reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Artykuł o Islandii w Przekroju
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Newsy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wredna_mimi

Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 262
Skąd: Ełk
PostWysłany: 6 Gru 2006, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze chlopczyku

Pouczaj Swoje dzieci.
Po drugie chodzilo mi o wysylanie nie jakis tam przypraw, ale jak bys znal forum to bys wiedzial ze chodzilo mi o MIĘSO, tak licznie szmuglowane w paczkach do polakow,oczywiscie niezgodnie z prawem.
Jak Ty nie widzisz w tym nic zlego to juz Twoja sprawa.

"Nawet sami Islandczycy nie są tacy głupi i mnóstwo rzeczy kupują poprzez E-bay... "

Nie rozumiem po co wmieszaleś kupowanie na Ebay'u przez Islandczyków.
Znam hordy polaczkow tutaj ktorzy biletu przez internet nie potrafia kupic i bulili za bilety ok 1,5k w jedna strone przez biura podrozy.
Po za tym jacy glupi nie sa Islandczycy?

PS
Moja data przylaczenia do forum to przypadek, i moj podpis zostaw w spokoju chyba ze chcesz porozmawiac na temat miasta skad sie wywodzisz,czyli miasta jak sam okresliles daunow.
_________________
***ŚmIeCh JeSt LeKaRsTwEm, KtÓrE KaŻdY MoŻe SoBiE PrZePiSaĆ***
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tedson

Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 53
Skąd: krakĂłw
PostWysłany: 6 Gru 2006, 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej!, hahahahahahahahahhahahahahahhaha lol lol lol lol lol

ej ja od razu mowie to jest chyba moj drugi post, na islandii nie bylem w zyciu, ale bardzo chce sie tam znalezc, tylko w celach turystycznych af kors, a na forum to chyba tez bywalcem nie jestem.

czytam to co tu jest napisane i smieje sie tak, ze chyba sie posikam, Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
tak wiemy cos o "polaczkach" za granica, ja mialem z nimi do czynienia w szwecji. ja mysle, ze o takich ludziach mozna juz rozmawiac w kategoriach spolecznych.

ja nie mam oczywiscie nic do nikogo, w zyciu staram sie kazdego szanowac, nawet w wirtualnym wymiarze i rozumiem ze w kraju jest nie zafajnie i kazdy stara sie polepszyc swoj byt.
polacy emigruja masowo w najdalsze zakatki europy i niestety niosa za soba opinie chamow, prostakow, zlodzieji.....

to nietyczy sie wszystkich polakow na obczyznie oczywiscie ale wiekszodci niestety.

mam nadzieje, ze niezrobilem blendow ortograficznych lol
_________________
on the roll
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tedson

Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 53
Skąd: krakĂłw
PostWysłany: 6 Gru 2006, 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AAAAAAAAAAAaaaaa!!!!!!!

no teraz to juz jestem znokautowany Shocked Shocked Shocked

nie moge, wredna jendzo, powalilas mnie, caluski Confused Confused Confused Confused Confused
_________________
on the roll
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tedson

Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 53
Skąd: krakĂłw
PostWysłany: 6 Gru 2006, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ups!!!... sosorrrry pomylilem sie, mimi sory za ta jendze

ale przyznaj sie, ze w glebi twojej glebokosci siedzi taka mala jendza,
oczywiscie ja jej nie widzialem, tak tylko se przypuszczam Rolling Eyes

polacy maja jedyna wspolna ceche:

potrafia sie zawsze i wszedzie obrzycac blotem.

w nas tkwi taka jakas niespozytkowana energia zawistna, ktora jestesmy w stanie wyladowywac bruzgajac na siebie, w kazdych okolicznoscia, kompletnie sie przy tym nieznajac....

smack, smack, smack, smack,
caluski caluski caluski, jestescie beznadziejni ale i tak was kocham polaczki,

mam nadzieje, ze jak sie juz znajde na islandii to spotkam was jak najmniej, ale z tego co sie orientuje to chyba bedzie to trudne Confused

lots of Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
on the roll
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rambo

Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 5
PostWysłany: 6 Gru 2006, 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z przykrością stwierdzam, że wypowiedzi wrednej mimi oddają stan faktyczny. Dziwię się Islandczykom, że pozwalają wjeżdżać na wyspę osobom bez żadnych kwalifikacji, żulom, blokersom i wąsatym menelom. Powinni wprowadzić testy językowe i kompetencyjne, a także z przystosowania do życia w zachodnim społeczeństwie, by polaczki nie tworzyli gett, nie budowali kościołów, nie sprowadzali księży, nie kradli, nie robili wiochy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tedson

Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 53
Skąd: krakĂłw
PostWysłany: 6 Gru 2006, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yea!!!, lets kick some ass rambo Very Happy

zartuje oczywiscie lol

ale takie wiesci o naszych rodakach, pisze to i sie naprawde zastanawiam czy dobrego slowa uzylem, naprawde przyprawiaja mnie o dola.

ten kraj jest taki fajny, znam jedna islandke, taka sympatyczna dziewczyna, zyjaca w takiej magicznej rzeczywistosci, do ktorej pchaja sie z buciorami chamy.

naprawde jak o niej pomysle to nie dziwie sie ze islandczycy obawiaja sie o swoj styl zycia

niektorzy polacy nie dorosli do pewnych standardow zycia, inaczej byloby wszystko okay, oczywiscie, wiem, wrzucam wszystko do jednego wora, ale mam inna mozliwosc?!, nie!!!!!

Embarassed
_________________
on the roll
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kamiś

Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 20
Skąd: KrakĂłw
PostWysłany: 6 Gru 2006, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja znam taka jedna naprawde slodka i grzeczna Polke ktora poleciala na Islandie by troche zarobic a co jest niemozliwe u niej w miescie i ona wchodzi na Forum Polakow mieszkajacych na Islandii i dowiaduje sie ze jest chamem Very Happy wyobraz sobie jak ona sie musi czuc !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tedson

Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 53
Skąd: krakĂłw
PostWysłany: 6 Gru 2006, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez znam

mam sie teraz rozplakac
_________________
on the roll
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kamiś

Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 20
Skąd: KrakĂłw
PostWysłany: 6 Gru 2006, 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj dopiero teraz przeczytalem wczesniejsze posty, jesli chcesz to placz ale na pewno nie wierz w takie xxxxxxx jak pisze mimi czy jak jej tam.Takie rzeczy pisza ludzie ktorzy maja usmiech na twarzy bardzo zadko.Bylem na Islandii ponad 2 miesiace tylko w celach zarobkowych "af kors" <jak to ujales> i spotkalem niemal samych wspanialych ludzi, ktorzy haruja jak woly za marne, jak na Islandie,pianiedze z dala od rodziny.Spotkalem jednego menela Polaka i kilku cwaniakow w dyskotekach i tyle.Najwyrazniej kazdy kto ma jakiegos niesympatycznego kolege Polaka uparl sie aby napisac na tym forum ze "Polaczki" sa be.

ps.Dalbym w twarz w realu za tekst "Polaczki" , szczegolnie Polakowi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
FaragoZoltan
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 159
Skąd: przedmieścia Akranesi
PostWysłany: 6 Gru 2006, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś pewna Islandka opowiedziała mi kawał! Obrazuje on bardzo dobrze to co się teraz wyrabia! :
Leci sobie samolot a w nim siedzi Polak, Islandczyk i Niemiec
Nagle zaczyna się psuć i spada coraz niżej.
Pilot oznajmił przez głosniki, że jezli chcą uniknąć katastrofy, to trzeba odciążyć samolot i wyrzucić część ładunku.
Pasażerowie zadecydowali, że każdy wywali z samolotu coś czego w jego kraju jest pod dostatkiem i nie będzie żal wyrzucać.
Pierwszy Niemiec - ze smutkiem wywalił 2 skrzynki bawarskiego piwa.
Polak myslał i myślał, w końcu wywalił całą torbę wódy!
A Islandczyk niewiele myśląc otworzył drzwi i wywalił Polaka
lol lol
_________________
" Za kwestionowanie decyzji admina, .... uĹźytkownik zostanie zbanowany..."
- "Towarzysz Napoleon ma zawsze rację." George Orwell
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fanka_franka

Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 141
Skąd: KĂłpavogur
PostWysłany: 6 Gru 2006, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobre, podoba mi sie Wink
_________________
Zmieszana, nie wstrzasnieta!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Old Star

Dołączył: 27 Lip 2006
Posty: 226
Skąd: Down Town czyli z Miasta DaunĂłw
PostWysłany: 6 Gru 2006, 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wredna_mimi napisał:
Po pierwsze chlopczyku

Pouczaj Swoje dzieci.


Nie mam dzieci, więc muszę pouczać np. Ciebie - co pewnie mi się przyda, gdy będę miał własne dzieci....

wredna_mimi napisał:


Po drugie chodzilo mi o wysylanie nie jakis tam przypraw, ale jak bys znal forum to bys wiedzial ze chodzilo mi o MIĘSO, tak licznie szmuglowane w paczkach do polakow,oczywiscie niezgodnie z prawem.
Jak Ty nie widzisz w tym nic zlego to juz Twoja sprawa.


A skąd Ty wiesz co dostają Polacy - sorry, Polaczkowie - sorry jeszcze raz, polaczkowie - w paczkach?

Pracujesz w urzędzie celnym?

Chodziło Ci o MIĘSO - ok, jakie mięso? Świeże??????

To ja też się nie zgadzam - świeżego też bym nie przewiózł / przesłał...

Bo jeśli inne - to są dokładne regulacje prawne - jakiego typu PRZETWORY MIĘSNE są dozwolone a jakie nie....

Poczytaj więcej na Forum (opcja "szukaj") i nie wypowiadaj się tak zdecydowanie, że każda paczka z MIĘSEM to od razu szmugiel....

Niektórzy z czytających to Forum, po prostu moga poczuć się obrażeni...

wredna_mimi napisał:


Moja data przylaczenia do forum to przypadek, i moj podpis zostaw w spokoju chyba ze chcesz porozmawiac na temat miasta skad sie wywodzisz,czyli miasta jak sam okresliles daunow.


Nie wywodzę się z Down Town czyli z Miasta Daunów, jak ironicznie to ujmuję - tylko w nim mieszkam.....

Skąd pochodzę to moja sprawa (podobnie jak z Tobą - w ogóle nie wiadomo skąd jesteś - ani tu, ani tam) ale na pewno nie z Krakowa......

Smile

Old Star
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Child_of_darkness

Dołączył: 10 Gru 2006
Posty: 16
Skąd: Wolska
PostWysłany: 10 Gru 2006, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę, że generalizować nie warto, bo nie każdy Polak przeprowadzający się na Islandię otrzymuje od razu etykietę chama. Część Polaków zachowuje się skandalicznie (agresywnie, pijacko, chamsko, wsiorsko), ale część (mam nadzieję, że ta większa) to normalni ludzie. Tak jak większość z was mieszkam w Polsce, a na Islandii nigdy nie byłem, ale z obserwacji w Polsce mogę wywnioskować, jak ta gorsza grupa się zachowuje. Też mi jest za nich wstyd, bo psują mi, tobie i każdemu z was opinię. Nie pozostaje nam jednak nic, jak tę opinię naprawić swoim dobrym postępowaniem. To tyle.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
wredna_mimi

Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 262
Skąd: Ełk
PostWysłany: 10 Gru 2006, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swiete slowa, najlepiej stronic od takich Polakow , i dawac przyklad za granica, ze jest sie zupelnie innym, jak mowia mity o Nas.
_________________
***ŚmIeCh JeSt LeKaRsTwEm, KtÓrE KaŻdY MoŻe SoBiE PrZePiSaĆ***
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Newsy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron