reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna

ICELAND.PL :: Islandia - strona g艂贸wna portalu

ZANIM CO艢 NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEI KTO CI OBRA疉 LUB MIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U縴tkownicyU縴tkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   

Por贸d na Islandii
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 207, 208, 209 ... 314, 315, 316  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> 呕ycie na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
norbi261107

Do潮czy: 16 Lut 2009
Posty: 298
Sk眃: reykjavik
PostWys砤ny: 23 Kwi 2010, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mialam taki sam problem z corka jak byla malutka, pomoglo kiedy przyciemnilismy szyby, nawet jesli slonko bylo za chmurami to przez szyby samochodu bardziej ja w oczka razilo, sprawdzcie moze pampersy dzieci uwieraja, moze body niewygodne czy spodnie pija w brzuszek. Moi znajomi opowiadali mi ze jak ich dzieci nie mogly zasnac to brali je do auta, robili kilka kolek i malenstwo zasypialo w 5 min a moja sie darla i darla i tez zadna zabawka nie pomagala, lepiej bylo jak szyby przyciemnilismy ale mimo to czasem placzki byly, wyrosla z tego, nie pamietam jak dlugo to trwalo. Dzis ma ponad 2 latka i uwielbia jazde samochodem
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Tlen
lampeczka

Do潮czy: 25 Sty 2009
Posty: 517
PostWys砤ny: 23 Kwi 2010, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

norbi261107 napisa:
mialam taki sam problem z corka jak byla malutka, pomoglo kiedy przyciemnilismy szyby, nawet jesli slonko bylo za chmurami to przez szyby samochodu bardziej ja w oczka razilo, sprawdzcie moze pampersy dzieci uwieraja, moze body niewygodne czy spodnie pija w brzuszek. Moi znajomi opowiadali mi ze jak ich dzieci nie mogly zasnac to brali je do auta, robili kilka kolek i malenstwo zasypialo w 5 min a moja sie darla i darla i tez zadna zabawka nie pomagala, lepiej bylo jak szyby przyciemnilismy ale mimo to czasem placzki byly, wyrosla z tego, nie pamietam jak dlugo to trwalo. Dzis ma ponad 2 latka i uwielbia jazde samochodem

ja te偶 stosowa艂am metod臋--samoch贸d i 艣pimy:)))a teraz ma艂a ma fotelik siedz膮cy to w og贸le jest czad.jak marudzi to pog艂a艣niam muzyk臋 i si臋 uspokaja i zasypia
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
mak30

Do潮czy: 11 Wrz 2009
Posty: 15
Sk眃: breythold
PostWys砤ny: 23 Kwi 2010, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja c贸rka te偶 jak by艂a ma艂a i mia艂a kolki to jazda sprawia艂a cuda poza tym do ma艂ego fotelika mo偶na by艂o dopi膮膰 zabawki a teraz ma wi臋kszy fotelik samochodowy i zacz膮艂 si臋 nielada problem
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
kocurek
Zbyt cz臋sta publikacja og艂osze艅!
Do潮czy: 24 Lut 2009
Posty: 96
Sk眃: Rvk
PostWys砤ny: 26 Kwi 2010, 12:42    Temat postu: hej Odpowiedz z cytatem

mam pytanko, do kt贸rego miesi膮ca ci膮偶y ( w Pl do 3 ) mog膮 tutaj da膰 wypowiedzenie z pracy?? nigdzie nie mog臋 sie doszuka膰 tego i jak narazie w pracy nic nie m贸wi臋. pozdrawiam
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
ilona76
=user usuni臋ty na w艂asn膮 pro艣b臋=
Do潮czy: 28 Lut 2010
Posty: 53
Sk眃: Reykjavik
PostWys砤ny: 26 Kwi 2010, 15:37    Temat postu: Re: hej Odpowiedz z cytatem

kocurek napisa:
mam pytanko, do kt贸rego miesi膮ca ci膮偶y ( w Pl do 3 ) mog膮 tutaj da膰 wypowiedzenie z pracy?? nigdzie nie mog臋 sie doszuka膰 tego i jak narazie w pracy nic nie m贸wi臋. pozdrawiam

my艣le ze spokojnie mo偶esz wszystkim w pracy zakomunikowac ze zostaniesz mam膮 tutaj o tyle jest dobrze ze nie zwalniaja bo ci臋偶arne sa lepiej chronione ni偶 w Polsce Pozdrawiam!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
kocurek
Zbyt cz臋sta publikacja og艂osze艅!
Do潮czy: 24 Lut 2009
Posty: 96
Sk眃: Rvk
PostWys砤ny: 26 Kwi 2010, 20:39    Temat postu: '' Odpowiedz z cytatem

Mam pytanko do was kobietki.Czy jak sie jest na zasilku to macierzynskie sie nalezy ??
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
jenny83

Do潮czy: 04 Cze 2009
Posty: 88
PostWys砤ny: 26 Kwi 2010, 20:47    Temat postu: ZWOLNIENIE Odpowiedz z cytatem

Gdzie nalezy dostarczyc zwolnienie lekarskie skracajace wymiar pracy np.do 50 % etatu,czy tylko do zakladu pracy?Jak to wyglada w praktyce czy w takim przypadku firma wyplaca ci 100 % pensji?Dzieki i pozdrowionka
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
norbi261107

Do潮czy: 16 Lut 2009
Posty: 298
Sk眃: reykjavik
PostWys砤ny: 26 Kwi 2010, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kocurku nale偶y sie na 100%
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Tlen
kocurek
Zbyt cz臋sta publikacja og艂osze艅!
Do潮czy: 24 Lut 2009
Posty: 96
Sk眃: Rvk
PostWys砤ny: 26 Kwi 2010, 23:53    Temat postu: hej Odpowiedz z cytatem

Dzieki wielkie pozdrawiam
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
pyza27

Do潮czy: 12 Cze 2009
Posty: 48
PostWys砤ny: 27 Kwi 2010, 7:31    Temat postu: syropek Odpowiedz z cytatem

hej
dziewczyny odbiegne troche od tematu moze znacie nazwe jakiegos syropku wykrztusnego dostepnego tu dla dzieci
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
norbi261107

Do潮czy: 16 Lut 2009
Posty: 298
Sk眃: reykjavik
PostWys砤ny: 27 Kwi 2010, 9:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi w aptece dali pektolin, ale musisz powiedziec ze to dla dziecka to powiedza jaka dawke mozesz podawac
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Tlen
mikolaj

Do潮czy: 12 Kwi 2008
Posty: 462
Sk眃: Reykjavik
PostWys砤ny: 27 Kwi 2010, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

norbi261107 napisa:
mi w aptece dali pektolin, ale musisz powiedziec ze to dla dziecka to powiedza jaka dawke mozesz podawac


I nic wiecej tylko to jest dla dzieci mi tez zawsze to dawali. Tylko nie zabardzo pomagalo, wiec z pl przywiozlam sobie zapas mucosolwanu.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
jenny83

Do潮czy: 04 Cze 2009
Posty: 88
PostWys砤ny: 27 Kwi 2010, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny naprawde zadna z Was nie wie jak to jest ze zwolnieniem na 50% etatu?
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
mikolaj

Do潮czy: 12 Kwi 2008
Posty: 462
Sk眃: Reykjavik
PostWys砤ny: 27 Kwi 2010, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jenny83 napisa:
Dziewczyny naprawde zadna z Was nie wie jak to jest ze zwolnieniem na 50% etatu?


Ja pracowalam na 50% przez 2tyg. Zwolnienie zanioslam do szefa i tyle. To bylo rok temu wiec moglo sie zmienic.A najlepiej zapytaj szefa czy on zglosi do zwiazkow czy ty musisz i mnie to od niego poszlo dalej.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
zbych

Do潮czy: 01 Lis 2008
Posty: 46
PostWys砤ny: 27 Kwi 2010, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja pracowa艂a przez miesiac (grudzie艅) na 50%, potem miesi膮c (stycze艅 br) wog贸le 100%zwolnienia lekarskiego, kt贸re da艂am tylko i wy艂acznie szefowej i wynagrodzenie by艂o bez zmian
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
zbych

Do潮czy: 01 Lis 2008
Posty: 46
PostWys砤ny: 27 Kwi 2010, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak radzicie sobie z ciemieniuch膮 u nas ciagle nawraca, smaruje oliwk膮 czesze myje, jeden dzie艅 jest pi臋knie a potem od nowa a do tego ma艂a ci膮gle mizia si臋 po g艂贸wce czasem drapie zazwyczaj we 艣nie moze macie jaki艣 sprawdzone sposoby, specyfik czy co艣 Smile
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
mikolaj

Do潮czy: 12 Kwi 2008
Posty: 462
Sk眃: Reykjavik
PostWys砤ny: 27 Kwi 2010, 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zbych napisa:
jak radzicie sobie z ciemieniuch膮 u nas ciagle nawraca, smaruje oliwk膮 czesze myje, jeden dzie艅 jest pi臋knie a potem od nowa a do tego ma艂a ci膮gle mizia si臋 po g艂贸wce czasem drapie zazwyczaj we 艣nie moze macie jaki艣 sprawdzone sposoby, specyfik czy co艣 Smile


Popros kogos w pPL zeby ci przyslali olejuszke. moj synek akurat nie mial ciemieniuchy ale siostry corka miala i to wlasnie pomagalo. Dodam od siebie ze ciemieniucha moze ale nie musi byc reakcja na nietolerancje mleka laktozy.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
marzenka 83

Do潮czy: 28 Kwi 2010
Posty: 5
PostWys砤ny: 28 Kwi 2010, 6:17    Temat postu: kolka niemowl臋ca Odpowiedz z cytatem

Cze艣膰,
Moja 4-tygodniowa c贸reczka ma kolki od tygodnia. Czy znacie i polecacie jaki艣 lek na t膮 przypad艂o艣膰? a mo偶e kto艣 ma do odsprzedania jakie艣 polskie leki?
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
mikolaj

Do潮czy: 12 Kwi 2008
Posty: 462
Sk眃: Reykjavik
PostWys砤ny: 28 Kwi 2010, 9:10    Temat postu: Re: kolka niemowl臋ca Odpowiedz z cytatem

marzenka 83 napisa:
Cze艣膰,
Moja 4-tygodniowa c贸reczka ma kolki od tygodnia. Czy znacie i polecacie jaki艣 lek na t膮 przypad艂o艣膰? a mo偶e kto艣 ma do odsprzedania jakie艣 polskie leki?


Minifom jest b.dobre nie chce napisac ze najlepsze ale pomagalo mojemu synkowi na kolki i mi na wzdecia Embarassed Very Happy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
lampeczka

Do潮czy: 25 Sty 2009
Posty: 517
PostWys砤ny: 28 Kwi 2010, 13:26    Temat postu: Re: kolka niemowl臋ca Odpowiedz z cytatem

mikolaj napisa:
marzenka 83 napisa:
Cze艣膰,
Moja 4-tygodniowa c贸reczka ma kolki od tygodnia. Czy znacie i polecacie jaki艣 lek na t膮 przypad艂o艣膰? a mo偶e kto艣 ma do odsprzedania jakie艣 polskie leki?


Minifom jest b.dobre nie chce napisac ze najlepsze ale pomagalo mojemu synkowi na kolki i mi na wzdecia Embarassed Very Happy

Very Happy Very Happy dobre
nam te偶 minifon ale po nim stosowa艂am sab simlex.te drugie jako jedyne pomaga艂y synkowi mojej siostry.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> 呕ycie na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 207, 208, 209 ... 314, 315, 316  Nast阷ny
Strona 208 z 316

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chi駍ka, tajska, indyjska, japo駍ka, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron