka nowej fryzjerki po wyjeździe Kasi.
Pozdrawiam Aga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Magdam

Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 103
Skąd: Reyjanesbaer
PostWysłany: 8 Mar 2010, 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam salon na Hafnargacie obok zlotnika. Nie pamietam imienia fryzjerki, ale bladynka taka okolo 4ostki, za obciecie (pomysl na fryzure) i wymodelowanie zaplacilam 5000 koron. Wyszlam bardzo zadowolon, zdecydowanie niz z wizyt u polskich fryzjerek przyjmujacych gdzies po hotelach, za niewiele mniejsze pieniadze. Zadowolona tez byla z Nowej Klippotekki, jednek bardziej z salonu obok zlotnika.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
acdc
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 21
PostWysłany: 10 Mar 2010, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy któraś z Was robi włosy w salonie Tony&Guy.jakie maja tam ceny??? za ciecie i farbowanie i czy naprawde potrafia zrobić "coś z niczego" na głowie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wiking77

Dołączył: 04 Gru 2009
Posty: 8
Skąd: kef.
PostWysłany: 18 Mar 2010, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.Polecam salon fryzjerski"NYJA KLIPPOTTEKI"w Keflaviku.Jestem bardzo zadowolona z jakości ich usług.Ja miałam robione pasemka z 2 kolorów+podcinanie końcówek+prostowanie na włosach za ramiona i dość grubych!Uzywają farb i kosmetyków do pielęgnacji najwyższej jakości,można nawet kupić u nich te kosmetyki do włosów!zapłaciłam 13 tys.koron ale było warto!!! Najmilej wspominam relax podczas zmywania farby i mycia głowy.Fotel na którym siedziałam miał masażer,masował moje plecy i nogi!W zadnym salonie w Polsce czegoś takiego nie ma!A i masaż skóry głowy był świetny,szkoda że trwało to tylko 10 minut.Serdecznie polecam! Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qwiatuszek

Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 82
Skąd: Reykjanesbaer
PostWysłany: 3 Kwi 2010, 19:18    Temat postu: Fryzjerka Odpowiedz z cytatem

Witam. W Mini Markecie w Keflaviku wisi ogloszenie z numerem telefou do polskiej fryzjerki, czy ktos moze korzystal z jej uslug? Jakies opinie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
gosia9193

Dołączył: 26 Kwi 2010
Posty: 2
PostWysłany: 26 Kwi 2010, 7:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Smile chciałam się zapytać czy nie orientujecie się może , czy zakłady fryzjerskie w Reykjaviku oferują dokręcanie dredów ? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
seasalt

Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 47
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 30 Kwi 2010, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiking77 napisał:
Witam.Polecam salon fryzjerski"NYJA KLIPPOTTEKI"w Keflaviku.Jestem bardzo zadowolona z jakości ich usług.Ja miałam robione pasemka z 2 kolorów+podcinanie końcówek+prostowanie na włosach za ramiona i dość grubych!Uzywają farb i kosmetyków do pielęgnacji najwyższej jakości,można nawet kupić u nich te kosmetyki do włosów!zapłaciłam 13 tys.koron ale było warto!!! Najmilej wspominam relax podczas zmywania farby i mycia głowy.Fotel na którym siedziałam miał masażer,masował moje plecy i nogi!W zadnym salonie w Polsce czegoś takiego nie ma!A i masaż skóry głowy był świetny,szkoda że trwało to tylko 10 minut.Serdecznie polecam! Very Happy


"W zadnym salonie w Polsce czegos takiego nie ma"

- jest ! i to od dawna.
Jasne, w Elku, Mlawie i roznych takich nie ma
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daniello80

Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 12
PostWysłany: 26 Cze 2010, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!
Zna ktoś aktualny numer tel. Karoliny z salonu DIVA?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daniello80

Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 12
PostWysłany: 26 Cze 2010, 13:38    Temat postu: Re: Fryzjerka Odpowiedz z cytatem

qwiatuszek napisał:
Witam. W Mini Markecie w Keflaviku wisi ogloszenie z numerem telefou do polskiej fryzjerki, czy ktos moze korzystal z jej uslug? Jakies opinie?



Nie polecam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qwiatuszek

Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 82
Skąd: Reykjanesbaer
PostWysłany: 26 Cze 2010, 14:18    Temat postu: Re: Fryzjerka Odpowiedz z cytatem

daniello80 napisał:
qwiatuszek napisał:
Witam. W Mini Markecie w Keflaviku wisi ogloszenie z numerem telefou do polskiej fryzjerki, czy ktos moze korzystal z jej uslug? Jakies opinie?



Nie polecam!



Sprawdzilam na wlasnej skorze, a raczej wlosach... tez nie polecam!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
mstefa
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 413
Skąd: reykjavik-
PostWysłany: 26 Cze 2010, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daniello80 napisał:
Witam!
Zna ktoś aktualny numer tel. Karoliny z salonu DIVA?


Bylam dzis u niej i umawialam sie przez ten numer ktory mam juz od ponad roku. 8666512. mialam problemy z dodzwonieniem sie ale udalo mi sie!
pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Trialerror

Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 169
Skąd: Reykjavik 111
PostWysłany: 1 Lip 2010, 10:05    Temat postu: Opinia o pewnej fryzjerce ( ostrzeĹźenie! ) Odpowiedz z cytatem

Fryzjerka która kryje się pod nickiem BOBER22111 niestety niszczy włosy ,nie polecam jesli otrzyma ktoś propozycję od tej osoby. P.S mam tak zniszczone włosy (spalone ) że wychodzą garściami.Dziewczyna nie ma pojęcia jaki rozjaśniacz nałozyc itd.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gwiazdeczka

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 148
PostWysłany: 15 Lip 2010, 8:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wyżej wymieniona dziewczyna umawia się, nie wysyła adresu smsem, choć mówiła że wyśle a w dniu wizyty wyłacza tel i nie zna się nawet adresu, więc tyle z wizyty. Beznadzieja totalna......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daniello80

Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 12
PostWysłany: 25 Lip 2010, 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mstefa napisał:
daniello80 napisał:
Witam!
Zna ktoś aktualny numer tel. Karoliny z salonu DIVA?


Bylam dzis u niej i umawialam sie przez ten numer ktory mam juz od ponad roku. 8666512. mialam problemy z dodzwonieniem sie ale udalo mi sie!
pozdrawiam


Jestes zadowolona z efektu? Mam zle doswiadczenia i troche sie boje Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daniello80

Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 12
PostWysłany: 4 Sie 2010, 19:47    Temat postu: salon DIVA reykjavik Odpowiedz z cytatem

Ktos wie na jakich kosmetykach pracuja w salonie Diva? Na stronie nie ma podanych informacji Neutral
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
piotrek1307

Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 3
Skąd: polska/keflavik
PostWysłany: 6 Wrz 2010, 0:45    Temat postu: Witam, poszukuję kontaktu do dobrej fryzjera w Keflaviku Odpowiedz z cytatem

Witam, jeżeli macie jakiś namiar na polskiego fryzjera/fryzjerkę w Keflaviku to proszę o info. A ja zapraszam na masaże do mojego ośrodka jeśli ma ktoś ochotęSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
lew
=konto odzyskane=
Dołączył: 17 Lip 2008
Posty: 147
PostWysłany: 12 Sty 2012, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcąc trochę odświerzyć temat mam pytanie? Jakie salony fryzjerskie w Reykjaviku byście polecili?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Ĺťycie na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron