reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Kononowicz dla mieszkancow Podlasia ;]

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWysany: 9 Lis 2006, 13:48    Temat postu: Kononowicz dla mieszkancow Podlasia ;] Odpowiedz z cytatem

rzetelny kandydat na fotel prezydenta bialegostoku - krzychu kononowicz. jesli jeszcze nie wiesz na kogo zaglosowac, oddaj swoj glos na krzycha!

http://youtube.com/watch?v=gIkR3I-3FTM

:]
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWysany: 13 Lis 2006, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Konon "The 3%" Barbarian

;]
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
aniafmk

Doczy: 31 Sie 2006
Posty: 20
PostWysany: 13 Lis 2006, 14:27    Temat postu: krzysiu jest BOSKI Odpowiedz z cytatem

On jest najlepszy . ubaw po pachy hahaha..
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWysany: 15 Lis 2006, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszyscy z chlopa ubaw maja... ale pamietajcie - ten sie smieje kto sie smieje ostatni sie!

lol
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
fanka_franka

Doczy: 25 Lip 2006
Posty: 141
Skd: Kópavogur
PostWysany: 15 Lis 2006, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z Leppera tez sie smialismy.... a komu teraz do smiechu z jednego ciala leppersko-giertychowskieego?
hmm ale to chyba nie bardzo w temaacie islandzkim ... na szczescie!
_________________
Zmieszana, nie wstrzasnieta!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWysany: 17 Lis 2006, 2:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

andrzej zaczynal podobnie. krzychu zatem przetarty nieco szlak ma ;] a gdy prominent jakis zwiazany z popularniejsza partia korzysc w wylansowaniu krzycha dla siebie przyuwazy, to jeszcze szybciej na salonach go zobaczymy... poki co to bawiacy gawiedz niegrozny przyglup, ktoremu teksty przemowien podsuwa garstka oblakanych narodowcow... ale do czasu... jeszcze o krzychu nie raz sie uslyszy sie ;]
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Basia

Doczy: 24 Lis 2004
Posty: 628
Skd: Reykjavik
PostWysany: 17 Lis 2006, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Troche mi zal tego Kononowicza, bo byc moze mial on najszczersze intencje z calej gromady kandydujacych. A ludzie zrobili sobie ubaw jego kosztem:-)
Gdyby tak polaczyc jego uczciwe podejscie do sprawy z mozgiem jakiegos innego kolesia... No ale coz, wychodzi na to, ze albo rybki, albo akwarium.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 17 Lis 2006, 23:51    Temat postu: Media Odpowiedz z cytatem

Wiesz co Basiu! Czułem dokładnie to samo. Wydaje mi się, że Kononowicz to najbardziej wiarygodny kandydat...
Jedyne co mogę Mu zarzucić, to to, że skoro ubiega się o stanowisko prezydenta miasta, to powinien bardziej poważnie podejść do sprawy i przygotować swoje wystąpienia. Gołym okiem widać, że trochę zjadała go trema i dlatego tak często się powtarzał.
Powinien poćwiczyć wczesniej na jakichś zebraniach z wyborcami, by opanowac tremę.
A tak to nie mógł zebrać myśli i mówił skrótami, które często były śmieszne (np. "gdy On będzie prezydentem to (...) nie będzie niczego" - miał na myśli oczywiście przestępstw).

Ale jakby nie patrzyć, został najpopularniejszym politykiem w Polsce Smile
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWysany: 18 Lis 2006, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie jest zbyt swiatlym umyslem & dlatego gdy mowi to, co mu slina na jezyk przyniesie, wywoluje takie a nie inne reakcje ;] no ale leb na karku ma, wie czego chce, powoli 'dojrzewa' & niebawem nie bedzie potrzebowac rzecznika adama i tego docenta od historii. :] jesli sie nie znudzi sie szybko gawiedzi to kariere zrobi oszalamiajaco... juz robi w sumie ;]

polecam zapoznanie sie z mediami na www.kononowicz.pl & www.kononowicz.prv.pl zeby pelniejszy obraz jego miec.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
mazury
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 08 Wrz 2006
Posty: 116
PostWysany: 19 Lis 2006, 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.smog.pl/wideo/5587/dzie%F1_bez_kononowicza_dzie%F1_stracony/


zapoznajcie sie z tym i skonczcie ta zenujaca gadke na temat tego biednego czlowieka!!!!!!!!!!!!!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 19 Lis 2006, 17:40    Temat postu: Kononowicz Odpowiedz z cytatem

Po obejrzeniu tego wystąpienia w Tok2Szok, doszedłem do wniosku, że rzeczywiście Kononowicz nie za bardzo wie co się dookoła Niego dzieje. Jednak nadal twierdzę, że to dobry człowiek.

Natomiast redaktorzy programu Tok2Szok okazali się bardzo chamscy i to właśnie ich słowa do pomocników Kononowicza, były bardzo fałszywe i powinni je skierować do siebie.
Sami nieźle bawią się Kononowiczem, ale jak trzeba przed publiką znaleźć winnego, to bez skrupułów nazywają cynikami tych dwóch ludzi, którzy pomogli Kononowiczowi. Bez analizy ich motywów szybko wydali werdykt i mogli już bez poczucia winy prowadzić zabawę Kononowiczem.
Redaktorzy to ludzie, którzy spokojnie manipulują ludźmi, widzami i gośćmi, wsadzając w ich usta słowa, których nie powiedzieli. Sami uzurpują sobie prawo do wyciągania wniosków z czyichś słów, a ich pytania są często retoryczne.
Trzeba jednak dużo sprytu i przebiegłości, by tak bawić się człowiekiem, by winę za to móc zrzucić na kogoś innego.

Dlatego ze swej strony apeluję o nieoglądanie więcej tego programu, gdyż redaktorzy programu skompromitowali się jako dziennikarze.
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
mazury
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 08 Wrz 2006
Posty: 116
PostWysany: 19 Lis 2006, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mimo wszystko warto obejrzec ten program i niech kazdy wiciagnie wnioski sam


Dla mnie Pan kononowicz podobnie jak Odzarejowi nie wie zbytnio wogle co sie wokół jego postaci dzieje i szkoda mi tego człowieka poniewaz wiekszosc robi sobie z niego jazdy, a to jest przykre po obejrzeniu tego porgramu

pozdro
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWysany: 19 Lis 2006, 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podejrzewam, ze nie tylko mi, ale niektorym z was rowniez, na pewien specyficzny sposob kononowicz imponuje. jasne, mozna go okreslic mianem przyglup, ale zdaje sobie sprawe z tego co wokol niego sie dzieje, jednak pelnego kontaktu z rzeczywistoscia nie ma. brakuje mu tez zdecydowanie oglady & wyksztalcenia... ale zauwazcie jak totalnie negatywna sytuacje - posmiewisko na caly kraj - obrocil na swoja korzysc. czy moze raczej cala ta akcja po prostu sama taki pozytywny obrot przyjela, przekazal to co chcial przekazac - co go gnebi, co by chcial zmienic, jak by chcial to zmienic. a z tego, ze robi to w bardzo zabawny dla ogolu sposob, ludzie chca go sluchac, i poniekad dociera do nich to co chce przekazac. na kononowicza warto spojrzec bardziej jako na specyficzne zjawisko socjologiczne a nie jebac go po prostu z blotem za to ze jest nieumiejacym sie wyslowic przyglupem, w wiesniackim swetrze z pomocy dla powodzian... ;]

i sie nie wydaje mi sie, ze dorabiam ideologie na sile ;]

btw kazdy 'normalny' po takiej akcji, wysmianiu przez kilkadziesiat milionow osob, skonczylby conajmniej z ciezka depresja w psychiatryku. dla mnie ten facet to miszcz ;] po prostu & przy sprzyjajacych okolicznosciach, jesli polityka go nie zepsuje (a pwenie predzej czy pozniej tak sie stanie), jeszcze o tym panu nie raz uslyszymy ;]
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWysany: 19 Lis 2006, 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

& moim zdaniem najsztub & zakowski slusznie ostro zaatakowal adama & pana historyka. ich motywy postepowania raczej jasne sa. rzecznik adam zreszta sam w jednym z pierwszych wywiadow to zdradzil. ;]
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 20 Lis 2006, 0:33    Temat postu: Kononowicz Odpowiedz z cytatem

mazury napisa:
Dla mnie Pan kononowicz podobnie jak Odzarejowi
Czy mógłbyś pisać zgodnie z zasadami językowymi?
Przecież twoje zdania są jakości gorszej niż pisałby obcokrajowiec po pół rocznej nauce polskiego.
Nie wiadomo, czy dla Ciebie Kononowicz wydaje się tym samym co mi, czy też może masz na myśli, że ja jestem taki jak Kononowicz?
Już nawet nie wspomnę o ciągłym i złośliwym przekręcaniu mojego nicka.
Ponieważ masz już 2 ostrzeżenia, więc włóż więcej pracy w przygotowanie posta (użyj funkcji PODGLĄD zanim wyślesz post).



mjkl napisa:
& moim zdaniem najsztub & zakowski slusznie ostro zaatakowal adama & pana historyka. ich motywy postepowania raczej jasne sa. rzecznik adam zreszta sam w jednym z pierwszych wywiadow to zdradzil. ;]

Nie zgodzę się z Tobą. Bardziej oczywiste są motywy Najsztuba i Żakowskiego. Oni robią to dla kasy. Zapraszają "dziwaków", robią z nich pośmiewisko, mielą ich pytaniami, a na koniec prezenty. Przecież to prymitywne. Czysta komercja.
Natomiast ci dwaj pomocnicy Kononowicza, mieli jakieś lepsze motywy, albo chcieli obnażyć świat polityki, albo chcieli pomóc Kononowiczowi - każdy z tych motywów był dobry. Ubaw z Kononowiczem jest dla nich kwestią wtórną. Natmoast dla Nasztubów i Żakowskich ubaw jest kwestią podstawową. To właśnie redaktorzy najmocniej naśmiewali się z Kononowicza i wciągali Go w różne gierki słowne, by rozbawić publikę.
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
mazury
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 08 Wrz 2006
Posty: 116
PostWysany: 20 Lis 2006, 0:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odżajer Egzegeta
"Czy mógłbyś pisać zgodnie z zasadami językowymi?
Przecież twoje zdania są jakości gorszej niż pisałby obcokrajowiec po pół rocznej nauce polskiego.
Nie wiadomo, czy dla Ciebie Kononowicz wydaje się tym samym co mi, czy też może masz na myśli, że ja jestem taki jak Kononowicz?
Już nawet nie wspomnę o ciągłym i złośliwym przekręcaniu mojego nicka.
Ponieważ masz już 2 ostrzeżenia, więc włóż więcej pracy w przygotowanie posta (użyj funkcji PODGLĄD zanim wyślesz post)."

nie przesadzaj... juz Ci tłumaczę... chodzilo mi o to ze Kononowicz wydaje mi sie tym samym co Tobie

Myslalem ze to bedzie nie trudne do zinterpretowania wziąwszy pod uwagę całą dyskusję i Twoj post poprzedzający moj.

pozdrawiam
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
mazury
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 08 Wrz 2006
Posty: 116
PostWysany: 20 Lis 2006, 1:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

słusznie ze Najsztub i Żakowski zaatakowali Adama i historyka.Osobiscie sprawilbym im manto, za to na jakie posmiewisko skazali tego biednego chorego czlowieko.Dobrze ze nie pokazuja tego w zagranicznych mediach wtedy wstyd bylby na cały swiat.

Dobrze ze Najsztub i Zakowski zaprosili Kononowicza i "tych dwóch" moim zdaniem upiekli dwie pieczenie na jednym ogniu - zrealizowali ciekawy program, i ostudzili trochę emocje jakim ludzie sie poddawali ogladajac Kononowicza .
Myślę ,że po tym słusznym ataku redaktorów na "tych dwóch" Polska się dowie jak jest naprawdę i część wyciagnie z tego wnioski i już nie bedzie się smiać z biednego ,chorego i przykrego goscia Kononowicza.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWysany: 20 Lis 2006, 1:10    Temat postu: Re: Kononowicz Odpowiedz z cytatem

mjkl napisa:
& moim zdaniem najsztub & zakowski slusznie ostro zaatakowal adama & pana historyka. ich motywy postepowania raczej jasne sa. rzecznik adam zreszta sam w jednym z pierwszych wywiadow to zdradzil. ;]


Odżajer Egzegeta napisa:
Nie zgodzę się z Tobą.


ok

Odżajer Egzegeta napisa:
Bardziej oczywiste są motywy Najsztuba i Żakowskiego. Oni robią to dla kasy. Zapraszają "dziwaków", robią z nich pośmiewisko, mielą ich pytaniami, a na koniec prezenty. Przecież to prymitywne. Czysta komercja.


no moze nie bardziej oczywiste tylko oczywiscie oczywiste ;] wiadomo po co to robia, publicznosc tez wie, zaproszony rowniez zdaje sobie z tego sprawe. prowadza program publicystyczno/rozrywkowy i tyle. oczywiscie, ze robia to dla kasy, to ich praca przeciez... a ludzie za to placa, ja place, pan placi, pani placi... spoleczenstwo ;]

Odżajer Egzegeta napisa:
Natomiast ci dwaj pomocnicy Kononowicza, mieli jakieś lepsze motywy, albo chcieli obnażyć świat polityki, albo chcieli pomóc Kononowiczowi - każdy z tych motywów był dobry.


chyba zartujesz Very Happy ...albo moze jestes zwolennikiem polskiej partii narodowej... to by tlumaczylo taki punkt widzenia ;] przeciez ci dwaj - adam & dr - to typowe oszolomy, karierowicze ktorym zapalilo sie nagle swiatelko w tunelu & juz zacieraja rece na mysl o stolkach w lpr, a moze nawet, och daj boze, w pis'ie... ;] przeciez rzecznik adam jasno sie wyrazil w jednym z pierwszych wywiadow, ze gdyby jakims cudem kononowicz wygral to on zostal by vice i pociagal za sznurki. powiedzial to prawie ze wprost ;]

Odżajer Egzegeta napisa:
Ubaw z Kononowiczem jest dla nich kwestią wtórną.


oczywiscie, wystawiajac go w wyborach robili to z pelna powaga i bez grymasu szyderczego usmieszku na twarzy... ;]

Odżajer Egzegeta napisa:
Natmoast dla Nasztubów i Żakowskich ubaw jest kwestią podstawową. To właśnie redaktorzy najmocniej naśmiewali się z Kononowicza i wciągali Go w różne gierki słowne, by rozbawić publikę.


byc moze kononowicz byl w tok2szok 2 razy i tego drugiego nie widzialem... jakos nie zauwazylem, zeby redaktorzy nasmiewali sie z niego, a raczej zadawali pytania/rozmawiali z kononowiczem tak jakby mial 8 lat. wyciagali z niego slowa/wypowiedzi, tak jak sie gada z dzieckiem proszac o opowiedzenie czegos, zeby rozmowa miala rece i nogi.

& nie mysl ze jestem jakims fanem tych panow & dlatego rzekomo ich bronie ;] nie jestem. jak na nowoczesnego politologa to slabe konkluzje troche. chyba, ze na tym to polega. (nie chowaj urazy prosze) ;]
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWysany: 20 Lis 2006, 1:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

& radze wszystkim zainteresowanym tematem naprawde przejrzec zawartosc www.kononowicz.pl & wyciagnac wnioski dopiero po zapoznaniu sie z wszystkimi jego wystepami. bo w tym momencie ocena goscia na podstawie spotu wyborczego to troche takie wyrwanie z kontekstu ;]

sie zapoznajcie sie! ;]

@odzajer: tobie polecam wywiad radiowy, gdzie krzys dowiaduje sie nagle, ze rzecznik adam jest czlonkiem ppn ;]
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron