reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

chrześcijanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Kultura
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stalin
Gość
PostWysłany: 22 Paź 2008, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WielkiBialyKrolik napisał:
no to JĂłzek tera twoja kolej! Very Happy
cos Ty, krolik, ja tak nie umiem , jak rozdawali inteligencje ja stalem w innej kolejce Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Arina

Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 388
Skąd: Keflavik
PostWysłany: 22 Paź 2008, 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sxxxxn stal po dyktature i wladze Wink
_________________
Dziekuje wiatru ,bo chroni mnie przed sloncem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
stalin
Gość
PostWysłany: 22 Paź 2008, 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arina napisał:
Sxxxxn stal po dyktature i wladze Wink
mylisz sie, stalem po druga watrobe, czulem ze wyladuje na Islandi gdzie pedza pyszna landi Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Macias

Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 13
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 23 Paź 2008, 0:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KO napisał:
Macias napisał:

Myślicie że to obciach żyć wd. 10ciu przykazań? Wystrzegac się grzechów?
Pewnie tak, bo za każdym razem jak czytacie 10 przykazań albo resztę prawd wiary, nie widzicie siebie, nie widzicie wiary, widzice regułki, psalmy i rytuały pod którymi się nie potraficie podpisać. Po prostu nie są zgodne z waszymi przekonanami, z tym kim chcieli byscie być, sa za mało postępowe w ogóle przypałowe. Dobra zostawmy te stare regóły, ja xxxxx zazdroszczę pierwszym chrzescijanom, ci to mieli pod górkę. TO ONI MIELI O CO WALCZYĆ I NIE WSYDZILI SIĘ TEGO, NIE WIDZIELI PRZYPAŁU. Pewnie... , lepiej gonic za moneta... , z wyspy..., moneta da spełnienie lol


Maciuś nie kradnę, nie zabijam, itd. Nie wystrzegam się grzechów, wystrzegam się robienia źle. Dlatego, że czuję taką potrzebę, nie dlatego, że się boję się kolesia z rogami i kopytem który będzie mnie podpiekał na ogniu.

Czy dla Ciebie jedyną alternatywą dla bycia chrześcijaninem jest bycie kimś kto goni za monetą i dyma się do upadłego itd?

pzdr

no dobra to jaki masz kodeks kĂłry podpowiada ci Ĺźe wiesz Ĺźe robisz Ĺşle???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KO

Dołączył: 10 Maj 2006
Posty: 492
Skąd: z piekła
PostWysłany: 23 Paź 2008, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macias napisał:

no dobra to jaki masz kodeks kĂłry podpowiada ci Ĺźe wiesz Ĺźe robisz Ĺşle???


To proste, lubię jak mnie okradają? nie - więc sam nie kradnę. itd.
Oczywiście jeżeli kiedyś zacznie mi sprawiać przyjemność wbijanie sobie do głowy gwoździ to nie zacznę wtykać im innym. Chyba tego nie musze tłumaczyć :->

Pozdro.
_________________
(_!_)
o
0
O
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 2605
PostWysłany: 23 Paź 2008, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

10 przykazan + 2 przykazania milosci to nie wynalazek chrzescijanizmu. pare osob juz o wiele wczesniej wpadlo na pomysl jak mozna fajnie i bezsresowo zyc.

bardzo dobry komentarz do tematu. zabawny przy okazji: http://www.youtube.com/watch?v=rCz0-HY1TLU
_________________
"It's nice to be important, but it's more important to be nice", HFV, 1980-2011
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 2605
PostWysłany: 23 Paź 2008, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tu z napisami polskimi http://www.youtube.com/watch?v=5QpOs4w6TYg
_________________
"It's nice to be important, but it's more important to be nice", HFV, 1980-2011
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jarekdudziak

Dołączył: 18 Lis 2008
Posty: 5
Skąd: HvolsvĂśllur
PostWysłany: 18 Lis 2008, 13:10    Temat postu: Polscy chrzescijanie Odpowiedz z cytatem

Czesc Wam!

Odpowiem zainteresowanym na pytania dotyczacej naszej grupy chrzescijan.

Spotykamy sie regularnie w pierwsza sobote miesiaca w rĂłznych miejscach na poludniowym-zachodzie Islandii. Nastepne spotkanie odbedzie sie w HvolsvĂśllur, jak widac na naszej stronie.

Ja tez ciesze sie z kazdego chrzescijanina, ktĂłrego spotkam tu w Islandii! Lubie ludzi, ktĂłrzy wysoko stawiaja sobie cele i nie boja sie wyzwan. Jedno z takich wyzwan jest wlasnie zycie chrzescijanskie. Odkad stalem sie chrzescijaninem, moje zycie nabralo sensu i stalo sie ciekawa przygoda poprzez odkrywanie tego, kim jest BĂłg.

Prosze o kontakt, jesli jestes zainteresowany spotkaniami z ludzmi palajacymi szczera miloscia, ktĂłrzy zapewne tworza pozytywny wizerunek Polaka w Islandii; ludzmi, ktĂłrzy nie zyja sloganami, lecz praktykuja milosc w codziennym zyciu; ludzmi, ktĂłrzy zycza tego samego innym Polakom w Islandii.

Zapraszam cie do najwiekszej przygody w twoim zyciu- do osobistej relacji z Bogiem. Nic innego nie zaspokoi cie na tym swiecie.

Narazie. Zycze Wam wszystkim milego dnia.

Jarek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jarekdudziak

Dołączył: 18 Lis 2008
Posty: 5
Skąd: HvolsvĂśllur
PostWysłany: 18 Lis 2008, 13:21    Temat postu: Re: chrześcijanie Odpowiedz z cytatem

Ciesze sie z faktu, iz sa tez inni chrzescijanie w Islandii.

Mam nadzieje, ze uda nam sie spotkac na nastepnym spotkaniu w HvolsvĂśllur, pierwsz sobota grudnia.

Jarek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
stalin
Gość
PostWysłany: 18 Lis 2008, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cytat '' do osobistej relacji z Bogiem'', to tez przyjdzie na to zebranie? Very Happy
Powrót do góry
Lundii
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 136
Skąd: . . .
PostWysłany: 18 Lis 2008, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

propaganda
_________________
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zatroskany
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Dołączył: 09 Paź 2008
Posty: 1220
PostWysłany: 19 Lis 2008, 9:58    Temat postu: Re: Polscy chrzescijanie Odpowiedz z cytatem

jarekdudziak napisał:
Odkad stalem sie chrzescijaninem, moje zycie nabralo sensu i stalo sie ciekawa przygoda poprzez odkrywanie tego, kim jest BĂłg.


Czyli wczesniej odczuwales ze zycie nie ma sensu? Moglbys dokladniej opisac na czym to polegalo?

Czy moglbys rowniez opisac jak stales sie xninem? Zetknales sei z ludzmi ktorzy cie wciagneli?

jarekdudziak napisał:

Prosze o kontakt, jesli jestes zainteresowany spotkaniami z ludzmi palajacymi szczera miloscia, ktĂłrzy zapewne tworza pozytywny wizerunek Polaka w Islandii; ludzmi, ktĂłrzy nie zyja sloganami, lecz praktykuja milosc w codziennym zyciu; ludzmi, ktĂłrzy zycza tego samego innym Polakom w Islandii.


Pozytywny wizerunek Polaka? A moze lepiej byloby zerwac ze stereotypami etnicznymi?

jarekdudziak napisał:

Zapraszam cie do najwiekszej przygody w twoim zyciu- do osobistej relacji z Bogiem. Nic innego nie zaspokoi cie na tym swiecie.


Masz na mysli jakiego typu potrzeby?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BASAJEW

Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 74
PostWysłany: 21 Lis 2008, 1:13    Temat postu: Re: Polscy chrzescijanie Odpowiedz z cytatem

jarekdudziak napisał:

Zapraszam cie do najwiekszej przygody w twoim zyciu- do osobistej relacji z Bogiem. Nic innego nie zaspokoi cie na tym swiecie.


A kim ty k.... jestes zeby mi mowic co mnie zaspokoi a co nie? Skad mozesz znac potrzeby moje czy kogokolwiek innego? Sadzisz na podstawie siebie czy kogo, bo nie bardzo kumam.
Tekscisz jak podrzedny przedstawiciel handlowy, ale produkt ktory probujesz sprzedac troche juz nieswierzy i o ile sie orientuje na granicy przydatnosci do spozycia.

Ps. Podziekowania dla Admina za zamkniecie watku, ktory mial sluzyc oddzieleniu takich jak ten komentarzy od koscielnej propagandy.




ściana
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
forlorn

Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 135
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 24 Lis 2008, 20:42    Temat postu: Re: Polscy chrzescijanie Odpowiedz z cytatem

BASAJEW napisał:
jarekdudziak napisał:

Zapraszam cie do najwiekszej przygody w twoim zyciu- do osobistej relacji z Bogiem. Nic innego nie zaspokoi cie na tym swiecie.


A kim ty k.... jestes zeby mi mowic co mnie zaspokoi a co nie? Skad mozesz znac potrzeby moje czy kogokolwiek innego? Sadzisz na podstawie siebie czy kogo, bo nie bardzo kumam.
Tekscisz jak podrzedny przedstawiciel handlowy, ale produkt ktory probujesz sprzedac troche juz nieswierzy i o ile sie orientuje na granicy przydatnosci do spozycia.

Ps. Podziekowania dla Admina za zamkniecie watku, ktory mial sluzyc oddzieleniu takich jak ten komentarzy od koscielnej propagandy


ściana

nic dodać nic ująć
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
maggie

Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 88
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 14 Sty 2009, 22:39    Temat postu: Re: Polscy chrzescijanie Odpowiedz z cytatem

forlorn napisał:


Ps. Podziekowania dla Admina za zamkniecie watku, ktory mial sluzyc oddzieleniu takich jak ten komentarzy od koscielnej propagandy



Drogi Forlornie,

Poki co nikt tego watku nie zamknal, wiec nie rozumiem za co dziekujesz Administratorowi...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BASAJEW

Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 74
PostWysłany: 14 Sty 2009, 23:15    Temat postu: Re: Polscy chrzescijanie Odpowiedz z cytatem

maggie napisał:
forlorn napisał:


Ps. Podziekowania dla Admina za zamkniecie watku, ktory mial sluzyc oddzieleniu takich jak ten komentarzy od koscielnej propagandy



Drogi Forlornie,

Poki co nikt tego watku nie zamknal, wiec nie rozumiem za co dziekujesz Administratorowi...


Mowiac o zamknieciu watku mialem na mysli inny inny watek pt " najwieksza mistyfikacja wszechczasow". Sory za male niedopowiedzenie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 2605
PostWysłany: 29 Sty 2009, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
"It's nice to be important, but it's more important to be nice", HFV, 1980-2011
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kocur
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 236
PostWysłany: 29 Sty 2009, 23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pier...!!! Ręce opadają....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
BASAJEW

Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 74
PostWysłany: 30 Sty 2009, 2:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dobrze babcia mowila - "idz synku na ksiedza to bedziesz mial dobrze" Very Happy
Gdzie ty mjkl znajdujesz takie cukiereczki?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stalin
Gość
PostWysłany: 30 Sty 2009, 8:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Basajew, jak to gdzie Þ ? do kosciolka trzeba chodzic Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Kultura Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron