reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

samochod roku na Islandii
Id do strony 1, 2  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> 4x4
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
karuta
Alpha Team
Doczy: 01 Kwi 2004
Posty: 1245
PostWysany: 15 Pa 2004, 21:12    Temat postu: samochod roku na Islandii Odpowiedz z cytatem

wybrali volvo s 40.ladne owszem i pewnie bardzo dobry samochod ,,ale cena .....
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
einar

Doczy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWysany: 15 Pa 2004, 21:17    Temat postu: samochód roku Odpowiedz z cytatem

W Polsce cena wyjściowa to 100000 złotych. A na Islandii?
Volvo S40 islandzkim samochodem roku? O zgrozo... A nie Ford Econoline na 44' kołach? :wink:
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
karuta
Alpha Team
Doczy: 01 Kwi 2004
Posty: 1245
PostWysany: 15 Pa 2004, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w innych kategoriach wygraly Mazda RX8 -samochod sportowy , Hyundai Tucson -jeep i Kia Picanto-"male samochody" .No i Volvo.Startowalo 40 samochodow ,podobno volvo wygralo m.i.n bo jest bardzo bezpieczne...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Qortes

Doczy: 17 Lut 2004
Posty: 677
Skd: Poznań
PostWysany: 15 Pa 2004, 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karuta napisa:
podobno volvo wygralo m.i.n bo jest bardzo bezpieczne...

No tak, przeciez u nich jest tyyyyle wypadkow, hehe ;)
_________________
Islandia w radiu Afera
.: http://qortes.imejl.pl/nocpolarna :.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Odwied stron autora Numer GG
einar

Doczy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWysany: 16 Pa 2004, 9:24    Temat postu: samochód roku Odpowiedz z cytatem

Troszkę jednak tych wypadków tam jest. Wystarczy prześledzić newsy z icelandu. Co jakiś czas pojawiają się tam informacje o poważnych wypadkach. Choć podobno najwęcej wypadków powodują turyści w wypożyczonych samochodach. Faktycznie - Islandczycy pewnie są bardziej przyzwyczajeni do swoich dróg.
Ale dziwi mnie, że samochodem roku zostało właśnie Volvo S40. To już prędzej podejrzewałbym XC90 - to jednak samochód bardziej terenowy, więc wydawać by się mogło, że lepszy na islandzkie warunki. Poza tym to samochód nowy na rynku i nagroda jakaś by mu się przydała. :wink: No ale faktycznie...cena.
Choć jak ja zobaczyłem Forda Econoline na kołach 44' to od tego czasu świat się dla mnie zmienił...
8)


Ostatnio zmieniony przez einar dnia 16 Pa 2004, 11:42, w caoci zmieniany 1 raz
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Qortes

Doczy: 17 Lut 2004
Posty: 677
Skd: Poznań
PostWysany: 16 Pa 2004, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coz, wydaje mi sie, ze gdyby jakis portal poland.is w swoich newsach opisywal wypadki na polskich drogach to kilku redaktorow mialo by roboty na miesiac.
Jak sam stwierdziles wiekszosc wypadkow powoduja turysci. A samochod wybieraja przeciez Islandczycy wg wlasnych potrzeb a nie turystow. Z tego co pamietam z opowiesci Joli, czy Adeviqa to Islandczycy bardzo rzadko opuszczaja swoje strony rodzinne, pokonujac wiecej niz kilkadziesiat kilometrow a samochod bardziej sluzy im do spacerow;) Po prostu nie maja potrzeby korzystania z samochodu w naszym rozumieniu tej czynnosci. Tym bardziej wiec wybor volvo s40 (ktory zreszta baaardzo mi sie podoba..) mnie dziwi:)

Pozdrawiam.
_________________
Islandia w radiu Afera
.: http://qortes.imejl.pl/nocpolarna :.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Odwied stron autora Numer GG
einar

Doczy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWysany: 16 Pa 2004, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qortes napisa:
Tym bardziej wiec wybor volvo s40 (ktory zreszta baaardzo mi sie podoba..) mnie dziwi:)

No mnie też przecież dziwi Smile Dlatego napisałem, że wybór XC90 byłby dla mnie bardziej logiczny. Ale jak sam napisałeś... Wyboru dokonują Islandczycy. Tam wszystko co nowe jest modne, więc nowe S40 może się podobać. Zwłaszcza, że samochód niezły... Też mnie dziwi wybór takiego samochodu i też pamiętam opowieści Joli o tym, że Islandczycy nie są miłośnikami dalekich "wojaży". Ale co innego wsiąść w takie bajeranckie Volvo i się toczyć po uliczkach Reykajvíku, nie? :wink: To dopiero szczyt lansu... S40 ma niezbędne cechy samochodu, aby mógł zostać islandzkim samochodem roku. Jest wygodny, bezpieczny (nieważne ile jest wypadków, ważne że autko ma ileśtam gwiazdek), wygodny, rodzinny, ładny, pokazujący, że mamy kasę - to samochód kierowany do ludzi sukcesu, młodych, lubiących się zabawić i pokazać, ale też już zaczynających myśleć o rodzinie i stabilizacji... Islandczycy kochają nowinki techniczne a z pewnością nowe Volvo jest naszpikowane techniką od maski po tylnią rejstracjęSmile Próbowałeś kiedyś policzyć wszystkie przyciski na kokpicie Volvo? Musisz spróbować - ciekawe doznanie :wink:
A gdyby to redaktorzy iceland.pl mieli opisywać wypadki na polskich drogach to ja wysiadam z tego interesu 8) Ale pomysł portalu poland.is nie jest zły... Trzeba by to przemysleć. :wink:
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
karuta
Alpha Team
Doczy: 01 Kwi 2004
Posty: 1245
PostWysany: 16 Pa 2004, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najwiecej wypadkow jest na Islandii latem w piekna pogode ,na niezbyt trudnych odcinkach dróg-czy to nie dziwne ...i najczesciej wypadki sa w piatki popoludniu -te dane dotycza miast. Sa tez wypadki spowodowane przez lazace wszedzie barany lub konie .Rocznie ginie tu ponad 20 osob....Sa tez wypadki smiertelne ktorych mozna by uniknac przez zasstosowanie pasow lub kól z gwozdziami....
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Dcr

Doczy: 20 Kwi 2004
Posty: 357
PostWysany: 17 Pa 2004, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybyś trochę interesował się motoryzacją to byś wiedział ,że najwięcej wepadków ( nie tylko na Islandii) jest w dni słoneczne i na dobrych odcinkach dróg. Jest to wynikiem reakcji kierowcy na warunki na drogach. Ładna droga i pogoda powodują ,że kierowcy jadą szybciej i mniej uważnie. Natomiast gorsze warunki powodują ,że kierowcy jadą wolniej i ostrożniej. Nie wiem czy wiesz ,że poszerzenie jezdni o jeden metr powoduje zwiększenie szybkości przez kierowców o pięć kilometrów na godzinę. Ofiarami większości ( ok.60 )wypadków śmiertelnych na Islandii są osoby starsze. Z moich obserwacji wynika że wiekszość wypadków to nieustąpienie pierszeństwa przejazdu. Mają problem z jazdą na skrzyżowaniach. Gdy wyłączą się światła prawie wszyscy stają nie wiedzą co robić. Niestety nie tyko ja uważam ,że Islandzcy kierowcy należą do najgorszych w Europie. Zresztą jest już temat o Islandzkich kierowcach. Najpopularniejszym autem na Islandii pozostaje bezapelacyjnie TOYOTA .
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
einar

Doczy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWysany: 17 Pa 2004, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dcr napisa:
Gdybyś trochę interesował się motoryzacją to byś wiedział ,że najwięcej wepadków ( nie tylko na Islandii) jest w dni słoneczne i na dobrych odcinkach dróg. Jest to wynikiem reakcji kierowcy na warunki na drogach. Ładna droga i pogoda powodują ,że kierowcy jadą szybciej i mniej uważnie. Natomiast gorsze warunki powodują ,że kierowcy jadą wolniej i ostrożniej. Nie wiem czy wiesz ,że poszerzenie jezdni o jeden metr powoduje zwiększenie szybkości przez kierowców o pięć kilometrów na godzinę. Ofiarami większości ( ok.60 )wypadków śmiertelnych na Islandii są osoby starsze. Z moich obserwacji wynika że wiekszość wypadków to nieustąpienie pierszeństwa przejazdu. Mają problem z jazdą na skrzyżowaniach. Gdy wyłączą się światła prawie wszyscy stają nie wiedzą co robić. Niestety nie tyko ja uważam ,że Islandzcy kierowcy należą do najgorszych w Europie. Najpopularniejszym autem na Islandii pozostaje bezapelacyjnie TOYOTA .


Zacznę od końca...
Po pierwsze: Może i "bezapelacyjnie" najpopularniejszym autem na Islandii jest Toyota, ale wygrało Volvo S40, co troszkę tę teorię osłabia...Smile

Po drugie: Może i nie tylko Ty uważasz, że islandzcy kierowcy są najgorsi w Europie, ale w związku z tym mam kilka pytań. Kto oprócz Ciebie? Czy były robione jakieś badania, z których wynikało, że islandzcy kierowcy są najgorsi w Europie? I wreszcie... Jak Islandczycy mogą być "bezapelacyjnie" najgorszymi kierowcami w Europie, skoro islandzkich kierowców jest w Europie najmniej :wink: (to taki "statystyczny" żarcik)

Po trzecie: ja wiem, że poszerzenie drogi o jeden metr powoduje u kierowców zwiększenie prędkości o 5 km/h. Wiem bo najwidoczniej ogladaliśmy ten sam program na TVN TURBO Smile

Po czwarte: piszesz, że (tu mam problem, bo nie wiem czy Twoja uwaga dotyczyła kierowców ot tak wszystkich ile ich na świecie jest, czy tylko piszesz o tych islandzkich) kierowcy mają problem z ustapieniem pierwszeństwa przejazdu. Piszesz też, że to wiesz, bo tak wynika z Twoich obserwacji. Ale ja nie słyszałem o zwiększonej ilości wypadków na Islandii akurat na skrzyżowaniach. Wiem, bo takie są wyniki badań islandzkiego odpowiednika naszego Instytu Transportu Samochodowego, że za główną przyczynę niebezpiecznych wypadków uważa się nieopanowanie auta na nierównej nawierzchni drogi. Kierowcy po zjechaniu z dobrej asfaltowej drogi na drogę np. szutrową (co jak wiesz zdarza się na Islandii) nie zmniejszają prędkości, tracą panowanie i wypadają z drogi. Statystyki pokazują, że większość śmiertelnych wypadków ma miejsce od kilkuset metrów do kilku kilometrów od zjechania na drogę nieasfaltową. Ciekawe, nie?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
karuta
Alpha Team
Doczy: 01 Kwi 2004
Posty: 1245
PostWysany: 17 Pa 2004, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dcr napisa:
Ofiarami większości ( ok.60 )wypadków śmiertelnych na Islandii są osoby starsze. .

niestety tu sie mylisz ,tlumacze egzaminy prawa jazdy Polakom i niedawno taki egzamin sama przechodzilam i wg ksiazki Umferd og akstur -sprawcami wypadkow sa glownie ludzie bardzo mlodzi. A to ze najwiecej wypadkow na prostych drogach -wiadomo tz hradblinda czyli niewyczuwanie realnej predkosci.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Dcr

Doczy: 20 Kwi 2004
Posty: 357
PostWysany: 17 Pa 2004, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do Einara: jeśli odpisujesz to czytaj uważnie moje wypowiedzi Bo auto roku to nie to samo co najpopularniejsze auto sprzedawane w danym kraju. Jeżeli tłumaczysz wiadomości z gazet Islandzkich to powinieneś poczytać o wynikach sprzedaży za pierwsze półrocze.
A jeżeli chodzi o najgorszych kierowców to nawet dzieci uczące się matamatyki w szkole podstawowej wiedzą ,że jakość nie zależy od ilości.
jeżeli odpisujesz to rób to z zasadami logiki bo chyba twoim celem nie jest pisanie dla pisania .Tak jak z tym redaktorem naczelnym gdzie sam zacierając rączki i tupając nóżkami pisałeś ,że czycham na to stanowisko. Teraz się okazało ,że bałeś się opozwolenie na tłumaczenie tekstów. Szkoda tylko, że nie docenil Ciebie i nie dopuścili do strony głównej.
Następnym razem to najpierw pomyśl a potem pisz.
p.s.Wiem że sympatia do mnie często Ciebie zaślepia i gdybym napisał ,że ziemia jest okrągła odpisał byś ,że to nieprawda
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
johanna

Doczy: 08 Lut 2004
Posty: 515
Skd: Kielce
PostWysany: 17 Pa 2004, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dcr napisa:
...zacierając rączki i tupając nóżkami ...
...
p.s.Wiem że sympatia do mnie często Ciebie zaślepia...

lol
Co za styl, gratuluję Dcr!
_________________
Now follow me always
Into the sky
Where we reach the stars
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
Dcr

Doczy: 20 Kwi 2004
Posty: 357
PostWysany: 17 Pa 2004, 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do Karuty: Czytaj uważnie moje wypowiedzi ja zacytowałem to co było wcześniej poublikowane w prasie czyli najwięcej ginie osób starszych. A co do liczb to jest "pomnik" wypadków smiertelnych na drodze nr.1
Gratulacje! ze zdanego egzaminu na prawo jazdy. Ja moje (autobusy) robiłem kilkanaście lat temu w Polsce. Zracji pracy trochę więcej wiem o kierowcach na Islandii. Jakość twoich wypowiedzi wyżej ceniłem niż Einara i proszę pozostań na tym poziomie
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
einar

Doczy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWysany: 17 Pa 2004, 20:11    Temat postu: dostało mi się Odpowiedz z cytatem

No to zrobiło na mnie spore wrażenie Smile

Dcr napisa:
do Einara: jeśli odpisujesz to czytaj uważnie moje wypowiedzi Bo auto roku to nie to samo co najpopularniejsze auto sprzedawane w danym kraju. Jeżeli tłumaczysz wiadomości z gazet Islandzkich to powinieneś poczytać o wynikach sprzedaży za pierwsze półrocze.

Napisałem, że to tylko osłabia Twoją teorię.
Dcr napisa:
A jeżeli chodzi o najgorszych kierowców to nawet dzieci uczące się matamatyki w szkole podstawowej wiedzą ,że jakość nie zależy od ilości.

Szkoda, że nie zauważyłeś takie symbolu smiesznego, zwanego potocznie emotikonem... A jak już nie zauważyłeś emotikona, to mogłeś przeczytać uważnie - napisałem "to taki "statystyczny" żarcik". Myslałem, że dość wyraźnie zaznaczyłem, że to żart.
Dcr napisa:
Tak jak z tym redaktorem naczelnym gdzie sam zacierając rączki i tupając nóżkami pisałeś ,że czycham na to stanowisko.

A było wolne? Smile
Dcr napisa:
Teraz się okazało ,że bałeś się opozwolenie na tłumaczenie tekstów. Szkoda tylko, że nie docenil Ciebie i nie dopuścili do strony głównej.

Ręcę mi opadają. Nie chce mi się tego nawet komentować...
Dcr napisa:
Następnym razem to najpierw pomyśl a potem pisz.

No tu się akurat z Tobą zgodzę :wink: :wink:

Dcr napisa:
Wiem że sympatia do mnie często Ciebie zaślepia i gdybym napisał ,że ziemia jest okrągła odpisał byś ,że to nieprawda

Mylisz się... Sympatia do Ciebie wcale mnie nie zaślepia. Smile A gdybyś napisał, że ziemia jest okrągła to bym się z Tobą zgodził.
Mam takie pytanie do Ciebie. Czy pamiętasz kiedy ostatnio wszedłeś na forum i nie skrytykowałeś wszystkiego co się da? Skąd u Ciebie taka natura? A słowo krytyki Twoich wypowiedzi powoduje u Ciebie falę pisemnej złości. Z czego to wynika?


Ostatnio zmieniony przez einar dnia 17 Pa 2004, 20:23, w caoci zmieniany 1 raz
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
einar

Doczy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWysany: 17 Pa 2004, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dcr napisa:
Jakość twoich wypowiedzi wyżej ceniłem niż Einara i proszę pozostań na tym poziomie


Karuta - tak trzymaj... Smile Smile Smile
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
karuta
Alpha Team
Doczy: 01 Kwi 2004
Posty: 1245
PostWysany: 17 Pa 2004, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dcr napisa:
Jakość twoich wypowiedzi wyżej ceniłem niż Einara i proszę pozostań na tym poziomie

czlowieku o co ci chodzi ?????przynosisz na forum zle i niesprawdzone informacje a jak ci ktos kulturalnie zwroci uwage to sie ciskasz ....dla mnie moszesz byc pilotem rakiety kosmicznej a wciaz nie zgodze sie z twoimi twierdzeniami....niewazne czy dotycza lasow ,ofiar smiertelnych czy mojego stylu .I nadmieniam ze napisalam nic o kierowcach w Islandii,natomiast ty podkresliles to ze znasz sie na tym lepiej .Co do tego ile osob ginie i w jakim wieku nie wiem ,ale grupa ktora najczesciej laduje w wypadkach sa mlodzi ludzie w wieku 17-19 lat.Mogles mi na to kulturalnie zwrocic uwage ale nie umiesz .Taka prawda ,ktora boli...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Sebastian
Go
PostWysany: 18 Pa 2004, 2:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

... ale sie narobiło Very Happy sam nie wiem co napisać.

Znacie to:

... moi drodzy, po co te kłótnie,
po co te swary głupie...
przeciez i tak wszyscy wszystkich maja w ... poważaniu. Very Happy

LOL LOL
Mysle ze nie ma co sie spierac o to jakie auto jest autem roku a jakie nie. Ja widze duzo Toyot to fakt. Volvo tez nie jest malo. Malo za to jest maluchów. Widzialem jednego, żółtego, wyglada jak nówka. Co smieszniejsze byl na sprzedaz. Wlasciciel życzył sobie 350 000 ISK (slownie: trzysta piecdziesiat tysiecy koron islandzkich) czyli okolo 17 500 PLN za sedziwy rocznik '87. To dopiero fura!!! Nawet znalazł sie nabywca. Owa limuzyna stoi na Langholtsvegur i ma na sobie reklame restauracji TEX-MEX.

Widziałem też Trabanta i to nie jednego. Jeden nawet mial na rejestracji napis SLOWRIDER. To dopiero bezpieczne auto hihihihihhi.
Powrt do gry
einar

Doczy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWysany: 18 Pa 2004, 9:09    Temat postu: żyjmy dalej Odpowiedz z cytatem

Szanowny Kolego DCR... Mam taki pomysł. Zakopmy topór wojenny, który nie wiadomo skąd się wziął. (choć bardziej islandzkim zwyczajem jest zakopanie rekina po to, żeby go potem zjeść :wink: ) Nie ma najmniejszego sensu, żeby się kłócić, w dodatku nie do końca wiadomo po co. O ile przyjemniej jest normalnie rozmawiać?
Najśmieszniejsze jest to, że gdybym ja miał wybierać, to zdecydowanie wybrałbym Toyotę. Najchętniej wybrałbym Land Cruiser. Gdybym mógł dokonać wyboru to poproszę wersję 100 z silnikiem 4,7 V8 A/T. Szkoda, że w wybranej przeze mnie konfiguracji ten model kosztuje "tylko" 350 tysięcy złotych Smile Ale przecież nie o to tutaj chodzi. (pomyslałem tylko, że może przeczyta to ktoś, kto by mi taką Toyotę sprezentował 8) )
A wracając do naszej "wymiany zdań". Ja nie mam takiego poczucia, żebym to ja wzbudzał tyle negatywnych odczuć. No ale wiadomo - własnych grzechów się nie dostrzega. Więc może jest coś na rzeczy. Jeśli czymś Cię osobiście uraziłem, to przepraszam. Absolutnie nie było to moim zamiarem. Nie jest tak, że gdybyś napisał, że ziemia jest okrągła to ja bym napisał, że się mylisz. Nie napisałbym tak. Nie mam w zwyczaju pisać rzeczy z gruntu niemądrych. Choć muszę zaznaczyć, że nie mam natury Giordano Bruno, żeby się dać spalić na stosie za twierdzenie, że ziemia jest okrągła :wink:
Nie wiem skąd się wzięło Twoje negatywne nastawienie do mnie. Ja nie mam nic do Ciebie. No bo jak mógłbym na podstawie kilku postów stwierdzać jakim jesteś człowiekiem. To jest niemożliwe. Na podstawie iluśtam Twoich postów nie umiałbym też odpowiedzieć czy Cię lubię czy też nie. Choć od razu dodam, że gdybym na podstawie Twoich postów miał stwierdzić, czy mógłbym Cię polubić gdybym Cię poznał to jak na razie nie jest najlepiej... Tylko czy to jest wyłącznie moja wina? Liczę na to, że uda się nam to wspólnie zmienić.
Mam nadzieję, że dla dobra ogólnego, uda nam się powstrzymać na wodzy jakieś wzajemne animozje. Ani forum nie jest miejscem na kłótnie ani forum nie powinno być ich powodem. Postarajmy się zacząć naszą forumową znajomość od początku.
Jeśli jesteś kierowcą autobusu na Islandii (tak zrozumiałem z Twoich wypowiedzi) to z pewnością masz tysiące ciekawych historii do opowiadania. Ja najbardziej lubię takie opowieści "z życia wzięte". Nie ukrywam, że bardzo bym chciał usłyszeć którąś z nich.
Więc na sam koniec - podajmy sobie wirtualnie ręce na zgodę i zakopmy topór, czy tam rekina i żyjmy dalej naszym forumowym życiem.
Serdecznie pozdrawiam.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
karuta
Alpha Team
Doczy: 01 Kwi 2004
Posty: 1245
PostWysany: 18 Pa 2004, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Sebastian

. Malo za to jest maluchów. Widzialem jednego, żółtego, wyglada jak nówka. Co smieszniejsze byl na sprzedaz. Wlasciciel życzył sobie 350 000 ISK (slownie: trzysta piecdziesiat tysiecy koron islandzkich) czyli okolo 17 500 PLN za sedziwy rocznik '87. To dopiero fura!!! Nawet znalazł sie nabywca. Owa limuzyna stoi na Langholtsvegur i ma na sobie reklame restauracji TEX-MEX.

.[/quote]
widzialam ogloszenie w gazecie jak tego malucha chcial sprzedac -mysle ze to ten sam,,,napisali Fiat Bolski-najpierw dlugo zastanawialam sie co to za marka ...pozniej patrze na zdjecie i w smiech ,ale cena najlepsza....
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> 4x4 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony 1, 2  Nastpny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron