reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

deportacja
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Newsy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
police55
Go
PostWysany: 11 Lut 2010, 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieciak jesteś, zatroskany, czy jak ci tam. Twój świat to świat internetu, gier komputerowych, facebooka, youtube itp. Realny świat jest trochę inny niż Ci się wydaje. W normalnym świecie nie zabija się policjantów bezkarnie i wszyscy o tym wiedzą. Zarówno policjanci jak i przestępcy.

Starasz się być wszędzie obecny, taki cool (te wyrażenia pisane niby slangiem) i wszystkowiedzący (Twoja opinia jest najlepsza, każdy kto ma inne zdanie jest baranem). Dla mnie jesteś zwykłem trollem, jakich pełno na forach. Żerujesz na cudzych emocjach, im więcej się dzieje wokół Ciebie, tym lepiej. I na zdrowie, jeśli Cię to bawi. Wymagać od Ciebie szacunku dla innych ludzi, to tak, jak spodziewać się, że żul pijący wino za 3 zł w bramie, będzie je pił z kryształowego kieliszka.
A na koniec, proszę bardzo. Więcej nie chciało mi się szukać

http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,103617,7318481,USA__Zabojca_czworga_policjantow_zastrzelony.html

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,6589465,Nowa_Zelandia__Koniec_oblezenia__Zabojca_policjanta.html

Wydaje Ci się, że wszyscy na tym forum, oprócz Ciebie oczywiście, postawili sobie za punkt honoru najeżdżanie na Polskę. A Ty, jak Rejtan, własną piersią bronisz udręczoną Ojczyznę. Mój Ty biedaku, też się czasem zastanów.
Powrt do gry
stalin
Go
PostWysany: 11 Lut 2010, 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DevilDance napisa:
Cytat:
A swoją drogą czy takie nicki nie powinny byc zakazane?


nick nickiem ale za takie awatary powinno sie deportowac(na leczenie klimatyczne w sanatorium na sybirze)
Nie mam nic przeciwko Very Happy , Sybir to piekna i malownicza kraina Very Happy Very Happy
Powrt do gry
stalin
Go
PostWysany: 11 Lut 2010, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mariusz_Pabianice napisa:
darek 13 napisa:
A swoją drogą czy takie nicki nie powinny byc zakazane?


art. 256 ustawy z dnia 6 czerwca 1997 r. Kodeks karny (Dz. U. Nr 88, poz. 553, z późn. zm.) penalizacji podlega zachowanie polegające na publicznym propagowaniu faszystowskiego lub innego totalitarnego ustroju państwowego
Nie bardzo rozumiem dlaczego wyjezdzasz do mnie akurat z tymi paragrafami Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powrt do gry
stalin
Go
PostWysany: 11 Lut 2010, 22:30    Temat postu: Re: m Odpowiedz z cytatem

szczepan napisa:
Mariusz_Pabianice napisa:
darek 13 napisa:
A swoją drogą czy takie nicki nie powinny byc zakazane?


art. 256 ustawy z dnia 6 czerwca 1997 r. Kodeks karny (Dz. U. Nr 88, poz. 553, z późn. zm.) penalizacji podlega zachowanie polegające na publicznym propagowaniu faszystowskiego lub innego totalitarnego ustroju państwowego
On przeciez nie jest Polakiem. To jest stary Rusek.
Z tym '' starym ,, to bym dyskutowal Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powrt do gry
svavec
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Doczy: 02 Lis 2008
Posty: 532
Skd: Gdynia
PostWysany: 11 Lut 2010, 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A smiszne jest w tym wszystkim to ,ze kazdy z osobna mysli ,ze ma racje i jest normalny a cala reszta to cos wykolejonego .
Troche respektu i szacunku .... ludzie zyjemy na jednym globie i musimy sie szanowac ,mi tam "Sxxxxn" w avatarze nie kojarzy sie z niczym ,po prostu od razu wiem kto pisze , "zatroskany" swoje racje tez ma - jak cos mi sie z jego tekstu nie podoba to tego nie czytam -wylapuje tylko to co jest warte,wedlug mnie uwagi .

Tu sie porobilo jak w dziczy ,jak w ZOO, albo co gorsza ... jak chaos w przedszkolu ,kazdy chce wdrozys swoj tok myslenia i swoje zasady.

Trzymajcie na wodzy swoje zdanie na czyis temat ,dyskutujmy jakos bardziej ogolnie ,nie czepiajac sie slowek czy avatarow , a jak juz ktos musi to piszmy ...." moim zdaniem .... wedlug mnie "
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Grazyna

Doczy: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Skd: Islandia
PostWysany: 11 Lut 2010, 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja z kolej rozumiem o czym pisze Zatroskany. I powiem więcej mam żywe tego przykłady. Tak zdaje się normalny człowiek jak poczuję ,że Pana Boga za nogi złapał to dopiero wtedy wychodzi z niego jego prawdziwe JA. Czasami idzie to w dobrym kierunku i wychodzi z niego wartościowa jednostka , bo dopiero na obczyznie mógł rozwiąć skrzydła i pozbyć się wszystkiego co ograniczało, a czasami taka osoba okazuje się zwykłą szumowiną:hamulce pekają.Nie można przewidzieć jednak jak dany człowiek się zmieni. I dlatego wszytkich osób nie można generalizować, bo jest to z założenia fałszywe i krzywdzące.
_________________
Brunetka
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
AcidBurn

Doczy: 09 Pa 2009
Posty: 426
Skd: Reykjavik
PostWysany: 12 Lut 2010, 0:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grazyna napisa:
A ja z kolej rozumiem o czym pisze Zatroskany. I powiem więcej mam żywe tego przykłady. Tak zdaje się normalny człowiek jak poczuję ,że Pana Boga za nogi złapał to dopiero wtedy wychodzi z niego jego prawdziwe JA. Czasami idzie to w dobrym kierunku i wychodzi z niego wartościowa jednostka , bo dopiero na obczyznie mógł rozwiąć skrzydła i pozbyć się wszystkiego co ograniczało, a czasami taka osoba okazuje się zwykłą szumowiną:hamulce pekają.Nie można przewidzieć jednak jak dany człowiek się zmieni. I dlatego wszytkich osób nie można generalizować, bo jest to z założenia fałszywe i krzywdzące.


ta.. i taki zatroskany w co drugim... ba... w dwóch na trzy posty pisze o innych, że są nieukami, paranoikami, nie mają mózgu... chociaż w jednym paluszku mają więcej intelektu niż w/w kolega Smile Ja mu serdecznie współczuję. O dojrzałości człowieka tudzież mężczyzny świadczy przede wszystkim umiejętność przyznania się do błędu. Kolega tego nie potrafi. Powiem więcej - wypisuje różne nie poparte niczym banialuki, uważając się za mądrość narodu i ubliżając wszystkim dookoła ;/ ja podziwiam tych, którzy mają ochotę z nim jeszcze dyskutować na jakikolwiek temat, nawet o cenie bananów w bonusie ;]
_________________
10.04.2010 - dla mnie najszczęśliwszy dzień mojego życia Smile
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
DevilDance

Doczy: 03 Lut 2010
Posty: 54
PostWysany: 12 Lut 2010, 0:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[/quote]
Troche respektu i szacunku .... ludzie zyjemy na jednym globie i musimy sie szanowac ,mi tam "Sxxxxn" w avatarze nie kojarzy sie z niczym ,po prostu od razu wiem kto pisze , "zatroskany" swoje racje tez ma - jak cos mi sie z jego tekstu nie podoba to tego nie czytam -wylapuje tylko to co jest warte,wedlug mnie uwagi [/quote
... dolkadnie szacunku pomysl o uczyciach w ktore moze godzic sam avatar! (np swastyka) bedzie ci sie kojazyc? z jaka osoba?? moze dla Ciebie to tylko osoba z forum? a dla innych znacznie wiecej( nawet kolor wlosow ma znaczenie lub ilosc postow dzis, blondyn jutro rudy).. sacunecek!!!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Mariusz_Pabianice

Doczy: 21 Lut 2006
Posty: 472
Skd: Reykjanesbaer
PostWysany: 12 Lut 2010, 0:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sxxxxn napisa:
Mariusz_Pabianice napisa:
darek 13 napisa:
A swoją drogą czy takie nicki nie powinny byc zakazane?


art. 256 ustawy z dnia 6 czerwca 1997 r. Kodeks karny (Dz. U. Nr 88, poz. 553, z późn. zm.) penalizacji podlega zachowanie polegające na publicznym propagowaniu faszystowskiego lub innego totalitarnego ustroju państwowego
Nie bardzo rozumiem dlaczego wyjezdzasz do mnie akurat z tymi paragrafami Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


W sumie, to może jesteś niewinny. To zależy w jakim celu wybrałeś taki nick i avatar. Może wytłumaczysz, coby rozwiać wątpliwości. Very Happy
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
WielkiBialyKrolik

Doczy: 08 Cze 2008
Posty: 1422
Skd: Reykjavik
PostWysany: 12 Lut 2010, 3:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrze, ze to tylko net a nie Dziki Zachód :]
_________________
"Najczęściej nadmierne wymagania w stosunku do kobiet mają ćwokowate oblechy. "
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
3KO27
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 21 Lis 2008
Posty: 537
Skd: z tamtąd
PostWysany: 12 Lut 2010, 4:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
--- nie sztuką jest zdjąć majtki,sztuką jest mieć co pokazać ---
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora
sylwiam

Doczy: 25 Mar 2008
Posty: 153
Skd: Reykjavik
PostWysany: 12 Lut 2010, 4:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
W normalnym świecie nie zabija się policjantów bezkarnie i wszyscy o tym wiedzą.
a co to ma za znaczenie czy policjant czy nauczyciel ,zginal czlowiek i to jest najwazniejsze a nie to jaki zawod mial i morderca powinien odpowiedziec za zabojstwo czlowieka a nie policjanta,lekarza czy nauczyciela.czyzby wg. Ciebie Police55 powinno byc inne prawo za zabicie policjanta a innne za zabicie "zwyklego szarego czlowieka"? a czymze ten policjant roznil sie np.ode mnie,Ciebie, i innych "niepolicjantow"?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
WielkiBialyKrolik

Doczy: 08 Cze 2008
Posty: 1422
Skd: Reykjavik
PostWysany: 12 Lut 2010, 4:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciezko powiedziec


_________________
"Najczęściej nadmierne wymagania w stosunku do kobiet mają ćwokowate oblechy. "
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
zatroskany
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 09 Pa 2008
Posty: 1220
PostWysany: 12 Lut 2010, 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

police55 napisa:
Dzieciak jesteś, zatroskany, czy jak ci tam. Twój świat to świat internetu, gier komputerowych, facebooka, youtube itp. Realny świat jest trochę inny niż Ci się wydaje. W normalnym świecie nie zabija się policjantów bezkarnie i wszyscy o tym wiedzą. Zarówno policjanci jak i przestępcy.


Nie nabieraj tutaj ludzi na tania demagogie: Co niby oznacza ten "normalny świat", wymien konkretnie gdzie jest nienormalny świat w ktorym zabija sie policjantow bezkarnie?

W normalnym swiecie przestepcy sa sadzeni i skazywani przez sady na wyroki odpowiednie do wagi czyny. Przestepcow rani sie czy zabija tylko w wypadku skrajnej koniecznosci a prokuratura robi dochodzenie czy wszelkie procedury zostaly zachowane.

police55 napisa:

Starasz się być wszędzie obecny, taki cool (te wyrażenia pisane niby slangiem) i wszystkowiedzący (Twoja opinia jest najlepsza, każdy kto ma inne zdanie jest baranem). Dla mnie jesteś zwykłem trollem, jakich pełno na forach. Żerujesz na cudzych emocjach, im więcej się dzieje wokół Ciebie, tym lepiej. I na zdrowie, jeśli Cię to bawi. Wymagać od Ciebie szacunku dla innych ludzi, to tak, jak spodziewać się, że żul pijący wino za 3 zł w bramie, będzie je pił z kryształowego kieliszka.


Mozesz opowiadac takie bajeczki tylko to nie zaklajstruje prawdy. Twoja pisanina jest najlepszym przykladem po co pisze sie odpowiedzi. Idiotyczne sugestie o "normalnych swiatach" i tym podobne bzdury. Jak ktos to wypisuje to musi sie liczyc z odpowiedzia bo po to jest forum.


police55 napisa:

A na koniec, proszę bardzo. Więcej nie chciało mi się szukać

http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,103617,7318481,USA__Zabojca_czworga_policjantow_zastrzelony.html

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,6589465,Nowa_Zelandia__Koniec_oblezenia__Zabojca_policjanta.html


To jest doskonaly przyklad jak dziala prosciutki umysl i rozpowszechnianie taniej demagogii:

Twoje przyklady to oblezeni bandyci po zamordowaniu policjantow z broni palnej. Uzbrojeni i prowokujacy policje gina w wymianie strzalow (dobrze ilustruje to transporter opancerzony na zdjeciu ktory bierze udzial w akcji).

I to sie porownuje do bandytow ktorzy zostaja normalnie aresztowani bo nie maja broni palnej i nie stawiaja groznego oporu. W cywilizowanym swiecie nie zabija sie przestepcow ot tak sobie. Bo samosady sa surowo zabronione a w kulturze europejskiej kara smierci w ogole nie jest dopuszczalna.

police55 napisa:

Wydaje Ci się, że wszyscy na tym forum, oprócz Ciebie oczywiście, postawili sobie za punkt honoru najeżdżanie na Polskę. A Ty, jak Rejtan, własną piersią bronisz udręczoną Ojczyznę. Mój Ty biedaku, też się czasem zastanów.


Bardzo dobrze ze piszesz tu swoich urojeniach bo widac co ci dymi pod kopułą. Wszystko co tu sie pisze to odpowiedzi na roznego rodzaju paranoje i urojenia takie jak w twoim stylu.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
zatroskany
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 09 Pa 2008
Posty: 1220
PostWysany: 12 Lut 2010, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grazyna napisa:
A ja z kolej rozumiem o czym pisze Zatroskany. I powiem więcej mam żywe tego przykłady. Tak zdaje się normalny człowiek jak poczuję ,że Pana Boga za nogi złapał to dopiero wtedy wychodzi z niego jego prawdziwe JA. Czasami idzie to w dobrym kierunku i wychodzi z niego wartościowa jednostka , bo dopiero na obczyznie mógł rozwiąć skrzydła i pozbyć się wszystkiego co ograniczało, a czasami taka osoba okazuje się zwykłą szumowiną:hamulce pekają.Nie można przewidzieć jednak jak dany człowiek się zmieni. I dlatego wszytkich osób nie można generalizować, bo jest to z założenia fałszywe i krzywdzące.


Jak widac masz troche intuicyjnego wyczucia tych spraw. Oczywiscie nie mozna generalizowac i tego sie nie robi. Oczywiscie jest tak ze sa jednostki ktore na wyjezdzie rozwijaja skrzydla. Ale jak wiadomo niestety o wiele wiecej ujawnia sie szumowiny. I ludzi niezorientowanych wielce dziwi dlaczego tak jest i skad sie tyle tego ujawnia skoro w kraju tak nie bylo. To wlasnie bylo wyjasnione poprzednio i zajelo troche linijek ale twoj skrot jest dobry "hamulce pękają". I wyjasnione bylo dlaczego u jednych "pękają" a u innych nie.

Nie do konca masz jednak racje ze nie można przewidzieć jednak jak dany człowiek się zmieni. Nie da sie tego rzecz jasna przewidziec na podstawie wygladu. Ale psycholog na podstawie analizy profilu osobowosci jest w stanie ustalic
takie sprawy jak kryteria wartosci w zyciu, poziom empatii i wplyw otoczenia na normy postepowania. Na podstawie tego
da sie ustalic osoby u ktorych bardzo prawdopodobna bedzie mozliwosc "pękania hamulcow".
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
zatroskany
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 09 Pa 2008
Posty: 1220
PostWysany: 12 Lut 2010, 9:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AcidBurn napisa:

ta.. i taki zatroskany w co drugim... ba... w dwóch na trzy posty pisze o innych, że są nieukami, paranoikami, nie mają mózgu... chociaż w jednym paluszku mają więcej intelektu niż w/w kolega Smile Ja mu serdecznie współczuję. O dojrzałości człowieka tudzież mężczyzny świadczy przede wszystkim umiejętność przyznania się do błędu. Kolega tego nie potrafi. Powiem więcej - wypisuje różne nie poparte niczym banialuki, uważając się za mądrość narodu i ubliżając wszystkim dookoła ;/ ja podziwiam tych, którzy mają ochotę z nim jeszcze dyskutować na jakikolwiek temat, nawet o cenie bananów w bonusie ;]


Hoho, najlepiej walic tak ogolnie bez konkretow no bo latwo tania demagogia wychodzi. Jesli sie pisze o nieuctwie czy paranoi to w odpowiedzi na piramidalne zlepy na ktore ty oczywiscie nie raczysz reagowac co sugeruje ze sie z nimi zgadzasz.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
stalin
Go
PostWysany: 12 Lut 2010, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mariusz_Pabianice napisa:
Sxxxxn napisa:
Mariusz_Pabianice napisa:
darek 13 napisa:
A swoją drogą czy takie nicki nie powinny byc zakazane?


art. 256 ustawy z dnia 6 czerwca 1997 r. Kodeks karny (Dz. U. Nr 88, poz. 553, z późn. zm.) penalizacji podlega zachowanie polegające na publicznym propagowaniu faszystowskiego lub innego totalitarnego ustroju państwowego
Nie bardzo rozumiem dlaczego wyjezdzasz do mnie akurat z tymi paragrafami Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


W sumie, to może jesteś niewinny. To zależy w jakim celu wybrałeś taki nick i avatar. Może wytłumaczysz, coby rozwiać wątpliwości. Very Happy
Wytlumaczyc sie ? A z czego? Czy ja zadam tlumaczen od tych co nosza medaliki lub wieszaja krzyze w samochodzie? Nie, bo to jest prywatna sprawa kazdego. Zreszta dosc tych dywagacji bo nasza dyskusja chyba odbiegla od watku, chyba ze ktos chce mnie deportowac za awatar Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powrt do gry
zatroskany
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 09 Pa 2008
Posty: 1220
PostWysany: 12 Lut 2010, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sxxxxn napisa:
Mariusz_Pabianice napisa:
Sxxxxn napisa:
Mariusz_Pabianice napisa:
darek 13 napisa:
A swoją drogą czy takie nicki nie powinny byc zakazane?


art. 256 ustawy z dnia 6 czerwca 1997 r. Kodeks karny (Dz. U. Nr 88, poz. 553, z późn. zm.) penalizacji podlega zachowanie polegające na publicznym propagowaniu faszystowskiego lub innego totalitarnego ustroju państwowego
Nie bardzo rozumiem dlaczego wyjezdzasz do mnie akurat z tymi paragrafami Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


W sumie, to może jesteś niewinny. To zależy w jakim celu wybrałeś taki nick i avatar. Może wytłumaczysz, coby rozwiać wątpliwości. Very Happy
Wytlumaczyc sie ? A z czego? Czy ja zadam tlumaczen od tych co nosza medaliki lub wieszaja krzyze w samochodzie? Nie, bo to jest prywatna sprawa kazdego. Zreszta dosc tych dywagacji bo nasza dyskusja chyba odbiegla od watku, chyba ze ktos chce mnie deportowac za awatar Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Niestety trzeba sie wlaczyc dla wyjasnienia bo art. 256 zostal niedawno zaostrzony (ale jest tez chyba zaskarzony przez SLD
w trybunale). Mozna o tym przeczytac artykule. Jezeli w koncu zostanie to zatwierdzone to jest niezbyt jasne jakie wykroczenia sa karalne ale hardkorowe opinie sa takie:

Po wejściu tego przepisu w życie sądy będą mogły skazywać za sprzedaż koszulek z napisem CCCP, sierpem i młotem, podobizną Lenina i tego bandyty Che Guevary, który własnoręcznie wykonywał wyroki śmierci

wiec za Sxxxxn avatara chyba tez wyrok:).
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
AcidBurn

Doczy: 09 Pa 2009
Posty: 426
Skd: Reykjavik
PostWysany: 12 Lut 2010, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zatroskany napisa:
Hoho, najlepiej walic tak ogolnie bez konkretow no bo latwo tania demagogia wychodzi. Jesli sie pisze o nieuctwie czy paranoi to w odpowiedzi na piramidalne zlepy na ktore ty oczywiscie nie raczysz reagowac co sugeruje ze sie z nimi zgadzasz.


Jakbym miała chęć i wolę to piramidalne zlepy można utworzyć z Twoich wypowiedzi. Przykład?

zatroskany napisa:
Nie nabieraj tutaj ludzi na tania demagogie


zatroskany napisa:
Twoja pisanina jest najlepszym przykladem po co pisze sie odpowiedzi. Idiotyczne sugestie o "normalnych swiatach" i tym podobne bzdury
bez urazy, ale na idiotę to Ty tutaj nierzadko wychodzisz

zatroskany napisa:
To jest doskonaly przyklad jak dziala prosciutki umysl i rozpowszechnianie taniej demagogii
jak widać prościutkie umysły i tania demagogia wszechobecna

zatroskany napisa:
Bardzo dobrze ze piszesz tu swoich urojeniach

kolejna osoba z urojeniami... tylko zatroskany widzi przejrzyście ;]

To, że nie odpowiadam na Twoje bardzo zabawne posty, to tylko dlatego, że nie chcę się zniżać do pewnego poziomu. Nie chodzi tu o brak argumentacji. To Ty jej nie masz, bo to o czym piszesz jest kompletną bzdurą - samozwańczy panie ekonomisto! BNie mamy o czym ze sobą rozmawiać, bo widać, że nie studiowałeś w życiu ekonomii ;] I to tyle ode mnie. Więcej już nie będzie.

Co do Sxxxxn, to więcej poczucia humoru ludziska ;] Jakoś mnie ten avatar w oczy nie kłuje. Inni mają znacznie bardziej kontrowersyjne. Kto by się tam przejmował jakimś martwym Józefem Very Happy Żywych się trzeba bać ;]
_________________
10.04.2010 - dla mnie najszczęśliwszy dzień mojego życia Smile
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Grazyna

Doczy: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Skd: Islandia
PostWysany: 12 Lut 2010, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz ludzie nie do końca są przewidywalni. Może właśnie to w nas jest wspaniałe. Czasami nawet sami siebie potrafimy zaskoczyć swoją odwagą lub determinacją, albo wręcz przeciwnie głupotą i naiwnością. Psychiatrzy też nie mają nigdy stu procentowej pewności, ani inni specjaliści. Więc inni sa dla nas tym bardziej zawsze zagadką. A tym bardziej ,że ludzie ciągle się zmieniają. Sam zobacz jak miałeś np 5 lat twói świat wyglądał całkowicie inaczej, teraz oczywiście on się zmienił ale i zmieniła się twoja precepcja.To już całkiem inna bajka. Jak to się mówi" worek soli z kims zjesz a i tak go nie poznasz do końca". Wiesz wydaje mi się,że życie
ci mocno dopiekło, ale nie tylko Ty dostajesz w tyłek od losu. I nie wszyscy są przeciwkko Tobie nawet tu na forum. Mnie też w realu nie wszyscy lubią , bo jestem zbyt ekcentryczna i nie akceptuję cwaniactwa i dwulicowości u innych.A to bardzo wielu się nie podoba.Ale nawet się cieszę,że nie mam z takimi ludzmi teraz kontaktu, moje życie wiele zyskało dzięki temu. Ja akurat lubię to co piszesz , tylko że więcej wiary w ludzi dobrej woli. Tak jak to miał Niemen. Ja identyfikuję się z jego piosenkami. np. Lecz ludzi dobrej woli jest więcej. O znowu się rozpisałam i jeszcze może błędów nasadziłam, no cóż wybaczcie!!!
_________________
Brunetka
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Newsy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Nastpny
Strona 15 z 17

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron