reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Święta Bożego Narodzenia na Islandii

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Turystyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aniafmk

Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 20
PostWysłany: 8 Gru 2006, 13:21    Temat postu: Święta BoĹźego Narodzenia na Islandii Odpowiedz z cytatem

Czy ktos może wybiera się na święta do islandii. Ja lecę 19 grudnia do Reykjawiku.. może ktośśś tez tam leci w tym dniu ... Very Happy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
FaragoZoltan
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 159
Skąd: przedmieścia Akranesi
PostWysłany: 8 Gru 2006, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na święta to wszyscy lecą do domów Z Islandii....
_________________
" Za kwestionowanie decyzji admina, .... uĹźytkownik zostanie zbanowany..."
- "Towarzysz Napoleon ma zawsze rację." George Orwell
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
konrath

Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 127
Skąd: Kopavogi
PostWysłany: 8 Gru 2006, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszyscy nie wyjeżdżają. natomiast niech wszyscy mówią za siebie. Neutral
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
FaragoZoltan
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 159
Skąd: przedmieścia Akranesi
PostWysłany: 8 Gru 2006, 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak już ktoś leci w tych dniach na tej trasie, to zdecydowanie Z Islandii a nie DO Islandii..... bla bla bla
_________________
" Za kwestionowanie decyzji admina, .... uĹźytkownik zostanie zbanowany..."
- "Towarzysz Napoleon ma zawsze rację." George Orwell
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
konrath

Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 127
Skąd: Kopavogi
PostWysłany: 8 Gru 2006, 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spoko, rozumiem cię..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
O.E.
Opiekun Forum
Dołączył: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skąd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysłany: 10 Gru 2006, 0:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FaragoZoltan napisał:
na święta to wszyscy lecą do domów Z Islandii....
Rozumiem, że chcesz się chwalić swoją wiedzą i troszeczkę sprowokować, ale to jest zwyczajne off-topicowanie (w dodatku trochę jakby "na złość").
Jeśli Ciebie FZ nie dotyczy zapytanie, to nie odpowiadaj, bo to jakby nie ma sensu, szczególnie w takiej trochę niegrzecznej formie.
A jesli już musiałeś oświecić innych Forumowiczów, to grzeczniej byłoby napisać: "Wydaje mi się, że większość Polaków leci na Święta do Polski, ale pewnie też ktoś odwiedzi rodzinę na Islandii".

Proszę o nie odpowiadanie na mój post w tym temacie, gdyż jest to tylko pouczenie.

_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
aniafmk

Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 20
PostWysłany: 11 Gru 2006, 10:31    Temat postu: niektĂłrzy święta spędzą na Islandi.. Odpowiedz z cytatem

Cieszę się że święta spędzę w Islandii ponieważ w Polsce nie ma śniegu i święta będą fuuuu... Polacy nie wyjezdzajcie do POLSKi !!!! hahah pozdrawiam wszystkich spędzających święta w ISLANDII
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
wredna_mimi

Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 262
Skąd: Ełk
PostWysłany: 11 Gru 2006, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja juz w Polsce na swięta Smile a snieg bedzie!!!!! moze ksiadz z ambony poprosi w imieniu moherków beretkow o świerzy sniezek na swieta no i sylwestra:) hehe
to jest prawdopodobne tu nawet.
_________________
***ŚmIeCh JeSt LeKaRsTwEm, KtÓrE KaŻdY MoŻe SoBiE PrZePiSaĆ***
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
narsiltm

Dołączył: 15 Gru 2006
Posty: 186
Skąd: Skądinąd.
PostWysłany: 15 Gru 2006, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniu ja lece do Isladii 20 grudnia...tez spedze tam swieta, karpika raczej nie uswiadcze;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
O.E.
Opiekun Forum
Dołączył: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skąd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysłany: 15 Gru 2006, 18:30    Temat postu: OstrzeĹźenie Odpowiedz z cytatem

wredna_mimi napisał:
moze ksiadz z ambony poprosi w imieniu moherków beretkow o świerzy sniezek na swieta no i sylwestra:) hehe
to jest prawdopodobne tu nawet.
Prosiłbym o nie kpienie sobie z religii innych osób. Jeśli Ty nie jesteś katolikiem, to uszanuj innych. A jeśli już musisz coś napisać, napisz w off-topicu i bez kpiny tylko normalnie i z argumentami, co Ci się nie podoba w jakiejś religii.
Każda religia ma swoje zwyczaje i każda wierzy w jakiegoś boga. A jak się wierzy to można się i modlić o śnieg, deszcz lub słońce... W dziale turystyki po Islandii nie zajmujemy się religiami. A takie wyśmiewanie się z ludzi jest w złym tonie. Proszę tutaj nie odpowiadać na moje zastrzeżenia.

_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
agatka

Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 328
PostWysłany: 18 Gru 2006, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi drodzy- czy to az tak wazne gdzie spedzamy swieta. Wydaje mi sie ze wazniejsze jest z kim i jak...

Jezeli masz wokol siebie rodzine przyjaciol czy bliskich z kim mozesz spedzic ten mily czas to czy bedziesz w Polsce czy w Islandii nie ma znaczenia.

Wiele osob wyjezdza ale wiele tez przyjezdza wiec nie ma co sie spierac Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Yazhubal

Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 88
Skąd: Katmandu
PostWysłany: 20 Gru 2006, 2:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agatka napisał:
Moi drodzy- czy to az tak wazne gdzie spedzamy swieta. Wydaje mi sie ze wazniejsze jest z kim i jak...

Jezeli masz wokol siebie rodzine przyjaciol czy bliskich z kim mozesz spedzic ten mily czas to czy bedziesz w Polsce czy w Islandii nie ma znaczenia.

Wiele osob wyjezdza ale wiele tez przyjezdza wiec nie ma co sie spierac Exclamation


Dokładnie się z tobą zgadzam , nie ma jak bliskie osoby w tych pięknych dniach. Ja zostaję tu na wyspie, będzie ze mną kilka bliskich mi osób.


A odnośnie karpia (ktoś miał "załamkę" ze tu nie ma ), jest do dostania na Islandii, sprowadzany ze Szwecji, nieraz pojawia się na targach rybnych.

Dla chcącego nie ma nic trudnego, mam wszystkie potrawy świąteczne typowo Polskie z niczym nie było problemów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
amelia

Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 3
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 21 Paź 2008, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam serdecznie.Lece do Islandii w dniach 23-30 grudnia.czy ktos moglby dac garsc rad, co w tak krótkim czasie warto zobaczyc i ogolnie....jest to okres swiateczny - jak swieta tam wygladaja? czy przez to wlasnie mogą być problemy z wynajeciem samochodu,zwiedzaniem, pojsciem do restauracji...itd?
dziekuje i pozdrawiam!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
@ni@

Dołączył: 16 Sie 2008
Posty: 326
PostWysłany: 21 Paź 2008, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Yazhubal"]


A odnośnie karpia (ktoś miał "załamkę" ze tu nie ma ), jest do dostania na Islandii, sprowadzany ze Szwecji, nieraz pojawia się na targach rybnych.


Gdyby ktoś wiedział gdzie jest dokładnie karp w sprzedaży ,to proszę o info Smile Ja uwielbiam karpia Exclamation Smile A co to te targi rybne i gdzie się odbywają Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Turystyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron