reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna

ICELAND.PL :: Islandia - strona g艂贸wna portalu

ZANIM CO艢 NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEI KTO CI OBRA疉 LUB MIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U縴tkownicyU縴tkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   

Po偶eganie by艂ych admin贸w ICELAND.PL
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> ICELAND.PL & Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
viking
User bywa z艂o艣liwy, IGNORUJ takie posty!
Do潮czy: 22 Sie 2005
Posty: 1747
Sk眃: Reykjavik
PostWys砤ny: 8 Kwi 2007, 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ehhh dobra dobranoc.. Laughing przxespijmy sie z tym Very Happy


Ja mam z kim spa膰... lol
_________________
Bardzo niewielu m臋偶czyzn posiada klucz do serca kobiety, pozostali obywaj膮 si臋 wytrychem.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
ObsikanyRekin

Do潮czy: 28 Lip 2006
Posty: 168
Sk眃: Czubkofjordur, Kretynvik
PostWys砤ny: 9 Kwi 2007, 9:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urodzony_13_w_piatek napisa:
zgadazam sie ze tvn24 to najlepszy portal informacyjny.. ale jakze inaczej komentuyja np. wiadomosci onetu czy wp. polacy mieszkajacy w polsce a jakze inaczej mieszkancy wyspy.. przyczepiliscie sie lol do wiadomosci z polski.. to by by艂o tylko uzupe艂nienie.. ehhh dobra dobranoc.. lol przxespijmy sie z tym Very Happy


Nie no nie czepiamy sie. Tylko bedzie Ci sie chcioa艂o przepisywac takie ilisci informacji codziennie? Lepiej gdyby ten nowy portal mia艂 jaks baze danyhch z pracowanikami. Kto艣 by wyszikiwa艂 oferty pracy i zamieszcza艂 na portalu. Informacje o mieszkaniach itp. itd. Informacje o spraweach papierkowych i urzedach. Stowarzyszenia polskiej diaspory na Islandii. Festiwale, imprezy, przepisy itp itd. czyli takie pi藕dziu艂ki. Nie dawaj polskich informacji bo sie zameczysz z robot膮. Otw贸rz w膮tek na forum gdzie ludzie hbeda sami mogli komentowac okreslone sprawy i bedzie git Wink Wiesz ja Ci tak m贸wie bo zamierzzam w przysz艂osci z tego forum korzyta膰 Wink (tak za pare lat)
_________________
脡g er 脥þr贸tta谩lfur...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
karuta
Alpha Team
Do潮czy: 01 Kwi 2004
Posty: 1245
PostWys砤ny: 9 Kwi 2007, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciecie miec typowo komercjalna strone czyli gdzie praca,mieszkanie i dobra zabawa a ten portal powstal dla milosnikow Islandii.Nie milosnikow biur posrednictwa pracy czy wyszukiwania wolnych pokoi.O imprezach na Islandii pisza w gazetach ,ktore leza doslownie wszedzie.A tak naprawde to kto ma to wszystko tlumaczyc? ido tego za friko?Informacje o sprawch paierkowych znajduja sie w broszurach wydawanych przez urzedy albo na stronach internetowych.Po co to przepisywac.Portal ten nie byl jakaims oficjalnym przedstawicielstwem rzadu islandzkiego w sprawach cudzoziemcow.Nie wiem jak zmieni sie teraz strona ,w kazdym razie jesli ma byc taka jak w poscie wyzej to powoli bede sie zegnac z icelandem.Bo to juz nie bedzie portal islandofili tylko portal polskich pracownikow na Islandii.Oferty mieszkaniowei o prace mozna zamieszczac bowiem gdzie indziej sa specjalne gaety ,strony -nastawione tylko i wylacznie na ogloszenia.Podejrzewam tez ze jesli juz znajdzie sie ktos kto bedzie te ogloszenia uzupelnial,sortowal i zamieszczal to napewno bedzie wiazalo sie to z jakas oplata.Bo tak nudnej roboty nikt nie zrobi za darmo....
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
elloth

Do潮czy: 03 Lis 2005
Posty: 362
PostWys砤ny: 9 Kwi 2007, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm, Karuta prawd臋 pisze.
Forum od d艂ugiego czasu zamienia si臋 powoli z miejsca, gdzie hobby艣ci wymieniaj膮 si臋 spostrze偶eniami n/t kultury, przyrody (i temu podobnych) kraju, kt贸ry ich fascynuje w biuletyn informacyjny pt. 'Jak sprzeda膰 kom贸rk臋, jak zdj膮膰 simlocka, jak si臋 zatrudni膰, jak przemyci膰 papierosy i dekoder polsatu i czy mog臋 przywie藕膰 z艂ot膮 rybk臋 z Polski do Islandii' (nie wspominaj膮c o fali frustrat贸w, kt贸rym na Islandii si臋 nie podoba i w ka偶dym po艣cie obra偶aj膮 kogokolwiek, kto ma dobre zdanie o tym kraju.)
Kiedy艣 potrafi艂em sp臋dzi膰 kilka godzin czytaj膮c posty forumowicz贸w, teraz wchodz臋 na forum i niewiele ciekawych rzeczy jest do przeczytania.
Je偶eli kto艣 chce stworzy膰 typowe forum i stron臋 dla Polak贸w pracuj膮cych w Islandii.. prosz臋 bardzo, ale czemu ofiar膮 tych dzia艂a艅 ma pa艣膰 portal iceland.pl?
_________________
"Ministerstwo Niesprawiedliwo艣ci zawsze znajduje si臋 w odpowiednich r臋kach"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Daniel

Do潮czy: 13 Kwi 2004
Posty: 116
Sk眃: Katowice
PostWys砤ny: 9 Kwi 2007, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Je偶eli kto艣 chce stworzy膰 forum dla pracuj膮cych w Islandii, niech tworzy, je艣li jest zapotrzebowanie na tak膮 stron臋, nie widz臋 przeszk贸d aby powsta艂a, oczywi艣cie je艣li b臋dzie to strona zrobiona od podstaw, nie kosztem iceland.pl
My艣l臋, 偶e po stworzeniu takiego portalu przestan膮 si臋 pojawia膰 na naszym forum og艂oszenia zwi膮zane z prac膮 i wszystkim tym, o czym elloth pisze w po艣cie powy偶ej Smile
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
ObsikanyRekin

Do潮czy: 28 Lip 2006
Posty: 168
Sk眃: Czubkofjordur, Kretynvik
PostWys砤ny: 9 Kwi 2007, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karuta napisa:
Chciecie miec typowo komercjalna strone czyli gdzie praca,mieszkanie i dobra zabawa a ten portal powstal dla milosnikow Islandii.Nie milosnikow biur posrednictwa pracy czy wyszukiwania wolnych pokoi.O imprezach na Islandii pisza w gazetach ,ktore leza doslownie wszedzie.A tak naprawde to kto ma to wszystko tlumaczyc? ido tego za friko?Informacje o sprawch paierkowych znajduja sie w broszurach wydawanych przez urzedy albo na stronach internetowych.Po co to przepisywac.Portal ten nie byl jakaims oficjalnym przedstawicielstwem rzadu islandzkiego w sprawach cudzoziemcow.Nie wiem jak zmieni sie teraz strona ,w kazdym razie jesli ma byc taka jak w poscie wyzej to powoli bede sie zegnac z icelandem.Bo to juz nie bedzie portal islandofili tylko portal polskich pracownikow na Islandii.Oferty mieszkaniowei o prace mozna zamieszczac bowiem gdzie indziej sa specjalne gaety ,strony -nastawione tylko i wylacznie na ogloszenia.Podejrzewam tez ze jesli juz znajdzie sie ktos kto bedzie te ogloszenia uzupelnial,sortowal i zamieszczal to napewno bedzie wiazalo sie to z jakas oplata.Bo tak nudnej roboty nikt nie zrobi za darmo....


Ale ja tylko podawa艂em przyk艂膮dy. Ale urodzony-13-w-piatek chce zrobic NOWY portal(tak przynajmniej odczyat艂em jego intencje)... nie odchod藕 Smile Troche si臋 nie zrozumieli艣my Wink Ja nei mam z tym zwi膮zku. Urodzony-13 ma dopiero jakie艣 plany. Ja sie nie mieszam Smile Zrobi膮艂 sie dyskusja na temat czego艣 czego nie ma i nie wiadomu czy powstanie Very Happy
_________________
脡g er 脥þr贸tta谩lfur...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ireth
Alpha Team
Do潮czy: 22 Pa 2004
Posty: 416
Sk眃: Dania
PostWys砤ny: 9 Kwi 2007, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam sie calkowicie ze spostrzezeniami Karuty i Ellotha. Niestety.
_________________
Ziemniaki pozdrawiaja buraki.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
wredna_mimi

Do潮czy: 13 Pa 2006
Posty: 262
Sk眃: E艂k
PostWys砤ny: 9 Kwi 2007, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ireth napisa:
Zgadzam sie calkowicie ze spostrzezeniami Karuty i Ellotha. Niestety.

a ja ze spostrzezeniem Daniela
_________________
***艢mIeCh JeSt LeKaRsTwEm, Kt脫rE Ka呕dY Mo呕e SoBiE PrZePiSa膯***
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
fanka_franka

Do潮czy: 25 Lip 2006
Posty: 141
Sk眃: K贸pavogur
PostWys砤ny: 9 Kwi 2007, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokladnie Karuta, zgadzam sie, ze nalezaloby rozroznic komercyjny portal o islandofilskiego. Ciekawa jestem ile osob pytajacych o mieszkania i zlote rybki przeczytalo artykuly na stronie glownej i czy maja jakiekolwiek pojecie o kraju w ktorym przebywaja lub do jakiego sie wybieraja. Ja dzieki iceland.pl wlasciwie jestem na wyspie ... mialam propozycje przyjazdu do kraju o ktorym nie mialam bladego pojecia, zaczelam czytac i czytac i z kazdym slowem coraz bardziej sie przekonywalam, ze warto zaryzykowac, sprobowac ... jestem tu i jestem bardzo szczesliwa z tego powodu. I dziekuje za to iceland.pl Wink
_________________
Zmieszana, nie wstrzasnieta!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
viking
User bywa z艂o艣liwy, IGNORUJ takie posty!
Do潮czy: 22 Sie 2005
Posty: 1747
Sk眃: Reykjavik
PostWys砤ny: 9 Kwi 2007, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
jestem tu i jestem bardzo szczesliwa z tego powodu. I dziekuje za to iceland.pl



No nie b臋dziesz lubiana przez niekt贸rych tych co na Islandii s膮 za kare i musz膮 sie tutaj m臋czy膰.
_________________
Bardzo niewielu m臋偶czyzn posiada klucz do serca kobiety, pozostali obywaj膮 si臋 wytrychem.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
fanka_franka

Do潮czy: 25 Lip 2006
Posty: 141
Sk眃: K贸pavogur
PostWys砤ny: 9 Kwi 2007, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Viking i tak nie jestem i wiesz co ... dobrze mi z tym ;P
_________________
Zmieszana, nie wstrzasnieta!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
O.E.
Opiekun Forum
Do潮czy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Sk眃: Pl. Od S艂o艅ca 3/Europa
PostWys砤ny: 9 Kwi 2007, 22:05    Temat postu: ICELAND.PL Odpowiedz z cytatem

Drodzy i kochani Islandofile, ten portal b臋dzie dla Was, dop贸ki ja b臋d臋 mia艂 co艣 do powiedzenia.

Owszem, b臋d膮 si臋 te偶 mo偶e pojawia膰 newsy czy informacje ciekawe dla polskiej emigracji, ale powinny to by膰 swego rodzaju rodzynki w cie艣cie.
A ciasto b臋dzie islandofilskie.

Na Forum jest miejsce zar贸wno dla Islandofil贸w jak i dla islandowstr臋t贸w.
Ale ci pierwsi maj膮 u nas pierwsze艅stwo.
Zawsze b臋dzie tak, 偶e w konflikcie dw贸ch os贸b, redakcja i admini stan膮 po stronie osoby, kt贸ra jest islandofilem.
To w艂a艣nie g艂贸wnie islandowstr臋t贸w bardzo restrykcyjnie traktuj臋 je艣li chodzi o regulamin, podczas gdy islandofile maj膮 pewn膮 taryf臋 ulgow膮.

Nie oznacza to jakiej艣 specjalnej cenzury czy wyrzucania z Forum (o ile regulamin b臋dzie przestrzegany); bardzo nam mi艂o pom贸c ludziom, kt贸rzy szukaj膮 uczciwej pracy na Islandii - taka praca jest przecie偶 szans膮 na pokochanie Islandii.
Jednak naszym g艂贸wnym "targetem" b臋d膮 zawsze islandofile zar贸wno z Polski jak i z Islandii.

Chcemy wprowadzi膰 na ICELAND.PL CMS czyli oprogramowanie umo偶liwiaj膮ce wrzucenie newsa nawet przez osob臋, kt贸ra nie zna si臋 na HTML. Pisze si臋 newsa jak w Wordzie i wysy艂a poprzez stron臋 www.
Taki system umo偶liwi wielu osobom, kt贸re chc膮 wsp贸艂pracowa膰, wpisywanie news贸w od czasu do czasu. System ten b臋dzie dost臋pny dla os贸b sprawdzonych, kt贸rych personalia b臋d膮 znane redakcji.
W ten spos贸b w przeciwie艅stwie do Forum, newsy b臋d膮 niejako sprawdzone.
Wszystko jeszcze przed nami.
_________________
CHCESZ WSPOM脫C FORUM ORAZ ICELAND.PL? WP艁A膯 DATEK!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora Numer GG
Urodzony_13_w_piatek

Do潮czy: 20 Kwi 2005
Posty: 277
Sk眃: nibylandia
PostWys砤ny: 9 Kwi 2007, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba sie troszke nie zrozumielismy..
ja pisa艂em o portalu, kt贸ry PO POLSKU dstarcza艂 by informacje z islandzkiej prasy.. typowo informacyjny.. ehhhhhh czegos takiegoi nie ma i...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
fanka_franka

Do潮czy: 25 Lip 2006
Posty: 141
Sk眃: K贸pavogur
PostWys砤ny: 9 Kwi 2007, 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urodzony_13_w_piatek napisa:
chyba sie troszke nie zrozumielismy..
ja pisa艂em o portalu, kt贸ry PO POLSKU dstarcza艂 by informacje z islandzkiej prasy.. typowo informacyjny.. ehhhhhh czegos takiegoi nie ma i...



milo by bylo, ale niestety Karuta jest tylko jedna Wink
_________________
Zmieszana, nie wstrzasnieta!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Urodzony_13_w_piatek

Do潮czy: 20 Kwi 2005
Posty: 277
Sk眃: nibylandia
PostWys砤ny: 9 Kwi 2007, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od偶ajer Egzegeta- no to bedzie jakas rewolucja na stronie.. - i wspaniale.. przecie偶 wiekszosc uzytkownik贸w zagl膮da tu tylko na forum.. a ja uwielbiam poczytac stron臋 g艂贸wn膮.. tylko.. tylko ze nic tam sie nie dzieje..
a na forum i tak jeszcze nie raz bede was prosi艂 o pomoc.. lol
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
O.E.
Opiekun Forum
Do潮czy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Sk眃: Pl. Od S艂o艅ca 3/Europa
PostWys砤ny: 10 Kwi 2007, 18:47    Temat postu: Newsy Odpowiedz z cytatem

Urodzony_13_w_piatek napisa:
chyba sie troszke nie zrozumielismy..
ja pisa艂em o portalu, kt贸ry PO POLSKU dstarcza艂 by informacje z islandzkiej prasy.. typowo informacyjny.. ehhhhhh czegos takiegoi nie ma i...

Tak w艂a艣nie dzia艂a艂 portal ICELAND.PL - dawa艂 najciekawsze newsy z prasy islandzkiej.
By艂y to g艂贸wnie newsy ciekawe dla islandofil贸w, ale nie tylko...

W tej chwili szukamy os贸b, kt贸re chcia艂yby si臋 na powa偶niej zwi膮za膰 z ICELAND.PL
Gdy uda si臋 skompletowa膰 zwarty zesp贸艂 to z pewno艣ci膮 zawarto艣膰 ICELAND.PL zn贸w stanie si臋 codziennie nowa Smile
_________________
CHCESZ WSPOM脫C FORUM ORAZ ICELAND.PL? WP艁A膯 DATEK!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora Numer GG
Jean Valjean

Do潮czy: 11 Mar 2004
Posty: 456
Sk眃: Warszawa
PostWys砤ny: 23 Kwi 2007, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Forum dogorywa艂o d艂ugo, teraz ostatecznie zdech艂o.
_________________
Uchodzi膰 za idiot臋 w oczach kretyna - to rozkosz dla smakosza
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
O.E.
Opiekun Forum
Do潮czy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Sk眃: Pl. Od S艂o艅ca 3/Europa
PostWys砤ny: 23 Kwi 2007, 13:38    Temat postu: ICELAND.PL Odpowiedz z cytatem

Jean Valjean napisa:
Forum dogorywa艂o d艂ugo, teraz ostatecznie zdech艂o.
A czemu Forum zdech艂o?
Forum ma si臋 dobrze.
Zapraszam Ci臋 Jeanie do Alpha Teamu (tajny dzia艂 wy艂膮cznie dla Islandofil贸w) - w tej sprawie pisz na priva.


Pewnie mia艂e艣 na my艣li portal? A portal w艂a艣nie czeka na odm艂odzenie Smile
Kompletujemy w艂a艣nie ekip臋 (mo偶e masz ochot臋?) Smile
_________________
CHCESZ WSPOM脫C FORUM ORAZ ICELAND.PL? WP艁A膯 DATEK!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora Numer GG
Jean Valjean

Do潮czy: 11 Mar 2004
Posty: 456
Sk眃: Warszawa
PostWys砤ny: 24 Kwi 2007, 8:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poziom wypowiedzi to jest Panie tragedia, temu.
_________________
Uchodzi膰 za idiot臋 w oczach kretyna - to rozkosz dla smakosza
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
karuta
Alpha Team
Do潮czy: 01 Kwi 2004
Posty: 1245
PostWys砤ny: 24 Kwi 2007, 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no chyba zdazaly sie jeszcze jakies rodzynki.... Crying or Very sad
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> ICELAND.PL & Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nast阷ny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chi駍ka, tajska, indyjska, japo駍ka, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron