reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Książki.....
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Islandofilska giełda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grazyna

PostWysłany: 21 Sie 2008, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja ostatnio zamówiłam książki z www.NajlepszyPrezent.PL .Wysyłają bezproblemowo np. na Islandię , a ceny są niższe ogólnie niż w sklepach i mają spory wybór. Czy ktoś oprócz mnie też korzystał z ich usług?
ansswis

PostWysłany: 22 Sie 2008, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grazyna napisał:
A ja ostatnio zamówiłam książki z www.NajlepszyPrezent.PL .Wysyłają bezproblemowo np. na Islandię , a ceny są niższe ogólnie niż w sklepach i mają spory wybór. Czy ktoś oprócz mnie też korzystał z ich usług?

Tak z ciekawosci pytam, czy jakies clo/podatek ci doliczyli?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
julci3k
Gość
PostWysłany: 22 Sie 2008, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziadek napisał:
..a ja po przeczytaniu ksiażki dawałem ją znajomym.
Czy owa billioteka mieści się na KOPAVOGUR przy szkole muzycznej?
....................................................................................................
ALCHEMIK jest i polecam Wink

niee, mówię o bibliotece w Keflaviku, w sumie moja wina mogłam wprowadzić kogoś w błąd, bo nie napisałam gdzie się znajduje. Biblioteka jest w tym samym budynku co bank, tylko z drugiej strony. Za 10/11 trzeba podejść pare metrów i jest Wink
Powrót do góry
julci3k
Gość
PostWysłany: 22 Sie 2008, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WielkiBialyKrolik napisał:
ktos mi kiedys powiedzial, ze w polskim sklepie mozna kupic ksiazki, raz tam pojechalam, gdy ujrzalam nazwisko Steel zaraz wyszlam Smile

dlaczego?

WielkiBialyKrolik napisał:
ja tam wole kupowac, nie musze pamietac o jakis terminach itd. kiedys w Polsce korzystalam z biblioteki, ale potem porzucilam to. Ksiazka dobra rzecz, warto ja miec na wlasnosc.

Warto, ale byłam dziś w księgarni w Keflaviku i nie znalazłam żadnej polskiej książki. Może coś ominęłam, bo byłam tam tylko 10 minut, ale wątpie. Jest jedynie pare słowników polsko-islandzkich w cenach od 3 do 7 tysięcy Smile
Powrót do góry
yzabelaaa

PostWysłany: 29 Sie 2008, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zamawiam książki ze świata książki a bardzo ciekawe można również znaleźć w Polsce jako załącznik do gazety i moja mama mi je często podsyła. jeśli są rozpakowane z folii i bez żadnych paragonów to bezproblemowo przejdą przez granicę. jeśli ktoś bardzo chce to mogę pożyczyć do poczytania:) mam ich około 20, w tym mój ukochany Paulo Coelho jak ktoś wcześniej wspomniał autor "Alchemika", Steel też posiadam... naprawde polecam tych autorówSmile
Powrót do góry
julci3k
Gość
PostWysłany: 29 Sie 2008, 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ehhh szkoda że mieszkasz w Reykjaviku... Neutral
Powrót do góry
Dziadek
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
PostWysłany: 29 Sie 2008, 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yzabelaaa napisał:
ja zamawiam książki ze świata książki a bardzo ciekawe można również znaleźć w Polsce jako załącznik do gazety i moja mama mi je często podsyła. jeśli są rozpakowane z folii i bez żadnych paragonów to bezproblemowo przejdą przez granicę. jeśli ktoś bardzo chce to mogę pożyczyć do poczytania:) mam ich około 20, w tym mój ukochany Paulo Coelho jak ktoś wcześniej wspomniał autor "Alchemika", Steel też posiadam... naprawde polecam tych autorówSmile

czesc..ja chetnie pozycze cos Paulo Coelho od Ciebie....a masz może coś William Wharton'a?
pozdrawiam szajbus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
alice47

PostWysłany: 29 Sie 2008, 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ansswis napisał:
Grazyna napisał:

Tak z ciekawosci pytam, czy jakies clo/podatek ci doliczyli?

Ja zamawiam w merlin.pl
Paczka przychodzi do 3 tygodni lub szybciej kurierem (ale sporo drożej).
Przy odbiorze płacę tutejszy VAT (VSK) 24,5% od wartości faktury.
Powrót do góry
yzabelaaa

PostWysłany: 30 Sie 2008, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma problemu. Williama niestety nie posiadam:( napisz priva to sie dogadamy:)
Powrót do góry
forlorn

PostWysłany: 30 Sie 2008, 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

julci3k napisał:
Heej. Byłam w bibliotece, zapisałam się i wypożyczyłam książeczki. Maksymalnie można wziąć 6 książek. Są polskie książki. Cały regał około stu książek. Każdej dziedziny: są szkolne, słowniki, psychologiczne, horrory, itp. Polecam każdemu. Dobra sprawa jak ktoś lubi czytać. Dostępne są też magazyny: dziewczyna, nesweek i jeszcze jedno ale nazwy nie pamiętam. To jest stronka biblioteki (jest napisana na karcie) www.gegnir.is Poza tym biblioteka ma w paru językach bogatą gamę książek, gazet i dostęp do internetu. A do końca wakacji trwa nawet jakiś konkurs (jest napisane po polsku przy ladzie) dla dzieci. Zapisując się trzeba mieć ze sobą paszport i nr kenitala. Very Happy

a jakie są horrory?? pamiętasz może jakiś tytuł??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
yako

PostWysłany: 30 Sie 2008, 23:39    Temat postu: zamienię ,,To tylko facet" Mazurkiewicz na coś innego. Odpowiedz z cytatem

zamienię ,,To tylko facet" Mazurkiewicz na coś innego.
Powrót do góry
alice47

PostWysłany: 30 Sie 2008, 23:46    Temat postu: Re: zamienię ,,To tylko facet" Mazurkiewicz na coś inn Odpowiedz z cytatem

yako napisał:
zamienię ,,To tylko facet" Mazurkiewicz na coś innego.

Może na proszek do prania?
Powrót do góry
@ni@

PostWysłany: 31 Sie 2008, 1:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yzabelaaa napisał:
Hej ja bardzo chętnie bym skorzystała z Twojej propozycji pożyczki Very Happy Co prawda mieszkam w Selfoss,ale raz ,dwa razy w miesiącu jestem w Stolicy,jeśli mogłybyśmy się jakoś dogadać to daj znać, z góry dzięki Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
julci3k
Gość
PostWysłany: 31 Sie 2008, 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

forlorn napisał:
julci3k napisał:
Heej. Byłam w bibliotece, zapisałam się i wypożyczyłam książeczki. Maksymalnie można wziąć 6 książek. Są polskie książki. Cały regał około stu książek. Każdej dziedziny: są szkolne, słowniki, psychologiczne, horrory, itp. Polecam każdemu. Dobra sprawa jak ktoś lubi czytać. Dostępne są też magazyny: dziewczyna, nesweek i jeszcze jedno ale nazwy nie pamiętam. To jest stronka biblioteki (jest napisana na karcie) www.gegnir.is Poza tym biblioteka ma w paru językach bogatą gamę książek, gazet i dostęp do internetu. A do końca wakacji trwa nawet jakiś konkurs (jest napisane po polsku przy ladzie) dla dzieci. Zapisując się trzeba mieć ze sobą paszport i nr kenitala. Very Happy

a jakie są horrory?? pamiętasz może jakiś tytuł??

horrorów niestety widziałam tylko pare, ale za pare dni wybieram sie do biblioteki to spisze Ci tytuły..Smile
Powrót do góry
gatecrash

PostWysłany: 31 Sie 2008, 16:26    Temat postu: książki Odpowiedz z cytatem

mam książki...i to takie do czytania...i wymienić się chce...Motyl i Skafander, Monachium, coś z kryminalu i jedną Greanspana...o 11 września...kto chce wymienić, zamienić, pożyczyć ze zwrotem i bezzwrotnie...a najlepiej po polskiemu by była wymianka...jutro w czasie lunchu mogę podjechać do kogoś...Julcik...Keflavik odpada
Powrót do góry
julci3k
Gość
PostWysłany: 31 Sie 2008, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3=e, julci3k=julciek

szkodaaa bardzo ale cóóż, powodzenia Very Happy
Powrót do góry
gatecrash

PostWysłany: 31 Sie 2008, 16:53    Temat postu: hmm Odpowiedz z cytatem

przepraszam za moją "ortografię" obiecuje że był to przed ostatni raz
Powrót do góry
yzabelaaa

PostWysłany: 31 Sie 2008, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[/quote]Hej ja bardzo chętnie bym skorzystała z Twojej propozycji pożyczki Very Happy Co prawda mieszkam w Selfoss,ale raz ,dwa razy w miesiącu jestem w Stolicy,jeśli mogłybyśmy się jakoś dogadać to daj znać, z góry dzięki Very Happy[/quote]

poprostu napisz mi priva kiedy będziesz i się dogadamy:)
Powrót do góry
yzabelaaa

PostWysłany: 31 Sie 2008, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mała pomyłka... miałam zacytować @n@.. ja mieszkam w Reykjaviku:)
Powrót do góry
gatecrash

PostWysłany: 31 Sie 2008, 20:29    Temat postu: ksiązki Odpowiedz z cytatem

powiedz mi gdzie mam podjechać w czasie lunchu 21.30-13.00 to podjade i sie wymienimy...no i jakie posiadasz tytuły
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Islandofilska giełda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: