reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

dentysta
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Ĺťycie na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
norbi261107

Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 298
Skąd: reykjavik
PostWysłany: 15 Sty 2010, 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej hej!! jak juz mowa o dentyscie to moze ktos z Was ma namiary na dobrego ortodonte??? chce zalozyc aparacik, znalazlam poki co tylko jednego specjaliste a z doswiadczenia wiem ze lepiej skonsultowac sie z kilkoma bo w Polsce kazdy co innego mi mowil i nikt nie chcial zalozyc mi aparatu wiedzac ze wyjezdzam. moze ktos tu zakladal aparat i mniej wiecej powie mi ile to kosztuje, slyszalam ze bardzo duzo ale jest mozliwosc rozlozenia na raty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
torent

Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 10
PostWysłany: 26 Sty 2010, 18:44    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
eastclubber

Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 17
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 27 Sty 2010, 11:35    Temat postu: dentysta Odpowiedz z cytatem

oki zgodze sie co do tego ze dentysta tutaj jest bardzo drogi sam zaplacilem ponad 80tys koron za zaleczenie jednego zeba i bylem tam 5 razy ale nie ma co sie dziwic gdyz prawie w kazdym kraju dentysci sa bardzo drodzy co do zarobkow gdyz w wiekszosci sa prywatnymi lekarzami a isc do panstwowego dentysty to juz lepiej usunac odrtazu sobie zab masakra
_________________
JA ZMIENIAJĄC SIĘ NIE ZMIENIAM !!

Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Asia1401

Dołączył: 05 Paź 2009
Posty: 3
Skąd: Keflavik
PostWysłany: 14 Lut 2010, 23:53    Temat postu: Pytanko Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich. Mam pytanko czy może ktoś z Państwa zakładał sobie "most" tu na wyspie jeśli tak prosiła bym o udzielenie bliższych informacji. Z góry dziękuję :-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
icetom77

Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 14 Mar 2010, 5:10    Temat postu: dętysta Hafnarfjordur Odpowiedz z cytatem

Witam. Czy ktoś może jest zorientowany gdzie wybył ten dentysta z Hafnarfjordur u którego pracowała ta polsko języczna asystentka? Byłem ostatnio w tym gabinecie i owszem gabinet istnieje ale dentysta zupełnie inny tam już urzęduje a tego starego nawet w książce telefonicznej nie można znaleźć. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
norbi261107

Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 298
Skąd: reykjavik
PostWysłany: 14 Mar 2010, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ta asystentka to jego zona, slyszalam ze oni wyjechali do Polski i tam otworzyli gabinet, nie wiem czy to plotka czy prawda
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
patrycja85

Dołączył: 18 Lis 2008
Posty: 40
PostWysłany: 18 Mar 2010, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!!Podpowiedzcie mi prosze ile moze kosztowac plombowanie zeba i czy mozecie jakiegos ludzkiego stomatologa polecic w RVk-u. Very Happy Very Happy .Bo niedlugo bede szczerbata,pliss!! lol
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
betty1974

Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 63
PostWysłany: 18 Mar 2010, 21:51    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Proponuję popularna stronę www.ja.is wpisać do wyszukiwarki Tannlæknir wyświetli Wam ponad 200 stomatologĂłw,prawie na kaĹźdej ulicy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
betty1974

Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 63
PostWysłany: 18 Mar 2010, 21:52    Temat postu: Re: ... Odpowiedz z cytatem

betty1974 napisał:
Proponuję popularna stronę www.ja.is wpisać do wyszukiwarki Tannlæknir wyświetli Wam ponad 200 stomatologĂłw,prawie na kaĹźdej ulicy.
oczywiśćie dwustu łacznie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
patrycja85

Dołączył: 18 Lis 2008
Posty: 40
PostWysłany: 19 Mar 2010, 0:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak,tak wiem,można też poszukać na leit.is albo finna.is ,ale tam opinni forumowiczów raczej nie znajdę,a dobrze jest mieć jakieś informacje prosto ze źródła,czyli od pacjentów Very Happy .Tak więc ludziska macie jakieś informacje Very Happy .Nie mi jednej się przyda Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
svavec
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Dołączył: 02 Lis 2008
Posty: 532
Skąd: Gdynia
PostWysłany: 6 Kwi 2010, 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja szukam milej/ dobrej/taniej dentystki ,najlepiej dzieciecej .
Moja corka ,2.5 roku ,boi sie lekarzy wiec chcemy sprobowac pani dentystki Wink .
Prosze mnie nie pouczac i odsylac gdzie indziej bo tematy dentystyczne na forum juz przesledzilem .Jak ktos zna /wie/ byl to dziekuje za info.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adek85

Dołączył: 12 Gru 2008
Posty: 41
PostWysłany: 7 Kwi 2010, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!!! wie ktoś ile mniej wiecej kosztuje tu na islandii wstawienie zęba, dodam że to nie ząb z przodu ???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ilona76
=user usunięty na własną prośbę=
Dołączył: 28 Lut 2010
Posty: 53
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 7 Kwi 2010, 19:54    Temat postu: dentysta Odpowiedz z cytatem

Basia napisał:
W Hafnafjordur jest dentysta, ktory ma zone Polke. Zona jest jego asystentka, takze mozna wytlumaczyc wszystko po polsku.

Bjarki Ágústsson
Staðarbergi 2-4 Hafnarfirði
tel. 5651600

LUDZIE!!!
tylko nie u niego jest potwornie drogi w calej okolicy a ta jego zona to beszczelna i zarozumiala paniusia. Zostawilam u niego prawie 50 tysiecy i to jeszcze byl nie koniec az wreszcie wkurzylam sie po kolejnej wymianie zdan z ta baba jego. Zeba zaleczylam na smaralindzie szybko i tanio {KOSZMARNY GABINET i OBSLUGA w hafnarfjordur}
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stalin
Gość
PostWysłany: 7 Kwi 2010, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hamraborg 11, tel 5641122 i 8981124 , Sif Matthiasdottir, moze nie jest najtaniej ale przeciez za dziecko 70procent zwraca ubezpieczenie.
Powrót do góry
svavec
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Dołączył: 02 Lis 2008
Posty: 532
Skąd: Gdynia
PostWysłany: 8 Kwi 2010, 0:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sxxxxn.....znasz czy wyciagnales z "ja.is" ?

Nie ma znizek 70 % dla dzieci .Bylem ostatnio w Tryggingastofnun i mila pani oswiecila mnie ,ze panstwo doplaca/placi stale kwoty od konkretnych zabiegow wrecz rzeczy ,jest tego cala lista nie do ogarniecia ,np za plombke zwracaja konkretna kwote i ni grosza wiecej ,wiec reszta zalezy ile sobie kolega dentysta wezmie za taka plombke ..... TrrStofa zwroci zawsze to samo a nie 70% od kwoty .Bylem u jakiegos speca ,swietny gabinet ,ale kosztorys za powyrywanie kilku zebow ,mlecznych,pod narkoza, robiona u nich w gabinecie , juz ze zwrotami wyniesie powyzej 150.000 ISK ........... Dlatego polecialem do TStofy Wink .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
martusia

Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 78
PostWysłany: 8 Kwi 2010, 8:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja polecam gabinet przy Nupalind 1 , moj synek chodzi do Kristinn i jestesmy bardzo zadowoleni, bo ona ma swietne podejscie do dzieci, wszystko mu najpierw opowiada, pokazuje i pozwala wybrobowac, a dopiero potem sama sprawdza jego zabki. Po kazdej wizycie dziecko moze wybrac sobie prezent - zabawke. Za przeglad i fluoryzacje zaplacilam 7 tys, z czego otrzymalam ok.4,5 tys zwrotu.
nie wiem czy wiecie, ale kazdemu dziecku po ukonczeniu 3, 6 i 12 roku zycia przysluguje calkowicie bezplatna wizyta u stomatologa. W reszcie przypadkow zwracaja tylko czesc (trzeba zawiezc rachunek i po 2 - 3 dniach przelawaja na konto).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stalin
Gość
PostWysłany: 8 Kwi 2010, 8:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

svavec napisał:
Sxxxxn.....znasz czy wyciagnales z "ja.is" ?

Nie ma znizek 70 % dla dzieci .Bylem ostatnio w Tryggingastofnun i mila pani oswiecila mnie ,ze panstwo doplaca/placi stale kwoty od konkretnych zabiegow wrecz rzeczy ,jest tego cala lista nie do ogarniecia ,np za plombke zwracaja konkretna kwote i ni grosza wiecej ,wiec reszta zalezy ile sobie kolega dentysta wezmie za taka plombke ..... TrrStofa zwroci zawsze to samo a nie 70% od kwoty .Bylem u jakiegos speca ,swietny gabinet ,ale kosztorys za powyrywanie kilku zebow ,mlecznych,pod narkoza, robiona u nich w gabinecie , juz ze zwrotami wyniesie powyzej 150.000 ISK ........... Dlatego polecialem do TStofy Wink .
Za 2 plomby u corki zaplacilem 30 tys, w ubezpieczalni oddali mi 20 tys, wiec z palca sobie nie wyssalem.
Powrót do góry
Hanka79

Dołączył: 14 Lip 2008
Posty: 106
Skąd: Kopavogur
PostWysłany: 8 Kwi 2010, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

svavec napisał:
Sxxxxn.....znasz czy wyciagnales z "ja.is" ?

Nie ma znizek 70 % dla dzieci .Bylem ostatnio w Tryggingastofnun i mila pani oswiecila mnie ,ze panstwo doplaca/placi stale kwoty od konkretnych zabiegow wrecz rzeczy ,jest tego cala lista nie do ogarniecia ,np za plombke zwracaja konkretna kwote i ni grosza wiecej ,wiec reszta zalezy ile sobie kolega dentysta wezmie za taka plombke ..... TrrStofa zwroci zawsze to samo a nie 70% od kwoty .Bylem u jakiegos speca ,swietny gabinet ,ale kosztorys za powyrywanie kilku zebow ,mlecznych,pod narkoza, robiona u nich w gabinecie , juz ze zwrotami wyniesie powyzej 150.000 ISK ........... Dlatego polecialem do TStofy Wink .


Oczywiście że zwracają, nawet 75% kosztów. Wszystko jest na stronie TR.
Polecam lekturę:
http://www.sjukra.is/heilbrigdisthjonusta/tannlaekningar/born-og-ungmenni/

Pzdr
_________________
Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
svavec
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Dołączył: 02 Lis 2008
Posty: 532
Skąd: Gdynia
PostWysłany: 9 Kwi 2010, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawie sie zapowiada ,rzeczywiscie pisza o 75%,ale jak to bedzie w praktyce .... coz znowu pojade do Tryggingi Wink i zapytam znowu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
svavec
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Dołączył: 02 Lis 2008
Posty: 532
Skąd: Gdynia
PostWysłany: 9 Kwi 2010, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale wystarczy wklepac w tekst w google translate i niestety mialem racje ,to jest 75% ale od kosztow przyjetych srednio na rynku ( czytaj mocno zanizonych ), a to co dentysici sobie zazycza wiecej to my musimy oplacic.
Sprostujcie mnie jezeli sie myle Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Ĺťycie na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron