reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Uważaj na siebie !!!! Niespodziewana interwencja policji

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Newsy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
J.P.Morgan
=user usunięty na własną prośbę=
Doczy: 26 Mar 2014
Posty: 52
Skd: Antarktyda
PostWysany: 30 Lip 2014, 4:07    Temat postu: Uważaj na siebie !!!! Niespodziewana interwencja policji Odpowiedz z cytatem

Male post scriptum, dla informacji dla ogolu, ze Islandia to jednak nie jest idealny kraj ...

12 maja 2014.
5 radiowozów otacza samochód na ulicy Skogarsel.
Ostani zajezdza mi droge tak nieudolnie 5m przed maska (tam jest z gory i jade co najmniej 60 km_h w dol.
Jestem pilotem 3=wymiarowych statkow, wiec wiem, ze albo sie na tym radiowozie centralnie xxxxxxx, albo...sprobuje go ominac i zatrzymam sie dalej.
Wybralem ta druga mozliwosc... naiwny...
Zamiast walniecia w zajezdzajacy mi samochod, tylko lekka kolizja...
Walneli mi w drzwi, a blotnik nie ruszony, wiec widac, kto w kogo uderzyl...
Potem...
Wyobraznia>
"Pewnie poprosza mnie bym wysiadl"
Rzeczywistosc:
Brzek tluczonego szkla i wycigneli mnie przez rozbita szybe, rozbili mi okulary i walneli mni ena te szkla, czterech na mnie, krzyczac, "co zrobiles z dziewczynka ?"
Kompletnie nie wiem o czym mowia...Ale z ich zajadlosci wnioskuje, ze cos naprawde sie stalo.
Trwa to wieki....
Puszczaja mnie dopiero wtedy, kiedy zwymiotowalem obiad i zaczalem sie na powaznie dusic...
Potem przyjechala kabaryna Ford Econoline i zostalem odwieziony do aressztu na Hversigacie.

Taka uwaga: Gdyby ktos cierpial na cukrzyce , czy inna przewlekla chorobe, prawdopodobnie moglby tam dokonac zywota = policjantow NIC nie obchodzi....

Dobra
Na drugi dzien....
pRZESLUCHANIE,oczywiscie dziecko sie znalazlo i nie mialem nic wspolnego z jego zniknieciem...
sąd

wiezienie 6 dni, uzasadnienie że mogę utrudniac sledztwo w sprawie...nieporozumienia, jao ze dziecko przeciez sie znalazlo i nie mialem nic wspolnego z jego zaginieciem.

Wiezienie Litla Hraun.

W sumie zajebiscie = od dostarczenia do wypuszczenia.
Czyli = ksiazki, papier do pisania, olowek, kazda ilosc faxow do prawnika, 5 posilkow dziennie (kto to zniesie?....)

Epilog:
Nioe zadawajdzie sie z Kamilla Elzbieta Maszewska, bo cholera wie o co Was oskarzy.
Tyle
_________________
"I hate people when they're not polite"
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Newsy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron