reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Uraz powstały w wyniku kolizji a odszkodowanie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
animal123

Doczy: 31 Gru 2015
Posty: 3
PostWysany: 20 Sty 2016, 21:24    Temat postu: Uraz powstały w wyniku kolizji a odszkodowanie Odpowiedz z cytatem

W ubiegłym miesiącu moja żona miała lekki wypadek samochodowy. Stłuczka była niewielka, także uznaliśmy, że nic się nie stało, bo po zdarzeniu na zdrowie nie narzekała. Jednak po dwóch tygodniach zaczął ją boleć kręgosłup, przez co udała się do lekarza i opowiadając mu całą sytuację lekarz stwierdził, że to faktycznie może być jakieś zaniedbanie powypadkowe. I tak już 2gi tydzień żona chodzi z bólem kręgosłupa, dochodzącym raz do tego stopnia, że musiała wziąć zwolnienie z pracy. Póki co jest na etapie badań i próbujemy ustalić z czym jest problem. A ja przy okazji mam pytanie, czy może orientujecie się czy przysługuje jej z tego tytułu odszkodowanie czy w ogóle jakieś pieniążki z powiązanego z wypadkiem powodu (np. uszczerbek na zdrowiu itp.)? Dodam, że policja była na miejscu zdarzenia i spisała protokół, także kolizja jest udokumentowana. Gdybyście mieli jakieś podobne doświadczenia z którymi moglibyście się podzielić byłbym wdzięczny :|
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Lubsko

Doczy: 07 Gru 2005
Posty: 73
Skd: Keflavik
PostWysany: 20 Sty 2016, 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak , jeżeli nie było z jej winy może ubiegać się o odszkodowanie. Tylko adwokat w tej sytuacji, poważny a nie pierwszy z brzegu z dobrej kancelarii. To jest pierwszy krok a potem on sam poprowadzi sprawę. To tyle.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
animal123

Doczy: 31 Gru 2015
Posty: 3
PostWysany: 29 Sty 2016, 16:19    Temat postu: Re: Uraz powstały w wyniku kolizji a odszkodowanie Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy to dobry pomysł, ale znalazłem w Internecie https://www.aif.com.pl/odszkodowania/ i pomyślałem czy nie skorzystać z ich pomocy. Korzystaliście może z ich usług i możecie polecić?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Lubsko

Doczy: 07 Gru 2005
Posty: 73
Skd: Keflavik
PostWysany: 29 Sty 2016, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra rada.....nie wymyślaj. Idz do Landslog. Poważna kancelaria, jeżeli masz szansę na wygraną nic na początku nie będziesz musiał płacić.
Wiem po ludziach, że idą do jakiś kancelarii a potem sprawa trwa po 3 lata albo lepiej.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Lubsko

Doczy: 07 Gru 2005
Posty: 73
Skd: Keflavik
PostWysany: 29 Sty 2016, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba, że tobie chodzi o wypadek w Polsce....to szukaj sam.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
svavec
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Doczy: 02 Lis 2008
Posty: 532
Skd: Gdynia
PostWysany: 3 Lut 2016, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Standartowe ubezpieczenie wyplaci odszkodowanie jak finalowo bedzie orzeczony stopien STALEGO uszczerbku zdrowia( czytaj procentowego kalectwa/inwalidztwa ) . Jak cos poboli i przestanie po jakims czasie to raczej nic z tego nie bedzie ..... tak mysle .
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron